>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Krótkookresowa analiza formy w hokeju

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Szkoda bo pograłem
@Czachuś &gt;&gt;&gt; w przedziwnych okolicznościach nie zagrałem obu tych meczów: gdy już miałem odpalać kupony , dostałem telefon z informacją o śmierci brata ciotecznego w Niemczach... ????
Zaś już po skończonej rozmowie nie było mi już do grania , ponadto było już po 12.00 .

To już w przeciągu kilku dni druga śmierć w kręgu bliskich mi osób: urlop w Polsce wraz z mężem Anglikiem spędzała kumpelka mojej żony z czasów nauki w liceum ; odlecieli z Okęcia do Londynu i wszystko było OK a za parę godzin dostaliśmy od niej telefon , że on zmarł na atak serca w drodze z lotniska do ich domu w Londynie ????
SZOK!!!
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
odlecieli z Okęcia do Londynu i wszystko było OK a za parę godzin dostaliśmy od niej telefon , że on zmarł na atak serca w drodze z lotniska do ich domu w Londynie ????
SZOK!!![/quote]

a ja do Polski na urlop lece. nie straszcie hehe.
mi sie udalo ze zagralem akurat olomunec i ze slowackiej ligi oba weszly
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@voic3d , akurat tu @incubus7 ma rację , gdyż ten mecz spełnia te kryteria min 3z4 WIN/LOSS v min 3z4 LOSS/WIN - ale lig MHL i AHL dziś z braku czasu nie analizowałem i dlatego tego typu z MHL nie podałem...

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
MHL narazie wszystko wchodzi po kursach ???? Tylko jeden mecz na remis.
Ale to nie jest wątek o lidze MHL - a o doborze spotkań wg przypomnianych powyżej ściśle określonych zasad ich doboru , zgodnych z założeniami metody &quot;Krótkookresowa analiza formy&quot; ...
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
@voic3d , akurat tu @incubus7 ma rację , gdyż ten mecz spełnia te kryteria min 3z4 WIN/LOSS v min 3z4 LOSS/WIN - ale lig MHL i AHL dziś z braku czasu nie analizowałem i dlatego tego typu z MHL nie podałem...

.
No to pomyliłem wątki.
Bo myślałem, że tu jest rozgraniczenie home/away ????

Zwracam honor chopaki.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@incubus7 &gt;&gt; także w fazie playoff , kluczowym zagadnieniem jest aktualna forma zespołów oddana ich wynikami w 4 poprzednich spotkaniach.
A zatem niczego w zakresie doboru drużyn to nie zmienia...

Gdy kilka lat temu wpadłem na taki sposób grania - ligi były już właśnie w fazie playoff i zdołałem wyszukać i zagrać jedynie 21 odpowiednich spotkań ( wtedy jeszcze kierowałem się w ramach tych WIN/LOST min 3z4 v LOST/WIN min 3z4 wynikami łącznie z dogrywkami ) z czego trafiłem 16 czy 17 , w tym serię 13 pod rząd...
 
S 17

siergej

Użytkownik
Przeglądnąłem kilka stron wstecz i muszę powiedzieć, że zielone lasy poniekąd tu rosną ???? . Macie jakieś statystyki trafionych i przestrzelonych typów? Jeśli nie to jutro mam trochę czasu to mogę trochę poświęcić temu wszystkiemu.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Chcialem zapytac czy mecze Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators http://www.betexplorer.com/hockey/usa/nhl/nextmatch.php?matchid=1552510 i Chicago Blackhawks - Colorado Avalanche http://www.betexplorer.com/hockey/usa/nhl/nextmatch.php?matchid=1369786
spelniają wymagania tego systemu?
ciekawe rzeczy tu rozkminiacie... taki prosty system i zdaje się, że będzie działał...
przejrzałem tabelki i na jutro (7.03.2013) mamy następujące typy
Kanada, WHL; Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors 1
Kanada, WHL; Lethbridge Hurricanes - Red Deer Rebels 2
Kanada, WHL; Spokane Chiefs - Seattle Thunderbirds 1
Rosja, MHL; Amurskie Tigry - HC MVD 2
Rosja, MHL; MHC Khimik - SKA-1946 2
Rosja, VHL; Lokomotiv Yaroslavl2 - Voronezh 2
Słowacja, 1 liga; Michalovce - Bardejov 2

EDIT:
@edi
zwycięstwa/porażki po dogrywkach nie liczą się, więc skorygowałem swoje propozycje; odpadła Banska Bystrica, Ambri-Piotta, Manchester Monarchs i Kelowna Rockets, no i oba z NHL
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@miszczpawel &gt;&gt;&gt; nie , ponieważ:

Stosowane w tym wątku a jeszcze dodatkowo zaostrzone od 15.11.2012 kryteria doboru w ramach metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; opierają się teraz wyłącznie o mecze , w których każda z drużyn w ramach pary rywali ma w regularnym czasie 60 min ( więc już bez dogrywek i karnych ) w poprzednich swoich 4 meczach zarówno home/away - minimum 3 wygrane/przegrane i spotyka się z drużyną , która ma także w swoich poprzednich 4 meczach minimum 3 , ale już przeciwne wyniki czyli przegrane/wygrane, także zarówno home/away.

Zaznaczam , że nie chodzi tu o wyniki z ich H2H , a o indywidualne statystyki za 4 mecze każdej z drużyn.

Taki dobór powoduje , że jedna z drużyn ( na podstawie tej w/w analizy formy w świetle jej ostatnich wyników ) ma przynajmniej teoretyczną sporą przewagę nad rywalem , skoro ta ekipa która ma minimum 3 wygrane w 4 meczach , wpada teraz na lidze na taką ekipę , która ma już minimum 3 przegrane w 4 meczach.

Nie mają tu więc znaczenia np. aktualne miejsca w tabeli obu rywali , ani wyniki ich poprzednich wzajemnych konfrontacji w H2H - kierujemy się tylko tym podanym kryterium poprzednich 4 wyników w regularnym czasie 60 min ( bez loterii w postaci OT i karnych z których to wyniki mogą fałszować obraz stanu formy ) .

P.s: choć oczywiście w swoim prywatnym typowaniu można grosz stawiać i na takie drużyny , które mają np. 2 wygrane w 60 min i 1 wygraną po OT czy karnych i grają z ekipą mającą same 4 porażki - to jednak nie podajemy tu z kolegą @kvelk1 tego jako typ , gdyż w ramach tego wątku ściśle trzymamy się powyżej opisanej zasady: WIN/LOSS w min 3z4 v LOSS/WIN w min 3z4 , więc w jasnych dla analizy formy okolicznościach wygranych uzyskanych w podstawowym czasie 60 minut.

Pozdrawiam

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom