>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Więc jednak nie masz zintegrowanej karty ? Z tego co na necie widać to karta ma osobny slot AGPx8 i ani słówka na temat integry jakiejkolwiek... Czyli rozumiem, że kartę masz GeForce 4 440MX ?
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Nie wiem stery odpadają chyba też bo skoro wszystko normalnie widać tylko przy powiększeniu staje się rozmazane to dziwne. Próbowałeś coś majstrować z ustawieniami monitora ? Zobacz coś takiego czy nie masz w opcjach w monitorze Regulacja zegara (clock), Regulacja fazy (phase) to głównie odpowiada za regulację tak jakby ostrości obrazu, może pomoże... Jak nie to nie mam pojęcia. Pozostają jeszcze kodeki, ale jak piszesz, że na jutubie się też tak dzieje to odpadam bo tam jest flashówka i kodeki nic do tego nie mają...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Orientuję się ktoś w telewizorach, szukam jakieś telewizora 32-42 cale, nie wiem ktoś mi podopiwadał żebym kupił LEDowego, ja jestem w tym słabo rozeznany ktoś może coś doradzić w tej kwestii?
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Panowie potrzebuję pomocy w sprawie telefonu. Chciałbym kupić jakiś nie drogi telefon, ale głównie potrzebuję go do przeglądania neta w domu i w szkole. Fajnie żeby miał jeszcze oglądanie filmów w innym formacie niż tylko MP4. Możecie coś konkretnego doradzić?
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Orientuję się ktoś w telewizorach, szukam jakieś telewizora 32-42 cale, nie wiem ktoś mi podopiwadał żebym kupił LEDowego, ja jestem w tym słabo rozeznany ktoś może coś doradzić w tej kwestii?
proponuje rozejzec sie wsrod LG-ków. Jestem w posiadaniu 2 telewizora (pierwszy byl troszke maly - 32&#39; i kupilem deczko wiekszy 42&#39; )LEDowego, śmiga grubo ponad rok dzien w dzien trzy razy dziennie :p nigdy mnie nie zawiodl podobnie jak moich rodzicow oraz znajomych ktorzy chwalą te telewizorki ???? to jest moja ocena, ktos inny moze sie ze mna nie zgodzic i wskazac inny model, jednak uwazam ze w tej chwili LG jest w pierwszej trojce pod wzgledem niezawodnosci, oszczednosci w pobieraniu pradu , latwosci w podlaczeniu wielu sprzetow np. dvd, pendrive, internet itd.
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Chcę ściągnąc Opere , czy powinnienem o czymś wiedzieć ??
Firefox z numerem 3.xxxx stał się już wiek temu irytujący.
Zwalnia jak cholera.
Fakty , fakty , bez kitu proszę
 
viertor 0

viertor

Użytkownik
Ja osobiście polecam Chrome, nie zwalnia tak bardzo komputera, a przy tym działa dużo szybciej. Jeśli chodzi o samo użytkowanie to jest bardzo wygodne i można się szybko przyzwyczaić.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Pierwsze godziny z Samsungiem S5620(Monte)i od początku problem. Problem z Internetem. Mam w domu Router Linksys. Monte mi go ładnie wykrywa, ja wklepuję szyfr zabezpieczeń, wszystko niby gra i buczy (;)), ale nie do końca. Nie mam internetu. Nie chce się połączyć z żadną ze stron. Nic. Łączenie, łączenie i nic. Później pojawia się pytanie , czy jeszcze raz połączyć z Linksys? Tak. I wyskakuję błąd DNS.
Bardzo proszę Was o pomoc. Ja już nie mam pomysłów.
Net z Netii - Wi-MAX.
Dzięki
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Pierwsze godziny z Samsungiem S5620(Monte)i od początku problem. Problem z Internetem. Mam w domu Router Linksys. Monte mi go ładnie wykrywa, ja wklepuję szyfr zabezpieczeń, wszystko niby gra i buczy (;)), ale nie do końca. Nie mam internetu. Nie chce się połączyć z żadną ze stron. Nic. Łączenie, łączenie i nic. Później pojawia się pytanie , czy jeszcze raz połączyć z Linksys? Tak. I wyskakuję błąd DNS.
Bardzo proszę Was o pomoc. Ja już nie mam pomysłów.
Net z Netii - Wi-MAX.
Dzięki
Miałem to samo, musiałem zadzwonić do sieci i coś tam aktywować, nie powiem Ci dokładnie o co chodzi bo znajomy mi wszystko z tym załatwiał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom