>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 27: Cage Time ; 17.05

Status
Zamknięty.
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik

Data: 17 maja 2014
Miejsce: Ergo Arena, Gdańsk/Sopot, Polska
Transmisja: PPV

Walka wieczoru:

84 kg: Mamed Chalidow (28-4-2) vs. Maiquel Falcao (32-5)

Główna karta:

120 kg: Mariusz Pudzianowski (6-3) vs. Oli Thompson (12-6)

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półśredniej
77 kg: Aslambek Saidov (15-3) vs. Borys Mankowski (14-5-1)

Pojedynek o pas mistrzyni KSW w wadze słomkowej
52 kg: Karolina Kowalkiewicz (4-0) vs. Jasminka Cive (5-1)

84 kg: Piotr Strus (9-3) vs. Abu Azaitar (9-2)
70 kg: Mateusz Gamrot (5-0) vs. Jefferson George (4-2)
93 kg: Tomasz Narkun (8-1) vs. Virgil Zwicker (12-3)

Pozostałe:

77 kg: Rafał Błachuta (8-3) vs. TBA
70 kg: Łukasz Chlewicki (11-3-1) vs. TBA
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Rozpiska juz prawie zapełniona.
Betsafe wystawił kursy na 3 walki

Aslambek Saidov - Borys Mańkowski 1.56 2.33

Mariusz Pudzianowski - Oli Thompson 2.24 1.62
Mamed Khalidov - Maiquel Falcao 1.25 3.75

Mariusz Pudzianowski - Oli Thompson
Pudzian nie ma sportowych argumentów na wygranie.
Może przeważać w stójce.
Natomiast kondycja, umiejętności ogólno techniczne, doświadczenie po stronie Anglika .
Thompson sparuje i ćwiczy z rożnymi mocnymi cięzkimi. Na przykład siedział dłuższy czas u szczecinskich Bersekerow , a tam tenował z niedawnym rywalem Bedorfem.
Pudzian nie lubi sparować, dostawać po głowie na treningach. Ćwiczy w PJ Promotion u Jeleniewskiego, gdzie ma głownego sparingpartnera - Walusia, słabawego zawodnika mma.
Walka odbędzie się w klatce, nastepny element faworyzujący Anglika.
Walka zakontraktowana na 2 rundy. Istnieje możliwość jakiegoś wałku ale raczej przewiduję, że Thompson będzie wycierał mate Pudzillą. Obijał go z bocznej i tak powinien skonczyć go przed czasem. A jak sie nie uda przed czasem, to cięzko będzie naciągnąć werdykt na korzyść Polaka.
Thompson 1.62
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
93 kg: Tomasz Narkun (8-1) vs. Virgil Zwicker (12-3)
Nie wiem jakie kursy będą w tej walce ale jak będzie minimum 1,20 na Amerykanina to biore to z pocałowaniem ręki.
Popieram również typ na zwycięstwo Thompsona bo Pudzianowski jest rzadki jak sik pająka
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mnie interesować będą kursy na Karolinę i Abu Azaitara. Horwich był strasznie cienki, pajacował zamiast walczyć to Strus nie miał z nim problemów. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z Azaitarem, bardzo niewygodnym przeciwnikiem i jeśli kurs będzie fajny to na pewno spróbuję.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Azaitar pewniak, to co walczy Strus mnie zupelnie nie przekonuje, Abu urwie mu leb.
Spory kurs na Borysa, Aslambek tez jakos strasznie nie przekonuje, a Borys jest mocny.
Przeciwko Pudziankowi grubych pieniedzy bym nie postawil, jezeli Pudzian rzuci sie na Oliego i go sprowadzi to jakas chwile go tam przytrzyma, moze w rundzie uda sie zrobic 2 obalenie, a w 2 rundzie jakos zapunktowac, ja tutaj wcale nie widze az takiej latwej wygranej Oliego.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
93 kg: Tomasz Narkun (8-1) vs. Virgil Zwicker (12-3)

Nie wiem jakie kursy będą w tej walce ale jak będzie minimum 1,20 na Amerykanina to biore to z pocałowaniem ręki.
Popieram również typ na zwycięstwo Thompsona bo Pudzianowski jest rzadki jak sik pająka
Minimum 1,20? ???? ???? ???? ???? ????

Też nie wiem jaki kurs będzie na Zwickera, ale pewnie będą wyrównane/Narkun lekkim faworytem.
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Jestem wielkim fanem talentu parterowego Żyrafy, ale porównując poprzednie walki obu zawodników to faworytem musi być Zwicker. Narkun kompletnie nie radzi sobie jeżeli nie może obalić przeciwnika. W poprzedniej walce wygrał poprzez głupotę przeciwnika, bo inaczej tego nie można nazwać. Carlsen obijał Polaka w stójce i nie wchodził w parter. Natomiast w drugiej rundzie coś mu strzeliło w bani i poszedł w parter, gdzie wiadome było że Żyrafa jest jednym z lepszych zawodników stricte grapplerskich w europie, udowadniał to wiele razy na zawodach bez kimon. Wydaje mi się że obozy z zapaśnikami to za mało aby nauczyć się dobrze obalać. Powinien tak jak Bedorf, przebywać na normalnych treningach z Ankosiakami. Tak więc każdy kurs 1.60+ na Zwickera będę brać. Nie sądzę że walka dojdzie do pełnego dystansu, więc sędziowie nie będą mogli zrobić wałka.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Jestem wielkim fanem talentu parterowego Żyrafy, ale porównując poprzednie walki obu zawodników to faworytem musi być Zwicker. Narkun kompletnie nie radzi sobie jeżeli nie może obalić przeciwnika. W poprzedniej walce wygrał poprzez głupotę przeciwnika, bo inaczej tego nie można nazwać. Carlsen obijał Polaka w stójce i nie wchodził w parter. Natomiast w drugiej rundzie coś mu strzeliło w bani i poszedł w parter, gdzie wiadome było że Żyrafa jest jednym z lepszych zawodników stricte grapplerskich w europie, udowadniał to wiele razy na zawodach bez kimon. Wydaje mi się że obozy z zapaśnikami to za mało aby nauczyć się dobrze obalać. Powinien tak jak Bedorf, przebywać na normalnych treningach z Ankosiakami. Tak więc każdy kurs 1.60+ na Zwickera będę brać. Nie sądzę że walka dojdzie do pełnego dystansu, więc sędziowie nie będą mogli zrobić wałka.
Bardzo słusznie piszesz, ale pamiętaj, że Narkun walczy u siebie, a poza niewieloma przypadkami bukmacherzy zaniżają kurs Polaków.

Co do rozważania kwestii &quot;wałka&quot; w każdej walce Polsko-zagranicznej na KSW to jest lekka paranoja - kiedy ostatnio był jakiś wałek na niekorzyść zagranicznego? Materla-Silva? Pudzian-Thompson sto lat temu? Uważam, że to (nie)lekka przesada.
 
sandacz121 1

sandacz121

Użytkownik
„Z przykrością informujemy, że Virgil Zwicker nie będzie mógł wystąpić na gali KSW w maju z powodu kontuzji, której doznał przygotowując się do walki . Virgil złamał dwa żebra oraz doznał stłuczenia okolicznych żeber podczas treningu. Lekarze zapewniają go, że jego powrót do zdrowia będzie szybki i wkrótce będzie mógł wrócić do startów&quot;
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Ech, tradycji staje się zadość, można śmiało przed każdą galą obstawiać że spora część zawodników wyleci z rozpiski.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Falcao 3.95
Tak jak w wypadku 2 walki Materli z Silvą, tak i tym razem czuje że walka skończy się wtopą gwiazdy KSW. Celowo nie używam słowa niespodzianka, bo kursy i promocja jednego z zawodników jest tutaj skrajnie przesadna. To może być pierwsza walka gdy opłaca się grać przeciwko Mamedowi. Kursy typu 1.20-3.95 to duże zdziwienie. Falcao siłę w łapach ma, w parterze ogórkiem nie jest, z UFC i Bellatora wyleciał przez rażące zachowania poza oktagonowe. Pokonał m.in. bardzo mocnego Vasilevskyego, Spanga, Harrisa. Przegrał z Neto, obecnym zawodnikiem UFC, dwukrotnym mistrzem świata BJJ, oraz Alexem Shlemenką, który w rankingach jest wyżej od Mameda. Ostatni rywale Mameda to głównie ogórki typu Sasaki (23-20-1), Guida (bilans 19-28 !!!), Irvin (17-10) emeryci jak Lindland, Sakurai, albo stójkowicze typu Manhoef. Jak dla mnie jedynie Kendall Grove był autentycznym wyzwaniem, ale jego ostatnia walka w Bellatorze pokazała że pewnego poziomu nie przeskoczy. Reszta rywali była albo niesamowicie jednopłaszczyznowa, albo dorabiała na koniec kariery. Z jednej strony facet który w UFC miał bilans 1-0, a w Bellatorze 3-1, z drugiej koleś który nigdy w tak mocnych organizacjach nie był.

Tym razem Khalidov dostaje faceta który w poważniejszych organizacjach nie odstawał zbytnio poziomem, a wyleciał z nich przez swoją głupotę, a nie niski poziom sportowy. Wszystko zależy od tego jak przygotuje się od walki. Główny problem jest taki, że w tamtym roku wyleciał ze swojego wcześniejszego teamu. Z informacji które znalazłem, dowiedziałem się jednak że pan Maiguel znalazł się w Chute Boxe Academy, zespole który &quot;stworzył&quot; chociażby Wanderleia Silvę, Shoguna Ruę, czy nawet samego Andersona Silvę. Jeśli przygotuje się dobrze kondycyjnie, jest w stanie pokonać Mameda. Taktyka Mameda od jakiegoś czasu opiera się o szukanie poddania. Liny ringu nie pomogą, a nie jest tajemnicą że to Falcao ma większe doświadczenie w kontroli oktagonu. Swoją drogą, czy ktoś z was w ciągu ostatnich lat słyszał żeby Mamed wyjeżdżał z Olsztyna, potrenować u innych trenerów, tak jak robi to np Cipek trenując w AKA? Mam dziwne wrażenie że po tragikomedii z przejściem do UFC, jego motywacja znacznie osłabła, czego dowodem mogą być chociażby brak wyjazdów, czy też niechęć do zbijania wagi. Falcao ma czarny pas w BJJ, co akurat nie jest jakimś wielkim wyznacznikiem, ale to pierwszy od dawna rywal, który ma jakieś pojęcie o parterze i nie jest dziadkiem ani kelnerem. Przeglądałem większość jego dostępnych w sieci walk, przypomina mi połączenie Wanderleia Silvy z Hendricksem, oczywiście zachowując wszelkie proporcje. Jeśli Mamedowi nie uda się poddać rywala, śmiem twierdzić że przegra. Maiguel nie jest gorszym zawodnikiem, nawet jeśli obijanie kelnerów przez Mameda zrobiło z niego samozwańczego mistrza. Już nikt nie pamięta że póki walka z Grove toczyła się w stójce, to rywal Mameda był lepszy. Nikt nie zwraca uwagi że spora część walk Mameda w ostatnim czasie była na zasadzie ściąganie rywala na kilkanaście dni przed walką, bo ktoś inny wypadał przez kontuzję. Wszystko zależy od tego jak przygotuje się do tej walki pan Falcao, ale kurs rzędu 4 złote skłania do zaryzykowania. Trenując z czołowymi zawodnikami BJJ, powinien dobrze przygotować się do parterowej gierki Khalidova. Falcao ma o co walczyć, podpisał kontrakt na 3 walki w KSW, ale zainteresowanie okazywało także WSOF. Scenariusz z porażką Khalidova tym razem nie jest tak nierealny, żeby dawać kurs 1.20 na jego wygraną.


Khalidov w dobrej formie :cool:

http://www.video.banzaj.pl/film/13931/mamed-khalidov-vs-kendall-grove---walka-ksw-21-2-runda/
Dla porównania 1 runda walki Mameda z Kendallem, słaba z obu stron, oczywiste zachwyty komentatorów po przestrzelonych o pół metra ciosach Khalidova.
Reasumując, Falcao nikim wielkim nie jest, ale to typ zawodnika który może nie pasować Mamedowi. Maiguel ma słabe zapasy, ale dobre BJJ, główna broń Falcao, poddania może zostać wykluczona. W stójce, przewaga Brazylijczyka. Oczywiście sędziowie KSW mogą oceniać po swojemu, i tym razem to sprowadzenia będą wyżej cenione niż np ciosy, ale przy 3 rundowej walce, zadecyduje również kondycja.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pytanie, do kolegów którzy się interesują MMA, ja tak średnio dlatego wolę zapytać ;).

Jak prezentują się statystyki Falcao od Listopada 2011, kiedy to miał atak serca i ledwo przeżył. Czy aby nie jest tak, że to ma wpływ na jego walki ?

Wiadomo fajny medialnie zawodnik z UFC , ale czy na pewno.

Czy to nie jest takie dmuchanie, że dobry zawodnik itp ale tak naprawdę Kawulski wie, że jest słaby na tym etapie kariery i będzie kolejny win Mameda.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Pytanie, do kolegów którzy się interesują MMA, ja tak średnio dlatego wolę zapytać ;).
Jak prezentują się statystyki Falcao od Listopada 2011, kiedy to miał atak serca i ledwo przeżył. Czy aby nie jest tak, że to ma wpływ na jego walki ?
Wiadomo fajny medialnie zawodnik z UFC , ale czy na pewno.
Czy to nie jest takie dmuchanie, że dobry zawodnik itp ale tak naprawdę Kawulski wie, że jest słaby na tym etapie kariery i będzie kolejny win Mameda.
MAMED


FALCAO



Czyli bilans ostatnich 10 walk podobny, wbrew temu co KSW głosi Mamed przegrał z Santiago, co więcej w 1 walce z Sakuraiem też powinna być porażka.

http://www.youtube.com/watch?v=RMn6MrMzDTI
http://www.youtube.com/watch?v=9kO_rRFE_MA


i ostatnia walka, z tego roku
http://www.youtube.com/watch?v=CE7d3r85Wdk
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 326

kurekq

Użytkownik
Gamrot + Kowalkiewicz 1,44. Betsafe.
Przed galą taki dubel będzie wart góra 1,30. Oboje murowanymi faworytami, Gamer to spektakularny zapaśnik i świetny grappler, w stójce potrafił wypunktować Andre Winnera, więc zawodnik kompletny. Dostaje rywala z rekordem 4-2, niebezpieczny w stójce, ale Gamrota trafić jest niezwykle ciężko, a nie sądzę, by dał radę uniknąć prób sprowadzeń, szczególnie że walka toczy się w klatce.
Kolejna zawodniczka Kowalkiewicz, która walczy ze słabą Cive i sobie z nią powinna poradzić na zupełnym luzie.
Typ wejdzie na 99%, a kurs bardzo przyjemny 1,44. Jak ktoś chce trochę zaryzykować, ale bardzo zwiększyć kurs, to polecam dorzucić Oli Thompsona lub Azaitara lub obu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Azaitar 1.35

http://www.youtube.com/watch?v=YUoQuA_5HFY
Cooo? 1.35!?! Spodziewałem się jakiegoś 1.10, a tutaj tak wysoki kurs? O ile typ na Falcao to szukanie wysokiego kursu w realnej sensacji, to Azaitar to niesamowity pewniak. Koleś siłę w łapach ma niesamowitą, o czym przekonali się chociażby nasi Naruszczka i Kułak, oraz Zawada (Polski Niemiec). W karierze jedyna wpadka to pechowa porażka z Naruszczką 2 lata temu. W rewanży nie miał problemu ze zdemolowaniem Polaka. W ostatnim starciu nokaut na solidnym Jacku Marshmanie. Ogólnie 4 kolejne nokauty, każdy z nich po solidnej demolce w stójce. Rywal? Swego czasu pisałem wiele o Strusie, jako o najbardziej przereklamowanym Polskim zawodniku. W skrócie, ten wielki Polski talent ma 7 wygranych na ekhm &quot;słabiakami&quot;, chociaż to za słabe słowo na ludzi z ujemnymi bilansami. 3 porażki które osłabiły kluczowe braki Strusa, Parter, Szybkość w stójce i zapasy. W ciągu ostatnich 6 walk, 3 wygrał 3 przegrał. A mimo to, nadal ma dobrą prasę, media lubią go promować. Jeśli cienki Karaoglu, 4 lata po zakończeniu kariery bierze walkę na kilka dni przed starciem i nokautuje Strusa, to co z nim zrobi jego 2 klasy solidniejszy kolega? Mam nadziej że ostateczne pożegnanie Piotra Strusa z poważniejszym MMA, ale o to jestem spokojny, Azaitar jest dla niego za szybki, za silny, ma za dobre zapasy i jest zdecydowanie wszechstronniejszy.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Przepraszam was kochani. Macie wiedze w mma ale totalnie sprzeciwiam sie nagminnym graniu kursów under 1.5 Co niby to ma znaczyć? Że zgadzasz sie z bukmacherem ? Szukamy value ! Co z tego ,że zagramy 1.3 skoro wejdzie 2/3 ? Powlepiamy 10 + że trafiliśmy i jeden - , że spudłowaliśmy.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Przepraszam was kochani. Macie wiedze w mma ale totalnie sprzeciwiam sie nagminnym graniu kursów under 1.5 Co niby to ma znaczyć? Że zgadzasz sie z bukmacherem ? Szukamy value ! Co z tego ,że zagramy 1.3 skoro wejdzie 2/3 ? Powlepiamy 10 + że trafiliśmy i jeden - , że spudłowaliśmy.


A ja zachęcam wszystkich do większej ilości analiz, bo coraz mniej tutaj typów na niespodzianki, czy kursy powyżej 2.00, a coraz więcej tych śmiesznie niskich. Strusa akurat nie mogłem się oprzeć, bo od dawna uważam go za przereklamowanego, a kurs 1.35 na coś takiego to prezent. Dorzućcie czasem chociaż te obrazki z tapology, w bardziej kontrowersyjnych walkach będzie wiadomo kto na kogo stawiał. Ja poza typem na porażkę Mameda, radziłbym zastanowić się nad Kowalkiewicz, Jasminka Cive w przeciwieństwie do Polki miała kontakt z kobiecym MMA w najlepszym, światowym wykonaniu, dodatkowo Karolina miała problemy jeszcze 10 dni temu, trafiła do szpitala, może to się odbić na jej kondycji
 
E 285

embotron

Użytkownik
Co do typowania niskich/wysokich kursow, to zauwazylem, ze na forum pojawil sie trend, ze kilku typer typuje tylko i wylacznie niskie kursy, a kilku typerow na sile szuka sensacje tam, gdzie napewno jej nie bedzie. Nie mowie tutaj o typowaniu KSW, bo to jest nieczesto, ale raczej o UFC. Prosilbym raczej o podawanie przemyslanych typow, co do ktorych pewnosci jestesmy przekonani, bo jak widze, ze chlop daje 3 typy w poscie, 3 na mega underdogow i po gali ani jeden typ nie wchodzi, ale komentarz, ze warto bylo sprobowac, no to krew sie w czliowieku gotuje. Ja czy ktos kto sie interesuje mozemy z tego wybrac to pewniejsze, ale jezeli ktos wchodzi do dzialu, aby poszukac jakiegos fajnego typu i dostanie ladnie opisany typ, ktory nie do konca jest prawda i dopisek, ze mega value, no to wtedy to jest niefajne zachowanie, a wydaje mi sie, ze niektorzy wrzucaja do dzialu typy z wyzszymi kursami tylko po to, aby w razie trafienia sie dowartosciowac i pokazac jakich to oni nie trafiaja kursow ????
Piotr Strus - Abu Azaitar @ 1,3
Nic nowego nie wymysle w tej walce, ale taki kurs to jest lokata i pomylka bukmacherow, gdybym mial milion zlotych to wszedlbym za milion. Gdy widze Strusa, to az mnie skreca z racji tego, jak ten czlowiek jest promowany, na jaka gwiazde i fenomenalnego zawodnika MMA, podczas gdy jest naprawde slabiutki i taki Abu nie bedzie mial ZADNYCH problemow z Piotrkiem niestety. Warto tez wejsc w Abu przez KO/TKO lub Abu przez KO/TKO w pierwszej rundzie, ale narazie kursow na to nie ma i nie wiem czy beda, wiec warto poczekac, a narazie puscic grubo czysta wygrana Abu.
Mariusz Pudzianowski - Oli Thompson @ 2,14
Nie namawiam do grania tego typu, ale zdecydowanie odradzam granie grubo na Oliego. Dla wiekszosci ludzi komentujacych na tym forum Pudzian to zawodnik, ktorego stawiali by jako underdoga pewnie i ze Strusem. Ja Mariusza nie uwazam za dobrego zawodnika MMA, bo nigdy takim nie byl i nie bedzie, ale jezeli walka jest zakontraktowana na 2 rundy, to wystarczy po 1 obaleniu w kazdej z rund, albo przelezenie pierwszej rundy na Thompsonie i juz moze byc roznie. Co jak co, ale obalenia Mariusz ma calkiem niezle, mocne, dynamiczne, troche &quot;na pale&quot;, ale nie uwazam, aby Thompson mogl to jakos bardzo mocno wykorzystac i np znokautowac Mariusza przy jakiejs nieudolnej probie obalenia. Gdyby walka toczyla sie na dystansie 3 rund to bym sie nie wypowiadal na temat tej walki, ale jezeli sa to 2 rundy, to uwazam, ze walka moze pojsc w obie strony, a jezeli pierwsza runda zostanie zapisana na korzysc Mariusza, a nie jest to wcale takie niemozliwe, to uwazam, ze dowiezie wygrana do konca. Jezeli u Pudziana beda dobrze dzialaly obalenia od poczatku i bedzie szukal sprowadzenia to bede spokojny o ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Siemano
A ja sobie puszczam taką taśmę
Strus - Azaitar (2) 1.3
Koledzy juz wyzej wszytsko napisali. Piotrek sympatyczny ale niestety nie ten poziom co Abu. A Marokanczyka niedlugo zobaczymy w UFC. Ale nie lubie grac takich niskich kursow, zwlaszcza w MMA.
Saidov - Mankowski (2) 2.4
Wiem ze to nieprofesjonalne ale tu kieruje sie sympatia do Borysa. Jego ostatnia walka nic nie pokazala bo Lagman to zaden przeciwnik nie byl. Borys jest mlodszy i mysle ze przez te 1.5 roku od ich ostaniej walki Polak bardziej sie rozwinal. Licze na walke wieczoru.
Pudzianowki - Thompson (1) 2.14
Nie lubie Pytona, jest pyszalkiem, burakiem i bucem. Nie gram jego walk od walki z Jamesem Thompsonem wiec sie zastanawiam czy dobrze robie go grajac. Nie uwazam ze Pyton jest lepszy. Mysle ze po prostu kupi walke. Po pierwsze to chyba ostatnia walka Pytona w tym kontrakcie wiec jesli wygra moze liczyc na wiecej w nastepnym konrakcie. Po drugie bylo slychac glosy ze Oli nie ma kasy. A wiadomo do czego moze sie posunac czowiek jak brakuje pieniedzy dla rodziny. Kasa za walke + za walek + obstawka u buka i ladna sumka wychodzi.
Khalidov - Falcao (2) 3.75
Podobala mi se analiza Napoleoiego. Mamed zadnych solidnych przeciwnikow w ostatnim czasie nie mial. Nie wyjezdrza z Olsztyna. Gra w reklamach i chodzi do Wojewodzkiego. O deklaracjach wyjezdu do UFC/Strikeforce juz dawo wszyscy zapomnieli. Czy ma jeszcze motywacje do treningow i jest na nich skupiony w 100%? Na pewno jest faworytem bo to niesamowity talent ale to jest ten moment w ktorym jest najwieksza szansa na to ze moze przegrac.
AKO = 25.04 za dyszke, dwie pojdzie
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom