>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komunikat dotyczący forum.bukmacherskie.com

Status
Zamknięty.
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Jak było półtorej miesiąca temu, tak jest dalej...
Ctrl+F&amp; bądź Ctrl+R? Narazie tylko od Ciebie mam info o problemie.

Jaka przeglądarka?
Wejdź proszę na stronę główną, wciśnij kombinację Ctrl+Shift+J, potem F5 i wyślij mi proszę zrzuty ekranu z każdej zakładki z okienka co się pojawiło.
Mogłbyś mi wysłać wartość ciasteczek (oczywiście na PW) dla strony?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie korzystam teraz z kompa, ale parę dni temu tak było. Bardziej chodzi mi o telefon, chociaż jak tak jest na telefonie to zapewne na kompie będzie to samo.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Test
Trwa jeszcze propagancja DNS - jeśli do jutra problemy nie ustąpią, przyjrzymy się problemowi.
A u mnie ta propagancja informacji trwa nadal i nici z logowania się na forum.
Radula dał mi kilka wytycznych.Jak wróce do domu to sprawdze czy to coś pomoże
 
M 13

mantra

Użytkownik
Wciaz na kompie wyskakuje mi &quot;serwer zostal zaktualizowany&quot; itd. I na firefoxie i na chromie. Jakie jest rozwiazanie tego problemu?
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
u mnie wystarczył reset routera
Czy mamy rozumieć że od teraz, jak będziemy chcieli zajrzeć na forum a nie chcemy czekać nie wiadomo ile godzin to trzeba resetować router ?
Czyżby serwer forum był na dynamicznym IP ? ????

Edit, to chyba nie to, teraz ten komunikat &quot;serwer zaktualizowany&quot; pojawia się co parę minut.

Down: nie wykluczone że ten problem mają tylko użytkownicy UPC (też nim jestem).
 
M 13

mantra

Użytkownik
U mnie nie wystarczył reset dekodera horizon UPC. Zadne z rozwiazan, ktore przychodzilo mi do glowy, nie pomoglo. Nie wiadomo, czy akurat gdy bede mial ochote wejsc na forum nie pojawi sie tenze komunikat. To jest losowe. Dziwny, irytujacy problem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
U mnie nie wystarczył reset dekodera horizon UPC. Zadne z rozwiazan, ktore przychodzilo mi do glowy, nie pomoglo. Nie wiadomo, czy akurat gdy bede mial ochote wejsc na forum nie pojawi sie tenze komunikat. To jest losowe. Dziwny, irytujacy problem.
UPC za jakiś czas samo zaktualizuje sobie DNS i wtedy nie będzie u was występował ten problem.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Czy mamy rozumieć że od teraz, jak będziemy chcieli zajrzeć na forum a nie chcemy czekać nie wiadomo ile godzin to trzeba resetować router ?
Czyżby serwer forum był na dynamicznym IP ? ????

Edit, to chyba nie to, teraz ten komunikat &quot;serwer zaktualizowany&quot; pojawia się co parę minut.

Down: nie wykluczone że ten problem mają tylko użytkownicy UPC (też nim jestem).
Sewer ma stałe IP. Problem leży po stronie serwerów DNS z którymi się łączysz - część jeszcze trzyma stare wartości. Wartość TTL (czyli co ile trzeba &quot;odpytywywać&quot; się serwerów DNS o nowy adres IP dla danego adresu www) często trwa 24h - jeśli więc po drodze masz 4 nameserwery, to w skrajnym przypadku trzeba czekać 4*24 (każdy ma &quot;swoje&quot; 24h). Niestety nie da się tego ominąć - propagacja musi zająć &quot;swoje&quot;.

Remedium na ten problem będzie podłączenie starego serwera pod nowy - poczekamy jeszcze z tym do końca tygodnia - nie chcemy teraz tego robić, aby część użytkowników nie obciążała nowego serwera zewnętrznym połączeniem do bazy.

Stary serwer zostanie definitywnie wyłączony 7 czerwca.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Myślę że to nie w tym problem , u mnie działa forum co jakiś czas , co kilka minut , wcześniej działał co drugi dzień , więć to nie w tym problem , wyślę do Ciebie może wynik polecenia tracert z momentu kiedy działa , i z momentu kiedy nie działa forum
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Myślę że to nie w tym problem , u mnie działa forum co jakiś czas , co kilka minut , wcześniej działał co drugi dzień , więć to nie w tym problem , wyślę do ciebie może wynik polecenia tracert z momentu kiedy działa , i z momentu kiedy nie działa forum
Ok, na pewno się przyda do diagnozy. Dzięki!
 
G 83

geo5

Użytkownik
Niestety mam problem z zalogowaniem się na forum , w ciągu dnia &quot; wyrzuca &quot; mnie co jakiś czas , używam przegl. Chrome.
Potwierdzam spostrzeżenia kolegi &quot; wyżej &quot; , jestem użytkownikiem UPC.

ted // też tak miałem ale od dzis wyglada ze juz jest OK
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Serwer forum został zaktualizowany. Jeśli widzisz ten komuniakt, to znaczy, ze propagacja informacji nie została jeszcze zakończona. Prosimy o chwilę cierpliwości. Mamy nadzieję, że nowy serwer i jego wydajność będzie w pełni to rekompensować

jak 1-2 dziennie uda mi się wejść na forum, to czuje się jak zwycięzca. zróbcie coś z tym!
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
To wiele razy problem z propagacją dnsów, niezależny od naszych serwerów.

Co można zrobić, co może pomóc?
  1. Komenda &quot;ipconfig /flushdns&quot; w wierszu poleceń
  2. Wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki
  3. Wyłączenie na 5 minuit rotuera z sieci (po przeprowadzeniu powyższych kroków)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom