>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2013 - Vuelta a Espana (24.08 - 15.09)

Status
Zamknięty.
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Czy to oznacza że zakład zostanie unieważniony lub przegrany ?
Z tego co ja sie dowiedziałem na bet365 jeżeli zawodnik nie przystapił do ostrego startu to zakład zostaje zwrócony, a na lavuelta.com w relacji live jest wyraznie napisane ze najpierw sie wycofal a potem ostry start nastapil ????
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
To co wyczynia Horner na Vuelcie to dla mnie nie do wiary. Wczoraj mocno zaatakował i zgubił wszystkich faworytów. Wytrzymał swoje mocne tempo i stopniowo zwiększał przewagę. Znów objął prowadzenie w generalce. Ciekaw jestem tylko czy wytrzyma cały wyścig w takiej formie. W końcu on ma 42 lata!
Faworytem do wygrania wyścigu dla mnie jednak dalej jest Vicenzo Nibali. Wczoraj trochę za bardzo odpuścił Hornera, ale jak sam zaatakował to nikt z grupy faworytów nie utrzymał mu koła. Widać, że forma rośnie, w wysokich górach jest bardzo mocny i na dodatek świetnie jeździ na czas.
Zawodzą Hiszpanie, Rodriguez i Valverde pilnują siebie nawzajem jakby walczyli o tytuł najlepszego Hiszpana na Vuelcie. Dziwna postawa...
Na plus po pierwszej części wyścigu na na pewno Daniel Moreno (dwa wygrane etapy, wczoraj już trochę stracił), Ivan Basso, Nicolas Roche i Rafał Majka. Polak jeździ bardzo mądrze, swoim tempem. Taka postawa powinna mu zagwarantować miejsce w pierwszej dziesiątce na koniec wyścigu.
Jutro długa, górska czasówka która sporo namiesza w generalce...
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
To co wyczynia Horner na Vuelcie to dla mnie nie do wiary. Wczoraj mocno zaatakował i zgubił wszystkich faworytów. Wytrzymał swoje mocne tempo i stopniowo zwiększał przewagę. Znów objął prowadzenie w generalce. Ciekaw jestem tylko czy wytrzyma cały wyścig w takiej formie. W końcu on ma 42 lata!
Faworytem do wygrania wyścigu dla mnie jednak dalej jest Vicenzo Nibali. Wczoraj trochę za bardzo odpuścił Hornera, ale jak sam zaatakował to nikt z grupy faworytów nie utrzymał mu koła. Widać, że forma rośnie, w wysokich górach jest bardzo mocny i na dodatek świetnie jeździ na czas.
Zawodzą Hiszpanie, Rodriguez i Valverde pilnują siebie nawzajem jakby walczyli o tytuł najlepszego Hiszpana na Vuelcie. Dziwna postawa...
Na plus po pierwszej części wyścigu na na pewno Daniel Moreno (dwa wygrane etapy, wczoraj już trochę stracił), Ivan Basso, Nicolas Roche i Rafał Majka. Polak jeździ bardzo mądrze, swoim tempem. Taka postawa powinna mu zagwarantować miejsce w pierwszej dziesiątce na koniec wyścigu.

Jutro długa, górska czasówka która sporo namiesza w generalce...
To jest nie do wiary bo koleś ma 42 lata, a zapowiada ,że wygra, tak jak nie do wiary dla wielu przez wiele lat było to że pewien kolarz po chorobie nowotworowej jest w stanie zostac kolarzem wszechczasów... Horner to gość ze szkła miał jakieś tysiąc kontuzji, więc moim zdaniem , może nie powinienem go oskarżac ale praktycznie każdy etapowiec z USA ma coś na sumieniu Armstrong Leipheimer Landis Hamilton, a przeciez Horner to to samo pokolenie, to postanowil sie chłop naszprycowac wygrac albo zajac miejsce w top 3 i zakonczyc kariere kiedy bedzie &quot;na szczycie&quot; i zanim mu to udowodnia, jesli mu to udowdnia , dadza mu dyskwalifikacje? jemu juz wszystko jedno bedzie, zabiora gratyfikacje finansowe? kase pewnie ulokuje w raju podatkowym w Stanach gdzie mu nic nie zrobia :p, podejrzane to dla mnie bardzo

Co do Rafała pojechał wczoraj dobrze, na tyle na ile go stac obecnie, bardzo silny wydaje sie byc Pinot i warto mu sie przygladac, na lidera Euskaltel wyrasta Anton, Nieve z Sanchezem powalcza pewnie o Górską ew. o zwyciestwo na któryms z etapów

No i na koniec uważam , że fajnie , że Alonso zainwestuje w drużyne swojego przyjaciela Sancheza żeby ta w miare sie nie rozpadła i żebysmy dalej w zawodowym peletonie mieli grupe hiszpańskich górskich rozbójników :grin:

Jutrzejsza czasówka, myśle ,że oczywiście Martin Cancellara moga powalczyc o zwyciestwo ale staawiałbym bardziej na Niemca, który raczej sie oszczedzał ostatnio a Fabian pracował na Pana za mocnego Hornera, no i oczywiscie liczyc sie pewnie bedzie Nibali Sanchez pewnie i Pan za mocny Horner, jestem ciekaw jak spisze się Rafał
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
W przypadku Hornera też oczywiście mam spore wątpliwości czy jedzie na czysto, ale jeżeli miałbym szukać jakiś argumentów na obronienie go to jest to stosunkowo małe wyeksploatowanie organizmu, biorąc pod uwagę jego wiek. Pamiętajmy, że tak na dobrą sprawę na poważnie zaczął ścigać się w roku 2005, w wieku 34 lat. Przykładów można mnożyć, ale przypomina mi to chociażby przypadek Granta Hilla z NBA. Gościu w wieku niespełna 40 lat również potrafił grać na bardzo przyzwoitym poziomie, pomimo tego, że większość jego równolatków już dawno zakończyła kariery. Hill zmagał się jednak z taką liczbą kontuzji, że odpadło mu przez to kilka sezonów gry.
Nie wierzę w to, że Horner wygra Vuelte, forma Enzo idzie cały czas do góry. Niemniej top 3 bardzo realne.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
No zgadzam się na przyzwoitym poziomie ale to co on prezentuje na chwile obecna to jest ponad przyzwoity poziom i to znacznie... Nibali po oderwaniu sie od Valverde i reszty nie odrobił do Hornera ani sekundy a widać było że mocno sie starał
To nawet jeżeli nie wygra całego wyścigu to myślę ,że horner wygra jedną z klasyfikacji, stawiałbym na górską, kurs 5,5 wydaje się być atrakcyjny
edit@ apropo tego organizmu, to jak wszyscy wiemy kolarstwo jest mega ciężkim sportem wytrzymałościowo tlenowym i choćby organizm był mniej zmęczony od innych 40 latków to natury sie nie oszuka i powierzchnia płuc sie zmniejsza(no chyba że sie oszuka odpowiednimi specyfikami, ale efekt nie trwa wiecznie) zresztą w organiźmie jest mniejsza ilosc krwinek czerwonych odpowiadajacych za dostarczanie tlenu do zmeczonych miesni i cudów nie ma.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No Horner wyzamiatał wczoraj. Nadzczłowiek, w takim wieku... I jeszcze podjeżdżać na stojąco, fajny ma styl Krzysztof, a do tego kolejny uśmiechnięty. Amerykanom się udały te roczniki z początku lat 70.
Jutro czasówka - dość trudna i sporo podjazdu, po tym co Fabian pokazywał pracując na podjazdach może się tu ładnie odnaleźć.
Roche - Valverde 2 1.65
Horner - Samu 1 1.40 ⛔ klęska
Valverde póki co wygląda dobrze, a on na GT potrafi pojechać czasówkę na wysokim poziomie. Z drugiej strony Roche w życiowej formie, ale on nigdy na TT nie prezentował się na poziomie 10.
Horner z zawodników z czołówki to chyba nr. 2 po Rekinie jeśli chodzi o czasówki. Samu strasznie miękki w tym sezonie. Nie spodziewam się wystrzału jak na Giro.
Majka - Pozzo 1 1.85 ⛔
Dość wyrównana para, na Giro na tej łatwiejszej czasówce wygrał Włoch, ale Majka zaimponował mi jazdą na TdP, do tego wczoraj ładnie minimalizował straty na stromiznach. Typ z gatunku patriotycznych, ale szanse są ;]
Barta - VdValle 1 1.72 ✅ Jutro sporo tych podjazdów co premiuje bardziej Czecha według mnie. Przed rokiem był w 10 MŚ, a w tym roku ładnie przejechana czasówka na Dauphine. Belg mi zawsze bardziej pasuje do prologów i krótszych czasówek.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Hehehehe, fajne jest to, że niektórzy, mówili o Froomie, nakoksowany typ, a teraz mówią Hornerze, wspaniały kolarz :).

pożyjemy , zobaczymy, wiadomo Vuelta to trzeci tydzień, a tam się odróżni Hornera od mężczyzn ;-). Szacunek do niego mam , ale nie sądzę by ogarnął...

Co do oferty, to czekam na ziemniaków, lubią tam mylić Martinów ;-) Chociaż Dany już nie jedzie, heh
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Hehehehe, fajne jest to, że niektórzy, mówili o Froomie, nakoksowany typ, a teraz mówią Hornerze, wspaniały kolarz .
Spokojnie spokojnie jeszcze nie zabierałem głosu w tej sprawie ????
Dziadek jest tak samo nakoksowany jak Froome tylko że u niego lata już nie te i nie ma tyle mocy by odjechać jak Frooms.
Ivanek Basso też mega jedzie ???? kto by się spodziewał że tak dobrze pojedzie w Hiszpanii bo jak rusza do ataku to aż iskry idą ????
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Dziadek jest tak samo nakoksowany jak Froome tylko że u niego lata już nie te i nie ma tyle mocy by odjechać jak Frooms. ????
Vayer wyliczył mu, że na ostatnim podjeździe generował moc na poziomie 6.34 w/kg. Niedużo mniej od Froome&#39;a...
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
W pełni zgadzam się z typami D.W. więc nie będe ich powielał. Od siebie dodam:

Thibout Pinot - Igor Anton 1 @ 1.50 Bet365
✅
Francuz znacznie lepiej jeździe czasówki od kolarza Euskaltelu. Wystarczy porównać sobie tegoroczne wyniki na czasówkach w Tour de Suisse i Tour De France (które notabene było dla kolarza FDJ kompletną klapą). W Hiszpanii Francuz jedzie naprawdę dobrze i potwierdza starą kolarska zasadę, że jeśli komuś kompletnie nie idzie na TdF to ma spore szanse na dobry wynik w Vuelcie. Thibout liczy się w generalce i na pewno się zaginał, zaś Anton raczej oszczędzał siły na kolejne górskie etapy.
 
M 231

matros

Użytkownik
ogolenie jak ktoś ma u tych dwóch bukow konta, to jest jeszcze kilka surebetow ;)
Nerz - Capecchi
Kangert - Luis Sanchez
Pozzovivo - Majka
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tylko że te surebety to tak nie do końca bo zrobią zwroty bo kursy są po prostu odwrotnie skopiowane od bet365, zaraz to pewnie poprawią ????
//nawet poprawnie skopiować nie potrafią ????.
 
M 231

matros

Użytkownik
no ja wiem ze skopiowane kursy, tylko w sumie nie wiem jak WH sie w takich sytuacjach zachowuje, a kursy juz wiszą dość długo ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
no ja wiem ze skopiowane kursy, tylko w sumie nie wiem jak WH sie w takich sytuacjach zachowuje, a kursy juz wiszą dość długo ;)
Moim zdaniem warto nawet zagrać. Ciekawe tylko czy wszystkie surebety usuną czy jakiś się nie szczają. Wybrać tam gdzie się opłaca najbardziej i oczywiście zagrać tylko w WH, poczekać do jutra i jak coś dopiero atakować na bet365 jakby nie było zwrotów...
Dokładnie jak kolega na dole napisał...
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Tylko tak się pokazuje,ale kiedy próbujesz postawić na Kangerta po kursie 2.60 to pokazuje się LuLu Sanchez.Wszystko jest ok,a nawet jeśli nie to zwrot murowany albo rozliczenie po kursie proponowanym przez bukmachera.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
co do jutrzejszego etapu
ja podtrzymuje

Martin-Cancellara Martin-&gt;1,4 bet365⛔za duża górka jednak dla Tony&#39;ego
Cancellara w jednym z wywiadów powiedział ze na MŚ nastawia się bardziej na wyścig ze startu wspólnego co oznacza że nie czuje się aż tak bardzo mocny na czas w tym roku, a jak tak to wiadomo kogo się obawia , Martina, który jedzie sobie spokojnie zaliczył fajną akcje na jednym z etapów pokazał się że jest mocny i myślę ,że jutro powalczy o wygraną zwłaszcza że na Vuelcie jest tylko 1 czasówka i nie ma co sie oszczędzać

Co do Pary Majka Pozzovivo to nie napalałbym sie na granie Majki, widać w jakiej formie są obaj kolarze, a na Giro była podobna czasówka, z tym że troche dłuższa, stosunek formy był podobny.. a mały Włoch wygrał o minute.

Zgadza się pomylona jest kolejnosc nazwisk ale generalnie kursy są wystawione jednak dobrze

i dodam jeszcze takiego małego tasiemca wszystko h2h
Martin@1,40⛔
Horner@1,30
Pinot@1,40
Kangert@1,40

ako 3,56 a wydaje sie całkiem &quot;ogarnięte&quot;

Dodatkowo po kursach wyższych po głębszym przyjrzeniu sie sytuacji

takie dwa typy, które również wezme w ako
Westra-Hagen -2@1,75
Arroyo-Nieve-1@1,75
ako 3,06

Dlaczego wybrałem te dwie pary? Hagen podoba mi się na tej Vuelcie na 9tym etapie atakował i radził sobie naprawde dobrze, pokazuje się na finiszach jest aktywny i widać że forma przed MŚ idzie mocno w góre, Hagen to dobry czasowiec i na pewno nie potraktuje ulgowo tego etapu, Westra jakoś bezbarwnie jedzie na tej Vuelcie niewidoczny już chyba to co miał do pokazania w tym sezonie to pokazał i starczy.

No i teraz druga opcja tego kuponu, Arroyo jest liderem Caja Rural a Nieve można nazwać zawodnikiem chonionym bo raczej nie liderem, generalnie krótko mówiąc Nieve będzie celował w sukces etapowy może w górską (ale to musi się spiąć) a dla Caja Rural Vuelta to jak dla naszych ekip Tour de Pologne, czyli impreza docelowa, i Arroyo jako lider na pewno sie zepnie i będzie mocno walczył na tej czasówce, a Nieve nie oszkujmy się interesu w tym nie ma, dla takiego kolarza top 20 to żaden sukces nie bedzie, wiec na pewno jego jazda bedzie wygladała całkiem oszczędnie żeby nie tracić bez sensu siły, zwłaszcza ,że musi zwiększyć swoją strate do liderów jeśli w sobote chciałby uciekać i atakować zwycięstwo etapowe
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Z tymi bukami to ogólnie lipa jest straszna. Wszyscy zżynają od 1 bet365. Nie ma Tobetu, nie ma konkurencji, nie ma alternatywy.
Teraz nawet SB nie wystawia, a Unibet czy Betssony dają to samo. Nawet Pinnek i ziemniaki. Sorry za spamowanie, ale musiałem się wyżalić. Jest lipa ???? Kto nie załapie się na kursy tuż po wystawieniu, to musi zadowolić się ochłapami ...
Czekałem czy jakiś buk wyskoczy z jakąś inną parką na Hornera ale nic. Dobrze że pobrałem względnie szybko z Sanchezem. Podobnie z JRodem. Myślę, że jutro może być wysoko ale z jakoś dziwnie mocnym Basso to chyba nie ma sensu grać ...
Dlatego pograłem lekko zwycięstwo Tony Martina na jutro. Czytałem na oficjalnej stronie jego zespołu wywiad z nim i stwierdził że wcześniej myślał że to etap nie dla niego, ale po dzisiejszym rekonesansie uważa że ma szanse jutro wygrać. Cytuję: &quot;Also the descent following the climb is really fast, not so technical, and the last 10 kilometers are flat and slowly downhill. So that is good for me and my power. It&#39;s also a matter of distributing my effort throughout the parcour. I think this will be good training for me leading up to Worlds, and I will do my best for a good result.&quot;&quot; Zostaje zwykły win, bo H2h z Fabianem albo kurs na TOP3 to śmiech na sali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom