>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 27: Cage Time ; 17.05

Status
Zamknięty.
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Kursy to sprawa drugorzędna. Przede wszystkim trzeba szukać value. Jeżeli uważamy, że kurs 1.3 w 90% wejdzie - to jest to value. Jeżeli uważamy, że w 60% - to nie jest. Przyznam szczerze, że większość osób tutaj ma większą wiedzę na temat sportów walki i dlatego kieruję się analizami innych użytkowników oraz własnym rozsądkiem. Najbardziej podobają mi się typy użytkownika Pudzianxx(wielki szacun!), ostatnio zagrałem na jego typ z kursem 1.4 i uważam, że to był value(niekoniecznie jeżeli coś wchodzi to od razu value) - Soa Palelei swoją ostatnią walkę wygrałby w 9 na 10 przypadków.
Oczywiście mówimy tu o długim okresie czasu, przy np. 10 kuponach ktoś stawiający value może być w tyle, a ktoś stawiający poniżej value może być do przodu - ale w dłuższym okresie można być do przodu tylko stawiając value, nawet jeżeli to kursy 1,1.
No i dokładnie o tym mówię. W kursie 1,30 nie widzę żadnego value, powiem więcej, kurs jest za niski.
Odnosząc się jeszcze do analizy embotrona nt.Materli(vs Silva) to można mnożyć przykłady, chociażby Materla pokonał Wallace w kilkadziesiąt sekund, z kolei TRZECH przeciwników(w tym Davis, Stann- czyli czołówka) w UFC męczyło sie z nim do decyzji. Z kolei potem Wallace wygrał z Ferreirą, który to z kolei kiedyś wygrał z Dos Santosem, hehe. Więc takie rozkminki nie mają sensu, bo walka walce nie równa, przeciwnik przeciwnikowi także. Mam nadzieję, że Materla w końcu trafi do UFC(a idąc drogą, którą idzie, czyli nie rozbijanie ogorków na Ukrainie czy innych Czechach, nie jest to takie proste) to wyjaśni się czy jest to poziom UFC czy nie.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Skurwysyństwem to jest życzyć porażki polakowi w walce z tym dzikusem.
[...]
Do embotrona:
Widzę szanse Strusa na wygraną. Jak napisałem wyżej, nie stawiam go w roli faworyta, ale jeśli mądrze rozegra walkę i będzie miał nieco szczęścia(czytaj: nie da się trafić) to może wyciągnąć decyzję. Wbrew pozorom parter Strusa prezentuje się nieźle(2 miejsce w zawodach grapplingowych, gdzie przegrał na pkt-y tylko z Umińskim, treningi z b.dobrym trenerem od parteru, Krzyskiem Łukasiewiczem).
Jeśli chodzi o poziom polskiego MMA to też się z Tobą nie zgodzę. Dobry-bardzo dobry to pojęcie względne, gdyż patrząc na Stany czy Brazylie to nie mamy startu- sprawa oczywista, ale niewiele jest państw, gdzie MMA stroi na wyższym poziomie.
Do tego uważam, że wielu zawodników z Polski by sobie poradziło w UFC, że wymienie chociażby Helda,Sajewskiego,Materle,Drwala,Błachowicza,Grabowskiego i wielu innych. W UFC znajdziesz wielu zawodników gorszych od wyżej wymienionych.
To, że Materla miał problemy z Silvą niczego nie dowodzi. Po pierwsze przeciwnik ten mu zwyczajnie nie leżał, po drugie Materla już taki ma styl(widowiskowy, co myślę, że w UFC by się zajebiście sprzedało). Nie kumam tego, że w takim chociażby AKA(ich autorytetu chyba nie ma sensu podważać?) chwalą Michała, a tu glosy, że słaby, że przereklamowany, ale taka już mentalność niektórych ????
1. Odpowiem za siebie: ja absolutnie nie zycze Piotrkowi ani zadnemu Polakowi przegranej, to jest bukmacherka, kieruje sie zdrowym rozsadkiem i obiektywizmem oceniajac szanse Strusa i Azaitara, nie ma tu ani odrobiny sympatii do zadnego z zawodnikow, bo obaj sa mi neutralni, w tym przypadku liczy sie tylko pieniadz.
2. Nikt nie jest bez szans w zadnym starciu. Oczywiscie, ze Strus ma szanse, ale oceniam je na minimalne i kurs 1,3 na Abu to dla mnie niesamowicie prawdopobony typ, a co za tym idzie, mimo malego kursu, widze tu dobra okazje.
3. Oczywiscie, ze porownujac Polske do wielu krajow swiata to poziom MMA u nas jest bardzo wysoki, ale ja jako fan MMA chcialbym, aby poziom polskiego MMA dazyl do wymienionych przez Ciebie USA czy Brazylii, a nie Estonii czy Bulgarii, chociaz zupelnie nie sledze MMA w tych 2 ostatnich krajach, ale zakladam (byc moze blednie), ze jest on niziutki. Trzeba patrzec ambitnie w przyszlosc i nie porownywac sie do slabszych, ale trenowac i dzialac tak, aby ten poziom z czasem mimo wszystko wzrastal.
4. Co do tego kto moglby powalczyc w UFC to uwazam prawie w 100% tak jak Ty, jednak dalej stoje za swoim zdaniem, ze Materla nie poradzilby sobie na dluzsza mete w UFC na wyzszym szczeblu. Nie chce tutaj hejtowac Michala, bo po moich postach mozna to wywnioskowac. Uwazam go za dobrego zawodnika, ale nie tak dobrego, na jakiego sie go kreuje i za jakiego on sie uwaza. Po tym jaki wizerunek tworzy mu KSW, po tym co mozna bylo przeczytac i zobaczyc na temat jego treningow w AKA to jednak oczekuje wiecej - zeby chlop, ktory jest uwazany za tak wielkiego mistrza mial, chociazby, tak zenujaca kondycje?
5. Odnosisz sie do mojego porownania, ja tutaj nie chce opierac mojego zdania o Materli tylko i wylacznie na tym w czym Silva byl lepszy, nie chce porownywac, ze jezeli tak slabo zawalczyl z Silva to z zawodnikiem X zawalczy tak samo slabo, ale niestety tak by bylo, ale to jest tylko i wylacznie moje zdanie.
6. Widowiskowy styl to nie wszystko. Jezeli Michal w 3 walkach z Silva 3 razy ma ogromne klopoty w stojce, dodatkowo nie moze skonczyc parterowego ogorka (nie da sie ukryc, ze Silva takim jest) na ziemi, ma ZENUJACO slaba kondycje to ja pytam - czym Michal ma zaskoczyc topowych zawodnikow UFC?

@edit:
No i wyjasnilismy sprawe, kazdy ma wlasne zdanie, nie dojdziemy do 1 wniosku, nie bede odpisywal, aby nie zasmiecac forum ????
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
1. Odpowiem za siebie: ja absolutnie nie zycze Piotrkowi ani zadnemu Polakowi przegranej, to jest bukmacherka, kieruje sie zdrowym rozsadkiem i obiektywizmem oceniajac szanse Strusa i Azaitara, nie ma tu ani odrobiny sympatii do zadnego z zawodnikow, bo obaj sa mi neutralni, w tym przypadku liczy sie tylko pieniadz.
2. Nikt nie jest bez szans w zadnym starciu. Oczywiscie, ze Strus ma szanse, ale oceniam je na minimalne i kurs 1,3 na Abu to dla mnie niesamowicie prawdopobony typ, a co za tym idzie, mimo malego kursu, widze tu dobra okazje.
3. Oczywiscie, ze porownujac Polske do wielu krajow swiata to poziom MMA u nas jest bardzo wysoki, ale ja jako fan MMA chcialbym, aby poziom polskiego MMA dazyl do wymienionych przez Ciebie USA czy Brazylii, a nie Estonii czy Bulgarii, chociaz zupelnie nie sledze MMA w tych 2 ostatnich krajach, ale zakladam (byc moze blednie), ze jest on niziutki. Trzeba patrzec ambitnie w przyszlosc i nie porownywac sie do slabszych, ale trenowac i dzialac tak, aby ten poziom z czasem mimo wszystko wzrastal.
4. Co do tego kto moglby powalczyc w UFC to uwazam prawie w 100% tak jak Ty, jednak dalej stoje za swoim zdaniem, ze Materla nie poradzilby sobie na dluzsza mete w UFC na wyzszym szczeblu. Nie chce tutaj hejtowac Michala, bo po moich postach mozna to wywnioskowac. Uwazam go za dobrego zawodnika, ale nie tak dobrego, na jakiego sie go kreuje i za jakiego on sie uwaza. Po tym jaki wizerunek tworzy mu KSW, po tym co mozna bylo przeczytac i zobaczyc na temat jego treningow w AKA to jednak oczekuje wiecej - zeby chlop, ktory jest uwazany za tak wielkiego mistrza mial, chociazby, tak zenujaca kondycje?
5. Odnosisz sie do mojego porownania, ja tutaj nie chce opierac mojego zdania o Materli tylko i wylacznie na tym w czym Silva byl lepszy, nie chce porownywac, ze jezeli tak slabo zawalczyl z Silva to z zawodnikiem X zawalczy tak samo slabo, ale niestety tak by bylo, ale to jest tylko i wylacznie moje zdanie.
6. Widowiskowy styl to nie wszystko. Jezeli Michal w 3 walkach z Silva 3 razy ma ogromne klopoty w stojce, dodatkowo nie moze skonczyc parterowego ogorka (nie da sie ukryc, ze Silva takim jest) na ziemi, ma ZENUJACO slaba kondycje to ja pytam - czym Michal ma zaskoczyc topowych zawodnikow UFC?
1-2. I takie zdanie szanuję, każdy może mieć swój własny pogląd na walkę. Ty uważasz, że kurs 1,30 jest w tym przypadku atrakcyjny, ja uważam, że tak nie jest i mimo, że jestem zdecydowanie za Strusem, życzę powodzenia.
3. Pewnie, że zawsze trzeba dążyć do najlepszych, ale ja patrze bardziej realnie i niestety, ale &quot;domagając się&quot; dogonienia poziomu ze Stanów czy Brazylii to tak jakby chcieć, by polska liga piłki nożej była na poziomie ligi hiszpańskiej ;) Tych krajów nie ma co brać pod uwagę, ale wobec innych krajów całego świata, nie mamy się czego wstydzić, delikatnie mówiąc.
4-6. Co do Materli to nie mówię przecież, że wraz z pójsciem jego do UFC, Weidman, Machida czy Souza powinno kończyć kariery ???? Po prostu, moim zdaniem, Materla to spokojnie poziom UFC, inaczej, nie odstaje swoim poziomem sportowym od zawodników wagi średniej UFC, mówiąc ogólnie, nie tylko o czołówce. A jeszcze inaczej, gdyby Materla był amerykaninem, juz dawno byłby w UFC i tyle. Takie jest moje zdanie. To, że miał kłopoty z Silvą, moim zdaniem, dalej nic nie przesądza, a stwierdzenie, że Silva jest ogórkiem w parterze to przesada i to gruba, a sam Materla, w tej płaszczyźnie, jest bardzo mocny.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Widzę że ciekawą dyskusję na tematy bardziej sportowe niż bukmacherskie tutaj prowadzicie ;) Co do Materli to tym razem zacytuje samego siebie z przed 2 walki z Silvą. Materla to bardziej brawler niż normalny zawodnik MMA. Nie mówię że ma słabą technikę MMA, ale praktycznie po każdej walce jest obity, zakrwawiony, sam zada 30 ciosów, a otrzyma 25. Śmiem twierdzić że w UFC z mocno taktycznie ułożonymi zawodnikami, przeżywałby ciężkie chwile. Z całą sympatią do niego oczywiście, po prostu taki ma styl.
1.30 na Azaitara to mało? Nie mówię żeby stawiać miliony, ale podkreślam, to starcie gościa który jest na fali, demoluje od kilku walk rywali jak chce, z kolesiem z którego robiono gwiazdę, a zawiódł już pare razy.
Panowie, bez spiny, co pokazał do tej pory Strus żeby uważać go za dobrego zawodnika? Mogę nawet każdą jego walkę rozpisać
1-0 WIN Adrian Kochanek (0-3) po decyzji
2-0 WIN Dawid Drobina (5-3) po decyzji
3-0 WIN Damian Herczyk (0-2) po kontuzji rywala
4-0 WIN Adam Stepnik (0-3) TKO 2 runda
5-0 WIN Mateusz Gluch (3-5) po decyzji
6-0 WIN Stanislav Molodcov (8-6-1) TKO 2 runda
7-0 WIN Paweł Zalewski (6-2) po decyzji.
Na papierze ładne 7-0, ale jaka klasa rywali? 3 z samymi porażkami, jeden z bilansem 5 porażek w 8 walkach, jedynie 3 z dodatnim bilansem? Tylko tego Zalewskiego uznałbym za normalnego rywala, reszta nie ubliżając im ale kelnerzy.
7-1 PORAŻKA Wendres da Silva (Wendres bierze walkę 4 DNI przed starciem, za kontuzjowanego Bryana Rafiqa, a mimo to wygrywa w stójce, po czym poddaje Strusa)
8-1 WIN Krzysztof Kułak (Kułak poddaje się po kontuzji, do czasu kontuzji to Strus dominuje w stójce)
8-2 PORAŻKA Aziz Karaoglu (Karaoglu bierze walkę 3 DNI przed starciem, za kontuzjowanego Azaitara, szybko nokautuje Strusa)
9-2 WIN Matt Horwich (1 runda dla Horwicha, 2 remisowa ale z ujemnym punktem za kartkę dla Strusa, 3 dla Strusa, sędziowie dają wygraną Piotrkowi, uznając że przewaga w stójce znaczy więcej niż 2 sprowadzenia w rundzie, tłumacząc to większą kontrolą ringu przez Polaka)
9-3 PORAŻKA Karlos Vemola (jednostronny pokaz skutecznych zapasów)

I teraz z ręką na sercu, powiedz czy Strus nie jest przereklamowany? KSW sprzedaje go jako prospekta, Juras sprzedaje go jako wielki talent (co nie dziwne, skoro razem trenują, a właściwie to Juras jest jego trenerem), ale w praktyce cała kariera Strusa to kilka wygranych na nabicie rekordu, 2 porażki z ludźmi którzy brali walki na dosłownie kilkadziesiąt godzin przed walką, porażka z Vemolą, która hańby nie przynosi bo to inna liga, oraz 2 wygrane, z dwoma weteranami KSW, którzy są bliscy zakończenie kariery. A mimo to, Strus prowadził program MMA Master, KSW nazywało go przyszłością Polskiego MMA.
Nie twierdzę że na 100% przegra, bo to jest tylko sport, zawsze może zdarzyć się niespodzianka, ale to facet którego umiejętności nie są w 10% tak mocne, jak opinia jaką wokół niego zbudowano w świecie MMA. I mówię wprost, jeśli on ma zabierać miejsce w KSW lepszym zawodnikom, a mamy wielu lepszych rodzimych fighterów, to życzę mu żeby to była jego ostatnia potyczka w KSW.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Widzę że ciekawą dyskusję na tematy bardziej sportowe niż bukmacherskie tutaj prowadzicie ;) Co do Materli to tym razem zacytuje samego siebie z przed 2 walki z Silvą. Materla to bardziej brawler niż normalny zawodnik MMA. Nie mówię że ma słabą technikę MMA, ale praktycznie po każdej walce jest obity, zakrwawiony, sam zada 30 ciosów, a otrzyma 25. Śmiem twierdzić że w UFC z mocno taktycznie ułożonymi zawodnikami, przeżywałby ciężkie chwile. Z całą sympatią do niego oczywiście, po prostu taki ma styl.
1.30 na Azaitara to mało? Nie mówię żeby stawiać miliony, ale podkreślam, to starcie gościa który jest na fali, demoluje od kilku walk rywali jak chce, z kolesiem z którego robiono gwiazdę, a zawiódł już pare razy.
Panowie, bez spiny, co pokazał do tej pory Strus żeby uważać go za dobrego zawodnika? Mogę nawet każdą jego walkę rozpisać
1-0 WIN Adrian Kochanek (0-3) po decyzji
2-0 WIN Dawid Drobina (5-3) po decyzji
3-0 WIN Damian Herczyk (0-2) po kontuzji rywala
4-0 WIN Adam Stepnik (0-3) TKO 2 runda
5-0 WIN Mateusz Gluch (3-5) po decyzji
6-0 WIN Stanislav Molodcov (8-6-1) TKO 2 runda
7-0 WIN Paweł Zalewski (6-2) po decyzji.
Na papierze ładne 7-0, ale jaka klasa rywali? 3 z samymi porażkami, jeden z bilansem 5 porażek w 8 walkach, jedynie 3 z dodatnim bilansem? Tylko tego Zalewskiego uznałbym za normalnego rywala, reszta nie ubliżając im ale kelnerzy.
7-1 PORAŻKA Wendres da Silva (Wendres bierze walkę 4 DNI przed starciem, za kontuzjowanego Bryana Rafiqa, a mimo to wygrywa w stójce, po czym poddaje Strusa)
8-1 WIN Krzysztof Kułak (Kułak poddaje się po kontuzji, do czasu kontuzji to Strus dominuje w stójce)
8-2 PORAŻKA Aziz Karaoglu (Karaoglu bierze walkę 3 DNI przed starciem, za kontuzjowanego Azaitara, szybko nokautuje Strusa)
9-2 WIN Matt Horwich (1 runda dla Horwicha, 2 remisowa ale z ujemnym punktem za kartkę dla Strusa, 3 dla Strusa, sędziowie dają wygraną Piotrkowi, uznając że przewaga w stójce znaczy więcej niż 2 sprowadzenia w rundzie, tłumacząc to większą kontrolą ringu przez Polaka)
9-3 PORAŻKA Karlos Vemola (jednostronny pokaz skutecznych zapasów)

I teraz z ręką na sercu, powiedz czy Strus nie jest przereklamowany? KSW sprzedaje go jako prospekta, Juras sprzedaje go jako wielki talent (co nie dziwne, skoro razem trenują, a właściwie to Juras jest jego trenerem), ale w praktyce cała kariera Strusa to kilka wygranych na nabicie rekordu, 2 porażki z ludźmi którzy brali walki na dosłownie kilkadziesiąt godzin przed walką, porażka z Vemolą, która hańby nie przynosi bo to inna liga, oraz 2 wygrane, z dwoma weteranami KSW, którzy są bliscy zakończenie kariery. A mimo to, Strus prowadził program MMA Master, KSW nazywało go przyszłością Polskiego MMA.
Nie twierdzę że na 100% przegra, bo to jest tylko sport, zawsze może zdarzyć się niespodzianka, ale to facet którego umiejętności nie są w 10% tak mocne, jak opinia jaką wokół niego zbudowano w świecie MMA. I mówię wprost, jeśli on ma zabierać miejsce w KSW lepszym zawodnikom, a mamy wielu lepszych rodzimych fighterów, to życzę mu żeby to była jego ostatnia potyczka w KSW.
Co do Materli się zgodzę, chociaż myślę też, że to sprawa taktyki, większego ułożenia go jako zawodnika(chociaż nie wiem, na ile to możliwe;), ale ogólnie się zgadzam.
Co do Strusa to jednak uważam, że Twoja wypowiedź jest mocno ukierunkowana na Twoje zdanie, na to, by udowodnić Twoje racje, a nie obiektywna.
Fakt, większość przeciwników nie jest najwyższych lotów, ale już to, że ktoś bierze walkę kilka dni przed galą(faktycznie pewnie wiedzieli o walce wcześniej, do tego chociażby Karaoglu przygotowywał się z Abu, był ciągle w treningu, Wendres podejrzewam, że też brzuchem do góry nie leżał) nie znaczy, że nie mogę być przygotowani/. Co do samych walk to Wendres potwierdził, że jest bardzo solidnym zawodnikiem, pokonując Fabińskiego, ma całkiem niezły rekord i przegrane z mocnymi nazwiskami, jak Ronny Markes czy Falcao. Co do Karaoglu to fakt, było to zaskoczenie, ale trzeba przyznać, że Karaoglu jest niezłym stójkowiczem, ruszył agresywnie, zaskoczył go i zaraz było po walce. Walke z solidnym i niewygodnym Horwichem wygrał, o tym już gadaliśmy. Co do Vemoli to jest mimo wszystko klasowy zawodnik, a to, czy była tam dominacja czy nie to nie wiemy, bo nie ma video z walki, a z relacji można wyczytać, że wcale nie ma się czego wstydzić.
To, czy Strus jest przereklamowany czy nie to sprawa względna, bo nie można brać pod uwagę opinii o nim głoszonej przez KSW, gdyż jest to zwykły markering, promocja i tak to właśnie ma wyglądać, więc nie jest to czyjeś obiektywne zdanie. Jeśli ja miałbym go określić to bym powiedział, że jest to zawodnik z solidnymi umiejętnościami, bardzo pracowity, jednak nie do końca pokazuje swój potencjał w walce. Wykładnią tego jest jego praca na treningach, ma też spore osiągnięcia w Sandzie(wiem, to nie MMA). Co do samej walki to podkreślam po raz kolejny, że azaitar jest tu faworytem, ale żeby mówić, że po 1,30 jest to jakaś super okazja? Szczerze, znajdę sporo lepszych typów po tym albo wyższym kursie, a jeśli Strus dobrze rozegra walkę taktycznie i będzie miał trochę szczęścia to może ją wygrać i taką mam nadzieję ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Strus pracowity? Tak, absolutnie zgoda, temu nie przeczę, bo z tego co wiem facet mocno pracuje na treningach i stara się rozwijać. Ale z tym że rywale byli przygotowani, nie mogę się zgodzić. Karaoglu walkę ze Strusem wziął z przypadku, po prawie 4 (!) latach od wcześniejszej walki. Okej, trenował jako profesjonalista, ale czysto dla siebie, a nie przygotowując się pod walkę. Normalne treningi, a przygotowania do walki to spora różnica, zrobienie całego cyklu przygotowawczego sporo zajmuje. Horwicha walkę sędziowali Ci sami ludzie co ostatnie starcie na Warmia Heroes z udziałem Puhhaki, jeśli będą w weekend na KSW, to faktycznie, szanse Piotrka rosną. Słabą stroną Strusa są zdecydowanie zapasy, to u niego najbardziej kuleje, ale żeby nie ciągnąć tematu w nieskończoność, przekonamy się na KSW czy zrobił jakiekolwiek postępy. Niech mnie miło zaskoczy, aczkolwiek szczerze wątpię w tego zawodnika, jedyny Polak którego uważam za skrajnie przeszacowanego ;)
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Strus pracowity? Tak, absolutnie zgoda, temu nie przeczę, bo z tego co wiem facet mocno pracuje na treningach i stara się rozwijać. Ale z tym że rywale byli przygotowani, nie mogę się zgodzić. Karaoglu walkę ze Strusem wziął z przypadku, po prawie 4 (!) latach od wcześniejszej walki. Okej, trenował jako profesjonalista, ale czysto dla siebie, a nie przygotowując się pod walkę. Normalne treningi, a przygotowania do walki to spora różnica, zrobienie całego cyklu przygotowawczego sporo zajmuje. Horwicha walkę sędziowali Ci sami ludzie co ostatnie starcie na Warmia Heroes z udziałem Puhhaki, jeśli będą w weekend na KSW, to faktycznie, szanse Piotrka rosną. Słabą stroną Strusa są zdecydowanie zapasy, to u niego najbardziej kuleje, ale żeby nie ciągnąć tematu w nieskończoność, przekonamy się na KSW czy zrobił jakiekolwiek postępy. Niech mnie miło zaskoczy, aczkolwiek szczerze wątpię w tego zawodnika, jedyny Polak którego uważam za skrajnie przeszacowanego ;)
Wiesz, nie mamy pewności, jak trenował, w jakiej był formie czy jakie miał plany. Weidman walkę z Maia też wziął kilka dni przed starciem i wygrał ???? Tym bardziej, że tu był szybki nokaut, a jakby walka potrwała dłużej to mogłyby wyjść braki w przygotowaniu.
Tak jak mówisz, że nie się co spierać, zobaczymy w sobotę, co pokaże. Jeśli przegra w żenującym styl to przyznam Wam rację ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik


I powiedzcie że KSW nie ma komicznego marketingu ???? Tak oto Maiquel Falcao jest sprzedawany jako mistrz UFC, a KSW pochodzi od PRIDE&#39;u. Oczywiście nie ma o tym słowa w jego wypowiedzi, ale KSW tłumaczy go właśnie w ten sposób.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Łącze KSW i Bellatora z Soboty i ładuje takiego mocnego tripla
Mamed✅ &amp; Narkun✅ &amp; Shlemenko⛔ - 1.77 - 9/10⛔ - betsafe
Większe analizy dla mnie zbędne .
Shlemenko rosyjski mistrz Bellatora w wadze średniej . Niepokonany od kilkunastu już walk , kompletny bardzo kompletny fighter . Bardzo dobra stójka , parter oraz kondycja . Różnorodne tytułu na jego koncie .
Ortiz 39 letni już bardzo dawno po drugiej strony rzeki , past prime już kilka dobrych lat ( od 2008 roku na 7 walk 1 wygrana ) . Ostatnia walka ( przegrana ) ponad dwa lata temu , ostatnio różnorodne kontuzje itd .
Shlemenko jak go nie rozbije przed czasem to dla mnie się tylko ośmieszy i kropka .
Porażka :grin::grin::grin: hee wtopa że ujjj

Narkun czyli popularna Żyrafa jeden z najlepszych zawodników młodego pokolenia w Polsce . Dobry grappler , chwytacz mistrz Polski i Europy w ADCC . Wszystkie wygrane przez poddania .
Rywal cienki bolek , jeżdżący ostatnio gdzie kolwiek i zbierający baty jak popadnie . Nie posiadający stójki . 11 maja baty w Rosji , dostał kopniaka i padł ścięty jak kłoda i nie wstał .
Szykuje się demolka , dwa kopniaki Żyrafy i go nie ma . Tydzień do walki noga zapewne nie sprawna do końca będzie . Nawet jak by inaczej to w parterze go poskłada .
Minutka walki i poddanie ✅

Nie widzę żadnego zagrożenia ze strony Falcao dla Mameda . Osttania jego walka mimo wygranej bardzo słaba i kiepska . Tutaj nie powinno być lepiej .
Jakiś no name obalał go i robił praktycznie co chciał zanim nie wpakował się głupio w gilotynę . Mega słabe zapasy i obrona przed nimi .
Przewaga w parterze Mameda jest niepodważalna i to samo widzę w stójce . Zanurkuje , łatwo obali i podda✅ . Wczoraj padła też informacja że jeszcze kilka ładnych kg do zbicia przed ważeniem w piątek .
Stawiam na dźwignie na nogę . Pewna wygrana , niespodzianki nie będzie a ci co twierdzą inaczej czekam na komentarze po walce .

Poddanie 1 runda
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Oto co wysmazyłem:
Wszystkie kursy z betathome
Pudzian - Thompson
1.75
Gram grubo, Polak moze wygrać tylko przy wiekszym wałku.
Saidov- Mankowski
2.90
Szanse oceniam mniej więcej po równo. Na Borysa duże value.

Bellator:
Blagoi Ivanov
- Volkov
1.95
Dla mnie lepszy jest Bułgar a kursy minimalnie faworyzuja Rosjanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
jakby kogoś interesowało to są zakłady rundowe na walki Mameda, Pudziana, Karoliny i Saidova w Expekt ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 19

paciu34

Użytkownik
ja lecę tak :
Betsafe
Aslambek Saidov - Borys Mańkowski kurs na tą chwilę 2,55
Mariusz Pudzianowski - Oli Thompson kurs na tą chwilę 1,96
(tutaj obawiam się decyzji sędziowskiej)
AKO: 5
stawka 8/10
Mamed Khalidov - Maiquel Falcao kurs na tą chwilę 4,35
stawka 2/10
kuponiki poleci dopiero przed samą galą gdyż kursy ciągle rosną , dalej Panowie nabijać nabijać kursy !!
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Moim zdaniem należy unikać kilku walk na tej gali, jeśli chodzi o gre na faworytów.
Walka Pudzian - Oli Thompson, tutaj może być różnie, choć jeśli miałbym typować to stawiałbym na Oliego, który jest na pewno lepszy technicznie i wygląda na szybszego, dynamiczniejszego i ciężko go znokautować, ale musimy pamiętać o tym, że zawsze jest lepiej dla całego KSW Show jeśli to Mariusz wygrywa, bo jak to mówi Mamed on tanio skóry nie sprzedaje- bierze najwiecej za walke z całej rodzinki KSW ????
Saidov - Mańkowski
Saidov lepsza stójka i siła fizyczna co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, Borys miał przerwe przez tą kontuzje, ale do walki bedzie na pewno dobrze przygotowany. Szanse oceniam 60 do 40 dla Saidova.
Abu - Strus tutaj są chyba dwie możliwości - jeśli Azaitar trafi to wygra, jeśli dojdzie do decyzji to raczej wygra Piotrek dlatego tą walke sobie tylko obejrzę.
To są te walki, które odpuszczam, bo typy na nie w jedną bądź drugą strone są moim zdaniem troche ryzykowne, na reszte walk kursy słabe, nawet bardzo słabe, ale powinne być bezproblemowe zwycięstwa.
Karolina, Gamrot, Błachuta, Chlewicki, Narkun, Mamed i do tego Held w Bellatorze.
3,47 daje Betsafe na tą chwile, wczoraj lub 2 dni temu te kursy były troche lepsze i ako kręciło się zaraz po pojawieniu się Błachuty w ofercie ok 4,50, więc kto miał skorzystać to skorzystał ????
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Moim zdaniem należy unikać kilku walk na tej gali, jeśli chodzi o gre na faworytów.
Walka Pudzian - Oli Thompson, tutaj może być różnie, choć jeśli miałbym typować to stawiałbym na Oliego, który jest na pewno lepszy technicznie i wygląda na szybszego, dynamiczniejszego i ciężko go znokautować, ale musimy pamiętać o tym, że zawsze jest lepiej dla całego KSW Show jeśli to Mariusz wygrywa, bo jak to mówi Mamed on tanio skóry nie sprzedaje- bierze najwiecej za walke z całej rodzinki KSW ????
Saidov - Mańkowski
Saidov lepsza stójka i siła fizyczna co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, Borys miał przerwe przez tą kontuzje, ale do walki bedzie na pewno dobrze przygotowany. Szanse oceniam 60 do 40 dla Saidova.
Abu - Strus tutaj są chyba dwie możliwości - jeśli Azaitar trafi to wygra, jeśli dojdzie do decyzji to raczej wygra Piotrek dlatego tą walke sobie tylko obejrzę.
To są te walki, które odpuszczam, bo typy na nie w jedną bądź drugą strone są moim zdaniem troche ryzykowne, na reszte walk kursy słabe, nawet bardzo słabe, ale powinne być bezproblemowe zwycięstwa.
Karolina, Gamrot, Błachuta, Chlewicki, Narkun, Mamed i do tego Held w Bellatorze.
3,47 daje Betsafe na tą chwile, wczoraj lub 2 dni temu te kursy były troche lepsze i ako kręciło się zaraz po pojawieniu się Błachuty w ofercie ok 4,50, więc kto miał skorzystać to skorzystał ????
Saidov lepszy w stójce od Borysa? Chyba chciałeś na odwrót napisać, to Borys będzie miał przewagę w stójce. Zapaśniczo obaj są mocni, chociaż prezentują nieco inne zapasy(Borys szybkość, lepsza technika, z kolei Saidov siła i konsekwencja), dlatego tu się dla mnie wykluczają, z kolei parter raczej dla Saidova. Jak już mówiłem wielokrotnie, dla mnie minimalnym faworytem jest Borys, dlatego każdy kurs obecnie na niego należy brać, a ten z bah to już kosmos- 2,95!
I trochę sam sobie zaprzeczasz, bo skoro Twoim zdaniem walki Borysa czy Strusa mogą iść w obie strony to takie kursy na nich to prezenty i ja się z tym właśnie zgadzam.
Co do ostatniego zdania to uważałbym na Błachute. Nie widzę w nim pewniaka.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Może i warto je brać, można je też nazwać value betem, ale po co skoro jest prawdopodobieństwo dość spore, że każdy z nich nie wejdzie. Po tych kursach co teraz są już bym nie zagrał Błachuty i reszty, ale po tych na poczatku warto było. Dla mnie stójka dla Saidova, dla ciebie może być dla Mańkowskiego. Skoro go pograłeś to musisz widzieć w końcu jakieś argumenty przemawiające za nim ;) Moim zdaniem właśnie stójka i siła fizyczna Saidova zadecydują o jego zwycięstwie w tej walce.
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Typuje na Abu, nie widzę szans dla Piotra.W stójce przewaga powinna być masakryczna dla &quot;Niemca&quot; szybkość i siłą odegra tutaj kluczową role.Daje również na Oliego, w MMA dużo większe doświadczenie, na pierwszy rzut oka zdecydowany faworyt.Zaryzykuje na Diabła Tasmańskiego z Ankosiaków.Moim zdaniem za Saidovem przemawia jedynie siła.Stójka jak dla mnie po stronie Borysa lepsza, może uderzyć sierpem, albo pokusić się o obrotówkę chociażby.Zapasy u jednego i u drugiego na dobrym poziomie.
Ako 6.27 betclic.
Gdyby kursy były wyższe, to na pewno grałbym na Narkuna. ;)
 
P 19

paciu34

Użytkownik
Narkun 1,12
wyniki ważenia:
93 kg: Tomasz Narkun (93,1 kg) vs. Charles Andrade (85,5 kg)
Narkun jutro pewnie będzie ważył koło 95, 10 kg różnicy zrobi swoje, najpewniejsza walka dnia sobotniego w KSW
Karolina Kowalkiewicz 1,13
Polska &quot;Ronda&quot; rozjedzie przeciwniczkę , martwi mnie tylko pobyt w szpitalu
Mateusz Gamrot 1,14
nie będę sie powtarzał , wszystko na temat tej walki już jest tu napisane
Alexander Shlemenko 1,18
Tito ma czasy świetności za sobą
AKO 1,7
lecę grubiej , jak dla mnie &quot;pewniak&quot; . Nie rozpisuję się bo wszystko o tych walkach zostało już powiedziane,napisane
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Jak czytam niektóre analizy to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.????????????

Dobra trzeba parę zdań skrobnąć
Mamed - Falcao
Widzę tutaj easy win Czeczena. O ile nie lubie Mameda za brak ambicji sportowych o tyle umiejętności mu ująć nie można. Argumenty? Na początek o ile się nie mylę to klatka będzie większa od ringu, przez co Mamed zyska więcej miejsca na okopywanie lowami udo Falcao i schodzenie z linii ciosu. Walka pewnie będzie wyglądać jak z Manhoefem, poszuka stójki a jak się nie będzie kleić to obali i podda. Falcao w 2011 atak serca co też napewno nie napawa optymizmem. Nie widzę tutaj większych szans dla Falcao. Może stójka, ale z jego obroną obaleń raczej daleko nie zajdzie. Parter to że ma czarny pas w BJJ to raczej nic nie znaczy, kto w Brazylii go nie posiada?

pudzian - Oli
pudzian? Zwykłe ścierwo w MMA. Parteru zero, zapasy ofensywne mierne, defensywnych brak. Stójkę pewnie katuje a założę się że dalej pcha ciosy. Oli dużo większe doświadczenia, co jest bardzo ważne to doświadczenie w klatce! Stójka myślę ze podobna do pudzilli może troszkę dynamiczniejsza, lepsze zapasy i parter. Sądzę że będzie chciał jak najszybciej obalić i z góry rozbijać chudziana. Co do wałka, nie sądzę. MMA w Polsce (co mnie bardzo cieszy) jest już na coraz większym poziomie, ludzie powoli zaczynają się interesować MMA jako sportem a nie pod hasłem Pudzian &amp; Mamed. Więc nie wydaje mi się że dalsze robienie gwiazdy z mariusza nie leży aktualnie w polityce KSW.

Borys - Saidov
Walka 50 na 50
Z jednej strony dynamiczny i nieprzewidywalny czy to w stójce czy w zapasach Borys, a z drugiej bardzo dobrze ułożony Asłan, z poukładaną stójką i dobrymi zapasami realizujący swój game plan. Na tą walkę czekam najbardziej, liczę że po dobrej batalii Mańkowski ustrzeli Saidova. A skoro walka 50 na 50 to wiadome na kogo stawiać.

Abu - Strus
Tak jak większość wyżej napisała raczej formalność. Strus i ta jego mityczna stójka???? Słaby zawodnik i tyle, szkoda mi się nawet rozpisywać. Paweł Pawlak walczący w 77kg po sparingach opowiadał że nie miał co z nim w stójce robić, siłowo go dominował. Strus to poprostu słaby zawodnik nic dodać nic ująć. BTW poszukajcie sobie filmik jak zaliczył ciężki knock down po obrotówce od Pawlaka.

Narkuna nie opisuję, Pudzian dał dobra analizę.

Zbierając to do kupy pograłem tak:
1j Double Narkun + Shlemenko (podkradłem od Pudziana)✅
0,5j Triple Oli + Narkun + Shlemenko
0,4j Mamed + Narkun + Shlemenko (tripel polecany przed Pudziana)
0,3j Mamed + Narkun + Shlemenko + Azaitar
0,2j Mamed + Narkun + Shlemenko + Azaitar + Borys

Sorki za ewentualne błędy, piwkuje sobie✅✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom