>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
wyciągnij i przetrzyj lekko pamięci RAM, zbadaj je może memtestetm. być może w nich tkwi problem. a jak już działa ci system wejdź do dziennika zdarzeń i zobacz jakie tam błedy ci sie pokazują.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chce kupić telewizor do 2 tysi, polecacie cos?
Jak będziesz kupował panoramiczny telewizor (a pewnie tak), to spytaj czy w Tv można wyłączyć Overscan to jest taka zbędna funkcja, a zarazem denerwująca, a mianowicie podcina po brzegach obraz wyświetlany.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Lepiej kupić procesor czy całą płytę główną bo mam starszego kompa a chcę go odnowić ;)
a jaki masz socket na płycie głównej?
bo jeśli już jakiś starszy to najlepiej kupić już nową płytę główną wraz z prockiem.. ale to właśnie czasem przy tym bywa tak że RAMY mogą ci nie podpasić bo są też starsze, grafa, nawet dysk twardy bo teraz już nie tak często się robi płyty gł. z wejściem ATA /o ile masz jeszcze taki stary dysk/ :p więc zakupy stają się tym samym droższe... ;p
 
V 256

vernix

Użytkownik
Lepiej kupić procesor czy całą płytę główną bo mam starszego kompa a chcę go odnowić ;)
Najlepiej jakbyś podał specyfikację. Najczęściej jednak bardziej opłacalne będzie zakupienie nowego komputera; taki do przeglądania Internetu, starszych gier (2-3 letnich) czy oglądania filmów można nabyć za 800-1000 PLN.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mam problem. Nie mogę ustawić internetu w Nokii 6600i slide w orange. Na stronie nie mają do tego telefonu ustawień, a jak próbuje ust. z innego telefonu to wyskakuje błąd pakietowy :|
Ustawienia znalazłęm jednak w orange. Mam problem nadal z tym, że nie chce mi się uruchomić internet... &#39;Połączenie danych pakietowych niedostępne&#39; :] Zna ktoś odp. na to pytanie :?:
E: Dobra poradziłem sobie 8)
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
witam, jest tu ktoś mogący polecić dobrą mp4 tak do 400zł? zastanawiam się nad 2:
1.http://allegro.pl/odtwarzacz-mp4-creative-zen-x-fi-2-touch-8gb-x-fi2-i1185683282.html
wszystko spoko ale nie jestem przekonany do dotykowego ekranu, ma ktoś taki sprzęt?
2. http://allegro.pl/mp3-mp4-8gb-creative-zen-mx-2-5-sdhc-fm-divx-wwa-i1195493497.html
wadą jest to że trzeba konwertować filmy, mniejszy wyświetlacz ale za to ma przyciski normalne a nie na dotyk
a może coś innego niekoniecznie mark creative? a i jeszcze jedno, nie wiecie czy podane wyżej odtwarzacze obsługują napisy do filmów bo albo nie jest napisane o tym albo jestem ślepy ;p
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
witam, jest tu ktoś mogący polecić dobrą mp4 tak do 400zł? zastanawiam się nad 2:

1.http://allegro.pl/odtwarzacz-mp4-creative-zen-x-fi-2-touch-8gb-x-fi2-i1185683282.html
wszystko spoko ale nie jestem przekonany do dotykowego ekranu, ma ktoś taki sprzęt?

2. http://allegro.pl/mp3-mp4-8gb-creative-zen-mx-2-5-sdhc-fm-divx-wwa-i1195493497.html
wadą jest to że trzeba konwertować filmy, mniejszy wyświetlacz ale za to ma przyciski normalne a nie na dotyk

a może coś innego niekoniecznie mark creative? a i jeszcze jedno, nie wiecie czy podane wyżej odtwarzacze obsługują napisy do filmów bo albo nie jest napisane o tym albo jestem ślepy ;p

ja na twoim miejscu kupił bym nawigacje mozesz ogladac filmy zdjjecia i słuchac muzy i za te 400zł masz juz niezły sprzet dotykowy ekran nawet niektore maja blutu i mozesz latac spacerkiem po miescie ktorego nie znasz i sie nie zgubisz w gorach czy nad morzem
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
ja na twoim miejscu kupił bym nawigacje mozesz ogladac filmy zdjjecia i słuchac muzy i za te 400zł masz juz niezły sprzet dotykowy ekran nawet niektore maja blutu i mozesz latac spacerkiem po miescie ktorego nie znasz i sie nie zgubisz w gorach czy nad morzem
nie mam jeszcze swojego auta więc niepotrzebna mi nawigacja, chodzi o mp4 ;)
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Mam taki problem i nie wiem gdzie to można ustawić/zmienić. A mianowicie. Np na livescore.pl jak kliknę na spotkanie to wyskakuje mi nowe okno,ale na cały pulpit. Jak to zmienić,żeby wyskakiwały małe okienka? Przeglądarka Firefox. Z góry dzięki
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Potrzebuję program do czytania plików office&#39;a lub pdf na nokie np. 6300, 6600i slide, 6600 slide albo 6700. Byle nie na symbiana :!: ???? Z góry dziękuję.
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Mam problem, bowiem po formacie komputera nie mam dźwięku. Nie wykrywa mi karty dźwiękowej pisząc, żeby ściągnąć sterowniki. Jest jakaś inna możliwość zobaczenia do jakiej firmy mam ściągnąć stery, żeby nie rozbierać kompa?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mam problem, bowiem po formacie komputera nie mam dźwięku. Nie wykrywa mi karty dźwiękowej pisząc, żeby ściągnąć sterowniki. Jest jakaś inna możliwość zobaczenia do jakiej firmy mam ściągnąć stery, żeby nie rozbierać kompa?
Ściągnij i zainstaluj realtek&#39;a.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom