>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Krótkookresowa analiza formy w hokeju

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Na 14.03:

UWAGA: @5.11 Rogle - Vasteras typ na 2 ✅ ✅ ✅ :cool:
Gratki! Skorzystałem na podpórce.
Edi8, a masz moze przemyślenia względem lig, czy system sprawdza się lepiej dla konkretnych lig, a innych słabiej? Nie jestem specjalistą, ale mam dziwne wrażenie, że takie ligi jak większość skandynawskich jest względnie przewidywalna...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@incubus7 &gt;&gt;&gt; nie sądzę , aby takie analizowanie efektów gry algorytmem metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; jak podział na ligi - mogłoby coś tu dać , bowiem to czym tu na gruncie tego pomysłu się zajmujemy , dotyczy wychwycenia momentu konfrontacji 2 drużyn , z których w ramach poprzednich swoich 4 spotkań jedna ma wysoką formę bo osiągnęła minimum 3 wygrane w 60 min a druga ma spadek formy, mając w tym samym okresie minimum 3 porażki w swoich 4 meczach.

A spadki czy wzrosty formy w interwałach 4-ro meczowych , mają w tym sporcie charakter uniwersalny i granice państw ( w rozumieniu lig ) ich nie dotyczą...

Pozdrawiam

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na 18.03:

Uwaga: Kosice - Poprad typ na 2 z kursem @3.46 ⛔

( wg H2H mocnym faworytem są tu gospodarze , mający serię 5 wygranych poprzednich spotkań - ale wg algorytmu metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; , typem jest jednak wygrana Popradu , wobec ich 3 wygranych w 4 poprzednich meczach i 3 przegranych Kosic w ich 4 meczach... )

Brynäs - Skelleftea typ na 2 ✅

Modo - Farjestads typ na 2 ( remis 4-4) DNB

Slavia Prague - Kladno typ na 1 ✅

...........

.
 
F 0

farmer1990

Użytkownik
Tappata- IFK Helsinki 1 (ND)
Koeln- Straubing 2
Kazan- Ufa 1 (ND)
Farjestads- Modo 1 (ND)
Landshut- Rosenheim 1 (ND)
Bietigheim- Lausitzer 1
Perm- Karaganda 2
Togliatti- Toros 2
Pitea- Tingsryds 2

Więc tak:
ND oznaczyłem zdarzenia które nie odpowiadają dokładnie założeniom systemu (dogrywki, 4 win, 4 loss)

Zostawiłem do własnego przemyślenia słowacki typ z wczoraj- ja się nie podejmuje zagrania ;)

Nie zdołałem przeglądnąć typów ze szwedzkiej Division 1(spadek), więc może i tam znajdziecie dodatkowo coś ciekawego ????

Wielkie gratulacje dla edi8 za pomysł i temat!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@farmer1990 &gt;&gt;&gt; dzięki za gratulacje i podane wczoraj typy , ale tym symbolem ND ( mającym tu u Ciebie znaczenie: typ niezgodny z metodą , choć wart uwagi ) należy także oznaczyć mecze:

a/ Koeln- Straubing ND ( bo przecież w 60 min w 4 poprzednich meczach brak min 3 LOSS/WIN v min 3 WIN/LOSS )

b/ Togliatti- Toros ND ( powód jak wyżej , czyli brak spełnionych warunków dla metody! )


zaś całkowicie niezgodne z moją metodą są tu podane przez Ciebie mecze:

a/ Bietigheim- Lausitzer 1

b/ Pitea- Tingsryds 2

........

ponadto typ na mecz Perm- Karaganda 2 podałem już wczoraj o 19.12 , a typ na mecz Farjestads- Modo także podałem wczoraj i jest to więc czysty typ w ramach metody, więc skąd to ND u Ciebie przy tym typie?

Dlatego przy zamieszczaniu tu wpisów , proszę jednak o ścisłe trzymanie się zasad doboru typów , w zgodzie z algorytmem metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; , bo jak wskazują wyniki oddane yieldem ✅ 7% - tylko to daje efekt , choć wielokrotnie przecież z bólem serca musiałem odrzucać typ &quot;zepsuty&quot; zaledwie 1 remisem w 60 min.

...........

Stosowane w tym wątku a jeszcze dodatkowo zaostrzone od 15.11.2012 kryteria doboru w ramach metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; , opierają się teraz wyłącznie o mecze , w których każda z drużyn w ramach pary rywali ma w regularnym czasie 60 min ( więc już bez dogrywek i karnych ) w poprzednich swoich 4 meczach zarówno home/away - minimum 3 wygrane/przegrane i spotyka się z drużyną , która ma także w swoich poprzednich 4 meczach minimum 3 , ale już przeciwne wyniki czyli przegrane/wygrane, także zarówno home/away.
Zaznaczam , że nie chodzi tu o wyniki z ich H2H , a o indywidualne statystyki za 4 mecze każdej z drużyn.
Taki dobór powoduje , że jedna z drużyn ( na podstawie tej w/w analizy formy w świetle jej ostatnich wyników ) ma przynajmniej teoretyczną sporą przewagę nad rywalem , skoro ta ekipa która ma minimum 3 wygrane w 4 meczach , wpada teraz na lidze na taką ekipę , która ma już minimum 3 przegrane w 4 meczach.
Nie mają tu więc znaczenia np. aktualne miejsca w tabeli obu rywali , ani wyniki ich poprzednich wzajemnych konfrontacji w H2H - kierujemy się tylko tym podanym kryterium poprzednich 4 wyników w regularnym czasie 60 min ( bez loterii w postaci OT i karnych z których to wyniki mogą fałszować obraz stanu formy ) .
P.s: choć oczywiście w swoim prywatnym typowaniu można grosz stawiać i na takie drużyny , które mają np. 2 wygrane w 60 min i 1 wygraną po OT czy karnych i grają z ekipą mającą same 4 porażki - to jednak nie podajemy tu z kolegą @kvelk1 tego jako typ , gdyż w ramach tego wątku ściśle trzymamy się powyżej opisanej zasady: WIN/LOSS w min 3z4 v LOSS/WIN w min 3z4 , więc w jasnych dla analizy formy okolicznościach wygranych uzyskanych w podstawowym czasie 60 minut.


Pozdrawiam

.............

.
 
J 3

jarowink

Użytkownik
@miszczpawel &gt;&gt;&gt; nie , ponieważ:

Stosowane w tym wątku a jeszcze dodatkowo zaostrzone od 15.11.2012 kryteria doboru w ramach metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; opierają się teraz wyłącznie o mecze , w których każda z drużyn w ramach pary rywali ma w regularnym czasie 60 min ( więc już bez dogrywek i karnych ) w poprzednich swoich 4 meczach zarówno home/away - minimum 3 wygrane/przegrane i spotyka się z drużyną , która ma także w swoich poprzednich 4 meczach minimum 3 , ale już przeciwne wyniki czyli przegrane/wygrane, także zarówno home/away.

Zaznaczam , że nie chodzi tu o wyniki z ich H2H , a o indywidualne statystyki za 4 mecze każdej z drużyn.

Taki dobór powoduje , że jedna z drużyn ( na podstawie tej w/w analizy formy w świetle jej ostatnich wyników ) ma przynajmniej teoretyczną sporą przewagę nad rywalem , skoro ta ekipa która ma minimum 3 wygrane w 4 meczach , wpada teraz na lidze na taką ekipę , która ma już minimum 3 przegrane w 4 meczach.

Nie mają tu więc znaczenia np. aktualne miejsca w tabeli obu rywali , ani wyniki ich poprzednich wzajemnych konfrontacji w H2H - kierujemy się tylko tym podanym kryterium poprzednich 4 wyników w regularnym czasie 60 min ( bez loterii w postaci OT i karnych z których to wyniki mogą fałszować obraz stanu formy ) .

P.s: choć oczywiście w swoim prywatnym typowaniu można grosz stawiać i na takie drużyny , które mają np. 2 wygrane w 60 min i 1 wygraną po OT czy karnych i grają z ekipą mającą same 4 porażki - to jednak nie podajemy tu z kolegą @kvelk1 tego jako typ , gdyż w ramach tego wątku ściśle trzymamy się powyżej opisanej zasady: WIN/LOSS w min 3z4 v LOSS/WIN w min 3z4 , więc w jasnych dla analizy formy okolicznościach wygranych uzyskanych w podstawowym czasie 60 minut.

Pozdrawiam

.
Rozumiem przesłanie, ale nie wszystko.

Przypuśćmy, że znaleźliśmy parę, gdzie ma wygrać gospodarz. Zatem jako typ podajemy końcowy wynik:
1 z opcji trzydrogowej 1x2
1 z opcji dwudrogowej 12 (z dogrywką)
1x z opcji dwudrogowej (w 60 min) 1x x2
1 z opcji zwrot w przypadku remisu w 60 min
??

Proszę o wyjaśnienie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Metoda wskazuje nam faworyta - ale sam sposób oddania typu zależy już od grającego.

Sam gram zakłady Money Line ( czyli zwrot przy remisie w 60 min ) i handicapy bramkowe - ale z obszernych korespondencji niegdyś na pm prowadzonych wokół tego systemu , wiem że wielu grających rozkłada swoje typy na zakłady przy ich wysokim do nich przekonaniu , jako gra na faworyta w zakładzie 3-drogowym , lub przy mniejszym przekonaniu: jako zakłady DNB.

.
 
J 3

jarowink

Użytkownik
Rozumiem.
Mam też pewną propozycję. Generalnie chodzi o to, by typować wybrane typy w zakładach live (u pewnie najlepiej sprawdziłby się bet365) w sytuacji, gdy przez np. pierwsze 5 min meczu utrzymuje się wynik remisowy, bądź nasz faworyt przegrywa. W takiej sytuacji kurs powinien być znacznie większy od tego wystawionego przed meczem. Jeśli nasz faworyt zdążyłby już zdobyć prowadzenie, to taki mecz odpuszczaliśmy. Trzeba by tylko wyznaczyć sztywny czas wchodzenia w typ np. wymienione wyżej 5 min.. Wszystko to tylko po to, by osiągnąć wyższy yield.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Metoda &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; jest w przenośni budynkiem , oddanym chętnym w nim zamieszkać lokatorom , ale ja jako architekt tego budynku nie ingeruję już w to , jak lokale zostaną urządzone - bo to zawsze dzieje się na miarę gustu i stanu kasy tych poszczególnych lokatorów... ????

Gra na live ma swoje dobre strony ale i uwarunkowania tego choćby rodzaju , jak wolny czas a zatem nie może stanowić podstawy.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom