>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kto chciał zostać piłkarzem?

krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
nio ja od 13 roku życia trenowałem, zaczynałem w Herman Hermanowa, potem był Strug Tyczyn, i potem wróciłem do macierzystego Hermana ???? najwyżej grałem w 5 lidze, w sumie to nadal jestem w kadrze ale nie mam czasu na treningi (praca, szkoła) i prawdopodobnie ubiegły sezon był moim ostatnim ???? fajne przeżycie.... :spokodfhgfh:
 
R 0

roni9991

Użytkownik
Cześć ludzie ja gram w piłkę 6 lat w Stali Sanok i nic nawet byłem na turnieju tegorocznym Remes Cup i dalej nic chciałbym grać w lepszym klubie jestem napastnikiem mam 17 lat i dalej nic już ???? niewim co mam zrobić dla mnie piłka to całe życie bez niejej nie chce mi się żyć ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
A ja zawsze chciałem zostać tenisistą... Ech...
I grałem przez dwa lata w trampkarzach pewnego galaktycznego okręgowego klubu w sercu wielkopolski... ;-)
 
duda 380

duda

Użytkownik
Ja sobie gram w B Klasie ???? A moja przygoda z piłką zaczęła się tak:
Od najmłodszych lat graliśmy z kumplami na naszym &#39;&#39;Wembley Kort&#39;&#39; :mrgreen:
W wieku ( nie pamiętam dokładnie) chyba 14 lat zapisaliśmy się do juniorów w naszej miejscowości. Początki były trudne, zwłaszcza że Bóg nie obdarzył mnie nadzwyczajnym talentem ???? Ale ja się nie poddałem, trenowałem i grałem dalej. Ostatni rok graliśmy w juniorach młodszych, teraz rocznik &#39;90 musiał odejść, a że juniorów starszych u nas nie ma to od razu do seniorów ???? Grałem już kilka meczy w tamtym sezonie, a w tym hmm, idzie mi całkiem nieźle, forma rośnie ;-)
 
swiro 0

swiro

Użytkownik
A ja zaczałem grac w piłeczke jak to mama mówi od 2 roku kopałem (o ile to mozna nazwac kopaniem jak sie ma 2 lata) ale w piłke gram od zawsze, po kilka godzin. Z klubami lepiej nie mówic bo szkoda na ten temat co kolwiek gadac, choc nigdy nie jest za poźno ???? btw jest tu moze ktos z katowic kto gra czynnie w piłke?
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Na poczatku sedziuje sie w nizszych ligach takich jak powiatowa albo cos podobnego dopiero pozniej jak dobrze sedziujesz to mozesz awansowac albo zdajasz jakies egzaminy na wyzsza lige.Egzaminy musisz zdawac co 6 miesiecy aby sie utrzymac w lidze.Masz egzamin teoretyczny i praktyczny.Teoretyczny to wiadomo z czego bedzie a na praktycznym masz ciagly bieg przez 12 min chyba i musisz przebiec okreslony dystans.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Na poczatku sedziuje sie w nizszych ligach takich jak powiatowa albo cos podobnego dopiero pozniej jak dobrze sedziujesz to mozesz awansowac albo zdajasz jakies egzaminy na wyzsza lige.Egzaminy musisz zdawac co 6 miesiecy aby sie utrzymac w lidze.Masz egzamin teoretyczny i praktyczny.Teoretyczny to wiadomo z czego bedzie a na praktycznym masz ciagly bieg przez 12 min chyba i musisz przebiec okreslony dystans.
to zamiast gonić za piłką muszę zacząć gonić w koło boiska :p
 
S 0

silpo8

Użytkownik
a ja chce zostać piłkarzem wielkiej klasy ale oczywiście musiałem się w Polsce urodzić i niemam się jak wybić ;/ byłem w klubie grałem ale to jak miałem 12 lat.Wszyscy mi mówią że dobrze gram kilka osób się pytało np.&quot;człopcze czy ty grasz w jakimś klubie&quot;ale teraz żeby się dostać do klubu junorów to trzeba mieć znajomości bo jak się tak sobie przychodzi to nikt nie podaje i niema ię jak pokazać więc jak byście mieli coś to napiszcie na priv ;/
 
bober 0

bober

Użytkownik
Ja zacząłem grę w wieku 11 lat, w wieku 13 &#39;wykupiła&#39; mnie szkółka SMS Łódź (może ktoś słyszał ?), niestety po pół roku pobytu zrezygnowałem ???? Bardzo teraz tego żałuję bo po prostu taka szansa może się już więcej nie trafić. Teraz wracam po połowie roku bez treningów, formę trzeba odbudować itd., jest jeszcze myśl żeby po ukończeniu gimnazjum spróbować w Liceum Sportowym w Krakowie. Jeśli znów się nie powiedzie, trzeba poprostu zyć dalej i zająć się nauką ???? Jakby ktoś miał jakieś namiary na to Liceum w Krakowie proszę o PW. ;)
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ja tez chcialem zostac pilkarzem, ale to jednak nie dla mnie. Jestem za leniwy. Gralem w 2klubach ale poprostu nie chcialo mi sie chodzic na treningi i tyle z tego wyszlo. Z pilki nie rezygnuje. Pilka nozna to najlepsza rzecz jaka moze byc i co weekend gram pare razy. A dla wiekszej rywalizacji gram w lidze &gt; http://slsp.prv.pl/ &lt;
 
Do góry Bottom