>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lay the Draw

szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Dzisiaj spróbujemy równiez cos ugrac ...

Bez zabezpieczenia na CS .
ps. do meczu jeszcze 15 min. a juz moge zrobic Green !!! ????

Zysk moze niewielki ale, ... 15.60 f. ✅
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Zagladajacych tutaj do tematu przepraszam , ale jestem na urlopie i puscilem tylko mecze z progresji . Temat nie upadnie !!!
Bedzie kontynuacja po 20 Marca .​
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
! ????
Witam ponownie ... Pozwole sobie podawac w tym temacie swoje rynki do gry na LTD , LTD+CS jezeli zalozyciel tematu nie ma nic przeciwko . Rynki które bede podawal sa analizowane przezemnie i nie bedzie gry przypadkowych rynków. Spróbuje cos zarobic na grze w taki sposób . Zyski podlicze na koniec miesiaca . Pozdrawim i zapraszam do odwiedzania tematu.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Dzisiaj postaram sie odrobic strate wczorajsza ... planuje zagrac kilka meczy . Pierwszy na dzisiaj ...

Poczekalem do 52 min. i wyciagnelem najwiekszy mozliwy Zysk z tego rynku ✅
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Kolejny Rynek :
Nerwowa koncówka !!! ale sie oplacilo ???? szkoda ze komp sie zawiesil i nie zdarzylem zrobic fotki z Greenem .
 
wiero67 3

wiero67

Użytkownik
A ja dzięki Tobie i Japończykom przytuliłem 6 ojro (wyszedłem z meczu w 75&#39;). Jeszcze raz dzięki. wiero67
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
siemasz. jaki masz bilans ogolny zyskow/strat, bo widze, ze wytrwale drazysz ten temat juz ladny kawalek czasu. gratuluje wytrwalosci i pozdrawiam.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
jaki masz bilans ogolny zyskow/strat
Hej ... Bilans jest ujemny !!! Temat draze poniewaz chce sie jak najwiecej nauczyc , obserowac rynki itp. angarzujac niewielki kapital . Mesiac Luty jest przelomowy a od Marca bede sie staral Tradowac tak jak powinno to wygladac bo to co tutaj podawalem to nie zaliczalbym do tradingu , ale od czegos trzeba zaczac ...
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
To sie nazywa PAZERNOSC ! Jak widac jeszcze jestem laikiem ...
ja wczoraj pierwszy raz grałem LTD, z moim skromnym budżetem 30 ojro wygrałem 7,5 ojro i dwa razy wtchodziłem ze stratą łącznie równą 9 ojro więc gdyby nie te straty to byłoby fajnie ;)
Powodzenia ????
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Obserwowalem dzisiaj rano sobie ruchy kursów na mecz Kashiwa - Jeonbuk Motors . Rynek CS 0:0 chlonny i moje zaklady zostaly przyjete , zagralem równiez Lay X w tym meczu. Troche jestem zdziwiony bo wiekszosc Back&#39;uje OVER w tym meczu a ja mysle ze bedzie ale UNDER . Zobaczymy jak to bedzie .
Wyszedlm z rynku z fajnym greenem , ale 3 gole ( w tym karny ) w 3 min. to chyba nikt sie nie spodziewal .
 
Do góry Bottom