>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kontinental Hockey League KHL 2012-2013

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Rosja KHL– 18.01.2013. godz. 14.00
Spotkanie: Barys Astana - CSKA Moskwa - wynik 1:8 ✅
Typ: CSKA Moskwa (dogrywka i karne)
Kurs: 1.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
Ekipa z Astany na co dzień rywalizuje w Konferencji Wschodniej i gra tam o pozycję 5-9. Aktualnie są na 6 pozycji. Ekipa z Kazachstanu słynie z bardzo ofensywnie nastawionego hokej, co ma odzwierciedlenie w bramkach 142:130 – obronna te nie jest ich silna strona. U siebie radzą sobie dość dobrze 13 zwycięstw i 7 porażek, bramki 75:52.
CSKA natomiast jest reprezentantem Konferencji Zachodniej i aktualnie czwartą siłą tej konferencji. Udział w play-offach mają już raczej pewny obecnie rywalizują tylko z Yaroslavem o pozycję numer 3-4. Obok Kazania są najlepszą ekipą grająca w defensywie tylko 90 bramek straconych w 42 spotkaniach. Na wyjazdach radzą sobie świetnie 16 zwycięstw i tylko 5 porażek, bramki 63:43 (średnio 3 strzelane i 2 tracone).
Barys który notował ostatnio fantastyczną serię 8 spotkań zwycięski spuścił już z tonu, przegrana z katastrofalnym w tym sezonie Khabarovskiem 5:4, z Yugrą 6:4. W ostatnich 5 spotkaniach aż 24 bramki stracone i to z nie tak wymagającymi przeciwnikami, nadrabiali to świetną ofensywą, jednak dziś tak jak wspomniałem wyżej grają z najlepiej ustawioną ekipą w defensywie. U siebie ostatnio faktycznie świetne się spisują pięć zwycięstw pod rząd ale żadne z zespołem z czołówki ligi a jak już grali z kimś takim to kończyło się porażkami: z Omskiem 3:5, Traktorem 3:6 czy Magni 3:5.
CSKA natomiast ostatnio w dużo wyższej dyspozycji i co ważne graj dość równo. Ostatnie spotkania to bardzo wymagający rywale i wychodzili z tych pojedynków zwycięsko poza ostatnim spotkaniem z Omskiem przegranym 4:3 a tak to wygrana z Magni, Traktorem, UHC Dynamo i Petersburgiem czyli z rywalami z którymi najczęściej przegrywała ekipa z Kazachstanu. Co do pozycji bramkarzy to zdecydowanie lepiej to wygląda u gości, w CSKA najczęściej broni Stana 26 spotkań GAA 1.75, 93.6% –jeden z najlepszych specjalistów w bramce. Po stronie gospodarzy natomiast najczęstszym bywalcem jest Fin Lassila 23 spotkania GAA 2.71, 89.5%. W poprzednim sezonie jedno spotkani na tafli Astany zakończone zwycięstwem graczy z Moskwy 2:4 dwa sezony temu znów zwycięstwo gości 2:6. W tym sezonie w Moskwie zwycięstwo Kazachów 1:3 tak więc pora na rewanż.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Donbass - Atlant​

Dla Donbassu to bardzo ważny pojedynek w kwestii bycia lub nie bycia w PO. Aktualnie drużyna z Ukrainy zajmuje ostatnie 8 miejsce premiowane grą w play off także dla nich stawka tego meczu jest wielka. Oczywiście nie umniejszam znaczenia kolejnych spotkań, ale mecze u siebie są bardzo ważne, a biorąc pod uwagę fakt iż Mińsk ma tyle samo punktów co Donbass, a kolejny Novogrod traci tylko 1 punkt do tej dwójki, to wnioski nasuwają się same. Donbass w ostatnim spotkaniu u siebie przegrał z Torpedo i tym samym lekko skomplikował sobie sprawę, dziś rywal który o nic nie walczy ale jak widać granie &quot;na luzie&quot; wyzwala w tej drużynie pozytywne emocje. Atlant w ostatnim swoim meczu odprawił z kwitkiem Czechov, aplikując im aż 7 bramek, nie mały udział miał w tym Jonas Andersson który strzelił 4 bramki i został wybrany graczem tygodnia w KHL. Ja mimo wszystko będę upatrywał tu otwartego meczu z obu stron i przynajmniej 5 bramek ogółem, może ten ostatni mecz odblokował na dobre gości i dziś Andersson znowu pociągnie swoją drużynę. Dla Donbassu liczy się tylko zwycięstwo co wzmaga spora presję a więc na pewno lżej im się nie będzie grało.
over 4.5 / 1.66 Sportingbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Spartak Moskwa - Lokomotiv Jarosław
Drużyna Lokomotivu zawita dziś na teren Spartaka, czyli do hali &quot;Sokolniki&quot; w Moskwe, gdzie przyjdzie im zagrać z jedną z najsłabszym ekip w KHL. Lokomotiv walczy o jak najlepsze rozstawienie w playoffach wraz z CSKA Moskwa, dzisiejszy mecz nie powinien należeć do trudnych, gdyż ofensywa gospodarzy jest najsłabszą w lidze. Spartak spisał już ten sezon na straty i nie walczy już o nic. Co prawda w ostatnim czasie gospodarze zatrudnili bramkarza Lasaka, ale jak do tej pory przynioslo to tylko jeden wygrany mecz. Nie bedę sie tu wiecej rozpisywał, gdyż naprawde nie ma o czym. Spartak to bardzo słaba ekipa i goście nie bedą mieć tutaj wiekszych problemów z wygraniem tego meczu.
Lokomotiv 60&#39; 1.70 Unibet ⛔ Trafiłem na dzień konia hokeistów Spartaka...
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
SKA St. Petersburg - Dynamo Moskwa
Niewątpliwy hit w dzisiejszej kolejce kontynentalnej ligi hokeja. Staną na przeciw siebie dwie najlepsze drużyny konferencji zachodniej. Obie drużyny ostatni raz stanęły na przeciw siebie 23 września w Moskwie, gdzie górą byli zawodnicy z Petersburga. Drużyna Dynama grała wtedy z rezerwowym bramkarzem, Aleksiejem Volkovem. Po odejściu graczy z NHL, potencjał strzelecki obu ekip znacznie spadł, a skutkiem tego jest znacznie mniejsza ilość bramek strzelona przez obie ekipy w ostatnich meczach.
Faworytem jutrzejszego spotkanie są co prawda gospodarze, ale ja nie jestem do nich przekonany, ponieważ w bramce stanie, przeciętny Ezhov, z kolei u gości, w bramce zobaczymy powracającego do wielkiej formy, Aleksandra Jeromienkę. Mecz będzie wyrównany i bardzo możliwe że bedzię konieczne rozegranie dogrywki i rzutów karnych. Kursy na gospodarzy są według mnie mocno zaniżone, gdyż na papierze obie ekipy wyglądają bardzo podobnie, a nawet Dynamo wygląda nieco lepiej gdyż w ich bramce zagra bardzo solidny bramkarz. Właśnie dlatego stawiam na gości.
Dynamo OT 2.75 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Dynamo Ryga - Atlant Moskwa Oblast

Spotkanie dwóch ekip zajmujących dolny przedział tabeli w lidze kontynentalnej. Obie drużyny w poprzednich sezonach należałych do ścisłej czołówki, jednakże ten jest kompletnym nie wypałem. Zarówno dla podmoskiewskiego Atlanta, jak i Ryskiego Dynama. Dzisiejsze spotkanie odbedzie się w Rydze. w pierwszej potyczce obu ekip w tym sezonie, górą okazał sie Atlant pokonując u siebie Dynamo w stosunku 5-2.
Od tamtego czasu, w ekipie dzisiejszych gości zaszło bardzo wiele zmian. Drużyne opuścili Nikolai Zherdev, Janne Niskala, Perttu Lindren oraz bramkarz Anton Khudobin.
W składzie dzisiejszych gospodarzy od tamtego czasu nie zaszły żadne znaczące zmiany, jedyną różnicy bedzie dziś obsada bramki, gdyż w miejsce kontuzjowanego Telqvista wystąpi rezerwowy Maris Jucers. Obie ekipy grają już tak naprawde o pietruszke, ale jak dla mnie faworytem spotkania bedą gospodarze, przemawia za nimi własna tafla oraz spore braki kadrowe u gości.
Dynamo Ryga 60&#39; 2.15 Unibet ⛔
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazań

Spotkanie dwóch czołowych ekip konferencji wschodniej. Nie mam zamiaru się tutaj wiele rozpisywać, gdyż naprawdę nie ma o czym. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy ponieważ są u siebie i mają punkt wiecej od ekipy z Kazania. Zespół gospodarzy zyskał całą swoją renomę przez zawodników z NHL, którzy opuścili już skład i odrazu &quot;Magnitka&quot; stała się słabszą ekipą, drużyna gości w tym momencie jest jednym z najwiekszych faworytów do wygrania ligi, co do tego nie ma wątpliwości. Żelazna obrona, solidny atak no i na dodatek, najlepszy bramkarz ligi, Barulin.
Po stronie gospodarzy Mozyakin i już niestety długo,długo nic...
A jeszcze pare dni temu można było zobaczyć w ich składzie np Evgeniego Małkina czy Sergieja Gonczara. Nie widze argumetów za gospodarzami w tym spotkaniu i z zadowoleniem pobieram atrajcyjny kurs na gości.
Kazań 60&#39; 2.80 Unibet ✅
Kazań OT 2.16 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Chekhov - Novosibirsk
Dla Sibiru to mecz w którym mogą na 100% zapewnić sobie udział w PO i nie oglądać się już za siebie, dla gospodarzy to kolejny pojedynek spod znaku zapytania ponieważ nie wiadomo jak zagrają. Ostatnimi czasy Czechov zamiast do przodu to kroki w tył i tak dla przykładu porażka z Amurem po golu na 2:2 dla gości w 60 minucie. Gospodarze i ich bramkarz Lisutin starają się nie utrudniać zadania swoim rywalom dlatego też nie sądzę by Lehtera i Enlund mieli problemy ze zdobyciem przynajmniej po jednej bramce jutro. Vityaz najwyraźniej myśli już o wakacjach a nie o grze. Sibir rywal niewygodny no i przede wszystkim zdecydowanie przewyższający potencjałem swoich rywali. Dlatego też próbujemy gości dla świętego spokoju ;)
Sibir Novosibirsk 60&#39; / 2.05 MarathonBet ✅ 1:3
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Rosja KHL - 21.01.2013. godz. 14.00

Spotkanie: Ekaterinburg - Ufa
Typ: over 5.5
Kurs: 2.08
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Sezon zasadniczy zbliża się ku końcowi do rozegrania zostało niektórym tylko dziewięć spotkań.
Dla ekipy gospodarzy Ekaterinburga nie ma to większego znaczenia i tak najprawdopodobniej zajmą ostatnią pozycję w Konferencji Zachodniej. Sezon dla nich już się zakończył i można już się przygotowywać do przyszłych rozgrywek. Po 45 kolejkach po stronie bramek straconych uzbierali największą liczbę w Konferencji 156, po stronie strzelonych za to najmniej 95, co w sumie daje nam średnią 5.6. Ale co istotne jeśli chodzi o bramki to zdecydowanie częściej do bramki przeciwnika trafiają na własnej tafli 58 razy, natomiast po stronie strat nie ma to znaczenie bo bilans dom wyjazd jest prawie identyczny u siebie 82 straconych średnio ponad 3 bramki na mecz. Gospodarze odpuszczają już ten sezonu i z klubem w zeszłym tygodniu pożegnał się ich etatowy i najlepszy bramkarz Holt. W kadrze pozostała dwójka bramkarzy którzy nie ma co ukrywać należą do jednych z najgorszych w lidze Lobanov 20 spotkań w tym sezonie prawie cztery bramki na mecz wpuszczone (GAA 3.62), skuteczność 89.8 i to on jest ostatnio stałym bywalcem w bramce, drugi bramkarz młody Borodin bez występów w tym sezonie.
Ufa jak na razie w tej samej Konferencji na siódmej pozycji i ciągle nie są pewni swojego udziału w play-offach, dziewiąta Yugra ma stratę pięciu punktów. Jednak Ufa ma dwa mecze zaległe do rozegrania tak więc raczej ten awans mają w garści. Goście po 43 spotkaniach rozegranych mogą się pochwalić bilansem bramkowym 117:121 – średnia 5.5. Na wyjazdach jest to zdecydowanie inna ekipa niż u siebie. Na wyjazdach gorzej tylko spisują się tragiczne w tym sezonie zespoły Ekaterinburga i Amura. Jeżeli chodzi o bramki to po stronie strzelonych mają 47 po stronie strat aż 67 –średnia 5.2.
Gospodarze mimo że ten sezon już dla nich się zakończył, „nie kładą się na lodzie” i grają to co potrafią. Ostatnie dwa pojedynki jakie grali były na własnej tafli i niespodziewanie pokonali Niznekamsk 3:2 a dwa dni temu postraszyli jednego z pretendentów do mistrzostwa Kazan przegrywają po karnych 3:4 i wbijając najlepszej defensywie 3 bramki. Druga najlepsza defensywa ligi a więc CSKA też straciła trzy bramki trzy kolejki temu.
Ufa natomiast ostatnio miała niezwykle ciężki maraton meczów z głównymi kandydatami do tytułu.
Kazan, UHC Dynamo, Petersburg, Magni i Traktor w takiej kolejności grali ostatnie pięć spotkań sami faworyci. Wygrali dwa spotkania z Dynamo i Magni w pozostały przegrywali dość wyraźnie w tym bardzo boleśnie z Kazaniem 9:3.
Dziś już rywal zdecydowanie z niższej półki a więc można zagrać troszeczkę luźniej, ostatnio dużo grał pierwszy bramkarz tej ekipy i trzeba przyznać że pracy miał sporo dlatego po cichu liczę że dziś może dojść do rotacji na tej pozycji, podobnie jak u gospodarzyć może wreszcie szansę debiutu dostanie młody Borodin (oficjalne składy gdzieś 30 minut przed meczem kto chcę niech sprawdzi i wtedy zdecyduje o grze jak gram od razu.). Tak jak pisałem wyżej Ekaterinburg mimo sezonu straconego gra swoje szczególnie u siebie chcą się w tych ostatnich meczach zaprezentować dobrze kibicom i z strzelaniem bramek nie ma jakiegoś problemu. Co istotne ostatnie pojedynku na swojej tafli z Ufą zaliczamy zdecydowanie do overowych: 6:2, 4:4, 1:8, 4:3. Dziś znów nie powinno zabraknąć bramek
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Rosja KHL – 22.01.2013. godz. 16.30
Spotkanie: Mytishi – Sp. Moskwa - wynik 5:2 ✅
Typ: over 4.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Analiza:
Do końca sezonu zasadniczego pozostało zaledwie 10 kolejek dla obu ekip.
Ekipa gospodarzy Mytishi na 11 pozycji w Konferencji Zachodniej miejsce premiowanych awansem do PO jest osiem i strata tej ekipy do ósmego HC Lev to osiem punktów, czyli sprawa trudna ale wszystko może się jeszcze zdarzyć trzeba wygrać jak najwięcej do końca i liczyć na potknięcia rywali. Jeżeli chodzi o sytuację bramkową to mają czwartą pozycję w Konferencji w statystyce straconych bramek 129, po stronie trafionych natomiast jest 108 – średnia 5.4. Na własnej tafli jak do tej pory grali 20-krotnie odnieśli 7 zwycięstwa i 13 razy schodzili pokonani, bramki na minusie 45:54 – średnia 5.0.
Dziś grają z najgorszą ekipą Konferencji Spartakiem. Szans oczywiście na PO nie mają ale ciągle walczą by opuścić to niechlubną pozycję a stratę mają minimalną, dwa oczka do poprzedzającego Dynamo Riga i trzy do Chekhova. W bramkach druga najgorsza defensywa 130 i najgorsza ofensywa 91 – średnia 5.0. Po za własną taflą tragedia na 21 potyczek tylko 5 zwycięstw i 16 porażek, bramki tylko 37 strzelonych i aż 70 straconych (ponad trzy na mecz) – średnia 5.1
Mytishi jest oczywiście faworytem tej konfrontacji. W ostatnim meczu przed własną publicznością rozgromili zespół Chekhova 7:3 który potencjałem można porównać do Spartaka. Oni cel mają jeden muszą to spotkanie wygrać i myślę że od początku będą chcieli zdominować przeciwnika i bramki po stronie trafionych powinni spokojnie po tym spotkaniu dopisać.
Ekipa z Moskwy natomiast w ostatnich pojedynkach na wyjazdach dostaje z każdym tracąc minimum trzy bramki. Bardzo słabo szło im w ofensywie jednak ten aspekt w ostatnich dwóch meczach u siebie uległ poprawie szczególnie w tym pierwszym gdzie pokonali ekipę Yaroslavla 5:2, której defensywa wraz z bramkarzem do najgorszych w lidze na pewno nie należy. W tym spotkaniu powalczą i mam nadzieję że zdołają powtórzyć tą skuteczność w meczu wyjazdowym. Pierwsze spotkanie w Moskwie zakończyło się pewnym i wysokim zwycięstwem gości 2:5. Dziś mam nadzieję że znowu minimum pięć bramek zobaczymy.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Witiaz Czechow - Donbass Donieck

Goście z Doniecka zawitają jutro na gorący teren Witiaza. Goście są wciąż są gronie ekip która walczy o playoffy, zaś drużyna z Czechowa już zaprzepaściła tą szanse.
Donbass poprzez ostatnią porażke z Lokomotivem, wypadł z czołowej osemki i tutaj musi zdobyć komplet punktów by zachować kontakt z bezpośrednimi rywalami w tabeli. Gospodarze to najsłabiej grająca ekipa na własnej tafli w całej lidze. Goście w jutrzejszym spotkaniu muszą być konsekwentni i wykorzystać wszystkie słabości rycerzy z Czechowa. W bramce gospodarzy zobaczymy Ivana Lisutina, bardzo przeciętnego bramkarza, popełniającego mase błedów. Zaś po stronie Donbassu bedzie to solidny Jan Laco. Nie widze tu innego wyniku jak wygrana gości.
Donbass 60&#39; 2.00 Unibet ⛔ Świetny mecz w wykonaniu Ivana &quot;Groźnego&quot; Lisutina.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
CSKA vs. Mińsk 1, 1.65 Unibet 2/10 ✅ 2:1
Spotkanie zespołów, które są w strefie gwarantującej grę w Play-Offach. CSKA ma jednak już zapewniony awans, mimo to będą starać się awansować na wyższą lokatę. Na pewno jest to w ich zasięgu, ponieważ po zakończeniu lokautu, zespół Dynama Moskwa nieco się pogubił i przegrał kilka spotkań. Przewaga stopniała do sześciu punktów. Jeśli dzisiaj gospodarze spokojnie wygrają to nadrobią kolejne trzy. Zespół z Mińska zajmuje siódme miejsce w konferencji zachodniej, lecz nie może być pewny występu w kolejnej rundzie. Mają jedynie trzy punkty przewagi nad Novogorodem. Dzisiaj będzie im jednak ciężko na zdobycie punktów. Oba zespoły są w dobrej dyspozycji, jednak tutaj to CSKA dominuje - 10 spotkań i 9 wygranych (kilka po dogrywce). Mińsk ostatnio zniszczył 6:1 jeszcze słabszy Novokuznetsk. Kadrowo lepiej wyglądają hokeiści ze stolicy Rosji. Rylov czy oczywiście Radulov (19G/39A ) to nazwiska na które koniecznie trzeba uważać na tafli. Z zespołem pożegnał się Datsyuk, który wrócił do NHL. Jego utrata jednak szybko została załatana. Zespół przyjezdnych zależny jest od formy dwóch zawodników - Kagarlitskyego, Bumagina - jednak sami spotkania nie wygrają, szczególnie z silniejszym rywalem. H2H w tym sezonie na korzyść Mińska (3:1). Dzisiaj zatem spodziewam się rewanżu i łatwej wygranej gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie sposób się nie zgodzić z typem na Donbass, jak napisał Piscatella, po ostatnim spotkaniu z Loko, Ukraińcy wypadli poza czołową 8 i na tę chwilę tracą jedno oczko do pozycji premiowanych. Czechow obecnie jest na fali opadającej w czterech ostatnich pojedynkach zdobyli zaledwie jeden punkt, przy czym należy zauważyć że 3 z 4 meczy grali na własnym lodzie, porażka z Amurem była &quot;wisienką na torcie&quot; w ich wykonaniu. Z pewnością Donbass potencjałem jak i samymi możliwościami jest ponad drużyną gospodarzy i ten mecz na mus muszą wygrać jeśli nie chcą pogrzebać swych szans na PO. Nie wiem czy na pewno Lisutin będzie bronił w bramce Czechowa, ale jeśli tak będzie to tym lepiej dla gości, ponieważ jest to bardzo słaby bramkarz jak na realia KHL. Kursy na gości lecą także, z wolna robi się z tego betu &quot;masówka&quot;.
Donbass 60&#39; / 1.90 Bet365 ⛔
 
P 12

punisher1

Użytkownik
over 5,5 i X2
Dzisiaj zatem spodziewam się rewanżu i łatwej wygranej gospodarzy.
Przeglądając statystyki dochodzę do wniosku, że szanse na zwyięstwo gospodarzy są minimalnie mniejsze niż na X2.
CSKA u siebie: 10 zwycięstw w 60 minut, 11 meczów to remisy lub porażki
Dynamo na wyjeździe: 11 meczów to porażki, reszta to zwycięstwa lub remisy.
Gdy piszę remis-jest dla mnie ważny wynik po 60 minutach. Nie jest istotne czy zespół wygra czy przegra po dogrywce.
Podsumowując: Jesli mam tak wyrównany statystycznie mecz, a kurs na 1 wynosi 1,65 a na double chance Dynamo lub remis jest 2,1-stawiam zawsze ten wyższy kurs.
Za moim typem przemawiają też dwa fakty
1)Białorusini wciąż walczą i nie oddadzą meczu łatwo (mam taką nadzieję ???? )
2)Mińsk wygrał pierwszy mecz-jestem bardziej skłonny postawić na podtrzymanie serii niż na jej przełamanie
Mój typ X2 i over 5,5 po kursach 2,1 w paddypower
Później wrzucę skan kuponu
 
H 11

helios

Użytkownik
CSKA vs. Mińsk 1, 1.65 Unibet 2/10
Spotkanie zespołów, które są w strefie gwarantującej grę w Play-Offach. CSKA ma jednak już zapewniony awans, mimo to będą starać się awansować na wyższą lokatę. Na pewno jest to w ich zasięgu, ponieważ po zakończeniu lokautu, zespół Dynama Moskwa nieco się pogubił i przegrał kilka spotkań. Przewaga stopniała do sześciu punktów. Jeśli dzisiaj gospodarze spokojnie wygrają to nadrobią kolejne trzy.
CSKA nie interesuje Dynamo, oni walczą z Jarosławiem o wygranie dywizji i zajęcie 2 pozycji w konferencji, bo SKA to oni raczej nie dogonią.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
CSKA nie interesuje Dynamo, oni walczą z Jarosławiem o wygranie dywizji i zajęcie 2 pozycji w konferencji, bo SKA to oni raczej nie dogonią.
To tym bardziej. Ostatnio śledzę KHL dość poważnie i tak właśnie zauważyłem pewne schematy, które sobie pogrywa. Dzisiaj ewidentnie wychodzi mi czysty win CSKA. Statystyki nie grają, a zespół. Tutaj CSKA silniejsze, a jak Helios podkreśla to warto pójść w kierunku gospodarzy ;)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Amur Chabarowsk - Dynamo Ryga

Goście rozpoczynają ostatni w tym sezonie trip wyjazdowy, na pierwszy ogień zmierzą się w odległym Chabarowsku z tamtejszym Amurem. Obie ekipy zaprzepaściły już szanse na postseason, i nie myślą już o niczym innym jak wakacjach. Obie ekipy ostatni czasy rozsprzedają swoich najlepszych grajków, do ekip, które zagrają w playoffach. Gospodarze pozbyli sie Aleksandra Osipova i Jakuba Petruzalka a goście Aleksandra Nijzvijsa. Gospodarze w przeciagu sezonu bardzo przyzwoicie spisywali sie u siebie. Ryga mimo lepszej sytuacji kadrowej wydaje sie być w gorszej sytuacji niż Amur, gdyż bardzo długa podroż z pewnością zaprocentuje, i w rezultacie gospodarze wygrają honorowo na własnej tafli.
Chabarowsk 60&#39; 2.10 Unibet ✅
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Lev Praha vs Dynamo Mińsk ✅✅✅ 1-2
X2
1,70
bet365

Mecz sąsiadów w tabeli. 9 ekipa gospodarzy naprzeciw 8 ekipa gości.
Drużyny dzielą zaledwie 2pkt,a mecz ma duży ciężar,ponieważ trwa walka o play-offy.
Ostatnio gospodarze nie zachwycają,cztery kolejno przegrane mecze i widać dołek w tej ekipie. Na pewno u siebie będą chcieli za wszelką cenę pokonać rywala w walce o play-offy,ale przecież goście z Mińska przyjadą z takim samym planem do zrealizowania,ale z lepszym nastrojem(ostatnio wygrane 3z5 meczy) Obie ekipy są na zbliżonym poziomie,podobna ilość goli straconych jak i strzelonych. Gospodarze bez szaleństw na własnej tafli,goście bez fajerwerków na wyjazdach. Szanse 50/50,ale w tym meczu nastawienie psychologiczne może mieć spory udział,a ono niewątpliwie jest lepsze po stronie gości. Ze stawką nie szaleje,ale liczę na wyrównany mecz i nawet biorę w ciemno dogrywkę.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Amur - Spartak
Mecz właściwie o nic z punktu widzenia tabeli czy też PO, ale z pewnością obie drużyny będą chciały udowodnić w tym spotkaniu swoją wyższość. Akurat poziom spotkania powinien być wyrównany ponieważ obie ekipy są na podobnym poziomie, jednak większy plus po stronie gospodarzy którzy grają u siebie, a jak wiadomo Khabarovsk to takie &quot;małe piekło&quot; dla przyjezdnych. W tym sezonie Amur u siebie z tego typu drużynami nie zwykł tracić punktów, ale nie mogę w 100% stwierdzić że gospodarze ograją bez większych problemów ekipę z Moskwy ponieważ Amur przyzwyczaił do swojej nieprzewidywalności. Dlatego 1X2 pomijam, a w zamian proponuje under 5,5, Amur z zasady postrzegany jako ekipa spod znaku meczy &quot;poniżej&quot;, Spartak jest &quot;najlepszy&quot; w klasyfikacji najmniejszej ilości zdobytych bramek, poza tym tak jak wspomniałem, sądzę że będzie to wyrównany pojedynek i mimo wszystko defensywa weźmie górę.
under 5,5 / 1.70 Unibet ✅ 1:2
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Khabarovsk-Sp. Moscow 28.01.2013 09:00 ROSJA: KHL
typ Khabarovs
kurs 2,05 ⛔
Bwin

Myślę ze można lekko spróbować pograć sama jedynkę do dubelka 1x także nie wygląda złe.Gospodarze jeśli juz coś ugrywaja to na własnym terenie w Chabarowsku(bilans u siebie 24 ( 10 - 4 - 10 ) 61 : 54 - 37 pkt) gra sie tam bardzo trudno- wiadomo jaki to jest teren.Na wyjeździe tylko 7pkt.Spartak nie jest jakimś wybitnym zespołem troszkę lepiej broni jest minimalnie wyżej w tabeli o punkcik.U siebie wygrali 3-1 bilans Spartaka na wyjazdach 23 ( 2 - 5 - 16 ) 41 : 76 - 15 pkt szalu nie ma. Liczę troszkę na zmęczenie gości grali ostatnio sporo bo w ostatnim tygodniu 2 dogrywki 26.01.na Sibir Novosibirsk wygrali 1-2 po dogrywce 22.01. Atlant Mytishi porażka 5-2 i u siebie zwycięstwo Torpedo N. Novgorod po dogrywce 2-1. Cały styczeń to praktycznie gra na własnym lodowisku, dalekie podróże plus zmiany strefowe na pewno maja wpływ na większość zespołów.Amur znowu po serii meczów wyjazdowych wraca do własnej twierdzy gdzie ograli juz Dinamo Riga 4-2 zespól na pewno nie gorszy niz Spartak. Obie drużyny underowe o podobnym potencjale, liczę na gospodarzy tego meczu ze zagrają tak jak w meczu z Ryga gdzie zaskoczyli rywala w 2 tercjach.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Lev Praga - Witiaz Czechow

Dla gospodarzy z Pragi, to ostatni mecz przed własną publicznością w sezonie zasadniczym, rywal tym razem mało wymagający, gdyż goście nie mają już szans na postseason, a dodatkowo pozbyli sie trzonu drużyny. Gospodarze przełamali serie pięciu meczy bez wygranej z mocnym Czerepowcem i pewnością ten mecz bedzie dla nich o wiele łatwiejszy. Lev traci zaledwie dwa oczka do fazy playoff, i dodatkowo ma jeden mecz zaległy w stosunku do ekip bezpośrednio go poprzedzających. Goście z Czechowa nie mają nawet co marzyć o korzystnym wyniku, gdyż z tak zmotywowanymi gospodarzami nie bedą mieli nic do powiedzenia. Ten typ to zdecydowanie najpewniejsza &quot;lokata&quot; na dziś w kontynentalnej lidze hokeja !
Praga 60&#39; 1.65 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom