>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Krótkookresowa analiza formy w hokeju

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Jaros &gt;&gt;&gt; są systematycznie podawane w tym wątku - znajdą się także przy zakończeniu playoffów...

Na 23.12.2012 yield wynosił ✅ 5.14%
Na 25.02.2013 yield wynosił ✅ 6.32%
Na 20.03 2013 yield wynosił ✅ 7.01%

.............

.
 
S 17

siergej

Użytkownik
Jaki był średni kurs na te mecze? Dlaczego też, nie dajesz plusa ani minusa, wtedy gdy jest remis? Chyba stawiasz właśnie na zwycięstwo. Nie znam się za bardzo na hokeju, dlatego pytam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Odpowiem zbiorczo:
a/ @Jaros &gt;&gt;&gt; nie było dotąd* miesiąca na minus
b/ @Sergej &gt;&gt;&gt; średni kurs trafionego typu to 1.67

* obecna postać metody w zakresie doboru typów od 15.11.2012

.............

.
 
J 0

jaros

Użytkownik
* obecna postać metody w zakresie doboru typów od 15.11.20102.
Krótkookresowa analiza formy w hokeju.
Kilka lat temu ( już pod koniec sezonu hokejowego ) wpadłem na pomysł gry jedynie takich meczów, w których w ramach indywidualnych bilansów pary rywali ale za ich ostatnie, czyli poprzednie 4 mecze ligowe
( więc nie H2H !!! ) znajdę takie układy wyników, w których jedna drużyna ma minimum 3 wygrane a druga minimum 3 porażki.
Inaczej mówiąc: bazowałem na krótkookresowej analizie formy, a pod uwagę brałem kolejne mecze - bez podziału na dom i wyjazd.
Test tego systemu przeprowadziłem w realu, a na pewnym znanym forum bukmacherskim podawałem także te przedmeczowe typy i ich wyniki.
Test zakończył się rewelacyjnie: na 21 meczów dobranych do gry wg w/w kryteriów, trafiłem 16 bądź 17 z nich...
UWAGA:
grałem na drużyny mające te minimum 3 zwycięstwa w 4 ostatnich meczach - lecz tylko gdy miały grać z drużynami mającymi minimum 3 porażki w 4 ostatnich meczach i miejsce spotkania ( dom lub wyjazd ) nie miało tu znaczenia i by wyłowić takie pary do gry, robiłem przegląd wśród wszystkich lig!
...........................
Typy w tym sezonie będą dobierane wg wyników w poprzednich 4 meczach - tylko w 60 min bez dogrywek i karnych:
Rozumiem, że to te założenia. Czy tak?
--edycja:
Czy mógłbyś jeszcze raz w przejrzystych punktach zapodać zasady selekcji?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tak, bo właśnie od obecnego sezonu 2012/2013 z dniem 15.11.2012 zaostrzyłem kryteria doboru meczów w ramach metody i od tej daty wyszukuję i gram tylko takie spotkania , w których ten wymóg min 3z4 WIN/LOSS v min 3z4 LOSS/WIN w poprzednich 4 meczach , był spełniony w zakresie wyników każdej z obu drużyn już w regularnym czasie 60 minut.

Czyli jest to zmiana w stosunku do tego , co jest w tym wątku we wpisach przed tą datą 15.11.2012 , gdy brałem jeszcze pod uwagę wyniki łącznie z OT i karnymi.

........

Odsyłam też do wpisu #500 w tym wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/krotkookresowa-analiza-formy-w-hokeju-50985-25.html

i wobec tego , że to już kwiecień więc dla hokeja ostatnie mecze - to zapraszam tu na jesieni...

.
 
J 0

jaros

Użytkownik
efi8 jedzcze jedno pytanko. Czy robiles moze testy DNB (ktorym grasz) vs 1x/x2? Gdzie wychodzi lepszy yield np. miesieczny?
 
Do góry Bottom