>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Lay the Draw

favago 69

favago

Użytkownik
Wolfsburg - Stuttgart
Blackburn - West Brom
Bury - Brentford
Exeter v Scunthorpe
Hartlepool v Colchester
Napisz, czym kierujesz się przy wyborze meczów, kiedy wchodzisz na rynek, kiedy wychodzisz. Albo załóż sobie temat w dziale kupony. Bo takie gołe typy nie mają tutaj racji bytu. Nic nie wnoszą do tematu.
EDIT:
Mój greenbook z dziś:
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Napisz, czym kierujesz się przy wyborze meczów, kiedy wchodzisz na rynek, kiedy wychodzisz. Albo załóż sobie temat w dziale kupony. Bo takie gołe typy nie mają tutaj racji bytu. Nic nie wnoszą do tematu.

EDIT:

Mój greenbook z dziś:
pełna zgoda.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Dzisiaj grane :



FC Vaslui - Rapid Bukareszt


Lay X - 3.4
Strata - ( -30j )​

Bardzo ciekawy mecz, czekalem czekalem i stracilem .
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Kolejna i ostatnia propozycja na dzisiaj, moze uda sie odrobic chociaz czesc straty z wczesniejszego meczu .

Cobreloa - Colo Colo


Lay X - 3.8
Back - 8.00 ????​
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Moim zdaniem trzebaby wyprobować wychodzenie ze strata w połowie meczu lub coś podobnego. Takie cięcia z tego co zauwazyłem wychodzą z czasem na dobre.
Ja natomiast do piłki mam oczywiście negatywny stosunek, ale gram ze 2,3 razy dziennie. To znaczy biorę spotkanie które widzę na video i w około 20-ej minucie jeżeli dwie drużyny nic nie mogą sobie za bardzo zrobić biorę wynik 0:0 - kurs około 7, za kwotę 15Euro i czekam do końca połowy. Zazwyczaj jest dalej 0:0 i mogę mieć zysk 12-13 Euro. CZasami po 15 minutach zwracam sobie 5 Euro z postawionej stawki. Później 3 minuty po przerwi kolejne 10 Euro. Wtedy jestem już na 0 straty a zysku może być jeszcze z 80 Euro ... no i jak dużo się dzieje, to za 10 minut jeżeli nie ma bramki to robię zysk ... wtedy będzie to z jakieś 25 Euro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Marian mam jeszcze pytanie a czy nie bylo by lepiej np. kupic 0:0 za 5 i zagrac Lay X za 20 ??? mysle ze to tez ma sens. Mamy wtedy zabezpieczenie w postaci CS . Jezeli pada bramka to kupujemy Back , wliczajac strate za CS i wtedy tez bedzie greenbook a w przypatku 0:0 dostaniemy wygrana za CS.

Postanowilem sprawdzic jak to zadziala i zawarlem zaklady .

P.s WESOLYH SWIAT !!!
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
no no, idea wydaje się bardzo ciekawa
pojedziemy po świętach takim sposobem i dokładnie wypróbujemy to co właśnie opisałeś, bo wydaje się OK
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Jeśli padnie gol w pierwszej połowie to raczej nie pokryje ci straty 5e z CS.
mysle ze to jest uzaleznione od kursu , pewnie masz racje ale akurat w tym meczu spodziewam sie over&#39;a i mysle ze powinno byc dobrze . Zobaczymy jak wyjdziw w praktyce
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
zakładam, że znowu liczy się ocena sytuacji i sprawdzenie jak zachwuje się obrona i atak obu drużyn .. a przede wszystkim czy bramkarze dają sobie rady
ważne, żeby nie patrzeć ślepo w statystyki, tylko oceniać na żywo
statystyka przydaje się również,
ale wtedy jak nastąpi przebieg wydarzeń zgodny z danymi w statystyce, czyli według zakładanego wcześniej scenariusza
a dopiero potem stawianie w różnych opcjach
 
Do góry Bottom