>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kolarstwo 2013 - Vuelta a Espana (24.08 - 15.09)

Status
Zamknięty.
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Barry Markus - Nikias Arndt 2 @ 1.40 @ Expekt ✅
Nie pozostaje mi nic innego jak powielić typ Kulu. Argos-Shimano finiszowało wczoraj na Sinkledama i wyszło to fatalnie. Dość powiedzieć, że portal pro-cycling.org dał dwóję dla zawodników zespołu Argos-Shimano [Młodzi kolarze holenderskiego zespołu napracowali się na czele peletonu, a najwyżej z nich finiszował Ramon Sinkeldam, który jednak był dopiero 15. Krew w żyłach zmroziła jednak groźna sytuacja na ostatnich metrach, gdy właśnie Holender o mały włos nie zderzył by się przy sporej prędkości ze sowim kolegą z ekipy, który go rozprowadzał. Niestety małe doświadczenie tych zawodników i brak zrozumienia na trasie powoduje, że może dochodzić do takich sytuacji.].Dzisiaj spodziewam się, że znów pojadą na młodego Niemca, który spisywał się i rozumiał z kolegami znacznie lepiej na wcześniejszych etapach. Z kolei Markus Barry choć tez w przeszłości potrafił nieźle finiszować, to jak na razie albo jest kompletnie bez formy albo traktuje ten wyścig wybitnie treningowo i nawiązać walkę z Niemcem raczej nie ma szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Barry Markus - Nikias Arndt 2 @ 1,85 Expekt ✅ 131-133
Nie wiem czemu tak urósł kurs no ale to trzeba obowiązkowo pobrać. Markus z Vacansoleil na każdym etapie przyjeżdża prawie na samym końcu. Ostatnie trzy sprinterskie etapy miejsca 170, 195, 161. Przy wynikach Arndta też nie rewelacyjnych wygląda blado 111, 4, 150. Jeśli Vacansoleil ma na kogoś jechać to będzie to albo Flecha albo Bole. Arndt w Argosie ma szanse jechać na siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bauke Mollema - Nikita Roche 1 @ 1,75 Bet365
Gram na zawodnika Rabofaila. Jutro ciekawy podjazd Alto de Penas Blancas (kat. 1; meta; 14,5 km; 6,6%, max 12,5%) spore nachylenia, będzie selekcja od tyłu. Nie spodziewam się ataków liderów bo to jeszcze nie ten czas, ale mocne tempo na pewno będzie. Mollema lider Blanco, Roche dopiero 2-3 opcja Saxo Banku. Na atak mu ponownie nie pozwolą a jak popracuje na Romana albo Majke to może popłynąć. Rabofaile jak gdzieś strzelą to jeszcze nie tu oni przegrywają wyścig zawsze na najważniejszych etapach a jutro takiego nie mamy.
Bartosz Huzarski - Andre Cardoso 1 @ 2,40 Bet365

Caja Rujal jedzie na Arroyo a nie na Cardoso, Andre będzie zapewne chciał jak najdłużej utrzymać się przy koledzie żeby mu pomagać jednak to nie ten poziom. Huzarski w formnie zawodnik NetApu otwarcie mówi o TOP15 wyścigu. Na razie na górskich etapach Huzar 17 i 18. Cardoso natomiast 48 i 46. Z dużymi stratami do Polaka dla mnie dobry bet bo jutro Polak może urwać.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Domenico Pozzovivo - Christopher Horner 1 @ 2.65 Pinnacle ⛔
Ja wszystko rozumiem, że Amerykanin miał lidera, zaś potem zapowiadał walkę o jak najwyższą lokatę w klasyfikacji generalnej. Jednak zawsze należy oddzielać rzeczywistośc od medialnej papki, zaś chcieć nie zawsze oznacza móc. Kolarz Radioshack ma już swoje lata, podczas gdy dla Pozzovivo ta Vuelta jest skrojona niemal idealnie i przy dobrej dyspozycji w górach oznacza dużą szansę na wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej. Co więcej na drugim etapie kończących się podjazdem maleńki Włoch zaprezentował się z niezłej strony finiszując jako trzeci. Kolarz Ag2R ma nieco start po czasówce więc niewykluczone, że wielcy Vuelty nie będą go zbyt zaciekle gonić w przypadku wcześniejszego ataku.
Eros Capecchi - Chris Anker Sorensen 1 @ 1.73 WilliamHill ✅
Chris Anker Sorensen to całkiem solidny góral, jednak w tym wyścigu to co najwyżej czwarta opcja w swojej drużynie, gdyż ma przede wszystkim zasuwać na liderów Saxo-Tinkoff: Majkę, Kreuzigera i Roche&#39;a. Z kolei Capecchi po stratach Intxaustiego jest drugi po Bogu w drużynie Movistaru tj. po Valverde. Jak już wcześniej wspominałem Włoch dużo obiecuje sobie po starcie w Vuelcie, także po wykonaniu swojej roboty na rzecz Alejandro na pewno będzie mocno jechał do końca etapu by wywalczyć jak najwyższe miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Do walki na 8 etapie powinni ruszyć najlepsi górale hiszpańskiego wyścigu. Na początku trasa jest dość łatwa, trochę hopek, jednak przez większość etapu jest płasko. Na zakończenie jednak mamy to co kibice lubią najbardziej:
- Alto de Peñas Blancas (14,5 km podjazdu; średnio 6,6 %, max 12,5 %; meta) – 1. kategoria
Trudny podjazd, meta na górze, czego chcieć więcej.
Vicenzo Nibali - Rafał Majka 1,40 Expekt ⛔ 16 - 12
Włoch jest liderem wyścigu. Do tej pory jeszcze nie atakował, jedzie czujnie pilnując swoich przeciwników. To pierwszy prawdziwie górski etap więc moim zdaniem ciężko porównywać wcześniejsze wyniki. Sądzę, że dziś jest dobry moment do ataku dla zawodnika Astany. Z pomocą swoich kolegów (a grupę ma bardzo mocną) pewnie będzie chciał zaatakować i powiększyć przewagę w generalce. Nie wydaję mi się żeby Majka wytrzymał tempo Nibalego, a nazwisko już sobie wyrobił i nikt go nie puści do przodu.
 
U 45

ucho12

Użytkownik
ja na dziś proponuję typ:http://sports.williamhill.com/bet/pl/betting/e/4902841/Amets%2dTxurruka%2d%e2%82%8b%2dJose%2dMendes.html
Amets Txurruka - Jose Mendes 1 @ 1,91 willhill
Txurruka - zawodnik Euskaltel, według mnie będzie jednym z bardziej liczących się zawodników w klasyfikacji górskiej. Narazie jedzie jakby nie powiedzieć dość zachowawczo (niskie miejsca na dotychczasowych etapach), ale jest bardzo dobrym góralem i na końcowym podjeździe na pewno nie będzie odpadał jako pierwszy. Mendes (vide Pimenta Costa) jest zdecydowanie mniej doświadczonym zawodnikiem, a kurs kusi.
Do rozpoczęcia etapu niewiele czasu, ale zapraszam do konstruktywnej krytyki.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
L. Konig - T. Pinot 2 @ 1.75 bet365 ⛔
Pinot po nieudanej Wielkiej Pętli przyjechał ratować sezon na Vueltę. Potencjał ma niewątpliwie bardzo duży i w tej parze powinien być zdecydowanym faworytem. Jazda drużynowa na czas pokazała, że Francuz jest w nie najgorszej formie. Jak wszyscy wiemy nie należy on do specjalistów w tej specjalności a mimo wszystko jego drużyna potrafiła wykręcić, biorąc pod uwagę ich potencjał całkiem przyzwoity wynik. Konig pokazał się ze świetnej strony na Mount Diablo w Stanach, ale mam wrażenie, że dzisiaj jednak nie da rady w starciu z Pinotem.
H. Zubeldia - R. Kiserlovski 1 @ 1.63 Unibet ✅
Podobnie jak w przypadku Pinota Zubeldia nie zaginał się na TDF. Tegoroczna edycja Vuelty wydaje się być ostatnią szansą dla tego rutynowanego kolarza, aby powalczyć o podium w wyścigu tej rangi. Miejsc w top 10 bardzo dużo, w 2007 roku potrafił być nawet 5 (po dyskwalifikacji Leipheimera 4) w Tourze, ale brakuje kropki nad i. Kiserlovski to nie ten rozmiar kapelusza i nie wydaje mi się, aby był w stanie przyjechać wyżej od Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No Ivanek, jestem pod wrażeniem, dawno tak nie kręcił.
Jutro podobnie jak dziś nie widzę Nibalego w 10, dziś b365 nie dał tych zakładów, ale spróbuję jutro. Dziadki z Leopoldów mogą pozytywnie zaskoczyć - Horner, Zubeldia. Może Poels się obudzi. Faworytami oczywiście duet z Katiuszy.
Anton - Majka 1 1.75 b365 ✅
Jeśli się nie wypstrykał, to Anton może tu zawalczyć o 10, ma dobre wspomnienia z tą końcówką. Dla Majki za krótka ta góra i nie spodziewałbym się ofensywnej jazdy po tym co prezentuje do tej pory.
Henao - Nibali triobet 1 1.6 Hmmm teraz to nie polecam, bo jednak obejrzałem poprzednie edycje i Enzo tu się spisywał dobrze. Nos ????
Uran pewniejszy, ale taka górka niby dobra pod Kolumbiano.
http://www.youtube.com/watch?v=mPADmm7ZzKQ
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Joaquim Rodriguez wygra etap 9 @ 3.25 Unibet ⛔
Joaquim Rodriguez - Daniel Moreno 1 @ 1.595 Pinnacle ⛔

Jak dotąd Joaquim Rodriguez niezbyt błyszczał w tegorocznej edycji Vuelta a Espana. Purito jechał solidnie, jednak przede wszystkim do Daniel Moreno pokazywał się na ostatnich kilometrach etapów. Być może ma to związek z tym, że kolarz Katushy przygotował formę na ostatni tydzień wyścigu, kiedy jest najwięcej trudności z mitycznym Angliru na deser. Co więcej jak stanowi stara kolarska maksyma wyścigu nie można wygrac w pierwszym tygodniu, zaś na pewno można go przegrać. Dlatego dzisiaj spodziewam się wyjścia z cienia Joaquima Rodrigueza, tym bardziej, że etap został skrojony ewidentnie pod niego. Ostatni kilometr wiedzie bowiem stromo pod górę, a nachylenie miejscami ma dochodzić nawet do 30%. W przeszłości Purito wielokrotnie odjeżdżał rywalom na takich ścianach. Głównych rywali dla Rodrigueza bukmacherzy upatrują w Danielu Moreno oraz Alejandro Valverde. Sęk w tym, że obaj są raczej skuteczni na nieco bardziej płaskich finiszach przy nachyleniu sięgającym 5-8% i wątpię by byli w stanie utrzymać koło Purito.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Purito Rodriguez - Daniel Moreno 1 @ 1,65 Expekt ⛔

Zgadzam się z Valverde. Dzisiaj 1 skrzypce w Katiuszy będzie grał Purito. Cały czas pilnuje się nawzajem z Valverde ale finisz dzisiejszego etapu jest zdecydowanie na urwanie kilku sekund nad rywalami.
Phillipe Gilbert - Zdenek Stybar 1 @ 1,65 Expekt ✅
Dwa dni temu walczyli o zwycięstwo etapowe, jednak dzisiaj nie widzę kompletnie Sybara walczącego o jakieś dobre miejsce. Na razie na górskich etapach przyjeżdżał w ogonie peletonu. Gilbert mimo wszystko lepiej jeździ po górach, on nawet taki etap jak dzisiejszy mógłby rozegrać gdyby był w najwyższej formie na swoją korzyść i go wygrać, dzisiaj nie będzie go na to stać ale w TOP50 przyjedzie.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś kolejny etap dla faworytów wyścigu. Wśród faworytów dzisiejszego etapu wymienia się Rodrigueza, Valverde, Moreno czy Roche. Spodziewam się walki o bonifikaty na mecie i kilkusekundowych różnic.
Moja propozycja na dzisiaj:
Alejandro Valverde - Sergio Henao 1,44 William Hill ✅ 2 - 13
Valverde to dla mnie jeden z faworytów tego etapu. Taka końcówka sprzyja szybkim góralom. Hiszpan jedzie bardzo czujnie, na razie nie wychyla się za bardzo. Jednak wie kiedy atakować. Był 5 na 2 etapie oraz 2 na 3 etapie. Widać, że lider grupy Movistar jest w dobrej formie. Henao to raczej druga opcja Sky na ten wyścig. Liderem jest Rigoberto Uran Uran - 8 miejsce w generalce ze stratą 42 sekund. Henao traci już ponad 3 minuty i myślę, że dziś skupi się na pomocy swojemu rodakowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
martinus 491

martinus

Użytkownik
N. Roche – R. Uran 1 @ 1.70 Unibet ✅
Świetny kurs na tę parę. Roche jeździ bardzo uważnie, na każdym etapie stara się wjeżdżać w przodzie grupy. Dodatkową mobilizacją dla niego będzie posiadanie koszulki lidera. Dzisiejszy finisz może preferować zawodników szybkich, najbardziej prawdopodobny scenariusz to przyjazd na metę grupy kilku-kilkunastu kolarzy. Nawet jeżeli w grupie tej będzie i Roche i Uran to ten pierwszy powinien przyjechać wyżej. Zdecydowanie polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bart De Clercq - Warren Barguil 1 @ 1,55 Bet365 ▶ DNF-122 była lokata :-|
Każdy się zastanawia kiedy w końcu strzeli ten młodziak z Argos Shimano i ja sobie tak patrzę na ten jutrzejszy profil i wychodzi mi że to będzie już jutro. Podejrzany kolarz bo pojawił się z nikąd, dzisiaj 9 pozycja ale podjazd nie był aż taki trudny o czym świadczy choćby 9 miejsce Gilberta. De Clercq lider Lotto, dzisiaj też wysoko lubi takie podjazdy jak jutrzejszy, może być bardzo wysoko, a na pewno wyżej niż Francuz.
Domenico Pozzovivo - Leopold Konig 1 @ 1,60 Bet365 ✅ 9-20
Domenico im dalej w las tym powinien lepiej jechać, tym bardziej że jutrzejszy podjazd na pewno będzie mu pasował, długi i na sporym nachyleniu. Konig dzisiaj już przejawiał objawy słabości. Dla mnie jest w TOP 5 do jutrzejszego strzelenia a na tej zacnej liście jest jeszcze Santaromita, (ostatecznie) Anton, Horner, Mollema i Pinot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 27

mostofan

Użytkownik
Podejrzany kolarz bo pojawił się z nikąd, dzisiaj 9 pozycja ale podjazd nie był aż taki trudny o czym świadczy choćby 9 miejsce Gilberta.
nie pojawił się znikąd bo w zeszłym roku wygrał Tour de l&#39;Avenir więc wiadomo było, że jest to dobry jak nie bardzo dobry materiał na górala ;)
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Chris Horner - Ivan Basso 2 @ 1.72 Nordicbet ⛔
Od czasu jak Sportingbet najprawdopodobniej zwolnił analityka i praktycznie nie wystawia oferty, zaś Tobet zniknął z polskiego rynku, wszystkie buki ściągają ofertę od Bet365 i wachlują kursami. Dlatego też z ciekawości zajrzałem sobie do Nordicbetu (swego czasu siostrzanej firmy Tobetu i Trobetu) i widzę takie cacko. W mojej ocenie w starciu dwóch weteranów spokojnie powinien wygrać Włoch. Już na ósmym etapie kolarz Cannondale kręcił w świetnym rytmie i rozrywał grupę liderów. Wczoraj nieco stracił, ale Ivan nigdy nie był szybkim kolarzem, więc jedenasta lokata to i tak dobry wynik. Tym niemniej w obu przypadkach Włoch okazał się od Amerykanina. Na dzisiejszym, jak dotąd najtrudniejszym etapie spodziewam się, że Basso znowu będzie jechał swoim, wysokim tempem, zaś kolarz Radioshack nie będzie w stanie dotrzymać mu kroku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, kto jest liderem grupy BMC na tegoroczną Vuelte? Santaromita? Kiserlovski? i jeśli Włoch to czy Chorwat będzie na niego pracować?
Moim zdaniem wczorajszego etapu nie ma co porównywać z dzisiejszym. Wczoraj krótki podjazd dla kolarzy szybkich dynamicznych, poszedł mocny zaciąg Ci co zostali w połowie peletonu przed wzniesieniem zostali w drugiej grupie jak np. Uran, który w rewelacyjnej formie może nie jest ale myślę ,że dzisiaj może się liczyć

Rigoberto Uran- Haimar Zubeldia 1@1,6 bet365✅
Mówcie sobie co chcecie ale Radioshack jedzie na Hornera, dowodem tego może być 7 etap, i jeżeli Horner strzeli a może tak być, to nie wiem (oczywiście zalezy czy to bedzie na 10 czy na 1 km przed metą) czy Zubeldia mu nie będzie pomagał, Hiszpan od dłuższego czasu nie pokazuje niczego wielkiego, w zasadzie odkąd odszedł z Euskaltel jeździ coraz słabiej i słabiej.. a Uran w tym roku bardzo dobry sezon , myśle ,że jest liderem swojej drużyny bo jednak Henao nie jeździ tak dobrze jak w zeszłym sezonie i na pewno stać go dziś na lepszy wynik niż Zubeldie

Eros Capecchi-Jose Herrada 1@1,55 bet365✅
no nie oszukujmy sie dzis jezeli nie pojdzie jakis odjazd to o zwyciestwo będzie na pewno bił sie Valverde, Capecchi ma wolną ręke na Vuelcie Herrada ma natomiast za zadanie pilnowanie Hiszpana więc myśle że szybciej strzeli od włocha , który pomagać ma Alejandro tylko w nagłej potrzebie..Zresztą Włoch w tym roku równiez w bardzo dobrej formie i myśle , że będzie starał sie jechać z najlepszymi

Ivan Santaromita-Michele Scarponi⛔ 2@2,1 bet365
Niby w generalce wyżej Santaromita a Scarponi nie taki mocny jak chociazby rok czy dwa lata temu, ale wciaz po górach jeździć potrafi, dziś raczej góra bardziej powinna odpowiadać Scarponiemu bo Santaromita owszem chociażby wczoraj przyjechał przed kolarzem Lampre to dziś góry są znacznie dłuższe i cięższe (premia górska 1 kat ,zjazd, i bardzo trudny podjazd pod mete) stawiam tu na Michele.

Thibout Pinot-Rafał Majka -2@2,30 bet365⛔ Pinot jednak okazuje sie być bardzo mocny na tegorocznej vuelcie bez jaj, rozumiem ,że Rafał wczoraj pojechał nie najlepiej...rozumiem, że Roche jest wyżej w klasyfikacji generalnej..że Pinot nieźle pojechał etap 8 gdzie kolarze zaczeli wyścig 3 kilometry przed metą, ale dziś są inne góry i Pinot chociażby na tegorocznym TdFie jechał takie etapy beznadziejnie, Majka jest znacznie lepszym góralem od niego i jeżeli nie będzie żadnej katastrofy to spokojnie z nim wygra, a Rafał nie jest w złej formie o czym swiadcza jego wyniki na Vuelcie, dodam że wczoraj Pinot przyjechał o 1 miejsce przed Majką a jutro etap będzie dużo cięższy i na pewno bardziej odpowiada profilem Polakowi niż Francuzowi, no i jeszcze jedno bukmacherzy stawiają na to ,że Majka będzie pracował na Roche&#39;a wczesniej Majke na upartego zestawiano z Nibalim, Okej Rafał ma 1:40 do Roche&#39;a ale na Roche&#39;a ma kto pracować jest Sorensen jest Kreuziger no i jest też Zaugg a Majka na pewno dostanie wolną ręke więc tym bardziej uważam ,że Polak przed Francuzem,

i na zachęte
Rafał: &quot;Jak do tej pory wszystko idzie po naszej myśli. Nicholas jest bardzo mocny, ma tylko sekundę straty do Moreno, który objął prowadzenie w generalce. Ja również czuję się nieźle i sądzę, że możemy walczyć o wygraną. Dzisiaj ciężki etap z podjazdem pod Alto de Hazallanas, który może dużo zmienić w klasyfikacji. Noga jest jednak dobra i będę chciał być tam, gdzie potrzeba!&quot;

Sorry ale to mój debiut w tym dziale, więc jak jakieś głupoty napisałem to mnie poprawcie ????
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
W BMC najlepszym góralem jest Santaromita,a co do Kiserlovskiego to jeździe w drużynie Radioshack razem z Hornerem,Zubeldią i Cancellarą.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Na początku 10 etapu spora kraksa! Co najciekawsze miała miejsce na odcinku między startem honorowym a startem ostrym. Wielu zawodników leżało, kilku mocno ucierpiało. Poza wyścigiem m.in. Bart de Clecrq. W zdarzenie był tez zamieszany lider wyścigu Daniel Moreno.
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
Na początku 10 etapu spora kraksa! Co najciekawsze miała miejsce na odcinku między startem honorowym a startem ostrym. Wielu zawodników leżało, kilku mocno ucierpiało. Poza wyścigiem m.in. Bart de Clecrq. W zdarzenie był tez zamieszany lider wyścigu Daniel Moreno.
Czy to oznacza że zakład zostanie unieważniony lub przegrany ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom