>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
A 1

adi666

Użytkownik
mam poinstalowane najnowsze sterowniki do karty i DirectX też jest ok ... dalej to samo nic będę kombinował jeszcze ale dzięki za odp
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Potrzebuję sieci/taryfy, gdzie będę mógł darmowo rozmawiać z wybranym numerem o każdej porze dnia i nocy. Ewentualnie będę miał możliwość wykupienia miesięcznego pakietu na takie połączenia.
Jaka sieć będzie najlepszym rozwiązaniem? Zależy mi także na przeniesieniu numeru, nawet jeśli to będzie się wiązać z dodatkowymi kosztami. Aktualnie jestem w 36i6, ale nowa oferta jest totalnie do bani i nie widzę innego rozwiązania, jak tylko zmiana operatora.
Wydaje mi się, że dobrymi rozwiązaniami będą Heyah albo po prostu Simplus, ale w obu przypadkach numer przepada. Może ktoś coś doradzi?
 
michu26 0

michu26

Użytkownik
WITAM.Mam taki problem a mianowicie-kupiłem telefon w PLUSIE na abonament,wczoraj kurier mi go dostarczył,wrzuciłem karte SIM,wszystko niby działa ale pod wskaźnikiem baterii pojawia się napis-&quot;nie działa&quot;-mam NOKIE 5130 POMOCY
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
szukam plyty glownej, procesora i pamieci ram, calosc do 600zl;&gt;
Pewnie dałoby się coś znaleźć, ale musiałbyś określić do czego ten komputer będzie Ci służył. Bo jeśli chciałem np. na nim pograć w jakieś nowsze gry - nie ma szans. A jeśli ma to być np. komputer do przeglądania internetu i np. do instalacji Offica nie powinno być problemu ze znalezieniem części do 600 zł.
Pozdrawiam
 
matex 0

matex

Użytkownik
Procesor : AMD Athlon X2 7750+ Black Edition - 240 zł
Płyta Główna : ASRock A780GXH - 279 zł
RAM : OCZ 2GB 1066MHZ - 99 zł


Procesor : Intel Pentium Dual Core E5200 - 265 zł
Płyta Główna : Asus P5B Premium - 245 zł
RAM : GoodRam 2GB 800MHZ - 90 zł
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
wiecie moze czy da rade kupic na allegro jakis komputer tak do 200 zł. Chodzi mi o sama jednostkę. (Brat zabiera lapka i cos by się przydalo). Może być bez dysku i dvd (bo to jeszcze mam ze starego)
myslalem takie cos
http://allegro.pl/item657147868_fujitsu_scenic_e620_celeron_2_8_512_40_f_v_win.html
pewnie. Ja jakiś czas temu kupiłem cały zestaw za 299 zł do zabawy w hacking ???? i chodził idealnie. Żadnych luksusów ale neta uciągnie i podstawowe prace. Monitor+ PC+ mysz+klawiatura ... wszystko masz. Na allego powinno być takie coś. Zaraz znajdę to wkleję link;)

Zestawu nie mogę znaleźć, ale jednostki są. Ja kupowałem dwa zestawy od tego kolesia:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=7983760
żadnych problemów nie miałem;D
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
Mam pytanie jak podłączyć się do wifi przez telefon znając login i hasło, nie mam tego klucza wep, telefon to nokia e51 a router to pentagram jakiś.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
pewnie. Ja jakiś czas temu kupiłem cały zestaw za 299 zł do zabawy w hacking ???? i chodził idealnie. Żadnych luksusów ale neta uciągnie i podstawowe prace. Monitor+ PC+ mysz+klawiatura ... wszystko masz. Na allego powinno być takie coś. Zaraz znajdę to wkleję link;)

Zestawu nie mogę znaleźć, ale jednostki są. Ja kupowałem dwa zestawy od tego kolesia:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=7983760
żadnych problemów nie miałem;D
tylko tam jest odbior osobisty, więc mi nie bardzo pasuje;/
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
wszystko przychodzi kurierem po max dwóch dniach. Tak było w moim przypadku :] ... Teraz może koleś tak zrobił bo może się na coś naciął, nie wiem. Jak kupowałem jakiś rok temu to były wszystkie formy przesyłki jak pamiętam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzięki za doradzenie w sprawie fona. Chyba nokie wybiorę, ale to z czasem :p
Teraz nowa prośba. Babcia chce sobie kupić 32&#39;&#39; TV do 2000zł. Widziałem, że da radę kupić Samsunga, Philipsa czy Sharpa. Poradzicie, który lepszy :?: Może sami posiadacie Philipsa albo Sharpa :?: Ja mam samsunga i nie narzekam, ale może i warto wybrać inny telewizor :?: ????
Z góry thx.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Kurcze mam problem z telefonem a konkretnie z SE k800i
Mianowicie dzisiaj chciałem zmienic tapetę i wyskoczył napis, że nie można uzyc tego pliku. postanowiłem wyłączyc telefon. Włączam i? Zupełnie wszystko poprzestawianie. Widzę tylko napis prawie że u góry - Połączenia i Menu. Reszta nic. Tak jakby poprzestawiany ekran.... Miał ktoś podobny problem? Raczej nie zanotowałem jakiś mega mocnych uderzeń, upadków telefonu...
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Kurcze mam problem z telefonem a konkretnie z SE k800i
Mianowicie dzisiaj chciałem zmienic tapetę i wyskoczył napis, że nie można uzyc tego pliku. postanowiłem wyłączyc telefon. Włączam i? Zupełnie wszystko poprzestawianie. Widzę tylko napis prawie że u góry - Połączenia i Menu. Reszta nic. Tak jakby poprzestawiany ekran.... Miał ktoś podobny problem? Raczej nie zanotowałem jakiś mega mocnych uderzeń, upadków telefonu...
wgranie softu powinno pomóc, przynajmniej u mnie pomogło, też miałem kiedyś k800i
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom