>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Sbet może się walić na cycki bo tego nie zagramy - wycofane.

Biorę Alexa w parze z Farrarem na Unibecie po 1,45✅.Coś do dubla i jazda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
hmm. b365 wrzucił ofertę na podium P-R. Zakładając, że Fabian wszystkich pognębi jak Boonen przed rokiem i będzie rezygnacja wśród całej reszty, to można chyba spróbować jakiegoś sprintera.

Nudny jestem, ale TOP3 Kristoffa po 17 całkiem bez szans nie jest ;p Piękna wiosna, forma dopisuje, a jego kariera po medalu IO nabrała rozpędu. Z takich typowych brukarzy, to życzeniowo Boom, ale kurs tylko 5.0. W ostatnich 2 latach notuje progresję
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Fabian Kraksa dzis ,drugi raz moze nie wystartowac we Francji a na pewno nie za dobrze odbije sie to na jego dyspozycji
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ian Stannard - Lars Boom 2 @ 1,85 Betsafe ✅ 51-14
Sky bez wyraźnego lidera na ten wyścig. Ale raczej nie będzie to Stannard, prędzej pojadą na Hagena albo Thomasa. W odwodzie jest jeszcze Hayman. Więc teoretycznie Stannard to 4 opcja Sky na ten wyścig. Nie jest w rewelacyjnej formie. We Flandrii bardzo przeciętna i pasywna postawa i miejsce poza TOP100. Boom lider Blanco na ten wyścig. Dobra jazda i dużo ataków we Flandrii, a on o wiele lepiej jeździ na brukach we Francji aniżeli w Belgii. Do tego we Flandrii 11 miejsce a on zawsze w Piekle Północy przyjeżdża wyżej niż tydzień wcześniej w Belgii. Rok temu na Parix - Roubaix był 6, dwa lata wcześniej 12. Teraz jest w formie i czuję że powalczy o wygraną, bo Fabian poobijany może czasami mieć jakiś ogon a Boom zdecydowanie może się zabrać do tej wycieczki.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Fabian Cancellara - Filippo Pozzato | 2 - 5,00 (Unibet)⛔

Chciałem any other ale tylko 1,95 także zagram tę parę za parenaście złotych.Niewiele przemawia za moim typem patrząc na ostatnie wyniki, formę i generalnie wydaje się, że typ na Włocha jest o kant dupy.Cancellara to bohater ostatnich tygodni - klasyk, półklasyk nie robi mu to różnicy to odjeżdża i objeżdża wszystkich groźnych rywali jak chce.Wydawać by się mogło, że nie ma bata na niego, ale w tym tygodniu dwa razy upadał na trasie Paris-Roubaix gdzie trenował.Delikatne problemy z lewym barkiem i szyją, trochę go to uwiera, ale generalnie mówi, że nie przeszkodzi mu w przejechaniu Piekła Północy.Ja uważam, że jakiś delikatny problem to może być i jakby się uwydatnił na trasie to mógłby mieć Spartakus problemy stąd też idę w kierunku niespodzianki i stawiam w parze z Pippo Pozzato.Nic nie wygrał tej wiosny, jego plan na Flandrii i San Remo zawiódł.Został mu tylko ten klasyk i sam w prasie wspomina, że jest pompa na ten wyścig.Cały team ma na niego pracować ponadto sponsor techniczny [ Merida ] przygotował dla niego rower, który ma się sprawować skuteczniej na francuskich brukach.Dla Lampre też ważny wyścig także znalazłem takiego kolarza dla, którego może być to dobry wyścig, a patrząc na ewentualne problemy Fabiana idę w kierunku niespodzianki.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Paryż-Roubaix 2013 - Niki Terpstra v Ian Stannard 2.20 B365 ✅✅✅✅ 3 -51
Nicki rok temu zajal tutaj 5 miejsce , Stannard z 9 minutami straty byl gdzies pod koniec stawki.Holender to najprawdopodobniej druga opcja Omegi chociaz ostatnio Chavanel zawiodl we Flandrii i teraz Omega juz nie pojedzie poswiecajac kilku kolarzy na niego stad tu moze dostac wieksze szanse na liderowanie lub wolna reke.Zreszta sam o tym mowi ze bez Tooma bedzie mial szanse dla siebie tak wiec nastawia sie dosc mocno na ten wyscig.Stannard sporo faworyzowany ale niby dlaczego ? niby lubi ten wyscig tez sie na niego nastawia i w dodatku chcialby byc liderem w swojej druzynie ale ja w to nie wierze ze dzis podola ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Thomas Voeckler - Davide Rebellin 1 @ 1,70 Betsafe ✅ 14-??
Gram na ubiegłorocznego zwycięzcę Brabanckiej Strzały. Voeckler przygotowuje się do Ardeńskich Klasyków. Tak na dobrą sprawę to on od tego wyścigu zaczyna na poważnie sezon. Toma to najlepszy zawodnik jeśli chodzi o technikę jazdy, dobrze zjeżdża z gór a jutro jest sporo podjazdów i zjazdów. Na bruku też sobie radzi. Rebellin to dziadek z CCC, ma już 42 lata. Zawodnik u którego wykryto stosowanie dopingu już nigdy nie wrócił do dobrej dyspozycji chociażby z do tej z 2004 roku kiedy wygrał 3 klasyki LBL, Walonię i Amstel Gold. Dla mnie w tej parze zdecydowanym faworytem jest Francuz którego uważam za faworyta tego wyścigu. Rebellin chyba na wyrost faworyzowany. Poza tym w CCC jest Marycz i on może porobić robotę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
na szybko
Amstel Gold Race:
Valverde najlepszy Hiszpan 1.8 unibet ✅
- wyścig nie kończy się na Caubergu, końcówka identyczna z MŚ, więc trzeba tu puncheurów ze sprintem, a Piti jest w tym oczywiście dużo lepszy. Purito powinien celować w Strzałę Walońską, bo nawet rok temu gdzie był w życiowej formie to niewiele zdziałał w AGR. Raczej tylko ta 2 powinna się liczyć.
Wygra Sagan/Gilbert
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
AGR 2013

Bet na jutrzejszego Amstelka.

Gianni Meersman - Simon Geschke | 2 - 1,61(Pinnacle)✅


Może się wydawać nietypowy bet bo mały znani kolarze w stawce, ale uważam, że Niemiec z Argos ma większe atuty aby wjechać szybciej na Cauberg.Przede wszystkim Gianni to w większości przyboczny Cava czy też innych ważniejszych &#39;&#39;graczy&#39;&#39; Omegi, dostał swoją szansę w Katalonii gdzie zgarnął dwa etapy, ale nie ma się oszukiwać - tam nie było żadnego sprintera z prawdziwego zdarzenia.Właśnie, Gianni to sprinter i raczej nie ma co liczyć, że jutro zaprezentuje się jako kolarz klasyczny.Ponadto nie jest to opcja numer jeden Quickstepu.Jest nią Kwiatek, ale nie wiadomo jak będzie sobie radził w pierwszym wyścigu Tryptyku także w dalszej kolejności w liczyć się tam będą Velits, może Pinot.Geschke to kolarz Argos.Nie ukrywam swojej antypatii do tego teamu, ale tego kolarza obserwuję w tym sezonie wnikliwie i osiąga ciekawe wyniki.Parę dni temu w Brabańskiej strzale przyjechał wysoko bo piąty wraz z Chavanelem na pofałdowanej końcówce także nie powinno być tak źle z jego umiejętnościami wspinaczki.Co istotne to nie ma Degenkolba [ 4. w MŚ na tej samej końcówce ] ani Kittela, a jego koledzy z zespołu równie niewyraźni także do końca nie wiadomo kto jest liderem [ de Koer, Dumulin ? ] i w tym też upatrywałbym jego szans - jest w dobrej dyspozycji ostatnimi czasy także może wykręcić dobrą lokatę, a na pewno lepszą niż Meersman, który to raczej może powalczyć na kresce aniżeli na takiej końcówce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
AGR
Sergio Louis Henao Montoya - Carlos Betancur 1 @ 1,70 Betsafe ✅ 6-DNF
Amstel Gold polega na tym by być bardzo dynamicznym na Caubergu. Takiego dynamitu odmówić nie można Kolumbjanie ze Skaja. Prawda jest taka że jeśli Brytole chcą coś jutro ugrać to muszą jechać na niego. Uran nie ma takiej dynamiki. A te Haymany i Hageny to sobie mogą powalczyć o miejsce w 3 dziesiątce. Rok temu co prawda dopiero 21, ale teraz widać że dojrzał jest w formie, może zdecydowanie powalczyć o wygraną. Betancur z grupy Ag2r nie ma takiej szybkości, jest to świetny zawodnik na wspinaczki ale nie potrafi połączyć szybkości ze wspinaniem. Do tego Francuzy mają Nocentiniego i dla mnie to jest zawodnik który powalczy o TOP10.
Philippe Gilbert - Simon Gerrans 1 @ 1,73 Pinnacle ⛔ 5-3 ????
Drugi typ na Strażaka z Belgii. Co by się nie działo to BMC pojedzie na Filipa. Mistrz Świata na tej trasie wie co zrobić by powtórzyć wynik sprzed roku. Zwycięzca AGR z 2010 i 2011 roku. Trasa jest wręcz stworzona dla niego. Jutro powalczy z Saganem o wygraną. Gerrans też dobry zawodnik, ale zawsze istnieje taka możliwość że Orica pojedzie na Albasiniego. Mocno liczę jutro na Gilberta który na Barbnackiej Strzale pokazał że wraca wielki Philippe Gilbert.
Tak się jeździ:
http://www.youtube.com/watch?v=qCzYs-UXrno
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Amstel Gold Race 2013 - Michal Kwiatkowski v Niki Terpstra 1.50 B365 ✅✅✅✅
5 miejsce Polaka ????

Michał ma byc nie pisanym liderem na tym wyscig szef zespolu widzac go jak gladko pokonuje podjazdy na Flandrii musial mu dac tutaj szanse na pokazanie sie. Terpstra sam mowi ze nie trenowal przez kilka ostatnich dni po zaje ciu 3 miejsca w Rubaix jego dyspozycja moze byc zagadka jedzie u siebie a le nastawia sie ra czej na pomoc dla kolegow powinno we jsc lajtowo . warto nawet po niskim kursie
e: Pogrywam na Pinnacle jeszcze po wiekszym kursie ktorego wczesniej nie zauwazylem
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kursy zleciały na łeb na Strzałę Walońską :| Liczę, że Sagana i Gilberta wyręczą Kolumbijczycy.
Valverde chyba czeka na niedzielę, a Contador tu nie namiesza w czołówce, skoro na VaPB przegrywał z kolarzami typu G. Caruso.
Purito mocno obolały, podobnie solidny ból musi odczuwać Henao, ale on po upadkach jeszcze wywalczył miejsce w 10 na Amstel.
Tak po cichu wychodzi mi z tego, że wygra Quintana ;)
Anton - Gadret 1 1.64 pinnacle ✅ szkoda Betancura
Anton w niedzielę sprawdził nogę pod Cauberg wyskakując z peletonu, więc sadzę, że coś szykuje na środę. Notował tu już 2 razy miejsce w TOP5 - 2 i 3 lata temu. Z kolei John bardzo rzadko startuje w klasykach, w historii żadnego wyniku godnego uwagi w Ardenach. Do tego w ekipie ma Betancura, względnie Nocentiniego, a Baskowie pojadą na Igorka ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Fajny bet DV, też pójdę za drobniaki w stronę Antona.

Joaquim Rodriguez - Philippe Gilbert | 2 - 1,55 (Sportingbet)⛔

Ode mnie typ po najmniejszej linii oporu.Tj. niby obaj faworyci, ale nie ogarniam czemu tak wysoko jest stawiany Purito.Dziś udzielił wywiadu, że po upadku na Amstelku trochę pokręcił, ale dodał, że niby ma jedynkę na wyścig to i tak będzie ciężko obronić tytuł.Czytać można między słowami, że nie jest w pełni dyspozycji i raczej nie liczyłbym przy takim obrocie sprawy na Hiszpana z Katiuszy jutro.Może Caruso, może Losada, może Dani Moreno wykażą się bardziej niż Purito.W parze jest zestawiony z Gilbertem, w niedziele pokazał niezłą moc, ale winą jego ekipy było to, że nie gonili Kreuzigera wcześniej.Także typ na głównego faworyta przeciwko zwycięzcy sprzed roku, ale Rodriguez z problemami zdrowotnymi także kto wie czy się nie wycofa podczas startu.Myślę, że warto bo niewiele przemawia za Purito stąd też Gilbert jest faworytem, ale kurs i tak niezły do gry.

Jakbyście znaleźli gdzieś value w parze właśnie z Rodriguezem to myślę, że też można próbować bo może po prostu nie dojechać.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wouter Poels - Michal Kwiatkowski 1 @ 2,52 Pinnacle ⛔ 113-5 Kwiatek :browar565:
Z całym szacunkiem dla Michała ale bez przesady. Jest mocny co potwierdził na Amstel Gold, ale prawda jest taka że nie potrafił utrzymać koła i atakować czy nawet bronić się tak mocno jak Gilbert, Gerrans czy Valverde. Więc jutro na Muur de Huy na ścianie 9% po prostu nie da rady, Poels ma moc jest jedynką przed wyścigiem w Vacansoleil i uważam że ma duże szanse na potworzenie albo i poprawienie miejsca z ubiegłego roku kiedy został sklasyfikowany na 15 pozycji.
Chciałem grać na Purito z Saganem po @1,85 ✅ (heh) w Bet365, ale Koza mi namieszał w głowie i odpuszczam. Sagan sobie może wygrywać Barbańskie strzały i inne małe klasyki ale prawda jest taka że Falndrii, Paryż-Rube, Amstel Gold, Walonii i LBL nigdy nie wygra.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Liege-Bastogne-Liege 2013
- Wyścig - Zwycięzca - Philippe Gilbert v Alejandro Valverde
(H2H) 1.60 B365 ✅✅✅✅

Hiszpan dobra forma w tym sezonie Ardenskie klasyki konczyl w top 10 ale jak sam mowi traktowal je barziej jako forme przygotowan wlasnie do Staruszki.W ostatnich wypowiedzial mowil ze zalezy mu najbardziej na tym wyscigu w poprzednich latach czesto tutaj bywal na podium.Gilbert niby forma ok ale w koncowkach zawsze mu brakuje.Na Wallloni tak mu odcielo prad ze przyjechal poza czolowa dziesiatka mysle ze tutaj moze juz zabraknac mu troche mocy.trasa w sam raz dla Valverde.Smialo mozna grac tez podium Valverde po kursie 2.50✅ .ja ide ostozniej mysle ze Gilbert w tym wyscigu zadnej roli nie odegra.Jesli bedzie finish z jednej malej grupki Valverde i tak jest szybszy od Belga co pokazal nawet ostatnio w Amstel Gold Race
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
L-B-L 2013
Daniel Martin - Michał Kwiatkowski 2 - 2.20 bet365 ⛔
Bez zbędnych analiz. Michał wielka forma. Było TOP5 na Amstel i FW. Będzie i na &quot;Staruszce&quot;. Jeżeli przyjedzie duża grupa, to Kwiatek z palcem w... kasku objedzie Martina. Kursik 2.20 na Polaka trochę przesadzony, ale to nie mój (nasz) problem.
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Jakby Kwiato nie pojechał, to z Martinem by przegrał. Osobiście nie spodziewałem się, że kolarz Garminu tak pozamiata na finiszu. Wytrzymał atak Purito. Potem sam depnął. Ładne zwycięstwo Irlandczyka.
No to teraz czekamy na Romandie, gdzie pewnie będzie można grać przeciwko faworytom Giro, którzy będą czarować się przed pierwszym Grand Tourem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Alejandro Valverde - Igor Anton 1 @ 1,571 Sportingbet ✅ 2-??
Mimo TdP nie zapominajmy o Clasica San Sebastian co roku skupia wielkie osobowości i nie inaczej jest w tym roku. Faworytem jest Valverde czyli zwycięzca CSS z 2008 roku. Musi ratować przegrany sezon, w formie jest dobrej na TdF przegrał z przeciwnościami losu i dzisiaj liczę że Piti wygra. Anton też jechał TdF ale rewelacji tam nie było. Dzisiaj Anton na pewno nie zgubi w górach Valverde, odwrotnie też nie powinno być. Ale na zjazdach i na szybkim finiszu Valverde jest o wiele lepszy. Także gram na zawodnika Movistaru.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro zaczyna się mój ulubiony wyścig drugiej kategorii Danmark Rundt myślę że jak co roku będzie dochodowy. Szkoda że nie jedzie Fuglsang no ale TdF było nieco ważniejsze niż domowy wyścig :grin:
Klasyfikacja Generalna:
Manuele Boaro -Andre Steensen 1 @ 1,36
Alex Rasmussen - Michael Morkov 1 @ 3,00
AKO: 4,08
Betsson

Boaro lider Saxo Banku na ten wyścig, bardzo dobry czasowiec a na tym wyścigu to spory handicap. Rok temu 3 miejsce w wyścigu. Steensen dla mnie anonim, patrzę w wyniki i nie ma żadnej rewelacji, do tego czasówka słaba i pewnie dostanie ze 1,5 minuty na samej ITT od Boaro.
Drugi typ na Rasmussena z Garminu po pierwsze na czas o wiele lepszy i też tutaj ok 1 minuty zarobi nad Morkovem. Morkov lekko na smyczy bo w drużynie jest właśnie Boaro. Parzę w skład Garminu i wychodzi mi że Alex będzie liderem bo na pagórkach nie straci a na ITT nadrobi no i jest value.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sacha Modolo - Bryan Coquard 1 @ 1,60 Bet365

Myślę że różnica co najmniej poziomu jeśli chodzi o tych sprinterów. Włoch Modolo dobry sezon na początku tzn w maju na Giro bardzo fajnie wyglądał. Później zrobił przerwę i na wyścigu w Chinach, co prawda obsada była średnia wygrał 6 etapów na 13 :grin::grin::grin: na 9 etapach był w TOP10. Także widać noga ponownie zapodaje, jest szybkość i to najważniejsze i teraz praktycznie z tym samym pociągiem przyjeżdża do Danii a to dobrze wróży. Coquard z Europcaru młody zawodnik 92 rocznik, jeszcze nie ta półka wygrywał etapy żadnych konkretnych wyników nie ma. Ma jeszcze czas, brak mu obycia z najlepszymi czego nie można powiedzieć o Modolo. Liczę że Sacha powalczy jak na Giro z Cavem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom