>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Krótkookresowa analiza formy w hokeju

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Na 14.03:

UWAGA: @5.11 Rogle - Vasteras typ na 2 ✅ ✅ ✅ :cool:
Gratki! Skorzystałem na podpórce.
Edi8, a masz moze przemyślenia względem lig, czy system sprawdza się lepiej dla konkretnych lig, a innych słabiej? Nie jestem specjalistą, ale mam dziwne wrażenie, że takie ligi jak większość skandynawskich jest względnie przewidywalna...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@incubus7 &gt;&gt;&gt; nie sądzę , aby takie analizowanie efektów gry algorytmem metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; jak podział na ligi - mogłoby coś tu dać , bowiem to czym tu na gruncie tego pomysłu się zajmujemy , dotyczy wychwycenia momentu konfrontacji 2 drużyn , z których w ramach poprzednich swoich 4 spotkań jedna ma wysoką formę bo osiągnęła minimum 3 wygrane w 60 min a druga ma spadek formy, mając w tym samym okresie minimum 3 porażki w swoich 4 meczach.

A spadki czy wzrosty formy w interwałach 4-ro meczowych , mają w tym sporcie charakter uniwersalny i granice państw ( w rozumieniu lig ) ich nie dotyczą...

Pozdrawiam

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na 18.03:

Uwaga: Kosice - Poprad typ na 2 z kursem @3.46 ⛔

( wg H2H mocnym faworytem są tu gospodarze , mający serię 5 wygranych poprzednich spotkań - ale wg algorytmu metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; , typem jest jednak wygrana Popradu , wobec ich 3 wygranych w 4 poprzednich meczach i 3 przegranych Kosic w ich 4 meczach... )

Brynäs - Skelleftea typ na 2 ✅

Modo - Farjestads typ na 2 ( remis 4-4) DNB

Slavia Prague - Kladno typ na 1 ✅

...........

.
 
F 0

farmer1990

Użytkownik
Tappata- IFK Helsinki 1 (ND)
Koeln- Straubing 2
Kazan- Ufa 1 (ND)
Farjestads- Modo 1 (ND)
Landshut- Rosenheim 1 (ND)
Bietigheim- Lausitzer 1
Perm- Karaganda 2
Togliatti- Toros 2
Pitea- Tingsryds 2

Więc tak:
ND oznaczyłem zdarzenia które nie odpowiadają dokładnie założeniom systemu (dogrywki, 4 win, 4 loss)

Zostawiłem do własnego przemyślenia słowacki typ z wczoraj- ja się nie podejmuje zagrania ;)

Nie zdołałem przeglądnąć typów ze szwedzkiej Division 1(spadek), więc może i tam znajdziecie dodatkowo coś ciekawego ????

Wielkie gratulacje dla edi8 za pomysł i temat!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@farmer1990 &gt;&gt;&gt; dzięki za gratulacje i podane wczoraj typy , ale tym symbolem ND ( mającym tu u Ciebie znaczenie: typ niezgodny z metodą , choć wart uwagi ) należy także oznaczyć mecze:

a/ Koeln- Straubing ND ( bo przecież w 60 min w 4 poprzednich meczach brak min 3 LOSS/WIN v min 3 WIN/LOSS )

b/ Togliatti- Toros ND ( powód jak wyżej , czyli brak spełnionych warunków dla metody! )


zaś całkowicie niezgodne z moją metodą są tu podane przez Ciebie mecze:

a/ Bietigheim- Lausitzer 1

b/ Pitea- Tingsryds 2

........

ponadto typ na mecz Perm- Karaganda 2 podałem już wczoraj o 19.12 , a typ na mecz Farjestads- Modo także podałem wczoraj i jest to więc czysty typ w ramach metody, więc skąd to ND u Ciebie przy tym typie?

Dlatego przy zamieszczaniu tu wpisów , proszę jednak o ścisłe trzymanie się zasad doboru typów , w zgodzie z algorytmem metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; , bo jak wskazują wyniki oddane yieldem ✅ 7% - tylko to daje efekt , choć wielokrotnie przecież z bólem serca musiałem odrzucać typ &quot;zepsuty&quot; zaledwie 1 remisem w 60 min.

...........

Stosowane w tym wątku a jeszcze dodatkowo zaostrzone od 15.11.2012 kryteria doboru w ramach metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; , opierają się teraz wyłącznie o mecze , w których każda z drużyn w ramach pary rywali ma w regularnym czasie 60 min ( więc już bez dogrywek i karnych ) w poprzednich swoich 4 meczach zarówno home/away - minimum 3 wygrane/przegrane i spotyka się z drużyną , która ma także w swoich poprzednich 4 meczach minimum 3 , ale już przeciwne wyniki czyli przegrane/wygrane, także zarówno home/away.
Zaznaczam , że nie chodzi tu o wyniki z ich H2H , a o indywidualne statystyki za 4 mecze każdej z drużyn.
Taki dobór powoduje , że jedna z drużyn ( na podstawie tej w/w analizy formy w świetle jej ostatnich wyników ) ma przynajmniej teoretyczną sporą przewagę nad rywalem , skoro ta ekipa która ma minimum 3 wygrane w 4 meczach , wpada teraz na lidze na taką ekipę , która ma już minimum 3 przegrane w 4 meczach.
Nie mają tu więc znaczenia np. aktualne miejsca w tabeli obu rywali , ani wyniki ich poprzednich wzajemnych konfrontacji w H2H - kierujemy się tylko tym podanym kryterium poprzednich 4 wyników w regularnym czasie 60 min ( bez loterii w postaci OT i karnych z których to wyniki mogą fałszować obraz stanu formy ) .
P.s: choć oczywiście w swoim prywatnym typowaniu można grosz stawiać i na takie drużyny , które mają np. 2 wygrane w 60 min i 1 wygraną po OT czy karnych i grają z ekipą mającą same 4 porażki - to jednak nie podajemy tu z kolegą @kvelk1 tego jako typ , gdyż w ramach tego wątku ściśle trzymamy się powyżej opisanej zasady: WIN/LOSS w min 3z4 v LOSS/WIN w min 3z4 , więc w jasnych dla analizy formy okolicznościach wygranych uzyskanych w podstawowym czasie 60 minut.


Pozdrawiam

.............

.
 
J 3

jarowink

Użytkownik
@miszczpawel &gt;&gt;&gt; nie , ponieważ:

Stosowane w tym wątku a jeszcze dodatkowo zaostrzone od 15.11.2012 kryteria doboru w ramach metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; opierają się teraz wyłącznie o mecze , w których każda z drużyn w ramach pary rywali ma w regularnym czasie 60 min ( więc już bez dogrywek i karnych ) w poprzednich swoich 4 meczach zarówno home/away - minimum 3 wygrane/przegrane i spotyka się z drużyną , która ma także w swoich poprzednich 4 meczach minimum 3 , ale już przeciwne wyniki czyli przegrane/wygrane, także zarówno home/away.

Zaznaczam , że nie chodzi tu o wyniki z ich H2H , a o indywidualne statystyki za 4 mecze każdej z drużyn.

Taki dobór powoduje , że jedna z drużyn ( na podstawie tej w/w analizy formy w świetle jej ostatnich wyników ) ma przynajmniej teoretyczną sporą przewagę nad rywalem , skoro ta ekipa która ma minimum 3 wygrane w 4 meczach , wpada teraz na lidze na taką ekipę , która ma już minimum 3 przegrane w 4 meczach.

Nie mają tu więc znaczenia np. aktualne miejsca w tabeli obu rywali , ani wyniki ich poprzednich wzajemnych konfrontacji w H2H - kierujemy się tylko tym podanym kryterium poprzednich 4 wyników w regularnym czasie 60 min ( bez loterii w postaci OT i karnych z których to wyniki mogą fałszować obraz stanu formy ) .

P.s: choć oczywiście w swoim prywatnym typowaniu można grosz stawiać i na takie drużyny , które mają np. 2 wygrane w 60 min i 1 wygraną po OT czy karnych i grają z ekipą mającą same 4 porażki - to jednak nie podajemy tu z kolegą @kvelk1 tego jako typ , gdyż w ramach tego wątku ściśle trzymamy się powyżej opisanej zasady: WIN/LOSS w min 3z4 v LOSS/WIN w min 3z4 , więc w jasnych dla analizy formy okolicznościach wygranych uzyskanych w podstawowym czasie 60 minut.

Pozdrawiam

.
Rozumiem przesłanie, ale nie wszystko.

Przypuśćmy, że znaleźliśmy parę, gdzie ma wygrać gospodarz. Zatem jako typ podajemy końcowy wynik:
1 z opcji trzydrogowej 1x2
1 z opcji dwudrogowej 12 (z dogrywką)
1x z opcji dwudrogowej (w 60 min) 1x x2
1 z opcji zwrot w przypadku remisu w 60 min
??

Proszę o wyjaśnienie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Metoda wskazuje nam faworyta - ale sam sposób oddania typu zależy już od grającego.

Sam gram zakłady Money Line ( czyli zwrot przy remisie w 60 min ) i handicapy bramkowe - ale z obszernych korespondencji niegdyś na pm prowadzonych wokół tego systemu , wiem że wielu grających rozkłada swoje typy na zakłady przy ich wysokim do nich przekonaniu , jako gra na faworyta w zakładzie 3-drogowym , lub przy mniejszym przekonaniu: jako zakłady DNB.

.
 
J 3

jarowink

Użytkownik
Rozumiem.
Mam też pewną propozycję. Generalnie chodzi o to, by typować wybrane typy w zakładach live (u pewnie najlepiej sprawdziłby się bet365) w sytuacji, gdy przez np. pierwsze 5 min meczu utrzymuje się wynik remisowy, bądź nasz faworyt przegrywa. W takiej sytuacji kurs powinien być znacznie większy od tego wystawionego przed meczem. Jeśli nasz faworyt zdążyłby już zdobyć prowadzenie, to taki mecz odpuszczaliśmy. Trzeba by tylko wyznaczyć sztywny czas wchodzenia w typ np. wymienione wyżej 5 min.. Wszystko to tylko po to, by osiągnąć wyższy yield.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Metoda &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; jest w przenośni budynkiem , oddanym chętnym w nim zamieszkać lokatorom , ale ja jako architekt tego budynku nie ingeruję już w to , jak lokale zostaną urządzone - bo to zawsze dzieje się na miarę gustu i stanu kasy tych poszczególnych lokatorów... ????

Gra na live ma swoje dobre strony ale i uwarunkowania tego choćby rodzaju , jak wolny czas a zatem nie może stanowić podstawy.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom