>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
F 5

fatamorgana

Użytkownik
Ma ktoś nokie 5800 xpress music i moze cos o niej powiedzieć. Jej plusy i minusy oraz czy warto kupować ?;)
Poza chamsko plastikowa obudową nie można jej nic zarzucić.
Bateria , GPS , wifi nic więcej nie potrzeba.
A i symbian chodzi bez zarzutów.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wiecie co się stało z możliwością ściągania z wrzuty tak prze str do których się wklejało link ?/ większość nie działa, a te co działają nie podają ile plik warzy(a nie chce ryzykować trojanów)
 
F 5

fatamorgana

Użytkownik
co myślicie o noki n95??
Duża ????
Fajna n95 była ale 2 lata temu, teraz w erze dotykowych telefonów nic specjalnego. Osobiście bym wolał 5800 ale to tylko moje zdanie. Ja korzystam dużo z neta na komórce to sobie cenie funkcjonalność 5800.
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
wiem ze to nie forum komputerowe ale moze sa jacys znawcy
mianowicie mam taki problem
wczoraj wszystko gicior dzialalo a dzis wracam sobie z pracy odpalam kompa a tu blue screen w momencie przelatywania tego paseczka ladowania windowsa (windowsxp) i reset i tak ciagle
wiecie co moze byc nie tak??
komp ma gwarancje ale srednio widzi mi sie wysylanie kompa do sklepu od ktorego kupowalem na allegro....
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Tryb awaryjny działa?
Format nie wchodzi w grę?
Wygląda na jakiś błąd Windowsa - nie usuwałeś ostatnimi czasy jakichś plików systemowych? A jeśli nie Ty to być może jakieś wirusy, albo coś - dobrze chroniony komputer masz?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
napisz przede wszystkim co to za niebieski ekran.. w sensie jaki tam błąd wyskakuje. jest tam gdzieś na dole z tego co pamiętam, napisz również szereg liczb/cyfr ktore tam ci podają a rozwiązanie jakieś powinno się znaleźć ????
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
napisz przede wszystkim co to za niebieski ekran.. w sensie jaki tam błąd wyskakuje. jest tam gdzieś na dole z tego co pamiętam, napisz również szereg liczb/cyfr ktore tam ci podają a rozwiązanie jakieś powinno się znaleźć ????
no wyskakuje cos ale jak ja to mam przeczytac jak sie od razu resetuje?? da sie jakos ten reset zatrzymac??
tryb awaryjny rowniez nie dziala
co do plikow windowsa nic nie usuwalem i wlasnie dziwi mnie to ze wieczorem wszystko bylo git a nagle nastepnego dnia nie dzialalo...
 
V 256

vernix

Użytkownik
A czy coś odinstalowałeś/zainstalowałeś? Mniemam, że system oryginalny ???? Wrzuć płytkę z systemem do napędu i spróbuj przez Konsolę odzyskiwania.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
przy odpalaniu system wciskaj f7 albo f8 /już nie pamiętam który przycisk dokładnie/.. wyskoczy ci lista z zadaniami. wybierz &#39;wyłącz automatyczne wyłączanie systemu przy błędzie&#39; jakoś tak to szło.. wtedy nie będzie ci się resetował i spokojnie przeczytasz jaki to błąd. jeśli będziesz znał kod błędu to wystarczy trochę pogooglować i rozwiązanie samo się znajdzie bo każdy czemuś odpowiada ???? ale to nawet napisz tutaj bądź na pw to sam ci poszukam rozwiązania problemu ????
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Witam!
Jeżeli wciąż masz ten problem to kolega napisze mi na gg 367928 podpowiem co i jak i problem będzie rozwiązany, blue screen to bardzo częsty problem a naprawa trwa w zależności od błędów na dysku myślę do 10 minut.
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
przy odpalaniu system wciskaj f7 albo f8 /już nie pamiętam który przycisk dokładnie/.. wyskoczy ci lista z zadaniami. wybierz &#39;wyłącz automatyczne wyłączanie systemu przy błędzie&#39; jakoś tak to szło.. wtedy nie będzie ci się resetował i spokojnie przeczytasz jaki to błąd. jeśli będziesz znał kod błędu to wystarczy trochę pogooglować i rozwiązanie samo się znajdzie bo każdy czemuś odpowiada ???? ale to nawet napisz tutaj bądź na pw to sam ci poszukam rozwiązania problemu ????
dzieki!!! tak zrobilem i wyszlo ze brakuje jakiegos pliku w systemie (mimo ze nic nie kasowalem wiec nie wiem ) i przeinstalowanie windy pomoglo ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
mam otoz taki problem:
wlaczylem dzis kompa i odziwo sie zawiesil, po restarcie znow 3minuty dzialal i znow zawisl, pozniej sprobowalem znow go odpalic to komp chodzil, ale nie ladowal sie system, po odlaczeniu od zasilania i znow wlaczeniu wyskoczyl jakis error o klawiaturze w biosie, nie wiem co to bylo, bo dalej zgasl i nie wiem w czym problem, otworzylem go i przeczyscilem ale nie pomoglo ;/
wie ktos co to moze byc?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom