>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Książki, książki, książki ...

lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
mnie baaardzo zainteresowały książki Dana Browna związane z &quot;dogmatami religijnymi&quot;, czyli Anioły i Demony oraz Kod Leonarda Da Vinci. Zainspirowany tymi książkami mam zamiar teraz przeczytać takie tytuły: Ostatni papież, Tajemnica 13 apostoła, Święty Graal Święta Krew. Ale mam na oku także podobno bardzo ciekawą książkę Łukanienki - Brudnopis. Ktoś czytał powyższe tytuły?
ja równiez lubie ksiązki o tematyce kryminalno-spiskowo-kościelnej..polecam Ci dwie książki Vandenberga o tej tematyce &quot;Ósmy grzech główny&quot; -świetnie ii luźno się czyta, a zaskoczenie zaskakujące, i &quot;Spisek sykstyński&quot;. Poza tym &quot;Gość papieża&quot; Volkoff&#39;a.



oprócz tego François de Sade - Prezydent W Pole Wywiedziony,zakupiłem też Epidemie Robina Cooka ale jakoś nie mam czasu poczytać ????
Ian Wilson jest świetny..polecam &quot;Krew i całun&quot;

poza tym &quot;Operacja Talos&quot; Wołoszańskiego i &quot;Konfesjonał&quot; Jacka Higginsa oraz &quot;Klątwa prometeusza&quot; i &quot;Przymierze Kasandry&quot; Ludluma
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
no i kolejne książki o ulubionej tematyce przeczytane i jak najbardziej mogę polecić..
&quot;Spisek Graala&quot;, &quot;Ostatni papież&quot;, &quot;Papież musi zginąć&quot; ????
na półeczce już czekają - Dziesiąta symfonia, Tajemnica 13 apostoła, Święty Graal Święta krew
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Witam. Poszukuję dobrej, bardzo dobrej książki o II wojnie światowej. Ostatnio przeczytałem Testament Odessy i była świetna.
Również interesowałaby mnie książka o bukmacherce. ????
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Witam. Poszukuję dobrej, bardzo dobrej książki o II wojnie światowej. Ostatnio przeczytałem Testament Odessy i była świetna.

Również interesowałaby mnie książka o bukmacherce. ????

Ale szukasz książki opartej na faktach związanej z 2 WŚ tak??
 
midel 189

midel

Użytkownik
Witam. Poszukuję dobrej, bardzo dobrej książki o II wojnie światowej. Ostatnio przeczytałem Testament Odessy i była świetna.
Również interesowałaby mnie książka o bukmacherce. ????
Polecam książki Daviesa, szczególnie Powstanie &#39;44
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Witam. Poszukuję dobrej, bardzo dobrej książki o II wojnie światowej. Ostatnio przeczytałem Testament Odessy i była świetna.
Również interesowałaby mnie książka o bukmacherce. ????
Witam. Kuba, zależy co chcesz o tej II wojnie światowej. Ale ja do dziś pamiętam jak będąc w V klasie podstawówki (kiedy to było ???? ) przeczytałem trylogie Grzesiuka zaczynając trochę od środka - 5 lat kacetu. Super książka człowieka, który przeżył czasy wojny i ozoby koncentracyjne w których przebywał (w tym Dachau) !! Na prawde polecam poczytać - moze i wstrzącające ale ktoś kto to przeżył potrafi to przelać na papier !!!
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Witam. Poszukuję dobrej, bardzo dobrej książki o II wojnie światowej. Ostatnio przeczytałem Testament Odessy i była świetna.

Również interesowałaby mnie książka o bukmacherce. ????
&quot;Zdążyć przed Panem Bogiem&quot;.
Będziesz miał lekturę z głowy. :grin:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Czytał ktoś &quot;Piotr Reiss Spowiedź Piłkarza&quot; ? Coś godnego uwagi, bo zastanawiam się nad kupnem ?
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Panowie, a jest może jakaś fajna, ciekawa książka opowiadająca o tenisie? Szukałem na necie, ale są to tylko poradniki jak zacząć grę w tenisa, jak się polepszać, jak trenować itd. A mi chodzi o książkę która by opowiadała o tym sporcie ;) A może jakiś tenisista wydał swoją biografię? Pomożecie? ????
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Panowie, a jest może jakaś fajna, ciekawa książka opowiadająca o tenisie? Szukałem na necie, ale są to tylko poradniki jak zacząć grę w tenisa, jak się polepszać, jak trenować itd. A mi chodzi o książkę która by opowiadała o tym sporcie ;) A może jakiś tenisista wydał swoją biografię? Pomożecie? ????
mój tata miał biografię Navratilovej :razz:
sam nie czytałem, ale on wypowiadał się pochlebnie, nie wiem tylko czy on była autorką, ale wydaje mi się, że tak

a jej postać jest chyba dosyć ciekawa
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Panowie, a jest może jakaś fajna, ciekawa książka opowiadająca o tenisie? Szukałem na necie, ale są to tylko poradniki jak zacząć grę w tenisa, jak się polepszać, jak trenować itd. A mi chodzi o książkę która by opowiadała o tym sporcie ;) A może jakiś tenisista wydał swoją biografię? Pomożecie? ????
Zdaje mi się, że jakoś nie dawno Andre Agassi coś o swojej karierze napisał, ale nie wiem czy dostaniesz po polsku jego dzieło :razz:
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Dzięki Panowie za odpowiedź ;)

mój tata miał biografię Navratilovej :razz:
sam nie czytałem, ale on wypowiadał się pochlebnie, nie wiem tylko czy on była autorką, ale wydaje mi się, że tak

a jej postać jest chyba dosyć ciekawa

Postać rzeczywiście bardzo ciekawa, ale teraz będzie ciężko dostać tą książkę bo jest z 91 roku, ale moze uda mi się ją gdzieś dorwać ;)

Zdaje mi się, że jakoś nie dawno Andre Agassi coś o swojej karierze napisał, ale nie wiem czy dostaniesz po polsku jego dzieło :razz:

No właśnie... nie ma po polsku i pewnie się już nie ukaże. Szkoda, bo niby świetna ;)



A więc mój poprzedni post nadal aktualny.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Panowie, a jest może jakaś fajna, ciekawa książka opowiadająca o tenisie? Szukałem na necie, ale są to tylko poradniki jak zacząć grę w tenisa, jak się polepszać, jak trenować itd. A mi chodzi o książkę która by opowiadała o tym sporcie ;) A może jakiś tenisista wydał swoją biografię? Pomożecie? ????
Pete Sampras napisał swoją autobiografię, niestety tylko jest po angielsku.

A ja mam pytanie o książki do Javy:?:
Poszukuję dobrych książek do Javy, gdzie od początku do końca jest pokazane co gdzie i jak. Począwszy od konfiguracji środowiska Javy, ścieżek Path i classpath i najlepiej żeby było sporo o programie Netbeans (w tym programie wszystko się wyklikuje i ewentualnie zmienia zdarzenia na kliknięcie itp).
Czytam książki :
Horstman - Core Java. Podstawy - naprawdę super :!:
Horstman - Java. Techniki zaawansowane (wkrótce zacznę lekturę)
Proszę niech nikt mi nie pisze o Thinking in Java - B.Eckela - mam dość tego idioty który leczy swoje kompleksy pokazując kim to ja nie jestem a Ty jesteś śmieć!
Poszukuję książki, która pokaże tajniki Javy z opisem kodu, i wyjaśnienie &quot;haczyków&quot; i pułapek (coś jak Core Java Horstmana), ale żeby miała nieco więcej praktyki. (Np wykorzystanie Java Beans, Java server pages itp) najlepiej w Netbeans (nie chcę z Eclipsem :! ????

Jeżeli ktoś jest obeznany w temacie proszę o PW lub odpowiedź tutaj ;)
EDIT/ Mam nadzieję, że tutaj jest ktoś kto przeczytał jakieś książeczki cegły do (z)Javy ;) i proszę nie sugerować się opisami czytelników o książkach na helion.pl - chciałbym wasze opinie i sugestie
 
Do góry Bottom