>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto chciał zostać piłkarzem?

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja również chciałem kopać piłke. Grałem w klubie do 15ego roku życia. Niestety wszystko musiałem przerwać, ponieważ... złamałem noge w piszczelu z przemieszczeniem... Dostałem zwolnienie na rok z treningów/WFu etc. Potem długo niemogłem &#39;doprowadzić&#39; nogi do stanu używalności. Dopiero teraz wróciłem do formy, ale już niestety nie mam szans na zawodową piłke. Tylko amatorsko z kumplami bądź w szkole...

pzdr ;)
 
G 0

gantos

Użytkownik
Też sie za małolata grało w piłe,zaczeło sie od boiska szkolnego w wieku 8 lat to były czasy ciupało sie po 10 godzin dziennie nie ważne czy +30 czy -20 C czy była godzina 12.00 czy 22.00 zawsze mnie można było
spotkać na boisku,miałem normalnie zajob w mózgu na punkcie piłki buah pózniej poszedłem do klubu Kabel Kraków by po niecałych trzech latach dostać od trenera Wojciecha Stawowego który wtedy był trenerem trampkarzy starszy/Juniorów Wisły Kraków oferte przejścia do nich,ale nie skorzystałem bo honor mi nie pozwalał,miało sie swoje głupie zasady heh i przeszedłem do Wawel Kraków,by po niedługi czasie zakończyć swoja kariere/bo zaczeły sie imprezki,i takie tam specyfiki które obniżyły drastycznie pojemność moich płuc i tak kolejny polski talent przewalił swoja kraiere buahahah
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Hehe ???? Tak czytam te Wasze wypowiedzi i się zastanawiam czy każdy się tutaj chwali swoimi osiągnięciami czy to jest taki luźny temat. W końcu doszedłem do wniosku że tak bardziej na loozie to bierzemy i postanowiłem coś napisać o sobie ( w pewnym sensie się pochwalić :p ) Więc mój tata był jest i myślę że do końca życia będzie piłkarzem ( ma 41 lat i dalej gra zawodowo , co prawda w niższych ligach ale gra :p ) a ja ? Ja po prostu od kiedy pamiętam gram w piłkę, tak jak mój przedmówca mama mi mówiła że jak miałem 2 lata chodziłem z tatą na boisko i kopałem do piłki co była większa niż ja ???? Gdy miałem 7 lat grałem już w juniorach z chłopakami co mieli po 15 ( w &quot;B&quot; klasie ;] ) potem przeszedłem do rocznika &#39;88 w okręgowej drużynie. Następnie były testy na wyjazd do Francji już z mojego rocznika ( &#39;90 ) i dostałem zaproszenie ???? Oczywiście skorzystałem i wyjechałem z chłopakami do jednego z miast Francji ( nie pamiętam dokładnie chyba Mazamet ) potem dostałem ofertę zostania w tym klubie i także skorzystałem :p Graliśmy z pobliskimi wioskami i oczywiście wszystkich łoiliśmy :p I przyszedł czas na turniej &quot;Danone Cup&quot; ( może ktoś kojarzy ???? ) Zajeliśmy 3 miejsce w Polsce a tylko pierwsza drużyna jechała na Międzynarodowy turniej do Paryża ale jak się później okazało po dwóch chłopaków z 2 i 3 miejsca jechało z zwycięzcami ???? I jednym ze szczęśliwców byłem ja ???? I tak oto pojechałem z chłopakami z Stal Stoczni Szczecin którzy wygrali ( może jest tu ktoś to chętnie od świeże znajomość !! ???? ) po raz drugi do Francji tym razem do Paryża ???? Było to nie zapomniane przeżycie ???? No ale się skończyło o wróciłem do Rybnika, Grałem tam do wieku 14 lat kiedy przeszedłem do &quot;młodzików&quot; pierwszo ligowej Odry Wodzisław ale tam nie zrobili klasy sportowej do której chciałem się dostać i powróciłem znów do Rybnika gdzie trenuje już 5 rok dzień w dzień ???? Były jakieś tam małe sukcesy ale to bez większego znaczenia ( jak kadra Śląska, wygranie gimnazjady i kilka razy lokalnych lig ) Rok temu wystąpiliśmy w Śląskiej lidze Juniorów młodszych gdzie zajeliśmy 3 miejsce na Śląsku. Teraz aktualnie bronię Honoru Rybnika z ekipą rocznika &#39;89 która występuje w Śląskiej Lidze Juniorów i walczę o powołanie do pierwszej drużyny ROW-u która ma zamiar wrócić do starych tradycji i grać ponownie w pierwszej lidze ???? Występuję na pozycji prawego obrońcy ???? Kilku ludzi pisało tutaj że nie mają chęci chodzić na treningi i coś w tym stylu ;] Dla mnie nie ma takiej opcji ???? A i jeszcze ktoś mówił że zniechęciły go zbyt dalekie wyjazdy, ja mam wyjazdy co dwa tygodnie po całym Śląsku - raz do Zabrza , Sosnowca czy Bytomia a drugi do Bielska czy gdzie tam :p Jak ktoś chce grać to nie będzie zwracał uwagi na takie coś :p Ja powiem tak że chciałbym zostać zawodowym piłkarzem ale będzie to nie lada wyczyn jak się uda ;] Ale bardzo mocno w to wierze i będę dążył do celu ! To by było na tyle tej mojej samochwały :p Jak ktoś to przeczyta :p i będzie miał jakiekolwiek pytania to proszę walić na PW lub na gg ????

pozdROWienia ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Hehe ???? Tak czytam te Wasze wypowiedzi i się zastanawiam czy każdy się tutaj chwali swoimi osiągnięciami czy to jest taki luźny temat. W końcu doszedłem do wniosku że tak bardziej na loozie to bierzemy i postanowiłem coś napisać o sobie ( w pewnym sensie się pochwalić :p ) Więc mój tata był jest i myślę że do końca życia będzie piłkarzem ( ma 41 lat i dalej gra zawodowo , co prawda w niższych ligach ale gra :p ) a ja ? Ja po prostu od kiedy pamiętam gram w piłkę, tak jak mój przedmówca mama mi mówiła że jak miałem 2 lata chodziłem z tatą na boisko i kopałem do piłki co była większa niż ja ???? Gdy miałem 7 lat grałem już w juniorach z chłopakami co mieli po 15 ( w &quot;B&quot; klasie ;] ) potem przeszedłem do rocznika &#39;88 w okręgowej drużynie. Następnie były testy na wyjazd do Francji już z mojego rocznika ( &#39;90 ) i dostałem zaproszenie ???? Oczywiście skorzystałem i wyjechałem z chłopakami do jednego z miast Francji ( nie pamiętam dokładnie chyba Mazamet ) potem dostałem ofertę zostania w tym klubie i także skorzystałem :p Graliśmy z pobliskimi wioskami i oczywiście wszystkich łoiliśmy :p I przyszedł czas na turniej &quot;Danone Cup&quot; ( może ktoś kojarzy ???? ) Zajeliśmy 3 miejsce w Polsce a tylko pierwsza drużyna jechała na Międzynarodowy turniej do Paryża ale jak się później okazało po dwóch chłopaków z 2 i 3 miejsca jechało z zwycięzcami ???? I jednym ze szczęśliwców byłem ja ???? I tak oto pojechałem z chłopakami z Stal Stoczni Szczecin którzy wygrali ( może jest tu ktoś to chętnie od świeże znajomość !! ???? ) po raz drugi do Francji tym razem do Paryża ???? Było to nie zapomniane przeżycie ???? No ale się skończyło o wróciłem do Rybnika, Grałem tam do wieku 14 lat kiedy przeszedłem do &quot;młodzików&quot; pierwszo ligowej Odry Wodzisław ale tam nie zrobili klasy sportowej do której chciałem się dostać i powróciłem znów do Rybnika gdzie trenuje już 5 rok dzień w dzień ???? Były jakieś tam małe sukcesy ale to bez większego znaczenia ( jak kadra Śląska, wygranie gimnazjady i kilka razy lokalnych lig ) Rok temu wystąpiliśmy w Śląskiej lidze Juniorów młodszych gdzie zajeliśmy 3 miejsce na Śląsku. Teraz aktualnie bronię Honoru Rybnika z ekipą rocznika &#39;89 która występuje w Śląskiej Lidze Juniorów i walczę o powołanie do pierwszej drużyny ROW-u która ma zamiar wrócić do starych tradycji i grać ponownie w pierwszej lidze ???? Występuję na pozycji prawego obrońcy ???? Kilku ludzi pisało tutaj że nie mają chęci chodzić na treningi i coś w tym stylu ;] Dla mnie nie ma takiej opcji ???? A i jeszcze ktoś mówił że zniechęciły go zbyt dalekie wyjazdy, ja mam wyjazdy co dwa tygodnie po całym Śląsku - raz do Zabrza , Sosnowca czy Bytomia a drugi do Bielska czy gdzie tam :p Jak ktoś chce grać to nie będzie zwracał uwagi na takie coś :p Ja powiem tak że chciałbym zostać zawodowym piłkarzem ale będzie to nie lada wyczyn jak się uda ;] Ale bardzo mocno w to wierze i będę dążył do celu ! To by było na tyle tej mojej samochwały :p Jak ktoś to przeczyta :p i będzie miał jakiekolwiek pytania to proszę walić na PW lub na gg ????


pozdROWienia ????
a ile masz lat ? =p
 
B 0

barttel

Użytkownik
Ta to żeś sie pochwalił tylko nie wiem czym,ja nigdy niesłyszałem o jakiejś Stal Stoczni Szczecin czy ROW rybnik,a już gra w mlodzikach czy juniorach tych ekip to już normalnie mistrzostwo i piszsesz
że niby cie wszedzie chcieli a i tak zawsze konczyłeś w mlodzikach czy juniorach jakiegoś rybnika,piszesz też że wystepujesz na pozycji prawego obrońcy to ciekaw jestem jak w wiekuu 7 lat mogłeś grac w juniorach co jest fizycznie nie możliwe ze względu na budowe ciała, co innego grac w juniorach i zostac powołanym do seniorów czy grac w trampkarzach mieć 12,13 lat i grac w juniorach,bo to jest już możliwe
ze względu na w miare rozwiniety organizm(siłowo szybkościowo itp)a taki przeskok jak ty opisałeś jest nie możliwy,a Bklasa juniorów wogóle istnieje niewiedziałem nawet że tak niskie ligi juniorów sa LOL widze że lubisz koloryzować,temat robi sie dobry do przechwalania a ja tego nie lubie kfdd ROW rybnik ma zamiar grac ponownie w pierwszej lidze,jeszcze raz powiem nie ubarwiaj
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
I nastepny sztywniak pojawil sie na forum! Nie pasuje ci cos? Nie odpowiadaj? Kazdy pisze tu co chce, to jest hyde park. Nie podoba ci sie, ze sie ktos chwalil, ze cos osiagnal moze malo znaczecego ale dla niego akurat odgrywa to wieksza role, zazdroscisz mu? A jak nie wiesz gdzie jest Rybnik to moze czas najwyzszy zaczac sie edukowac? Najpierw wez atlas Polski do reki.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Chyba każdy normalny, zdrowo rozwinięty młody polski chłopak chciał kiedyś zostać piłkarzem ????
Tez mam świra na punkcie piłki, od najmłodszych lat. Zacząłem późno i niestety, moja cała &quot;kariera&quot; to kilka sezonów w B-klasie + kilka żółtych kartek, ot co pochwaliłem się ????
Do dzisiaj gram aktywnie albo w amatorskiej lidze (tzw &quot;siódemki&quot;), albo na hali z ziomkami, którzy tez mają hopla na punkcie piły od pierwszych klas podstawówki.
Zawodowcem nie jestem, ale szajbę na punkcie futbolu cały czas pielęgnuje.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ta to żeś sie pochwalił tylko nie wiem czym,ja nigdy niesłyszałem o jakiejś Stal Stoczni Szczecin czy ROW rybnik,a już gra w mlodzikach czy juniorach tych ekip to już normalnie mistrzostwo i piszsesz
że niby cie wszedzie chcieli a i tak zawsze konczyłeś w mlodzikach czy juniorach jakiegoś rybnika,piszesz też że wystepujesz na pozycji prawego obrońcy to ciekaw jestem jak w wiekuu 7 lat mogłeś grac w juniorach co jest fizycznie nie możliwe ze względu na budowe ciała, co innego grac w juniorach i zostac powołanym do seniorów czy grac w trampkarzach mieć 12,13 lat i grac w juniorach,bo to jest już możliwe
ze względu na w miare rozwiniety organizm(siłowo szybkościowo itp)a taki przeskok jak ty opisałeś jest nie możliwy,a Bklasa juniorów wogóle istnieje niewiedziałem nawet że tak niskie ligi juniorów sa LOL widze że lubisz koloryzować,temat robi sie dobry do przechwalania a ja tego nie lubie kfdd ROW rybnik ma zamiar grac ponownie w pierwszej lidze,jeszcze raz powiem nie ubarwiaj
Heh :p Kolego po :
*pierwsze
nie obchodzi mnie to czy Ty mi wierzysz czy nie napisałem jak na razie przebiega moja &quot;kariera&quot; ( przygoda ) z piłką nożną. To czy Ty słyszałeś o Stali Stoczni Szczecin czy ROW-ie Rybnik to już nie moja sprawa, ja gdybym nie wyjechał z drużyną ze Szczecina do Paryża też pewnie bym o Niej nie słyszał.
*drugie napisałem na początku że doszedłem do wniosku że to jest luźny temat i napiszę coś o sobie
*trzecie nigdzie nie napisałem że mnie te kluby chciały tylko była mowa o tym że przechodziłem z klubu do klubu ( np. z Rybnika do Wodzisławia i znów powrót do Rybnika )
*czwarte napisałem że teraz występuję na pozycji prawego obrońcy a nie pisałem że jak grałem w juniorach &quot;B&quot; klasy to także tam występowałem, mówiłem tylko że była przygoda ( 1 sezon ) w juniorach po czym przeszedłem do trampkarzy mniej więcej w moim wieku i góra o 2 lata starszych. A co do warunków fizycznych to wiadomo że jak grałem w juniorach to byłem dwa razy mniejszy od moich starszych kolegów ale próbowałem się między nimi odnaleźć ????
*piąte to że Ty nie wiesz że jest coś takiego jak &quot;B&quot; klasa to świadczy o tym jak bardzo znasz się na piłce nożnej ;] Jeszcze Ci coś powiem : jest nawet &quot;C&quot; klasa :p Ze względu że na Śląsku jest najsilniejszy footbal w Polsce to są własnie tak niskie klasy bo drużyny by nie miały gdzie grać.
*szóste ROW Rybnik zajmuję aktualnie pierwsze miejsce w IV lidze i ten klub chce powrócić do starych tradycji i chce zagrać ponownie w I lidze a jak Ty nie wiesz że kiedyś grali to znów świadczy jak znasz Polską piłkę.

*SIóDME NIC NIE UBARWIAM , JAK MI NIE WIERZYSZ TO NIE MUSISZ NIE PISAłEM TEGO DO CIEBIE ....

Ok, myślę że odpisałem mu na tyle zrozumiale że chłopak zrozumi to w końcu ????

a ile masz lat ? =p
Mam 17 lat ???? W czerwcu 18-ście ???? :p

pozdROWienia ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Heh, no to niestety sadze, ze na polskie warunki w wieku 18lat jest juz za pozno na wybicie sie w sporcie, takie moje zdanie ale powodzenia.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Heh ???? No tak troszkę już późno ale powiem Ci coś ???? ROW Rybnik ma podpisaną zgodę z Górnikiem Zabrze, polega Ona na tym że Oni Nam dają zawodników którzy nie łapią się do kadry meczowej i są Im &quot;zbędni&quot; a ROW Im daje młodych piłkarzy i na tym polega wymiana zawodnikami. Teraz przykład : Do Rybnika przyszedł Marek Kubisz ( grał m.in. w Górniku i był na wypożyczeniach do innych klubów po czym trafił do Rybnika ) a odeszli dwaj zdolni moi koledzy ???? Paweł Krzysztoporski i Marcin Wodecki , grali przez sezon w Młodzieżowej Ekstraklasie a teraz nie dawno podpisali profesjonalny kontrakt z pierwsza drużyną Górnika ???? Więc jakaś szansa jest ???? Dlatego teraz trzeba walczyć o swoje i pokazać się z jak najsilniejszej strony ????

pozdROWienia ????
 
B 0

barttel

Użytkownik
Lalo ja ci chlopaku wierze bo niby czego miałbym ci nie wierzyć że grasz w jakiś juniorach rowu rybnik,czy może tego że wyjechałeś na turniej do francji co w wieku mlodzienczym do 12 lat jest organizowanych masa takich turnieji zagranicnych,po prostu ubariasz jesli chodzi o gre w juniorach w wieku 7 lat,to jest fizycznie nie możliwe po prsotu by cie zdepdali i połamali,może ci chodziło że piłki juniorom podawałeś,albo ławke grzałeś w zimne dni,i jeszcze rów rybnik i pierwsza liga LOL
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Lalo ja ci chlopaku wierze bo niby czego miałbym ci nie wierzyć że grasz w jakiś juniorach rowu rybnik,czy może tego że wyjechałeś na turniej do francji co w wieku mlodzienczym do 12 lat jest organizowanych masa takich turnieji zagranicnych,po prostu ubariasz jesli chodzi o gre w juniorach w wieku 7 lat,to jest fizycznie nie możliwe po prsotu by cie zdepdali i połamali,może ci chodziło że piłki juniorom podawałeś,albo ławke grzałeś w zimne dni,i jeszcze rów rybnik i pierwsza liga LOL
Heh ;] Śmieszny jesteś ;] &quot; Rybniccy piłkarze spędzili 7 sezonów w Ekstraklasie (198 meczów, 50 zwycięstw, 65 remisów, 83 przegrane, 165 bramek zdobytych, dwukrotnie 7 miejsce w 1 lidze), trzykrotny reprezentant Polski w Pucharze Intertoto. 9 sezonów w 2 lidze (270 meczów, 109 zwycięstw, 85 remisów, 76 porażek, 343 bramki zdobyte, dwukrotnie 1 miejsce i awans do ekstraklasy). W 1975 roku drużyna rezerw doszła do finału Pucharu Polskirzeszowskiej Stali. ulegając w rzutach karnych&quot; Czyli to wszystko na wikipedii ( http://pl.wikipedia.org/wiki/ROW_Rybnik ) także ja wymyśliłem i wpisałem ? Stary zastanów się co piszesz ! A to że grałem w juniorach w wieku 7 lat to szczerze pie*doli mnie to czy Ty mi wierzysz czy nie ;] I koniec tematu !!
pozdROWienia ????
 
snajper2008 0

snajper2008

Użytkownik
Hehe ???? Tak czytam te Wasze wypowiedzi i się zastanawiam czy każdy się tutaj chwali swoimi osiągnięciami czy to jest taki luźny temat. W końcu doszedłem do wniosku że tak bardziej na loozie to bierzemy i postanowiłem coś napisać o sobie ( w pewnym sensie się pochwalić :p ) Więc mój tata był jest i myślę że do końca życia będzie piłkarzem ( ma 41 lat i dalej gra zawodowo , co prawda w niższych ligach ale gra :p ) a ja ? Ja po prostu od kiedy pamiętam gram w piłkę, tak jak mój przedmówca mama mi mówiła że jak miałem 2 lata chodziłem z tatą na boisko i kopałem do piłki co była większa niż ja ???? Gdy miałem 7 lat grałem już w juniorach z chłopakami co mieli po 15 ( w &quot;B&quot; klasie ;] ) potem przeszedłem do rocznika &#39;88 w okręgowej drużynie. Następnie były testy na wyjazd do Francji już z mojego rocznika ( &#39;90 ) i dostałem zaproszenie ???? Oczywiście skorzystałem i wyjechałem z chłopakami do jednego z miast Francji ( nie pamiętam dokładnie chyba Mazamet ) potem dostałem ofertę zostania w tym klubie i także skorzystałem :p Graliśmy z pobliskimi wioskami i oczywiście wszystkich łoiliśmy :p I przyszedł czas na turniej &quot;Danone Cup&quot; ( może ktoś kojarzy ???? ) Zajeliśmy 3 miejsce w Polsce a tylko pierwsza drużyna jechała na Międzynarodowy turniej do Paryża ale jak się później okazało po dwóch chłopaków z 2 i 3 miejsca jechało z zwycięzcami ???? I jednym ze szczęśliwców byłem ja ???? I tak oto pojechałem z chłopakami z Stal Stoczni Szczecin którzy wygrali ( może jest tu ktoś to chętnie od świeże znajomość !! ???? ) po raz drugi do Francji tym razem do Paryża ???? Było to nie zapomniane przeżycie ???? No ale się skończyło o wróciłem do Rybnika, Grałem tam do wieku 14 lat kiedy przeszedłem do &quot;młodzików&quot; pierwszo ligowej Odry Wodzisław ale tam nie zrobili klasy sportowej do której chciałem się dostać i powróciłem znów do Rybnika gdzie trenuje już 5 rok dzień w dzień ???? Były jakieś tam małe sukcesy ale to bez większego znaczenia ( jak kadra Śląska, wygranie gimnazjady i kilka razy lokalnych lig ) Rok temu wystąpiliśmy w Śląskiej lidze Juniorów młodszych gdzie zajeliśmy 3 miejsce na Śląsku. Teraz aktualnie bronię Honoru Rybnika z ekipą rocznika &#39;89 która występuje w Śląskiej Lidze Juniorów i walczę o powołanie do pierwszej drużyny ROW-u która ma zamiar wrócić do starych tradycji i grać ponownie w pierwszej lidze ???? Występuję na pozycji prawego obrońcy ???? Kilku ludzi pisało tutaj że nie mają chęci chodzić na treningi i coś w tym stylu ;] Dla mnie nie ma takiej opcji ???? A i jeszcze ktoś mówił że zniechęciły go zbyt dalekie wyjazdy, ja mam wyjazdy co dwa tygodnie po całym Śląsku - raz do Zabrza , Sosnowca czy Bytomia a drugi do Bielska czy gdzie tam :p Jak ktoś chce grać to nie będzie zwracał uwagi na takie coś :p Ja powiem tak że chciałbym zostać zawodowym piłkarzem ale będzie to nie lada wyczyn jak się uda ;] Ale bardzo mocno w to wierze i będę dążył do celu ! To by było na tyle tej mojej samochwały :p Jak ktoś to przeczyta :p i będzie miał jakiekolwiek pytania to proszę walić na PW lub na gg ????


pozdROWienia ????
Ja ci wierze w wszystko co napisałeś ???? bo kiedyś tez grałem na śląsku w takiej drużynie jak LKS Baranowice może bedziesz kojażył? pamietam że w trampkazrach graliśmy z Rybnikiem i niezłe baty zawsze dostawaliśmy. Potem w juniorach nie gralismy już zwami bo wy byliscie w okręgowej lidze juniorów a my niestety nie, chodż mielismy szanse bo zajmowalismy 1 miejsce i moglismy przejsc do okręgowej lidze juniorów ale niestety nasz klub nie miał kasy żeby nam dawac na dalekie wyjazdy. Gorąco pozdrawiam ????
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Lalo - czy Ty czasem nie grasz w emce 89 ???? ?
edit: teraz przeczytałem Twojego posta i juz wiem, ze grasz.. Tak się sklada, że gramy razem ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Może ja się wtrące znam Lala doskonale i to wszystko jest prawdą chłopak gra i wierze i życzę mu tego żeby grał na najwyższym szczeblu , Potwierdzam był we Francji i teraz gra w Rowie . Po drugie żaden klub nie hańbi nawet C klasowy ważne żeby się poruszać i robić co się lubi bądz kocha a nie stać pod klatką i patrzeć jak kogoś okraść itp. Więc niech kilka osób sobie to przemyśli bo ktoś tutaj pisze prawdziwą historie z życia wziętą a ktoś ją krytykuje niech każdy sam coś przeżyje a później krytykuje innych niech kilka osób powyżej sobie to przemyśli bo na prawdę aż żal czytać bzdurne komentarze że nie wierzysz... kto ci każe ? Nikt :!: Lalo ani słowa nie podkręcił wszystko napisał jak jest i było. Więc jak widać nie kłamał kilka osób powinno tutaj coś napisać....
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Cze ,
Do W@llace : Tak gram ???? Gram najczęściej na prawej obronie a od czasu do czasu na lewej ???? A w jakiej Ty grasz drużynie ?
Do Domerman90 : Spoko Dober :p Po co będziesz sie produkował ???? Ja tego nie napisałem po to czy ktoś będziemy mi wierzyć czy nie tylko każdy tutaj pisał swoje &quot;przygody&quot; z piłką więc ja także napisałem ????
Do Nowak : Spoko , przecież nie zwracam uwagi na takie osoby jak ON ! ????
I do wszystkich innych : Nie musicie mi wierzyć ! ????
pozdROWienia ????
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
W Polsce tak juz jest... Ktos napisał ze robi kariere gra dobrze dobre kluby sie o niego pytają ale inni oczywiście nie wierzą bo gdziebytam - chłopak w naszym wieku a był we Francji, Paryżu - przeciez to są bzdury. Do wszystkich - jak sie ma jakis cel w zyciu i sie do niego dąży to napewno sie uda. Lalo akurat jest tego przykładem - chodzi na treningi - stara sie i zycze zeby mu sie udało. A Wy jesli mu nie wierzycie to Wasz problem, bo ja na Waszym miejscu zamiast pisac takie bzdety sam postawiłbym sobie jakis cel w zyciu...

P.S Lalo mam nadzieje ze daleko zajdziesz.

PzDr nowak.
 
Do góry Bottom