>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Lay the Draw

favago 69

favago

Użytkownik
jezeli już sie wybrało jedno spotkanie z miliona to brać greena wartości 0.1 Euro ?
chyba bez sensu
chyba, że ssposób ten zakłada, że jakikolwiek green jest zdobyczą i krokiem naprzód
Wszystko zależy od tego, w jaki sposób podchodzisz do gry. Jeśli bawisz się w bukmacherkę, to faktycznie nie ma to sensu. Jeśli zaś w trading, to uzyskanie greenbooka jest absolutnym priorytetem.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Back - 6.60 68&#39;
Zysk ✅ 5.2j ????​

Tak patrze sobie i widze ze juz mam greenbook&#39;a ! A mecz sie jeszcze sie nie zaczol . Zastanawiam sie czy juz grac czy czekac na 1 gola ???

Kolejna Propozycja na dzisiaj

Spezia - Triestina


Lay Remis - 3.5
Back - 7.00 75&#39;
Zysk - ✅ 5.70 ????

Ale jaja zrobilem Back i wbili brake na 1:1 !!!​
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
szymi12, tak sobie patrzę i jednej rzeczy nie rozumiem. Bawisz się w trading, ale grając lay the draw widzę, że nie wychodzisz z rynku w określonym momencie, tylko uparcie czekasz na pierwszą bramkę. We wczesniejszym spotkaniu miałeś szczęście bo w końcówce udało się trafić, teraz w 66 minucie. Przecież przy 0-0, i nie zrobieniu wcześniejszego zabezpieczenia, na choćby CS 0-0, jest spory minus. Ja się &quot;uczyłem&quot;, że wychodzi się w połowie, max w 60 min. Efekty były całkiem fajne, a i ryzyko straty większej sumy mniejsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cock 756

cock

Użytkownik
Win dobrze zauważył... bo czym różni się takie LTD od gamblerskiego lay 0:0, kursem? Pewnie selekcja typów ma kluczowe znaczenie...
Osobiście widzę to tak: 20-70 minuta + obowiązkowy stream.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
szymi12, tak sobie patrzę i jednej rzeczy nie rozumiem. Bawisz się w trading, ale grając lay the draw widzę, że nie wychodzisz z rynku w określonym momencie, tylko uparcie czekasz na pierwszą bramkę. We wczesniejszym spotkaniu miałeś szczęście bo w końcówce udało się trafić, teraz w 66 minucie. Przecież przy 0-0, i nie zrobieniu wcześniejszego zabezpieczenia, na choćby CS 0-0, jest spory minus. Ja się &quot;uczyłem&quot;, że wychodzi się w połowie, max w 60 min. Efekty były całkiem fajne, a i ryzyko straty większej sumy mniejsze.
Wiec tak , Win masz racje czekam na pierwszego gola i wtedy robie green , nie robie zabezpieczenia CS bo jezeli HT jest 0:0 to pozniej kursy leca w dol ! Wiem ze robie ZLE i musze sie nauczyc kiedy najlepiej wyjsc ! Poki co analizuje mecze itp. i obserwuje rynek .
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Kolejna Propozycja na dzisiaj

Spezia - Triestina


Lay Remis - 3.5
Back - 7.00 75&#39;
Zysk - ✅ 5.70 ????

Ale jaja zrobilem Back i wbili brake na 1:1 !!!​
Sprobujemy dzisiaj cos zarobic .

1. Misr Lel Makasa - ENPPI


Lay X - 3.65
Back - 5.50 ( przerwa )

Zysk ✅ 4.47j ????​
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Krotkie podsumowanie mojej pracy .

Podalem 11 meczy z czego 1 byl zwrot , wiec nie wliczam go do podsumowania .

Czyli 10 zdarzen z lacznym zyskim ✅ 47.81j ???? . Jak na poczatek nie jest zle , uniknolem straty i dalo sie zarobic.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
w zwiazku z tym, ze to tylko test i gram za bardzo male stawki postanowielm przestac trzymac sie w ten weekend regul i zagram dzisiaj rynki tak jak do tej pory ale odpada kryterium doboru. czyli bez znaczenia czy zespoly sa overowe czy underowe. jedneym slowem wieksza ilosc spotkan, bo to jest celem.
Carl Zeiss Jena v Rot-Weiss Erfurt
Chemnitzer v Saarbrucken
Oberhausen v Burghausen
Stuttgart-A v Bielefeld
 
Do góry Bottom