>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
matex 0

matex

Użytkownik
Mam problem z laptopem. Kilka dni temu wskaznik baterii wskazywal 30% naladowania, chcialem troche podladowac ale nadal stalo w miejscu. Po wgraniu nowego systemu blad ustapil. Dzis jednak powrocil. Mimo ze wszystko jest podlaczone do sieci bateria niechce sie naladowac
może ładowarke masz zepsutą ? ????
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Panowie, planuje troche zaoszczędzić kasy i zamienić sobie telefon, planuje kupic sobie coś bardzo taniego ???? , myślałem nad tym LG KU800, bo tak do 120 można wychaczyć. Macie może jakieś inne propozycje? ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Od jakiegoś czasu mam problem z kompem.Myślę ze może coś się po przestawiało ale nie wiem nawet co i gdzie??? Mój problem polega na tym ze jak naciskam na klawiaturze literkę &quot;a&quot; to w witrynie internetowej wyskakuje mi ulubione zakładki po lewej stronie.Gdy wcisnę &quot;1&quot; to na nowo włącza się witryna(jak bym ją odświeżył) .Następną denerwująca sprawą jest literka&quot;z&#39;.Gdy naciskam guzik to czy w windows czy w necie odrazu mi kasuje wsio co napisałem /tak samo jest w gg.Któregoś nawet dna normalnie mi wszystko chodziło jak należy ale zowu sie zepsuło.Prosiłbym o pomoc bo juz powoli staje sie to meczące.
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Od jakiegoś czasu mam problem z kompem.Myślę ze może coś się po przestawiało ale nie wiem nawet co i gdzie??? Mój problem polega na tym ze jak naciskam na klawiaturze literkę &quot;a&quot; to w witrynie internetowej wyskakuje mi ulubione zakładki po lewej stronie.Gdy wcisnę &quot;1&quot; to na nowo włącza się witryna(jak bym ją odświeżył) .Następną denerwująca sprawą jest literka&quot;z&#39;.Gdy naciskam guzik to czy w windows czy w necie odrazu mi kasuje wsio co napisałem /tak samo jest w gg.Któregoś nawet dna normalnie mi wszystko chodziło jak należy ale zowu sie zepsuło.Prosiłbym o pomoc bo juz powoli staje sie to meczące.
Spróbuj nacisnąc Ctrl+Shift w tej kolejności. Zamienia znaki z &quot;z&quot; na &quot;y&quot; i odwrotnie?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Spróbuj nacisnąc Ctrl+Shift w tej kolejności. Zamienia znaki z &quot;z&quot; na &quot;y&quot; i odwrotnie?
Masz chyba zapamiętane skróty klawiszowe. Sprawdź w tych programach, w których pojawia się problem. Gdzieś w opcjach to na pewno jest.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
witam
mam maly dylemat z laptopem, jest on nieco juz stary, 1,7 Ghz, 1 GB RAM, grafika zintegrowana, jakis fujitsu siemens, jest na nim vista home od nowosci i chodzi juz fatalnie wolno, tak czy inaczej pora na format
i tu pojawia sie pytanie - jaki system?
czy warto wracac sie do XP? w sumie laptop sluzy tylko do neta, gg, filmow i office; zero gier, jesli juz to stare, ktore na tym pojda, konfiguracja sprzetowa nie powala i dlatego moze starszy system, czyli XP?
jesli chodzi o viste, to vista raczej nie, jakos nie podejme sie drugi raz walki z tym czyms, poza tym nigdy (nawet nowe) nie chodzilo to tak zeby bylo spokojnie do przyjecia, ogolnie ciagle cos mulilo
a moze poczekac na Win7? mial ktos juz z tym do czynienia? podobno jakies wersje beta mozna bylo za free pobrac z neta... czy Win7 pojdzie na tym sprzecie? podobno jest szybki i nie muli...
w sumie moje pytanie sie sprowadza do tego czy XP czy Win7?
z gory dzieki za opinie, pozdrawiam
 
matex 0

matex

Użytkownik
witam

mam maly dylemat z laptopem, jest on nieco juz stary, 1,7 Ghz, 1 GB RAM, grafika zintegrowana, jakis fujitsu siemens, jest na nim vista home od nowosci i chodzi juz fatalnie wolno, tak czy inaczej pora na format

i tu pojawia sie pytanie - jaki system?

czy warto wracac sie do XP? w sumie laptop sluzy tylko do neta, gg, filmow i office; zero gier, jesli juz to stare, ktore na tym pojda, konfiguracja sprzetowa nie powala i dlatego moze starszy system, czyli XP?

jesli chodzi o viste, to vista raczej nie, jakos nie podejme sie drugi raz walki z tym czyms, poza tym nigdy (nawet nowe) nie chodzilo to tak zeby bylo spokojnie do przyjecia, ogolnie ciagle cos mulilo

a moze poczekac na Win7? mial ktos juz z tym do czynienia? podobno jakies wersje beta mozna bylo za free pobrac z neta... czy Win7 pojdzie na tym sprzecie? podobno jest szybki i nie muli...

w sumie moje pytanie sie sprowadza do tego czy XP czy Win7?

z gory dzieki za opinie, pozdrawiam
wg. mnie z takimi podzespołami to tylko XP ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Panowie mam problema ;]
Wstaje rano, załączam kompa i co widzę ? Coś mi się z monitorem stało ... Dolna część i lewa strona straciła jakby kolory, pasek jest zielony ;/ Pulpit też mi uciekł ale na ustawieniach już go mnie więcej naprawiłem, chociaż u góry i na dole dalej mam pod skos ;/ Ja za bardzo się na tym nie znam ... Myślicie że coś się spaliło ? Czy może można to naprawić ? Z góry dzięki za opowiedz ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Eeee znalazłem problem ???? Siostra położyła mi obok monitora ciężki magnes :| I coś się psuło ;]
Dzięki Kanonier za chęć pomocy ;)
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Jeżeli ktoś będzie miał w planach kupno aparatu fotograficznego to zapraszam do mnie na PW ????

P.S. Nie wiem czy dobry dział. Ale o tematyle kup/sprzedaj nie widziałem.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
o kosiarka sie pojawil ten oszust ???? juz ban ci sie skonczyl? polecam kupic od niego aparat na pewno przelejesz kase i sie obejdzie bez aparatu. ile razy przegrales challange i kasy nie wplaciles? 5? 20? ...
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Witam!
Mam SE550i, dziś trochę zalał mi się wodą... Klawiatura działa, ale co z tego skoro wyświetlacz jest czarny. Da się jeszcze jakoś uratować telefon?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Potrzebuję Waszej pomocy. Nie jestem teraz &quot;na czasie&quot;, ale potrzebuję jakiegoś laptopa do 2,5- 3 tys. złoty, głowne przeznaczenie multimedia, internet, praca biurowo-zarządzająca forum ;)
Do tego jaki net bezprzewodowy polecacie. Chodzi mi głownie o neta w &quot;od czasu do czasu&quot; jak gdzieś wyjadę na weekend lub wczasy to chcę mieć dostęp do neta. Może jakieś net na kartę np. z play lub w niskim abonamencie?
Za wszystkie wskazówki byłbym wdzięczny.
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
http://x-kom.pl/index.php?search_var=dell+1555&amp;amp;szukaj=Szukaj
Możesz sobie zobaczyć, która konfiguracja ci odpowiada.
Recenzja na porządnym forum:
http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=20844&amp;amp;st=0&amp;amp;start=0
http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=20500&amp;amp;st=0&amp;amp;start=0
Jeżeli chodzi o sklep to szczerze polecam, porządna firma ????
Ewentualnie zobacz sobie tez Dell 1537, ale moim zdaniem 1555 lepszy i w x-komie ma super gwarancję NBD (naprawa następnego dnia w domu klienta).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom