>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 17 – Revenge 26.11.2011

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
James Thompson otrzymał propozycję od organizacji MMA Attack walki z Pawłem Nastulą - poinformowała telewizja Orange Sport.
Paweł Nastula legitymuje się rekordem 4 zwycięstwa, 4 porażki, 0 remisów. Ostatnią walkę były judoka stoczył na początku października z Jimmym Ambrizem. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Polaka, po kontuzji ręki rywala.
Przypomnijmy, że James Thompson jeszcze w sobotę mierzył się z Mariuszem Pudzianowskim podczas gali KSW zorganizowanej w łódzkiej Atlas Arenie. Pojedynek ten przegrał przez decyzję sędziów, ale po dwóch dniach okazało się, że... zaszła pomyłka i walka została uznana za nieważną.

źródło: onet.pl

stało się to czego oczekiwałem, świetny ruch ze strony MMA ATTACK, idealna promocja dla ludzi, którzy przestali być zwolennikami KSW. James będzie tam ciepło przyjęty i panowie Lewandowski i Kawulski odczują to na własnej sakiewce. Jeśli tylko Amerykanin zgodzi się... duże pieniądze są na stole, wg mnie nie odmówi.
 
raslion 0

raslion

Użytkownik
Muszę wrócić do trochę starszej wypowiedzi jednego z użytkowników tego forum bo nie daje mi ona spokoju...
w swoim zyciu stoczyłem dziesiątki pojedynków, wiec wiem co mowie, szybkosc zabija, z checia bym sprobowal walki w stojce z Pudzianowskim, jedynie w obronie z pleców ze wzgledu na mase Mariusza moglbym miec problem,
Chciałbym to zobaczyć... i zapomniałeś dodać &quot;amatorskich pojedynków&quot;
Uwierz mi.. moj przyjaciel trenujacy 20 lat ju jitsu, judo + dobry striker, (waga 110kg) ktory jest rowiesnikiem Mariusza zrobilby z niego wlasna dz...ke w ringu,
To kiedy zobaczymy go na gali MMA czy jakiejś bądź innej ?
ila fizyczna a sila ciosu to dwie rozne reczy, trafic trzeba umiec, a jak ktos nawet nie potrafi zadnej sekwencji ciosow przez pare wystepow pokazac to o czym my tu mowimy?
Mariusz do MMA przychodził z zupełnie innej dyscyplin, zaczynał właściwie od zera. Dwa lata treningów to nie jest dużo, (wlicz w to jeszcze ponad rok treningu z Polskimi &quot;fachowcami&quot;) Ty mając się za tak wybitnego fighter-a i znawcę tego tematu powinieneś jak nikt inny o tym wiedzieć.
Pudzian zrobił WIELKI postęp, i jest na jak najlepszej drodze, nie mówię że będzie mistrzem czy jakimś herosem ale jest to na pewno materiał na porządnego zawodnika. Po dwóch latach treningu tak obić nie byle jakiego zawodnika jakim jest Thompson to na prawdę jest pełne podziwu. Bez obrazy ale podejrzewam że Ciebie i twojego kolegę, Brytyjski Kolos zmiótł by jak kurz w pierwszych 30 sek. Walki amatorskie to nie jest to samo.
Nie jestem fanem Mariusza czy wybitnym znawcą tego tematu jednak trochę śmieszą mnie takie wypowiedzi i przypominają komentarz w stylu &quot;ja też tak robię na orliku&quot;. Potrafię docenić to co robi Pudzianowski, to że w 2 lat przeskoczył o parę lvl. I jeśli Mariusz po tylko 2 latach treningu radzi sobie z takim zawodnikiem, to co będzie za 3 lata ?
 
raslion 0

raslion

Użytkownik
34 ?
3-4 lata pociągnie spokojnie...
Wszyscy jadą z nim jak po maśle a prawda jest taka że nikt tu z negatywnie wypowiadających się na jego temat nie włożył tyle pracy, i nikt po dwóch latach treningów nie osiągnął by tyle co Mariusz. Zgadzam się ma jeszcze pełno braków, kariery może wielkiej nie zrobi, ale na pewno da nam jeszcze wiele emocji. Ostatniej walki z Thompsonem może faktycznie nie wygrał, może powinna być dogrywka, a może wygrał ją Anglik, ale porównując to co było 2 lata temu to postęp jest znaczący. Za to właśnie Mariuszowi należy się uznanie za ciężką pracę jaką w to wkłada o jakiej przeciętny człowiek czy osoba trenująca amatorsko nie ma bladego pojęcia.
Dwa lata w sztukach walki to jest mało jak nie bardzo mało, i nie wiem czy ktoś trenując podobny okres byłby w stanie walczyć jak równy z równym z takim zawodnikiem jak Kolos.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
34 ?
3-4 lata pociągnie spokojnie...
Wszyscy jadą z nim jak po maśle a prawda jest taka że nikt tu z negatywnie wypowiadających się na jego temat nie włożył tyle pracy, i nikt po dwóch latach treningów nie osiągnął by tyle co Mariusz. Zgadzam się ma jeszcze pełno braków, kariery może wielkiej nie zrobi, ale na pewno da nam jeszcze wiele emocji. Ostatniej walki z Thompsonem może faktycznie nie wygrał, może powinna być dogrywka, a może wygrał ją Anglik, ale porównując to co było 2 lata temu to postęp jest znaczący. Za to właśnie Mariuszowi należy się uznanie za ciężką pracę jaką w to wkłada o jakiej przeciętny człowiek czy osoba trenująca amatorsko nie ma bladego pojęcia.
Dwa lata w sztukach walki to jest mało jak nie bardzo mało, i nie wiem czy ktoś trenując podobny okres byłby w stanie walczyć jak równy z równym z takim zawodnikiem jak Kolos.
dywagacje w tym temacie są raczej na temat federacji, która splamiła swój wizerunek, a nie na temat nieudolności celebryty bawiącego się w MMA. Pudzian jest mega sumiennym typem, do siły też doszedł przy pomocy 2-3 treningów dziennie i przez to stał się czołowym Strongmanem globu. Nikt mu tego nie odbierze, tańczył podobno też nieźle (chociaż nie widziałem), generalnie czego się dotknie to rzekomo przynosi sukces. Tylko na ile w tym sukcesu, a na ile kreowania przez media jego wizerunku jako człowieka uniwersalnego, który potrafi we wszystkim się odnaleźć? Lepiej niech nie walczy z ludźmi, którzy w tym rzemiośle trudzą się kilka lat, bo wychodzą jego braki... Niech dostaje Najmana, Butterbeana i innych znanych ludzi na salonach, a nie profesjonalistów ;) to na swój sposób są interesujące, ale i śmieszne walki, bo wieje amatorką. Takie wyjście z dyskoteki, bo chłopaki pokłócili się o dziewczynę.. ???? nie ma co oczekiwać od niego światowego poziomu, ba nawet europejskiego... Dorobić do emerytury fajnie dorobi, bratu też nabije kilka zer na koncie i wszyscy są szczęśliwi ????
 
raslion 0

raslion

Użytkownik
dywagacje w tym temacie są raczej na temat federacji, która splamiła swój wizerunek
Fakt mimo wszystko też byłem zaskoczony tym werdyktem bo mimo iż w mojej ocenie Mariusz pokazał się z dobrej strony i zrobił wielki postęp to walki tej nie wygrał, liczyłem na dogrywkę, kiedy okazało się że jej nie będzie byłem pewien że Anglik wygra.
Pudzian jest mega sumiennym typem, do siły też doszedł przy pomocy 2-3 treningów dziennie i przez to stał się czołowym Strongmanem globu. Nikt mu tego nie odbierze, tańczył podobno też nieźle (chociaż nie widziałem), generalnie czego się dotknie to rzekomo przynosi sukces. Tylko na ile w tym sukcesu, a na ile kreowania przez media jego wizerunku jako człowieka uniwersalnego, który potrafi we wszystkim się odnaleźć?
Ironizujesz ? Myślisz że wygrywał zawody Strongmen leżąc na kanapie ? Fakt wizerunek jaki tworzą mu media jest grubo przesadzony ale nie można przez to umniejszać jego pracy jaką w to wkłada... Mariusz szybo się uczy, biorąc pod uwagę ten taniec to jak na to że nigdy wcześniej tego nie robił i na jego warunki w tamtym okresie to tańczył nieźle, dużo lepiej niż nie jeden krytykujący go amator trenujący 2 razy dłużej i mający lepsze warunki.
Lepiej niech nie walczy z ludźmi, którzy w tym rzemiośle trudzą się kilka lat, bo wychodzą jego braki...
Ciężko żeby przez dwa lata stał się jak już ktoś tu napisał herosem MMA. I właśnie chodzi oto że mimo tych braków, tak małego doświadczenia on już jest w stanie rywalizować z zawodnikami co siedzą w tym 10 razy dłużej. (np. Thompson).
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Ironizujesz ? Myślisz że wygrywał zawody Strongmen leżąc na kanapie ? Fakt wizerunek jaki tworzą mu media jest grubo przesadzony ale nie można przez to umniejszać jego pracy jaką w to wkłada...
Przeczytaj wypowiedź poprzednika raz jeszcze. Napisał, że doszedł do tego sumienną pracą.
Ciężko żeby przez dwa lata stał się jak już ktoś tu napisał herosem MMA. I właśnie chodzi oto że mimo tych braków, tak małego doświadczenia on już jest w stanie rywalizować z zawodnikami co siedzą w tym 10 razy dłużej. (np. Thompson).
Ktoś z UFC się wypowiedział, że Thompson to nie jest w tej chwili nawet światowa &quot;setka&quot; swojej wagi, doświadczenie doświadczeniem, ale u Thompsona nie ma już tego co dawniej, porównaj sobie nawet jaka agresja emmanowała z niego na początku kariery, np. jak go wywoływali podczas walki z Alexandrem Emalianenką (przegraną wprawdzie po 11sekundach ale nie o to chodzi)
 
raslion 0

raslion

Użytkownik
Przeczytaj wypowiedź poprzednika raz jeszcze. Napisał, że doszedł do tego sumienną pracą.
Zaleciało mi ironią, widocznie już przewrażliwiony jestem, zwracam honory ;)

Dobra kończąc już ten temat i niejako go podsumowując Mariusz wielkiej kariery w MMA nie zrobi i tu się z wami zgodzę, najlepsi zawodnicy tego sportu poskładali by go w 30 sekund to racja. Denerwują mnie tylko wypowiedzi tu na forum niektórych i ogólnie w internecie osób które Mariusza krytykują, bo zupełnie nie wiem za co ?!? Zaczął od zera, uczy się dopiero dwa lata, więc ciężko czego bądź wymagać i tak postęp jest przecież znaczący. Ciężko pracuje na treningach a to że zawodnikiem takim jak Emalianenko nie będzie było chyba wiadomo jak zaczynał. Trochę media robią Mariuszowi krzywdę że dmuchają tak ten balonik przed każdą jego walką, ale to jest otoczka, to jest biznes, to kręci kibiców i dzięki temu KSW trzepie kasę. Ja dalej chcę oglądać Mariusza w ringu mimo iż wiem że ma i będzie miał jeszcze pełno braków bo jak kiedyś na konferencji prasowej powiedział &quot;nie starczyło by mu lat żeby się tego wszystkie nauczyć, on to trenuje od 2 lat inni od 20&quot;. Aaaa nie wspominam już o amatorach piszących co by to go poskładali ;););) Bo czytając takie wypociny... szkoda gadać.
 
W 66

warchlak

Użytkownik

źródło: onet.pl

stało się to czego oczekiwałem, świetny ruch ze strony MMA ATTACK, idealna promocja dla ludzi, którzy przestali być zwolennikami KSW. James będzie tam ciepło przyjęty i panowie Lewandowski i Kawulski odczują to na własnej sakiewce. Jeśli tylko Amerykanin zgodzi się... duże pieniądze są na stole, wg mnie nie odmówi.
Już pominę to, że James jest Anglikiem, a nie Amerykaninem, ale piszesz takie głupoty, że słów brakuje, aby to określić. Jak niby Martin z Maćkiem odczują brak Anglika? Zakontraktują sobie innego przeciętniaka dla Mario i tyle z tego będzie, a MMA ATTACK to póki co może im naskoczyć i takie kontraktowanie wyrzutków KSW to wielkie mi coś ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Już pominę to, że James jest Anglikiem, a nie Amerykaninem, ale piszesz takie głupoty, że słów brakuje, aby to określić. Jak niby Martin z Maćkiem odczują brak Anglika? Zakontraktują sobie innego przeciętniaka dla Mario i tyle z tego będzie, a MMA ATTACK to póki co może im naskoczyć i takie kontraktowanie wyrzutków KSW to wielkie mi coś ????
mój błąd, pomyłki się zdarzają. Gdzie widzisz te głupoty? Odczują brak ANGLIKA i to znacząco, bo ciężko im będzie znaleźć przeciwników zza granicy, którzy nie są związani z nimi kontraktami. Co za tym idzie reputacja federacji po śmiesznej aferze z kartami i durnymi pozdrowieniami sędziego leci mooooooooooocno w dół. Tego tak szybko się nie zapomnie. O czym jeszcze nie wspomniałem? Że KSW straci dużą ilość sympatyków, bo nie ma ochoty chodzić na ustawione konfrontacje? Zapomniałem, że to też głupota. Możesz go i nazywać wyrzutkiem KSW, ale pokazał charakter i serce do walki co bardzo wiele osób doceniło i dla wielu osób lepszym magnesem będzie on dla MMA ATTACK, aniżeli kolejna żenująca postawa Pudziana na ringu.
Jeśli zapomniałeś o jakichś głupotach z mojej strony to dawaj śmiało ????
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
I ja powiem coś od siebie.
Uważacie Mariusza za materiał nadajacy się na dobrego zawodnika MMA???
Uważacie Thompsona za nie byle jakiego fightera??
Proponuję nieco ostudzić głowy.
Krew mnie zalewa jak wszyscy upatrują wojownika w osobie Mariusza!!Trenuje już ponad 2 lata i nadal jak dla mnie jest na poziomie &quot;Bolka i Lolka&quot;
Nie chce przypominac co wypowiadał po przekopie Najmana jakim to on nie miał byc mistrze UFC itd.
ten facet to jest paranoja.Wychwala się w jakich on to Top teamach w USA nietrenuje a przegrywa kolejna walkę z żółtodziobem jakim jest Thompson ????
Sorry ale łatwiejszych przeciwników Mariusz nie dostanie bo i po co ajak juz teraz z takimi obie nie radzi to lepiej dac sobie spokój no chyba że Was zagorzałych kibiców tego pseudo fightera rajcujawalki z Saleta czy Najmanem...
Ten facet to typowy pies na kasę.Ja takich zawodników nie szanuję i szanował nie będę , może to nawet być mój sąsiad z klatki...
Stanowczo mówię NIE dla Pudziana!!!
Szanować trzeba takich zawodników jak choćby &quot;stary dziadek&quot; Horwich - klasa sama w sobie.
I jeszcze coś w odrębnym temacie.Zauwazyliście ze ten cały &quot;festynowy&quot; braciszek Mariusza ile razy wyprowadza go na ring to w tych samych wiejskich spodenkach i czerwonej koszulce bez rękawów???Żenada...i ta piosenka &quot;dawaj na ring zaraz Cię zniszczę&quot; - mnie już nasz Pudzianowski zniszczył nie raz.....
Jakie wyjście taki fighter ....
 
simons 646

simons

Forum VIP
Informacyjnie, jak ktoś grał w BWIN, to w regulaminie mają:
1.) Wynik na koniec walki jest wynikiem ostatecznym. Zawiera wszystkie recounty z kart wyników sędziów. Zmiany wprowadzone przez organy zarządzające w późniejszym terminie nie mają znaczenia odnośnie zawartych zakładów.
Więc zakład jak na moje, powinien być rozliczony normalnie ???? To jak ktoś na Thompsona grał, lepiej niech o tym nie pisze ????
 
raslion 0

raslion

Użytkownik
Uważacie Mariusza za materiał nadajacy się na dobrego zawodnika MMA??? Uważacie Thompsona za nie byle jakiego fightera??
Uważam że Mariusz jak na to że siedzi w sportach walki od 2 lat to i tak nieźle się prezentuje, więc w kolejnych 2-3 latach może znacząco podnieść jeszcze swoje umiejętności. Myślę że jeśli zdrowie pozwoli to materiał na dobrego zawodnika jak najbardziej, tym najlepszym nie dorówna ale może dojść do poziomu powiedzmy &quot;średniego&quot;.
Krew mnie zalewa jak wszyscy upatrują wojownika w osobie Mariusza!!Trenuje już ponad 2 lata i nadal jak dla mnie jest na poziomie &quot;Bolka i Lolka&quot;
Dwa lata w sportach walki to jest NIC ! Większość zawodników siedzi w tym już po 20 lat, więc nie spodziewaj się cudów po dwóch latach.
Nie chce przypominac co wypowiadał po przekopie Najmana jakim to on nie miał byc mistrze UFC itd. ten facet to jest paranoja.Wychwala się w jakich on to Top teamach w USA nietrenuje a przegrywa kolejna walkę z żółtodziobem jakim jest Thompson
Fakt po pierwszych walkach trochę go poniosło, teraz jednak widać że ochłoną i myśli trzeźwo, w porównaniu z nim to Anglik jest weteranem ;) A treningów w USA efekty widać, zrozum on tam trenuje od roku to jest w sporcie jedno wielkie NIC ! Żeby coś osiągnąć trzeba lat i bynajmniej nie dwóch.
Sorry ale łatwiejszych przeciwników Mariusz nie dostanie bo i po co ajak juz teraz z takimi obie nie radzi to lepiej dac sobie spokój
Uważasz że nie poradził sobie z Kolosem ? Moim zdaniem walki nie przegrał, na wygraną nie zasłużył, powinna być dogrywka a w niej Mariusz spokojnie by sobie poradził, Anglik ledwo stał na nogach nie wspominając że dyszał jak radziecki odkurzacz.
Ten facet to typowy pies na kasę.Ja takich zawodników nie szanuję i szanował nie będę , może to nawet być mój sąsiad z klatki...
Gdyby Pudzian leciał na kasę, to dalej startował by w Strongmenach...
Zauwazyliście ze ten cały &quot;festynowy&quot; braciszek Mariusza ile razy wyprowadza go na ring to w tych samych wiejskich spodenkach i czerwonej koszulce bez rękawów???Żenada...i ta piosenka &quot;dawaj na ring zaraz Cię zniszczę&quot;
Każdy ma &quot;swój styl&quot;, jeden lubi czerwony inny niebieski, zielony czy czarny. Jeden słucha disco polo drugi rapu czy metalu, nie ma to żadnego znaczenia i nie jest to żadnym wyznacznikiem.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Anglik ledwo stał na nogach nie wspominając że dyszał jak radziecki odkurzacz.
Taaaa ostatnio też stał ledwo na nogach a Pudzian tak się zmęczył zadawaniem bezskutecznych ciosów i widziałeś co z tego wyszło.
Uważam że Mariusz jak na to że siedzi w sportach walki od 2 lat to i tak nieźle się prezentuje, więc w kolejnych 2-3 latach może znacząco podnieść jeszcze swoje umiejętności. Myślę że jeśli zdrowie pozwoli to materiał na dobrego zawodnika jak najbardziej, tym najlepszym nie dorówna ale może dojść do poziomu powiedzmy &quot;średniego&quot;.
Poprawił głownie wydolność, więc ciężko powiedzieć o wielkim postępie jakiego dokonał.
w porównaniu z nim to Anglik jest weteranem
Raczej emerytem i to nie nadzwyczajnej klasy.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Gdyby Pudzian leciał na kasę, to dalej startował by w Strongmenach...
hahahaha chłopcze on w strongmenach w zyciu nie widział takiej kasy jak w KSW ????
Proponuję Ci poszukać &quot;świeży&quot; wywiad zaraz po KSw 17 jeszcze w hali z Martinem Lewandowskim posłuchaj co Martin mówi choćby o wyjeździe Pudziana na gale do Japoni i Rosji i czmu Mariusz dostaję największą kasę w KSW wcale nie adkwatną do umiejętności...
 
raslion 0

raslion

Użytkownik
Taaaa ostatnio też stał ledwo na nogach a Pudzian tak się zmęczył zadawaniem bezskutecznych ciosów i widziałeś co z tego wyszło.
Poprawił głownie wydolność
Więc sam sobie odpowiedziałeś na to jak by się teraz dogrywka zakończyła ;) Pudzian wydolność poprawił niesamowicie. Wcześniej ledwo żył po 2 minutach pierwszej rundy kiedy to następowała &quot;furia&quot; a później balonik opadał. Teraz Pudzian atakuje uważnie oszczędza siły, nie idzie już na raz. Postęp jeśli chodzi o psychikę i kondycję rewelacyjny.
hahahaha chłopcze on w strongmenach w zyciu nie widział takiej kasy jak w KSW
Mylisz się kolego, ona za każdy start w strongmenach dostawał kupę kasy, na pewno dużo mniej niż za jedną jego walkę w MMA ale policz ile on takich startów mógł mieć w miesiącu ? A ile ma walk w roku ? Więc w najgorszym razie zarobek ogólnie jest podobny, a praca jaką Mariusz wkłada w MMA jest o wiele cięższa od tej jaką wkładał w podnoszenie ciężarów - o tym sporcie Pudzian wiedział wszystko, był jednym o ile nie najlepszym strongmenem, do MMA przyszedł jako kompletny żółtodziób. Mariusz mógł dalej na luzie, przerzucać kilogramami ale widząc że w tym sporcie osiągnął już wszystko, chciał zacząć coś nowego, i każdy start każda walka kosztuje go tyle pracy, tyle wysiłku że nawet sobie pewnie nie wyobrażasz.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Raslion to niech choć z jednej walki przeznaczy 70-80% pieniędzy na jakiś dom dziecka czy coś podobnego ???? Najman dał radę.A Pudzian to typowy pies na kase....

Nie przechwalajcie jego wydolności.Fakt faktem wyglądał o niebo lepiej niż wcześniej ale też było widać że sobie lepiej oddech złapał ???? po zatym gdzie się miał zmęczyć jak cały czas przeleżał a w pierwszej rundzie nawet chyba nie uderzył Thompsona czysto ????
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
To, że poprawił wydolność nie oznacza, że od razu by wygrał. Po prostu uważam, że w 2 lata mógłby zrobić postęp także w umiejętnościach stricte dotyczących uderzeń, niż oszczędzania sił czy wydolnościowych.
 
raslion 0

raslion

Użytkownik
Raslion to niech choć z jednej walki przeznaczy 70-80% pieniędzy na jakiś dom dziecka czy coś podobnego Najman dał radę.A Pudzian to typowy pies na kase....
Przeznaczył by coś na jakiś szczytny cel to byś pisał że zrobił to pod publiczkę. Pudzian ciężko zapracował sobie na taki zarobek, są to jego ciężko i uczciwie zarobione pieniądze, i nie ma sensu zaglądać mu do portfela czy do kont bankowych. Nie każdy dobrze zarabiający piłkarz,bokser czy w ogóle sportowiec wspomaga akcje charytatywne i jakoś nikt do nich o to pretensji nie ma.
I juz pisałem gdyby Mariusz był psem na kasę, to leżał by d**pą do góry na kanapie i raz w tygodniu zbierał kasę za zawody Strongmen, a nie ciężko trenował do walki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom