>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komunikat dotyczący forum.bukmacherskie.com

Status
Zamknięty.
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Wykasowałem z tego meila wszystko co mogło doprowadzić kogokolwiek do konkurencyjnego forum wiec nie wiem czemu został usunięty.
Jak już kasowaliście mój post to mogliście chociaż zostawić pytanie ale ok powtórze.
Skąd pewności, że żadne pasy nie wpadły w ręce innych osób skoro przez kilka dni ludzie logowali się przez forum.bukmacherskie.com, a jak sami stwierdziliście była to strona pishingowa?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Padła odpowiedź że to email z newslettera od konkurencji s****t.pl
No właśnie, ja ją napisałem i zrobiłem to w odpowiedni sposób, bo w 100% obroniłem forum. Dodam, że w sposób całkowicie merytoryczny. Ciekawe, czemu delete?

Zresztą, po co ja to pisze, skoro za minutę tego nie będzie.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Wykasowałem z tego meila wszystko co mogło doprowadzić kogokolwiek do konkurencyjnego forum wiec nie wiem czemu został usunięty.

Jak już kasowaliście mój post to mogliście chociaż zostawić pytanie ale ok powtórze.
Skąd pewności, że żadne pasy nie wpadły w ręce innych osób skoro przez kilka dni ludzie logowali się przez forum.bukmacherskie.com, a jak sami stwierdziliście była to strona pishingowa?
Znamy osoby, które były w posiadaniu tych danych. Dlatego tak jak było to napisane w pierwszym poście, nie ma sie co martwić o ich wyciek. Aktualnie ze wzgledu na prywatny charakter sprawy, nie mozemy udostepnic więcej informacji. Przynajmniej dopóki wszelkie sprawy formalne nie zostaną uporządkowane.

Ponad to, aktualnie pracujemy nad dodatkowym zabezpieczeniem bazy oraz plików forum, aby zapewnić maksymalną ochronęc Was - użytkowników.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Zabezpieczenia robicie po jakim czasie? Ile forum ma? 10 lat? Szybko bierzecie się do roboty, zarabiacie na czymś, a macie gdzieś najważniejsze rzeczy i robicie coś gdy już jest za późno lub po fakcie. Ogarnijcie się...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie mogę się zalogować na kompie, wyskakuje info &quot;dziękujemy za zalogowanie...&quot; ale zaraz przekierowuje do logowania. Na telefonie nie mam takiego problemu. Nie mówiąc już o tym, że bez zalogowania nie da się wejść do żadnego tematu.
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
Przeglądając forum wyskoczyło mi kilkadziesiąt błędów typu Strict Standards: Non-static
method vBulletinHook. Te błędy są we wielu plikach z rozszerzeniem .php
Co ciekawe jak parę dni temu rejestrowałem się na tym forum to link aktywacyjny otrzymałem od Fbuk.com, po 5 dniach przyszedł już email od forum.bukmacherskie.com że konto jest już zatwierdzone.
To też pewnie jakiś błąd. Naprawcie to.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Nie mogę się zalogować na kompie, wyskakuje info &quot;dziękujemy za zalogowanie...&quot; ale zaraz przekierowuje do logowania. Na telefonie nie mam takiego problemu. Nie mówiąc już o tym, że bez zalogowania nie da się wejść do żadnego tematu.
Proszę wyczyścić ciasteczka oraz pamięć podręczną w przeglądarce.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Przeglądając forum wyskoczyło mi kilkadziesiąt błędów typu Strict Standards: Non-static
method vBulletinHook. Te błędy są we wielu plikach z rozszerzeniem .php
Co ciekawe jak parę dni temu rejestrowałem się na tym forum to link aktywacyjny otrzymałem od Fbuk.com, po 5 dniach przyszedł już email od forum.bukmacherskie.com że konto jest już zatwierdzone.
To też pewnie jakiś błąd. Naprawcie to.
Treści mail-a zostały już zaktualizowane.
Jeśli chodzi o błędy - prosiłbym o podanie stron, na których to się dzieje. Ze względów bezpieczeństwa zaktualizowaliśmy silnik PHP, a niestety - niektóre skrypty trzeba ręcznia poprawić aby współgrały z nowymi bilbiotekami.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Problemy z &quot;zapamiętaj mnie&quot; powinny właśnie ustąpić (po ponownym zalogowaniu się)
Jeśli nadal by problem występował - proszę o Ctrl-F5 w celu wymuszenia pełenego odświeżenia strony.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
2) Sytuacja z pktu pierwszego nie trwa 20 minut, 2 czy 3 godziny tylko jeśli się nie mylę około tygodnia. To wystarczający czas żeby wykraść absolutnie wszystko, co chiało się wykraść.
3) Po tygodniu użytkownicy próbując wejść na forum.bukmacherskie czy jak to było nazwane nową domenę forum.bukmacherskie.com otrzymują informację, że forum.bukmacherskie.com wcale nie było jednak kontynuacją forum.bukmacherskie.com tylko próbą bezprawnego przejęcia własności i danych użytkowników.
Odpowiedz jest prosta.
Tez mialem takie watpliwosci i zostaly one rozwiane. Jesli na forum masz takie same haslo jak do kont bukmacherskich i portfeli elektronicznych to...Twoj problem ???? Trzeba bylo myslec zawczasu. Albo teraz sie nauczysz zabezpieczac.
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
Niektórzy ludzie w tym temacie sieją taką panikę jakby podczas rejestracji powierzyli forum adres zamieszkania, pesel albo nr dowodu osobistego.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
W panelu pisania posta nie działają pogrubienie, przechylenie, podkreślenie, centrowanie. No nic nie działa. Do tego co chwila &quot;strona chwilowo nieosiągalna.&quot;
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Test
Trwa jeszcze propagancja DNS - jeśli do jutra problemy nie ustąpią, przyjrzymy się problemowi.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
W panelu pisania posta nie działają pogrubienie, przechylenie, podkreślenie, centrowanie. No nic nie działa. Do tego co chwila &quot;strona chwilowo nieosiągalna.&quot;
Cześć,
prawdopodobnie znaleźliśmy przyczyne - na nowym serwerze zaktualizowaliśmy sterowniki karty sieciowej, które mogły być przyczyną resetowania połączenia.

Proszę o potwierdzenie, czy problemy ustąpiły.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Nie i do tego znalazłem nowy problem. Jestem moderatorem sportów walki. Jak wiadomo mogę usuwać posty, ale robią to tez inni zieloni, więc che zobaczyć za co ukryli klikam Zobacz post i otwiera się nowa karta,a le post się nie pokarze.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Nie i do tego znalazłem nowy problem. Jestem moderatorem sportów walki. Jak wiadomo mogę usuwać posty, ale robią to tez inni zieloni, więc che zobaczyć za co ukryli klikam Zobacz post i otwiera się nowa karta,a le post się nie pokarze.

Czli problemy z połączeniem nadal są?
Spróbuj na stronie temat nacisnąć Ctrl+F5 - i wtedy podgląd edycji postów powinien zadziałać + rozwiązać pozostałe problemy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czli problemy z połączeniem nadal są?
Spróbuj na stronie temat nacisnąć Ctrl+F5 - i wtedy podgląd edycji postów powinien zadziałać + rozwiązać pozostałe problemy.
Łatwiej będzie zrobić Release - Renew poprzez Router lub CMD jeżeli nie łączy się po routerze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom