>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Mam zamiar kupić sobie telefon sony ericcson, klasyczny (nie rozsuwany lub z jakas klapka) z aparatem przynjmniej 3mg pikslee, najlepiej czarny, co mi polecacie ??
 
mr.fantastic 0

mr.fantastic

Użytkownik
siema,
od kilku dni noszę się z zamiarem kupna jakiejś konsoli.
Co kupić? PS3, xboxa czy jeszcze coś innego?
dla mnie najważniejszym kryterium przy wyborze konsoli jest ilość (i jakość) gier wydawanych na tę konsolę oraz &quot;przyszłość&quot; tej konsoli, tzn żeby kolejne gry wydawane były na nią przez następnych kilka lat (żebym po dwóch latach nie musiał kupować następnej konsolki, bo zaprzestano wydawania gier na tę którą posiadam).

pozdrawiam
Zdecydowanie PS3, jakość gier ekstra. Musisz wiać pod uwagę też zakup dobrego TV chbya ze już posiadasz. Polecam Ci PlayStation ponieważ jeden z moich kolegów ma i często przy piwku rozgrywamy jakieś meczyki, drugi natomiast ma X i czegoś mu brakuje ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jedna jak i druga to praktycznie to samo z tym, że PS3 ma Bluray&#39;a i darmowy tryb online. Xbox ma płatne online i to jego duży minus. Ceny gier na obie platformy porównywalne. Uzywki chodzą czasami po 40 - 50 zł. Warto też zorientować się czy w pobliżu nie masz jakiegoś sklepu gdzie skupują gry i wymieniają się... Co do ilości gier to przewagę ma chyba Xbox. Nie wierz w to, że PS3 ma jakieś ekstra exclusivy bo czasy kiedy jedna konsola miała po kilkadziesiąt exclusiów odeszły do lamusa. Teraz jeśli chodzi o gry to obie konsole są na równi. PS3 ma niby świetlaną przyszłość przed sobą, ale dam sobie rękę uciąć, że po premierze nowego IKSA wyjdzie też w podobnym czasie czy może z rocznym opóźnieniem PS4 więc w nieskończoność PS3 wspierane nie będzie. Jeśli lubisz też filmy to ja zdecydowałbym się mimo wszystko na PS3 bo zapewnia jakość FullHD poprzez filmy na BluRay... Do tego darmowy net to też duży plus. Jeśli chodzi o pady to jak dla mnie wygrywa IKS bo po prostu lepiej leży mi w dłoni. Te DualShocki jakieś dziwne takie :] Z resztą warto też przejść się do sklepu i pomacać pady a nuż któryś będzie dla Ciebie niewygodny i wtedy po zakupie nie będzie już odwrotu :] Poza tym kolejny aspekt to używane gry jak już wcześniej wspomniałem oczywiście z wiadomych względów więcej tego jest na Xbox&#39;a. Na PS3 jest tego mimo wszystko mniej, ale z czasem szanse się wyrównają tak przynajmniej myślę. Tak jak mówię w sensie rozrywki - gry to konsole oferują podobne doznania, teraz tylko kwestia czy chcesz mieć możność oglądania filmów w HD no i fetysz czy wolisz Sony czy Microsoft ;]
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
tplinki to dobra firma, możesz śmiało kupić ????
chyba że naprawdę chcesz się szarpnąć to kup jakiegoś pentagrama
 
R 0

rafcio1672

Użytkownik
A wiecie może ile kosztuje złamanie simlocka do nokii 6300, jakos nie mam czasu aby pójść do lombardu
i naprawa obudowy nokii 6220 classic
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie Obudowy do Nokii e51
Wie ktos gdzie mozna dostac oryginalną ? i po czym poznac czy oryginał ?
bo na allegro to nawet za 15 zł jest &#39; oryginał &#39; a zaplacic mogę max 70 dyszek ;P
moze byc tez korpus do niej oryginalny za jakies 30 zł ..
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie Obudowy do Nokii e51

Wie ktos gdzie mozna dostac oryginalną ? i po czym poznac czy oryginał ?

bo na allegro to nawet za 15 zł jest &#39; oryginał &#39; a zaplacic mogę max 70 dyszek ;P

moze byc tez korpus do niej oryginalny za jakies 30 zł ..
Sprawdź, może w Twoim mieście lub okolicy jest autoryzowany punkt Nokii. Jeśli nie polecam stronę oficjalną i tam powinna być owa obudowa. Nie wiem tylko czy w 70 zł się zamkniesz jeśli chodzi o oryginał.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wszystko zależy od tego do czego potrzebujesz tego aparatu. Jeśli na własny użytek do robienia zdjęć &quot;wszystkiemu i wszędzie&quot; to jest to dobry wybór.
Głownie na rożnych imprezach sportowych, nie jakiś tam dużych tylko mniejszych w moim regionie. Na lustrzankę mnie aktualnie nie stać :]
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Witam potrzebuje zmienic wyglad swojej strony internetowej jednak nie bardzo potrafie czy jest ktos kto moglby mi pomoc?/
bardzo prosze
pozdrawiam
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Znacie może jakąś bramkę sms do Play, najlepiej darmową, lub taką za jednego smsa, wujek gogle znajduje dużo ale niestety nie działają. Z góry dzięki ;)
 
rumak57 271

rumak57

Coach
ponawiam pytanie jest tutaj ktos kto moze mi pomoc w w zmienieniu kompozycji strony internetowej bo ja sie do konca nie lapie mowie od razu ze nie potrzebuje zbyt duzej pomocy chodzi o zmienienie dwoch chyba modulow tzn przeniesienie ich z jednej strony na druga mysle ze to dla osoby ktora sie zna nie jest duzo roboty
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Orientuje się ktoś czy da się zlokalizować dostawce netu i miasto osoby posiadając jej wewnętrzne IP?
chodzi o to że zmienisz IP na inne i czy można wykryć twoje własne IP i cie zlokalizować ?/ jeśli o to ci chodzi to da się ;) tylko trzeba mieć trochę o tym pojęcia, zwykli użytkownicy internetu raczej nie dadzą rady
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom