>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
flamez 0

flamez

Użytkownik
macie na oku jakiego lapka do 3,5 tyś ? .. rynek jest przesycony i sam już wariuję przeglądając stronę po stronie...:|


swoją drogą, macie jakieś zdanie o HP-kach?

Bardzo chcetnie sie rowniez dowiem odpowiedzi na twoje pytanie bo sam szukam lapka w granicach 3000-3200 a sie zbytnio na nich nie znam ;)
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Sprawa wygląda tak, jeśli ktoś nie musi, podkreślam nie musi teraz kupować sprzętu czy to laptopa albo stacjonarnego to niech lepiej nie kupuje. Ceny od prawie pół roku poszły do góry o 10% -20% ( związane jest to z kursem walut). Sam miałem ciekawą sytuacje przy zakupie laptopa, potwierdziłem zamówienie lapka w piątek wieczorem a już w sobotę rano cena tego samego sprzętu w tym samym sklepie wyższa była o bagatela 170 zł. Jednakże to był ten okres strasznych wahań kursów walut.Choć warto dodać że sprzedawcy którzy mieli jeszcze sprzęt w magazynach sprzedawali go już po nowych cenach :-|. Jeszcze na jedną rzecz warto zwrócić uwagę. Pół roku temu komputer stacjonarny można było dostać za 2 500 z podzespołami naprawdę robiącymi wrażenie, teraz można już tylko pomarzyć o zakupie porządnej maszyny w takiej cenie. To samo dotyczy się laptopów. Lepiej dwa razy się zastanowić niż kupować pod wpływem emocji i chwili a potem narzekać.
 
flamez 0

flamez

Użytkownik
No mi bedzie on potrzebny na studia bo w tym roku sie wybieram tak wiec zakup ten planuje na koniec sierpnia / poczatek wrzesnia ale juz mozna poszukac jakichs marek dobrych ;)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
na studia to ja kupilem Asusa M50VCseries. 3k i masz wszystko co potrzeba do grania na wysokim poziomie naprawde osiagi bardzo dobre jak i rowniez to wszystkich innych zajec zwiazanych na komputerze ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
dokładnie. Ja także szukam &quot;na później&quot; ... na koniec sierpnia/ początek września... więc czasu jeszcze trochę jest, ale warto przewertować rynek i wybrać coś dobrego w dobrej cenie niż później żałować. Wrzucajcie swoje propozycje... w końcu od tego jest ten temat.
Jeszcze raz zapytam, co sądzicie o HP-kach? .. ma ktoś jakieś doświadczenie z lapkami tego producenta?
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
Jeszcze raz zapytam, co sądzicie o HP-kach? .. ma ktoś jakieś doświadczenie z lapkami tego producenta?
Moja siostra ma HP, działał jej przez 2 lata potem co dwa tygodnie wymiana zasilacza ... coś się psuło..

a ostatnio komputer tak przymulał, że nie dało się nic na nim zrobić (podobno przez baterię) bateria została wymieniona, miesiąc podziałał i znowu to samo.. ostatnio nawet nie chciał się włączyć
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
a ja w grudniu kupilem asusa eee 1000H i jestem mega zadowolony.. maly,lekki,latwo zabiera sie go na uczelnie i transportuje..
to zalezy komu jaki lapek jest potrzebny, mi byl potrzebny do prac biurowych i do neta, wiec nie potrzebowalem niewiadomo jakiego za 3k zeby móc grac w gry, ktore i tak mnie nie kręcą na kompach - no oprocz football managera ale to na stacjonarnym;p
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
a ja w grudniu kupilem asusa eee 1000H i jestem mega zadowolony.. maly,lekki,latwo zabiera sie go na uczelnie i transportuje..
to zalezy komu jaki lapek jest potrzebny, mi byl potrzebny do prac biurowych i do neta, wiec nie potrzebowalem niewiadomo jakiego za 3k zeby móc grac w gry, ktore i tak mnie nie kręcą na kompach - no oprocz football managera ale to na stacjonarnym;p
dokładnie. Też potrzebuje do pracy, a na kompie gram tylko w fifkę i nic więcej bo gry mnie za bardzo nie kręcą... czasami jakiś meczyk i koniec. Potrzebuję do swobodnej pracy, dostęp do neta i mam FB wszędzie gdzie jestem ????
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
dokładnie. Ja także szukam &quot;na później&quot; ... na koniec sierpnia/ początek września... więc czasu jeszcze trochę jest, ale warto przewertować rynek i wybrać coś dobrego w dobrej cenie niż później żałować. Wrzucajcie swoje propozycje... w końcu od tego jest ten temat.

Jeszcze raz zapytam, co sądzicie o HP-kach? .. ma ktoś jakieś doświadczenie z lapkami tego producenta?
Odnośnie HP:

Mam HP Pavilion 6000

1,6 DC/120GB/ GF 8400 1024/2GB RAM/ (Kupiłem go rok temu)
Teraz nie bardzo juz jest w co pograć na tym sprzęcie. Crysis/ Mirror Edge/ Far Cry 2 / na średnich detalach jeszcze śmigało. Na pewno nie polecam go do kupna w tym momencie, bo cena jest za duża. A te nowe paviliony sa o niebo lepsze. I pod względem wyposearzenia wewnątrzenego jak i konstrukcji. A propo jakości wykonania, Hpki maja jedna z ładniejszych linni laptopów jednakże pod względem solidnosci ustępują toshibie i Aususowi. Jak dla mnie są zbyt &quot;plastikowe&quot; aaaaa i STRASZNIE SIĘ BRUDZĄ ! ????

http://www.allegro.pl/item649131603_hp_pavilion_dv5_1220ew_t6400_3gb_320gb_gf9600_vhp.html
Ten wygląda ciekawie, jakbym nie miał to bym się zastanowił.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Zależy czy chcesz się chwalić napisem typu HP, Lenovo, Sony, a tym bardziej Apple.
Wszystkie to są przepłacone badziewia. Za 3,5 tyś. to można kupić maszynę na platformie VBI. To jest komputer produkowany przez największe fabryki komputerów dla tych właśnie wymienionych marek. Np Compal produkuje dla HP i Toshiba, Lenovo.
Np.
PODŚWIETLENIE LED 17&quot;,
Intel CORE 2 DUO T9400 6MB CACHE, 2*2.53GHz, FSB 1066 MHz,
Pamięć 4096 MB 1066MHz DDR3
ATI RADEON HD 4650 z DDR3 512MB
Dysk 500GB 7200rpm SATA , 16MB CACHE
+ inne standardowe gadżety (WiFi, czytnik linii papilarnych, HD, kamera, eSata, BlueRay itd..)
i to kosztuje 3600,00 pod marką Compal, a teraz kup za tą cenę laptopa pod znaną marką.
Tylko na tym komputerze nie będzie znanego napisu lub będzie napis Compal.
Sam korzystam z takiego kompa już po raz drugi i trzeci raz będzie to też ten komputer.
Dodam, że korzystam na co dzień z AutoCad i ten komputer ciągnie go bez zająknięcia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Szukam telefonu z internetem,mp3, jakiś aparat też może być wprzystępnej cenie i z wyświetlaczem podobnym do SE K800i :&gt; Co polecacie :?: Linki jak coś wrzucajcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom