>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lay the Draw

T 14,2K

tadzin

Użytkownik
w której minucie wyszedłeś?
jakoś 70 minuta.
Lille - Trabzonspor LTD aktualnie 5,1⛔
stake 3e
tu niestetty podalem typ zanim go zagralem i sie po prostu okazalo ze nie mam tyle kasy by rownolegle 2 LTD prowadzić ???? i go nie zagralem. sorry ze taki suchar poszedl.

Man City - Bayern LTD aktualnie 4,4✅ gol ManC 36&#39;
stake 3e
back 6,4
✅0,9
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Witam. w miare mozliwosci chcialbym wrzucac tutaj tez swoje typy licząc na jakies drobne uwagi ze strony bardziej doswiadczonych uzytkownikow. na poczatek wybralem 3 mecze na piatek (druzynki bardziej ukierunkowane na over2,5):
ADO Den Haag - Heracles Almelo
FC Oss - SC Telstar
Hertha BSC Berlin - Schalke 04
kase postawie dopiero przed meczem. jako, ze system jest u mnie w fazie testu zobowiaznaie w pierwszych 100 spotkaniach bedzie wynosic 10GBP. te 3 piatkowe spotkania beda kolejno 23,24 i 25 meczem, ktory gram na LTD. dotychczas na 22 spotkania wychodzilem z rynku w 45 minucie szesciokrotnie tnac straty, w pozostalych padal gol w trakcie pierwszej polowy co konczylo sie oczywiscie green bookiem. zysk po tych 22 rynkach zagranych to 5,62 GBP. nie wiem czy malo czy duzo. raczej slabo. w duzej mierze to przez brak doswiadczenia i zly dobor spotkan. zobaczymy jak pojdzie dlaej. pozdrawiam wszystkich zapalencow.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
sprawa jest bardzo prosta
jeżeli faworyt strzeli gola, to mamy od razu zysk (bo faworyt + gol = pewniejsza wygrana)
jeżeli faworyt gola nie strzeli to jesteśmy na lekkiej stracie, a jak underdog (niefaworyt) to jesteśmy na sporej stracie
czyli sprawa jest dość prosta - dobór meczy z dużym faworytem do zwycięstwa, kiedy prawdopodobieństwo remisu jest niewielkie
ale jak to pilka nożna - lubi zaskakiwać
dlatego jest moim zdaniem - choć dopiero próbuję - inny fajny sposób gry
bierzemy mecz gdzie prawdopodobnie padnie dużo bramek - np. ukraińska liga rezerwowa ... bierzemy over 4.5 bramki za skromne tj. np. 20E i czekamy na bramki ... zysk powinien z tego być
ale jeżeli lubimy mniejsze ryzyko to czekamy aż wpakują zespoły 2 bramki przed przerwą i dajemy właśnie over 4.5 .. powinny coś tam strzelić dość szybko w drugiej no i będzie pewnie zysk
no tak sobie kombinuję, ale myslę że na Betfair można różne cuda wianki wymyślać : &gt;
jeszcze jedną rzecz bardzo ciekawą zauważyłem
gdy jest pewny wynik meczu np. w kosza czy tam innym
to wtedy wjeżdżamy z duża kasą na Back tak żeby pojawił się na Lay, jest to kurs 1.01 albo 1.02 i sprzedajemy w Layu ten kurs ... pytanie czy ktoś kupi nam Laya że ktoś nie wygra a przecież widać że praktycznie wygrał ?

Tak, niektórzy kupią, bo potrzebują na szybkiego pieniędzy na obrot na innym spotkaniu i kosztem 1,2 Euro mają od zaraz postawioną stawkę.
Takie cuda wianki : &gt;
 
A 498

addam44

Użytkownik
marian78&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;Zapoznaj sie z moim wpisem na str.2 w tym temacie a zobaczysz ze mozna ta metoda zarabiac rowniez jak underdog strzeli pierwszy ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
że niby Nastepny Gol klajstruje straty
może i tak, ale musimy byc pewni że gole padną, bo jak będzie 0:0 to idziemy w straty x2 : &gt;

ale tu znowu liczy się odpowiedni dobór spotkania : &gt;
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
sprawa jest bardzo prosta

jeżeli faworyt strzeli gola, to mamy od razu zysk (bo faworyt + gol = pewniejsza wygrana)
jeżeli faworyt gola nie strzeli to jesteśmy na lekkiej stracie, a jak underdog (niefaworyt) to jesteśmy na sporej stracie

czyli sprawa jest dość prosta - dobór meczy z dużym faworytem do zwycięstwa, kiedy prawdopodobieństwo remisu jest niewielkie
prosta sprawa powiadasz.. nie dla mnie. osobiscie wole mecze gdy na oba zespoly jest zblizony kurs. tą droga dobralem te 3 mecze wczoraj. z jednego zrezygnowalem, bo w spotkaniu FC Oss - SC Telstar roznica w kursach na oba zespoly zrobila sie zbyt wysoka (ponad 0,8). w meczu ADO Den Haag - Heracles Almelo padla bramka dosyc szybko i zrobilem green booka zapewniajac ok 60 pensow zysku co zadna rewelacja nie jest. ale starty tez nie bylyby duze gdybym musial wyjsc w przerwie przy stanie 0:0, a takie mam zasady gry. jest to tylko test. i przy wysokim kursie na remis robiac zobowiazanie na 10 funtow udalo mi sie ugrac tylko kilkadziesiat pensow, w praktyce ryzykujac tez podobna kwote w razie niepowodzenia. ale robiac zobowiaznaie tysiac funtow to juz bedzie 60 funtow zysku i tak docelowo bym chcial grac jesli bede na plusie przynajmniej takim jak po ostatnim tygodniu gdzie bylem +5 funtow z gorszami .
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
a ja uwazam, ze trading w futbolu jest dochodowy. mozna systematycznie gromadzic &quot;niewielkie &quot; kwoty. kazdy ma swoj system doboru rynkow do tardingu. odnosnie LTD grajac zespoly o zblizonym kursie (musza byc overowe) mozna w miare bezpiecznie powiekszac swoj budzet o pare procent kazdorazowo.
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
a ja uwazam, ze trading w futbolu jest dochodowy. mozna systematycznie gromadzic &quot;niewielkie &quot; kwoty. kazdy ma swoj system doboru rynkow do tardingu. odnosnie LTD grajac zespoly o zblizonym kursie (musza byc overowe) mozna w miare bezpiecznie powiekszac swoj budzet o pare procent kazdorazowo.
W miarę bezpiecznie można też przegrać na 0:0, bo przy wyrównanych meczach może być ostra walka i grad bramek (Man Utd - Man City) albo 0:0 jak ostatnio Lech Poznań i Legia Warszawa. Gdyby było tak pjęknie, że bierzemy &#39;clash game&#39;, robimy LTD i wygrywamy bezpiecznie stale powiększając to byśmy wszyscy byli milionerami (pytanie kto by wtedy przegrywał :p). LTD clasha to jest sposób jak każdy inny. Ten akurat wymaga doboru meczu gdzie padnie bramka.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
W miarę bezpiecznie można też przegrać na 0:0, bo przy wyrównanych meczach może być ostra walka i grad bramek (Man Utd - Man City) albo 0:0 jak ostatnio Lech Poznań i Legia Warszawa. Gdyby było tak pjęknie, że bierzemy &#39;clash game&#39;, robimy LTD i wygrywamy bezpiecznie stale powiększając to byśmy wszyscy byli milionerami (pytanie kto by wtedy przegrywał :p). LTD clasha to jest sposób jak każdy inny. Ten akurat wymaga doboru meczu gdzie padnie bramka.
legia jest zespolem overowym ale lech juz niekoniecznie (tylko 44,75% zakonczonych over2,5). wiec taki mecz odpada. derby manczesteru juz sie idealnie nadaja. tak samo jak dzisiaj real-barca.
zakladajac, ze system ten przynosi korzystny bilans co bede probowal udowodnic to milinerem z tego powodu nikt nie bedzie z jednego powodu. przy wyrownanych zespolach overowych gdy pada gol to kurs na remis tak drastycznie nie rosnie. 0.3-0.5 to jest ta roznica, na ktorej mozna zarobic. np wczorajszy dzien i 2 mecze pasujace do mojej stategii:
ADO Den Haag - Heracles Almelo
Hertha BSC Berlin - Schalke 04
oba zakonczone &quot;sukcesem&quot; ale zysk to juz tylko 0,72 GBP przy 20funtowym zobowiaznaiu w sumie. wiec nawet gdy potencjalny milinoner zrobi 2000 GBP zobowiazania to zarobi 72 funty. Jak dla mnie ok.
bilans po 24 spotkaniach to +6,34 GBP
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
spotkania na dzisiaj to:
thun - young boys
hannover - leverkusen
sturm graz - austria wieden
real - barcelona
mala korekta, bo kursy drastycznie sie zmienily. bristol c i norwich staly sie bardziej zdecydowanymi faworytami w swoich meczach wiec odpuszczam
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
oba zakonczone &quot;sukcesem&quot; ale zysk to juz tylko 0,72 GBP przy 20funtowym zobowiaznaiu w sumie. wiec nawet gdy potencjalny milinoner zrobi 2000 GBP zobowiazania to zarobi 72 funty. Jak dla mnie ok.
dlatego powinines zauwazyc ze granie LTD przy rownych kursach 1 i 2 nie ma sensu.
granie przy wyraznym faworycie jest zdecydowanie lepsze, ja tak gram co prawda od raptem 2 tygodni i na razie jest bardzo bardzo zielono. 2 tygodnie to co prawda bardzo malo, dlatego nie popadam w hurraoptymizm.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
dlatego powinines zauwazyc ze granie LTD przy rownych kursach 1 i 2 nie ma sensu.

granie przy wyraznym faworycie jest zdecydowanie lepsze, ja tak gram co prawda od raptem 2 tygodni i na razie jest bardzo bardzo zielono. 2 tygodnie to co prawda bardzo malo, dlatego nie popadam w hurraoptymizm.
Hej to jest prawda co napisales , tylko trzeba pamietac ze pierwsza bramke musi zdobyc faworyt spotkania , jezeli nie to jest bardzo bardzo czerwono i nie zdarzysz juz nic zrobic. Tez jestem poczatkujacym wiec moze sie myle. ?
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Hej to jest prawda co napisales , tylko trzeba pamietac ze pierwsza bramke musi zdobyc faworyt spotkania , jezeli nie to jest bardzo bardzo czerwono i nie zdarzysz juz nic zrobic. Tez jestem poczatkujacym wiec moze sie myle. ?
czemu bardzo bardzo czerwo ? ;)
w 65-70 minucie da się wyjść z raptem 20-25% straty zobowiązania, jak dla mnie nie jest to jakoś bardzo dużo.
teraz jestr fajne LTD
Hibernian - Rangers✅ 60&#39; rangers ;)
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
dlatego powinines zauwazyc ze granie LTD przy rownych kursach 1 i 2 nie ma sensu.
granie przy wyraznym faworycie jest zdecydowanie lepsze, ja tak gram co prawda od raptem 2 tygodni i na razie jest bardzo bardzo zielono. 2 tygodnie to co prawda bardzo malo, dlatego nie popadam w hurraoptymizm.
niepotrzebnie forujesz wyroki odrazu, ze nie ma sensu itp. przewertowalem polskie i angielskie fora odnosnie LTD i jest to jeden z kilku skutecznych sposobow. osobiscie nie mam doswiadczenia z LTD, bo zajmuje sie czyms innym, a mianowicie kursami 2,0. stad wiem ze kilkastet spotkan nie da ci odpowiedzi czy jest cos skuteczne czy nie. ale kilka tysiecy juz tak. wiec gratuluje zielonych dwoch tygodni ale nie przekreslalbym innych doborow meczy niz tylko faworek i underdog.
wrzucaj swoje typy, a ja bede swoje. zycze powodzenia, bo skoro twoj system bedzie bardziej dochodowy to chetnie sie na niego z czasem przerzuce. pozdro.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
niepotrzebnie forujesz wyroki odrazu, ze nie ma sensu itp. przewertowalem polskie i angielskie fora odnosnie LTD i jest to jeden z kilku skutecznych sposobow. osobiscie nie mam doswiadczenia z LTD, bo zajmuje sie czyms innym, a mianowicie kursami 2,0. stad wiem ze kilkastet spotkan nie da ci odpowiedzi czy jest cos skuteczne czy nie. ale kilka tysiecy juz tak. wiec gratuluje zielonych dwoch tygodni ale nie przekreslalbym innych doborow meczy niz tylko faworek i underdog.
wrzucaj swoje typy, a ja bede swoje. zycze powodzenia, bo skoro twoj system bedzie bardziej dochodowy to chetnie sie na niego z czasem przerzuce. pozdro.
tu nawet nie do konca chodzi o &quot;system&quot;, bo rownie dobrze Ty mozesz meic lepsze efekty dzieki lepszemu doborowi spotkan, a moze byc i na odwrot.
Dobór meczy jest najważniejszy.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
mam tylko jeden cel. chcialbym byc przy zobowiazaniu 10 funtow te 10 funtow miesiecznie &quot;na plusie&quot;. dobieram celowo zapelnione kasą rynki, zeby w przyszlosci mozna bylo na bazie doswiadczenia robic 1000 gbp zobowiazania. sprobuje cel osiagnac ciułając po przyslowiowe &quot;50 groszy&quot;. po 100 spotkaniach podwoje zobowiazanie.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
czemu bardzo bardzo czerwo ? ;)
w 65-70 minucie da się wyjść z raptem 20-25% straty zobowiązania, jak dla mnie nie jest to jakoś bardzo dużo.
teraz jestr fajne LTD
Hibernian - Rangers✅ 60&#39; rangers ;)
Właśnie Zdzisiu Kręcin ma sporo racji bo grając mecze z równymi kursami nie ważne kto strzeli jesteśmy na plus, przy wyraźnym faworycie musimy czekać na jego gola bo jak nie to jesteśmy w dupie. Równie dobrze można by dać back na faworyta i layowac po golu bo w sumie do tego podobnego się sprowadza, no może straty by ewentualnym niepowodzeniu byłyby większe ????
Co do strat to jak kurs zlecie do @2 koło 65min to strata jest faktycznie około 30%, warto też zauważyc ze ewentualny zysk bedzie na ogół mniejszy niż ewentualna strata oczywiscie im później padnie gol tym ta wygrana większa.
Jeżeli chodzi o dobór meczy to jest on istotny ale jeżeli ktoś pisze że trzeba dobrze dobrać mecz to o kant dupy można rozbić taki system bo to jest co najwyżej pomysł czy strategia na gre a nie system ???? Ja czasem tak pogrywam i na ogół staram się dobierać spotkania w którym spodziewam się bramke czesto to jest liga holenderska choć czasem dobrze poczekac z 15 min na wejscie az kurs troche zejdzie.
Real - Barca kursy równe, szanse na gola duuże więc fajnie się ten mecz nadawał, i sie nie myliłem akurat fart ale po 20 sekundach spotkanie sie dla mnie skonczył;d Także jak ktoś chce to może się w to bawić ale za mocno nie ma sie co napalać
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
thun - young boys
hannover - leverkusen
sturm graz - austria wieden
real - barcelona

wyrownane zespoly overowe to mala starta w przypadku ucieczki w przerwie ale tez bardzo, bardzo mozolne budowanie kapitalu. zysk po dziesiejszym dniu: +0,64 GBP. Ogolnie po 28 spotkaniach: +6,98 GBP.
 
Do góry Bottom