>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 24 - 28 września

Status
Zamknięty.
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Wrzucam kursy z STSu, z prostej przyczyny, to jest jeden ze sponsorów KSW, if you know what i mean...

-Gamrot, w pierwszej walce zaimponował, pytanie co pokaże z dużo silniejszym rywalem. Mimo wszystko wierzę w niego, a Andre, męczył się z Fickettem, który na 8 ostatnich walk, w 7 przegrał. Mateusz ma ciekawe perspektywy, myślę że sobie poradzi. Andre opinie ma bardzo dobrą, ale jesteś tak dobry jak Twoja ostatnia walka/walki, a nie jak to co robiłeś 10 walk temu. Gamrot odnosił sukcesy w grapplingu i amatorskim MMA, kwestia czy jest gotowy na taką walkę.
-Kornik, tak naprawdę całą jego karierę &quot;robi&quot; sensacyjna wygrana nad Jewtuszką 2 lata temu, ale porażki z McGregore i Warburtonem wstydu nie przynoszą. Azhiev? Dla mnie to jest typowe dla sportów walki budowanie mitów. Tak samo jak to było z Bensonem, Andersonem, czy ostatnio z Jonesem. Skąd te plotki o tym że Anzor ma znakomite zapasy? Skąd te że bije mocno w stójce? Glebocki, Dana, Svoboda, ogórki wyciągnięte prosto ze słoika, Reed ma nazwisko znane w rodzimym MMA, ale jest tak słaby że szok. Tego samego Paula z którym męczył się Anzor, Kornik znokautował w 2 minuty. Koniec mitu talentu Anzora, karmiono go ogórkami, teraz wtopi.
-Różal? Z całym szacunkiem, ale jeden z tych z których KSW na siłę chciało zrobić gwiazdę, a nie ma za grosza talentu. Paul to kickbokser z innej półki, o parterze nie mówmy bo w nim Różal nie ma za grosza umiejętności, więc nawet zielonego Stinga nie podda. Będę w szoku jeśli ktoś tak słaby jak Różal nie zakończy &quot;kariery&quot; po tej walce
-Karolina Kowalkiewicz, dlaczego czuje wtopę? Z babami różnie bywa, o czym świadczy chociażby obecny sezon TUFa, po tak śmiesznym kursie nie ma szans żebym to zagrał, a wręcz może postawię na pannę Cive. Kowalkiewicz to nadal nieopierzony nowicjusz, zdolna, ale robienie z niej wielkiej faworytki, a kurs 1.13 na to wskazuje, sorry, ale takiego czegoś się nie gra, nawet jeśli marketing KSW dalej będzie promować KK. Zapewne postawić na porażkę Polki nie wypada, z tego względu że KSW prowadzi swoich mistrzów za rączkę (autentycznie ciężko znaleźć żeby któryś z mistrzów KSW miał realne wyzwanie, buduje się ich pozycje jako niepokonanych gwiazd), ale kobiece MMA to w duzym stopniu parter i poddania. Nie ta siła, kilka procent wygrywa przez KO, reszta to poddania w parterze. Czy Kowalkiewicz jest w stanie okazać wyższość nad bardziej doświadczną rywalką? Z czysto typerskiego punktu widzenia uważam że nie, ale nie zapominajmy co to jest KSW.
-Lubię Borysa, bo to przemiły chłopak, Ben ma znakomitą serię 4 porażek w 5 walkach. A przeprasza, był w Strikeforce i Bellatorze, więc to weteran Amerykańskich oktagonów. Przy takim kursie no bet, ale szokiem będzie porażka Mańkowskiego.
-Cipek nie przekonuje mnie sorry. Ma strasznie zły styl obrony bez gardy, po każdej walce, ma totalnie obitą twarz, wszystko przyjmuje na siebie, przepuszcza każdy cios. Kiedyś któryś z ogórków celniej trafi i będzie bo Materli. Ostatnio jest w bardzo złych relacjach z Martinem i Maćkiem, stąd niedługo walka w Czechach, pewnie postawię na Cipka, ale bez przekonania, to nie jest ktoś kto dominuje w naszym kraju, jeszcze raz powtórzę, w końcu ktoś znajdzie się kto wykorzysta słabą gardę Polaka
-Bedorf&amp;Nastula, obu niezbyt cenie i tego nie ukrywam. Oboje z nijaką kondycją, więc wiek pana Pawła nie będzie mieć znaczenia. Mimo wszystko, mówiąc wprost uważam że Nastula jest zwyczajnie słabym zawodnikiem MMA i całą karierę jedzie na sławie z olimpiady i samego udziału w PRIDE. Miesiąc temu dałbym 99% dla Bedorfa, teraz dam 70%. Będzie promowany dalej przez KSW na wielkiego mistrza federacji, ale umiejętności większych niestety nie ma. Jeśli siądzie z Kardio szybciej niż Nastek, kto wie czy to nie będzie poddanie po stronie Nastuli
-Sean jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem niż Pudzian. Tyle że śmierdzi to na kilometr sprzedaną walką. Tak, tak wiem, KSW, najlepsza federacja Europy (chyba tylko w KSW tak uważają, ale whatever), tyle że Mariusz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci Polskiego MMA. Wygrywał tylko z kelnerami, Najmane, Sappem, Butterbeanem, Piliafasem, a Sean ogórkiem nie jest. Z tego co słyszałem Sean chce pokazać się z dobrej strony i ostro trenuje przed walką.

Sprawa jest prosta, kto wierzy w uczciwość KSW ten zagra Słowińskiego, Materle i Bedorfa, resztę oleje, te 3 typy są bardzo prawdopodobne. Kto nie wierzy, może spokojnie posłać wszystkich kursowych faworytów. Sportowo, Pudzian nie ma szans z McCorklem, rozmawiałem jakoś 2 miesiące temu z jego niedawnym sparingpartnerem i żartował że poza kondycją Mariusz przez te lata treningów nie poprawił nic, to nadal ten sam kolo który chce sprowadzać do parteru, nic innego nie umie.

 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Paul Słowiński - 1.55 ⛔- Betsafe . Rózal a jednak parter ????
Paweł - zawodowy kickboxer , sześciokrotny mistrz świata w K-1 (organizacji ISKA i WMC) , czterokrotny mistrz świata w Muay Thai . Uczestnik GP K1 , niezliczone walki z najlepszymi .
Zawsze do swoich walk dobrze przygotowany kondycyjnie i fizycznie , słynący z mocnych kopnięć ( lowkick ) .
Różal jak wiemy kiepściutko . Słabe walki i męczarnie lub przegrane z no name zawodnikami . Słabiutka kondycja , technika , wszystko jak by bez jakiegokolwiek planu .
Bzdura kompletna bzdura to co napisał szef10 na pierwszej stronie że Paweł przyjeżdża tylko po kasę i niewiele lub wcale przygotowując się do tej walki .
Paweł już od jakiś dwóch lat trenuje pod kątem MMA . Jego cel i marzenie to walki w UFC . Jak mówi jest bardzo zmotywowany i dążący w kierunku zrozumienia tego wszystkiego systematycznie do przodu małymi krokami aby zapewnić sobie pozycję odpowiednią dla UFC .
W styczniu 2012 wypowiadał się że regularnie od kilku dobrych miesięcy trenuję MMA w klubie Arruda Fight Team , głownie zapasy a BJJ z czarnym pasem i dwukrotnym mistrzem świata Leo Arruda .
Należy tez wspomnieć że w tym roku spędził dłuższy okres trenując i sparując ( słowa Pawła - Thiago Silva i Rashad Evans ) w Blackzilians .
Przytoczę niedawne słowa Różala który to mówił że nie ma ma motywacji do walki i jedynie co go może skusić do powrotu na biały ring KSW to zawodnik sportów uderzanych który będzie dla niego wyzwaniem , a jak się dowiedział kto to będzie - że chce dać dobrą walkę w stójce .
Tutaj nie będzie decyzji . Ogólna przewaga Pawła jest dość spora . To będzie bolesna weryfikacja umiejętności Różala .
Słowiński przez KO / TKO .
Poniżej jego walka z 21 września , łatwo dosyć szybko i przyjemnie bez żadnych kontuzji .
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Anzor Azhiev - 1.30 - Betsafe . Zwrot . Słowiński dostał z banki
Mało kto a nawet i wogóle nie napisał o tym że walka jest w limicie 66 kg , czyli w wadze Anzora .
Sowiński w sierpniu 76-77 kg , tydzień temu nadal 76 kg , coś słabo idzie mu te zbijanie . Wcześniej zbijając do 70 kg wyglądał na osłabionego a teraz zapewne będzie jeszcze gorzej .
W dniu walki odbije się na nim i to sporo . Pierwsza runda jeszcze a później flaki z olejem i jechanie na oparach .
Szczerze jak dla mnie nie ma on nic na Anzora , i jego doświadczenie tutaj na nic się zda .
Anzor kot jakich mało , talent i umiejętności na jednego z najlepszych zapaśników w MMA w Europie . Pełen profesjonalizm w ringu i ciągłe szlifowanie umiejętność .
Sowiński nie będzie miał odpowiedzi na jego zapasy . Z jego obroną sprowadzeń jest nie najlepiej a z solidnym Anzorem w tym aspekcie nie ma szans .
Anzor wygra to dzięki mega dynamicznym obaleniom i tyle a mocno zbijający wagę rywal jeszcze w tym mu pomoże
Jedyna szansa Sowińskiego to trzymanie Anzora na dystans ale na to raczej się nie zanosi .
Stawiam na wygraną 30-27 .
PS. Proponuje niektórym obejrzeć walki Sowińskiego i zobaczyć jak walczy od drugich rund jak jeszcze był w limicie 70 kg . Anzor nie zwalnia tempa zasuwa tak samo przez wszystkie .
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
120 kg: Karol Bedorf (9-2) vs. Paweł Nastula (5-4)
Tak, Nastula miał dziwną kariere w mma. Najpierw był traktowany jako legenda judo , ktora została wysłana na pożarcie legendom Pride.
Potem walczył z jakimis leszczami w pół freak fightach.
W zasadzie stoczył 2 walki, gdzie zarówno przeciwnik jak i sam Nastula byli przygotowani fizycznie i mentalnie do walki.
Z tym, ze to było lata temu.
Teraz 43 lata na karku i mamy wielki znak zapytania: gdzie jesteś na mapie mma Panie Nastula?
Bedorf , odkad postanowiono wykreowac z niego mistrza KSW ,jest prowadzony przez organizacje uwaznie. Knothe byl bez formy i za maly, Thompson stylistycznie pasujacy.
Na koncu , do pozarcia podano Nastule .
Z tym, ze Nastula moze byc najtrudniejszym przeciwnikiem , z jakim ostatnio zetknal sie Bedorf.
Pawel jest silny,szybki i &quot; nie pier*** sie w tancu&quot; . Jak dotad nie mial problemow ze sprowadzaniam na ziemie czy trafianiu w stojce kogokolwiek z kim walczyl. Ci najlepsi schodzili do defensywy i wyczekiwali na dogodny moment do przejscia do kontry. Ci gorsi, szybko sie gubili i szybko przegrywali.
Widze scenariusze:
1. mniej prawdopodobny - Nastula rzuca sie jak bulterier na Bedorfa i wygrywa w 1 rundzie
2. bardziej prawdopodobny - Bedorf wygrywa ze zmeczonym Nastula w 2 rundzie.
Dla mnie NO BET
Bedorf faworyt ale nie po 1.3
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Open: Marcin Różalski (3-2) vs. Paweł Słowiński (0-0)

Słowiński to dużo lepszy stojkowicz, w dodatku czynny zawodnik. Różal sam przyznaje , że skupia sie już na prowadzeniu klubu a nie byciu zawodnikiem.
W parterze nie przewiduje walki.
Jeśli nawet tam się przeniesie to przypadkowo i nic z tego nie będzie.
Sting by KO w 1 r.

Slowinski
1.55 Bet at home
 
maciej923 1

maciej923

Użytkownik
Pudzianowski M. - McCorkle S.
Pudzian wygra, bo musi być dalej pompowany balonik, a Mariusz to złota żyła wlascicieli KSW, więc pod stołem odpowiednio posmarują rywalowi, żeby ten odpuścił ten pojedynek.
70%
Bedorf K. - Nastula P.
Karol wielki potencjał i umiejętności do tego młodszy od rywala o 13lat. Nastula doświadczony walczyl na PRIDE w Japoni z kilkoma ogarami ale ma juz swoje lata i nie daje mu szans.
80%
Materla M. - Silva J.
Michał to mistrz KSW w kategorii middleweight i 21 w rankingu na swiecie, swietne walki za nim i szansa na angaz w UFC. Panowie juz raz ze soba walczyli wygral minimalnie Polak i teraz rowniez mysle ze po wyrownanej walce wygra Materla. Silva walczy efektownie ale nie efektywnie co pokazuje jego rekord 8zwyciestw 8porazek
80%
Mańkowski B. - Lagman B.
Polak to byly pretendent do mistrzostwa KSW w kategorii do 77kg wraca po kontuzji ktorej nabawil sie podczas tej walki. Lagman walczyl z Saidovem i dupy nie urwal. Borys bedzie chcial pokazac ze nie jest gorszy od Saidova i znowu zmierzyc sie o pas najbardziej prestizowej ferderacji w Europie
85%
Kowalkiewicz K. - Cive J.
Polska mistrzyni KSW dostaje przeciwniczke malo znana ktora na swojej rozpisce nie ma zadnych znaczacych nazwisk. Raczej latwo i przyjemnie ale to mimo wszystko kobiety
80%
Słowiński P. - Różalski M.
Ciezka walka do wytypowania. Obaj wywodza sie z kickboxingu i w stojce czuja sie najmocniej. Jednak Różal ma za soba juz kilka walk w formule MMA z niezlymi zawodnikami i w tym widze jego przewage. Gdy sprowadzi rywala do parteru to bedzie wiedzial co z nim dalej zrobic
55%
Azhiev A. - Sowiński A.
Azhiev jest mega utalentowanym zawodnikiem i no.1 w Polsce w kategorii do 66kg. Za Sowinskim przemawia doswiadczenie wzrost i dluzszy zasieg ramion mimo tego Anzor to diament na naszej arenie mma i licze na jego zwyciestwo na punkty
65%
Gamrot M. - Winner A.
Amerykanin jest dla mnie zdecydowanym faworytem walczyl na UFC i w finale Ultimate Fightera, przegrywal z niezlymi nazwiskami jak np Siver czy Pearson, Mateusz to zawodnik na dorobku ma dopiero 4 pojedynki za soba i bedzie mu ciezko. A raczej wlasciciele nie beda chcieli za wszelka cene jego zwyciestwa i nie zaoferuja Winnerowi ,,bonusu&quot; za przegrana walke
65%
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Słowiński P. - Różalski M.
Ciezka walka do wytypowania. Obaj wywodza sie z kickboxingu i w stojce czuja sie najmocniej. Jednak Różal ma za soba juz kilka walk w formule MMA z niezlymi zawodnikami i w tym widze jego przewage. Gdy sprowadzi rywala do parteru to bedzie wiedzial co z nim dalej zrobic
55%
Większej głupoty nie czytałem. Różal i wiedza co zrobić z kolesiem w parterze... Różal pojęciem parter określa kondygnacje w bloku, bo jemu to nic innego nie mówi. Jego doświadczenie w formule MMA sprowadza się do 4 walk w KSW w których: wygrał z Bartkiewiczem(wow!), wygrał z Shemetovem(bo doznał kontuzji ręki po ciosie na Różalu który prędzej czy później byłby przez Niego znokautowany), porażce z braciakiem Overeema(tam pokazał swoją klasę w parterze) i zwycięstwie z Glunderem gdzie obaj nie mieli siły zadawać ciosów po 1 rundzie. Różal przyciąga ludzi tylko i wyłącznie swoimi wywiadami, wyglądem oraz życiowymi mądrościami. Czasy gdy ten zawodnik mógł walczyć z sukcesami skończyły się w 2009 roku.
Walka ze Słowińskim rozegra się w stójce bo żaden z Nich nie ma pojęcia o parterze. Różał prawodpodobnie zastosuję swoją taktykę uliczną czyli &quot;dużo macham nogami, walnę dwa low kicki i pomacham rękoma = może wejdzie&quot;. Jeżeli Słowiński nie dostanie jakiegoś bezsensownego farciarskiego strzała to powinien rozje... Marcina.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Gamer 2,35
Zdaje się STS ma wyrównane kursy na tą walkę i tak mniej więcej powinny one wyglądać. Dla mnie osobiście Gamrot jest tutaj faworytem. Góruje nad Winnerem w parterze i zapasach. W stójce tez robi systematyczne postępy, a Winner nie jest typem zawodnika, który nokautuje swoich przeciwników. Widzę tu 15 minut ciężkiej walki, gdzie Gamrot będzie punktował obaleniami, kontrolował z góry i wygra walkę przez decyzję.
Pudzian 2,00
Ta walka, jak każdy pojedynek Pudziana, to wielka zagadka. Jednak ja mam swoje teorie nt. tego pojedynku. Mariusz to, mimo wszystko, nadal flagowa postać KSW. Sean jest sympatycznym koleżką, jednak ambicji sportowych to on dawno już nie ma. Sam w wywiadach podkreśla, że nie lubi się bić, jednak pieniążki trzeba zarabiać i tu ma okazje dorobić, a przy okazji nie zmęczyć się za bardzo. Można powiedzieć, że to tylko teorie spiskowe, dlatego wypowiem się o części sportowej. Tutaj Sean bije Mariusza doświadczeniem. Na pewno jest kilka klas lepszym parterowcem, jednak by wykorzystać swoje umiejętnośći BJJ powinen być z góry i tu jest klucz tego pojedynku. Mariusz w stójce powinien sobie poradzić. Być może nawet ubije McCorcle&#39;a. Jeśli walka trafi na glebe i będzie z góry, też ma spore szanse na zakończenie pojedynku, bądź przynajmniej zrobienie pasywności, by walka wróciła do stójki. Sam McCorcle mowił, że czuł zarówno siłę fizyczną jak i udrzenia Mariusza.
Mam nadzieję, że Mariusz przepracował solidnie okres od ostatniej walki, wyciągnął wnioski i jak mówi w trailerze, prędzej da sobie złamać rękę, niż odklepie ;) Po kursie 2,0 myślę, że warto. Pewnie będzie spadać, więc jeśli grać to jak najszybciej.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Jak czytam te rewelację
Mam złą wiadomość. Dzwoniła do mnie Jasmina. Jest w szpitalu. Wychodząc spod prysznica zasłabła, upadła na umywalkę i ma rozciętą głowę. Po zrobieniu wszystkich badań lekarze stiwerdzili u niej również wstrząśnienie mózgu.
to stwierdzam że albo KSW to banda idiotów, albo na siłę idiotów próbują zrobić z ludzi.
Pytam się jak to jest możliwe że taka sytuacja miała miejsce że kobieta która ma walczyć za 3 dni zasłabła wychodząc spod prysznica ? Słyszał ktoś o takich akcji w UFC ? Przed każdym KSW ta sama bajka, wypadają 2-3 nazwiska bo skręcił kostkę, uderzył się o umywalkę, naciągnął mięsień, spadł na Niego meteoryt, zgwałcił go jednorożec. Ludzie przecież to jest totalna kpina i żart ta organizacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
84 kg: Michał Materla (19-3) vs. Jay Silva (8-8)

Napoleoni trafnie scharakteryzował Materle i ta pare.
Materla pewnie znowu zaangazuje serducho w 110 % i wydrze zwycięstwo
ale kurs nie wart ryzyka.

77 kg: Borys Mańkowski (13-5-1) vs. Ben Lagman (6-4)

Aslambek dopiero w 2 r poddał Lagmana. Borys to podobny poziom co Aslambek.
Ale Polak wraca po kontuzji. Amerykanin ma dobra stojke i przyzwoitą obrone poddań.

dla mnie no bet

66 kg: Anzor Azhiev (4-0) vs. Artur Sowiński (13-7)

Azhiev może byc gwiazda światowego formatu. Niby deprecjonuje sie jego zapasy, ze niby nie sa tak dobre jak byc powinny. Ale widze ogromna moc, dynamike, atletyzm, przy obaleniach i ciosach.
Kornik debiutuje w piorkowej. Artur chciał juz wczesniej bić się do 66kg, ale nie miał ofert, ta dywizja w Europie jest mało popularna.
Teraz nie będzie juz odstawał siłowo od rywali. jak na przykład w walce z Jewtuszko czy Warburtonem.
Powinien bez problemu i uszczerbku zrzucić z obecnych 75 kg. Dlatego dziwie się argumentom Pudziana, że to odegra negatywna rolę na organizmie Sowinskiego. Tak robi większośc zawodowców, że zrzucają 10-20 kg .

Zawalczy dwoch odmiennych zawodnikow.
Niedoświadczony, atletyczny zapaśnik z doświadczonym, technicznym zawodnikiem.
Ale to Anzor ma większy potencjał, dlatego jest faworytem.
Z tym, że Sowiński to będzie najtrudniejszy i najgrozniejszy przeciwnik z jakim się Anzor zetknie.

kusi postawic na Kornika po 3.35

70 kg: Mateusz Gamrot (4-0) vs. Andre Winner (14-7-1)

Na papierze wygrywa to Anglik.
Polak to wschodząca gwiazdka ale jeszcze bez poważnego sprawdzianu.
Ale walczy na białym ringu KSW.
Jak dla mnie szanse 55-45 dla Winnera

kurs 1.55- 2.35 nie daje pola manewru do gry.

W piatek/sobote zagram ćwierćtonową parę, kiedy kursy powinny być najbartdziej atrakcyjne.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
po media treningu mogę powiedzieć że fizycznie znakomicie wyglądał Różal, natomiast Paul, przyznam że nie jestem znawcą technik kickbokserskich, ale albo miał w dupie i się nie przykładał, albo nie jest w najlepszej formie. Pudzian 2 minuty i ledwo dyszy, tyle że ta walka dłużej niż minutę nie potrwa. Ci którzy nagle wypadają z karty, tylko potwierdza &quot;uczciwość&quot; KSW. Martin i Maciek to cwaniaki które traktują KSW jako swoje podwórko i albo to się komuś podoba, albo nie, chcą być tam dyktatorami. Coś jak Don King w boksie swego czasu. Jeśli miałbym traktować to sportowo, to w kluczowych walkach stawiałbym na
-Sean McCorkle
-Jay Silva
-Artur Sowiński
-Paul Słowiński
Dlaczego? Sean i Jay będą na koksie, Sean jest bodajże kilkanaście kilo chudszy niż wcześniej, z dobrego żródła wiem że mocno trenował przed walką. Jedyna szansa Pudziana to sprowadzenie i ciosy w parterze. Tyle że siłą Seana jest właśnie parter, więc sportowo to cholernie ciężkie zestawienie dla Mariusza.
Cipek jak wspominałem tragiczna defensywa w stójce, po każdej walce wygląda jak zbity na kwaśne jabłko. Jay z tego co wiem jedzie na TRT. Fizycznie może zajechać Cipka.

Paul jest zdecydowanie mocniejszym zawodnikiem, Różal z całym szacunkiem ale jest kelnerem w MMA.
Anzor póki co ma dobrą opinie, za dużo w walkach nie pokazał. Chyba że ktoś wyciąga wnioski z plotek jakie wokół jego osoby krążą, ale powiem szczerze że mam duże wątpliwości co do jego osoby.
Niestety, to jest KSW, organizacja w której co galę ktoś wypada przed rozpiską, w której sędziowie niemalże zawsze sprzyjają Polakom. Materla wygra, chyba że Jay go wcześniej znokautuje, w co wątpie. Różal, kto wie, to wielki ulubieniec Martina Lewandowskiego, nie wiem czemu im bliżej gali tym bardziej czuje że to będzie takie &quot;zwycięstwo na koniec kariery&quot; żeby zamknąć usta &quot;hejterom&quot; Różala.
Anzor podobnie podejrzewam że nic w walce nie pokaże, a wygra i jego mit genialnego talentu zostanie podtrzymany.

Warto popatrzeć na zmiany w kursach, często przekręty przebijają się w plotkach przed walką, tak jak Mirek Okniński przed walką Thompsona z Pudzianem stwierdził że walka jest ustawiona, i tak się też stało, sędziowie dali wałek. Poczekam na kursy, piątek-sobota się coś sensownego postawi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Czekam z niecierpliwością na Twoje typy Napoleoni, najbardziej do mnie przemawia to co piszesz na tym poscie. Z całym szacunkiem dla innych forumowiczów.
STS wystawił kursy na gale EUROPEAN MMA, która ma podobno odbyć się w dniu dziesiejszym, lecz nigdzie nic niema o tej gali nawet na sherdogu.
Wie ktoś coś o tym wydarzeniu??
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Napoleoni widać, ze ogarniasz temat znasz zawodników ale niekiedy takie głupoty piszesz, że aż zal.
Materla to pewniak tej gali, ma słabą defensywe, ale twrada głowe nie ma szans na KO i tu się chyba zgadzmy? A na KSW na punkty nie przegra, ma siły na 3 rundy a nawet wiecej, no może nie siły ale serducha. Bo w ostatniej walce w dogrywce Grove nie zrobił nic by wygrac, nie miał sił, czemu teraz ma być inaczej? Silba od walki z cipkiem przegrał dwie walki, a Michał na pewno się mega rozwinał i jest bardzo blisko UFC, jeszcze ze 2 walki wygrana w normalny sposób nie jak ostatnio i pewnie tam trafi. Silva nie ma szans, a twoje teksty, że bierze koks i super trenuje można włozyć miedzy bajki. Każdy ciezko trenuje ???? Nagle zauwazyłes u Cipka słabą obrone, co z tego ma mega duże walory, serce,BBj doświadczenie, potrafi jednym ciosem załatwić sprawe... nagle ma słabą defensywe i gramy przeciwko Michałowi no ja Cie prosze ????
Albo ocenianie zawodników po media trenigu. Różla cały czas w treningu, ciagle obozy, sparuje. Nie, że poszedł na emeryture, ale nie ma motywacji i wogle mma to nie zabawa dla niego, ale walczy z zawodnikiem o takich samych walorach czyli wywodzący się z Kic-Boxingu, ciekawa walka. Raczej NO BEt, ale jak coś to na pewno na różala bym złotówka nie postawił...
Wogle wreszcie fajna rozpiska KSW, zawsze na gali były pewniak. Każda gala KSW dawała zarobić, a teraz nie ma pewniaków. Moim zdaniem tylko Materla, ale po takim kursie. Walka Pudziana to wielka niewiadomo. Dla nas szkoda, że gale KSW już na pewno ciezej obstawiać, ale dla oka fajna. Super zabawa się w sobote zapowiada.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
@Widzu, powiem Ci tak, MMA interesuje się od dawien dawna, przykładową galę UFC, Bellatora czy WSOF oceniam w prosty sposób, oglądam ważenie, w trakcie przeglądając biografie i rekordy zawodników, oglądając ich ostatnie walki, oznaczam sobie konkretnego którego widzę jako faworyta, po czym zaglądam do kursów, czasem co piszą o tym Amerykanie.
Natomiast KSW nie idzie sensownie typować, równie dobrze może być 100% wygranych faworytów, a równie dobrze może być sensacja za sensacją. Pudzian? On waży bodajże prawie 20 kilo więcej niż w ostatniej walce. Przecież on padnie z sił po minucie, nie oszukujmy się. Cipek niedługo walczy w Czechach i nie jest tajemnicą jego konflikt z Martinem i Maćkiem. Ogólnie całe KSW przypomina mi bardziej WWE niż UFC.
Różal NIE MIAŁ motywacji, bo każdy jego rywal wiedząc o jego ekhm &quot;parterze&quot; szedł po sprowadzenie i tyle było z walki. Chciał i błagał Martina o kickboksera, bo to jest jego bazowy styl. Dostał Stinga który kickbokserem jest lepszym, ale zrobił zwyczajnie na mnie słabe wrażenie na media treningu, oczywiście to nie jest główny powód, ale warto zwrócić uwagę gdy ktoś nie jest w stanie wyprowadzić porządnego highkicka.
Absolutnie nie twierdzę że Cipek to przegra, podobnie jak nie twierdzę że Różal to wygra. Uprzedzając fakty, pewnie poślę większość walk zgodnie z kursem, ale uważam że są one śmiesznie niskie. Cipek to nie jest Mamed, to nie te umiejętności, co walka męczy się z rywalem. W AKA miał treningi nastawione na techniki kończące zakazane w KSW (np. łokcie). Uważam zwyczajnie że nadejdzie moment gdy fart się skończy, tak samo dla Bedorfa, Materli jak i Saidova.
A co do sędziowania na gali, znam 2 z sędziów punktujących którzy będą, i akurat do ich pracy nie powinno być zastrzeżeń, co najwyżej jakieś pomylenie karteczek z wynikami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom