>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2013 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
No Schleck trzeba przyznac ladnie sie popisal nastepnym wyscigiem w ktorym ma jechac to Hiszpania 1 kwietnia rusza wyscig po kraju Basków.Sporo dobrych kolarzy ma tam wystartowac bedzie swietna obsada. Valverde Contador Porte Henao TVG Talansky. CIekawe z kim Andiego porownaja, sprinterow tu wprawdzie za duzo nie wystartuje ale mysle ze kogos odpowiedniego mu znajda ????
Oby byla oferta bo ciekawy wyscig sie szykuje i typersko tez bedzie na kim zarobic troche kaski
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde 2013
Mark Cavendish wygra 1 etap z opcją ech way @ 14,00 Bet365 ⛔ 16
Ten kurs jest grubą przesadą, np Unibet płaci na wygraną Marka @3,5 i to jest odpowiedni kurs. Profil etapu przedstawiony na oficjalnej stronie jest zakłamany jak polityka Donalda Tuska. Maksymalne odchylenia wysokości na całym etapie wahają się w granicach 100m więc krótko mówiąc tam jest prawie płasko. Utrudnieniem mogą być tylko brukowe elementy trasy no ale bez przesady. W 2011 roku dojechała do mety duża grupa z której wygrał sprinter (notabene gorszy od Cave) Greipel. W 2009 roku tu jednak po ucieczce wygrał też sprinter Pozzato. Jutro też dojedzie duża grupa bo za dużo drużyn ma interes w tym by doszło do finiszu właśnie z peletonu. Cave, Greipel, Sagan, Kristoff, Demare, Modolo, Chichi czy Ciolek, przecież to najlepis sprinterzy w peletonie i ich drużyny zrobią wszystko by był finisz z dużej grupy, bo każdy będzie miał nadzieję że wygra a i tak pogodzi ich Cavendish. Jaka jest pozycja Cava w Omedze ciężko określić, bo oni mogą jechać ogólnie w całym wyścigu na 3 fortepiany czyli Chavanel, Terpstra i Boonen, ale z tego względu że Boonen jest poobijany (jutro nie odegra żadnej roli) więc wynika z tego że na tym płaskim etapie pojadą na Cave.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Arnaud Demare - Leigh Howard 1 @ 2,00 Bet365 ✅ 2-38
Tutaj sprawa jest dość prosta. Demare to pierwsza i jedyna opcja FDJ na etapy sprinterskie Marc Madiot powiedział że Demare ma wygrywać takie etapy a ja w to wierzę. Co prawda jutro nie wygra bo wygra Cavendish ale wysoka pozycja jest w zasięgu. Jest szybki w tym roku młody Francuz a to rocznik 91 (najlepszy ). DObra jazda na TDU, czy też na Torreno-Adriatico, do tego dobry występ w Belgijskim klasyku Gent-Wevelgem gdzie był 12. Jednym słowem jest w formie. Howard to też dobra sztuka w tym roku, ale jedn jedno duże ale ma tym wyścigu Orica ma dużo zawodników na których może jechać czyli Cooke, O&#39;Gardy, Kruopis czy zawodnik liczony do generali Durbridge. Najpewniej pojadą jutro na Kruopisa bo Litwin jest najszybszy z tego zespołu w tym wyścigu. Kurs spory bo pewna pozycja Demare i niepewna Howarda to sporo argumentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Klasyfikacja Generalna: Guillaume Van Keirsbulck - Maciej Bodnar 2 @ 1,725 Pinnacle ⛔ 9-DNF
No i tutaj trochę patriotycznie ale nie na pałę. Belg to zawodnik Omegi a tam do generalki jest Chavanel i Terpstra więc na swoje konto nie pojedzie. Bodnar za to ma pomagać Saganowi jak to robił w niedzielę na Belgisjkiej Ziemii. Do tego jazda na czas gdzie Bodnar dołoży jakieś 30 sekund rywalowi. Rok temu Bodnar 3 na tym wyścigu, Van Keirsbulck 46. Będzie powtórka ;) a kurs o dziwo rośnie na ten zakład tzn z 1,30 na 1,725 więc spróbuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Driedaagse De Panne Etap 1 - Peter Sagan v Tom Boonen B365
✅✅✅

kurs 1.30 tylko ale nawet i tak niski warto ni e ma prawa nie wejsc . Bonnen mocno Poobijany po Gent Wewelgen najprawdopodbniej sie wycofa bo ma wazniejsze wyscigi przedsoba Sagana nie trzeba tlumaczyc rok temu tu wygral etap i dzis tez tak bedzie ;)
Do dubla w sam raz mozna Demare od Dawida dolozyc lub grobo w singiel na Sagana
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Gerard Ciolek - Leigh Howard 1 @ 1,72 Unibet ✅ 18-32
O Howardzie wczoraj pisałem tak:
Howard to też dobra sztuka w tym roku, ale jedno duże ale... na tym wyścigu Orica ma dużo zawodników na których może jechać czyli Cooke, O&#39;Gardy, Kruopis czy zawodnik liczony do generali Durbridge. Najpewniej pojadą jutro na Kruopisa bo Litwin jest najszybszy z tego zespołu w tym wyścigu.
Trzeba to podtrzymać, co prawda dzisiaj najlepszy z Oricy był Howard miejsce 38 więc szału nie ma to jutro Orika nie powinna się tak sponiewierać jak dzisiaj i Kruopis czy ktoś inny może powalczyć o czołową lokatę. Ciolek się przełamał, dobra jazda tego zawodnika. Drużyna Afrykańska MTN Qgubeka to drużyna gdzie wszystko kręci się wokół Ciolka. Zdecydowany lider zespołu. Dzisiaj został w drugiej grupie i dopiero 33 miejsce. Bezpośrednio na finiszu szybszy jest Ciolek także powinno być dobrze.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Driedaagse De Panne 2013 - Etap 2 - Marcel Kittel v Sacha Modolo 1.50 B365 ⛔⛔⛔⛔
no niestety Kittel 10 minut straty tak jak pisalem w poscie nizej szkoda ze nie sprawdzilem tego wczesniej wtedy bysmy zagrali w druga strona mocniej Kittel rok temu na podobnej trasie wygra l ten etap w tym wyscigu dzis tez powinien byc wysoko. Umiejetnosci sprinterskie minimalnie ale na korzysc Ni emca.Głownym motywem ktorym sie tu kieruje jest tez druzyna Shimanno to rozprowadzenie juz ma dosc opanowane czego nie mozna powiedziec o druzynie CSF Bardiani . Powinno wejsc lajtowo ale Kittel jak to Kittel troche &quot;lamaga&quot; sie robi wiec nie wiadomo czy gdzies nie zagubi sie .Dlatego ostroznie ze stawka 1/4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Nie zdazylem w pore sprawdzic. Kittel jedzie ten wyscig po grypie sam mowi ze ciezko mu sie jedzie no ale zobaczymy.... kurs na Modolo w okolicach 2.0 wiec jak ktos chce niech kontruje do 11;40 jest czas. ja imo typ zostawiam bo 1/4 stawki nie warto zachodu
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Driedaagse De Panne - Stage 3B - Tom Dumoulin v Niki Terpstra 1.45 B365 ✅✅✅✅
Dzis krotko bo nie ma czasu .dla mnie peffka Nicki u siebie dobry na czas top 5 pojedzie nspokojnie. niski kurs ale i tak warto mozna smialo mocn o grac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Driedaagse De Panne - Stage 3B - Tom Dumoulin v Niki Terpstra 1.45 B365
Dzis krotko bo nie ma czasu .dla mnie peffka Nicki u siebie dobry na czas top 5 pojedzie nspokojnie. niski kurs ale i tak warto mozna smialo mocn o grac.
Również zagrałem ten typ z tym że w Pinnacle po @1,481 ✅ 9-5. Terpstra rok temu 4 w czasówce przegrał tylko z Chavanelem, Westrą i Tuftem więc wstydu nie było. Tutaj widać że mu mocno zależy więc powinno wejść dość spokojnie. Dumoulin dobrze pojechał ITT w Tirreno-Adriatico i chyba za mocno go teraz faworyzują.
Gerard Ciolek - Leigh Howard 1 @ 1,833 Pinnacle ⛔ 82-76

Tutaj sprawa nadal jest prosta:
O Howardzie wczoraj pisałem tak:
Howard to też dobra sztuka w tym roku, ale jedno duże ale... na tym wyścigu Orica ma dużo zawodników na których może jechać czyli Cooke, O&#39;Gardy, Kruopis czy zawodnik liczony do generali Durbridge. Najpewniej pojadą jutro na Kruopisa bo Litwin jest najszybszy z tego zespołu w tym wyścigu.
Trzeba to podtrzymać, co prawda dzisiaj najlepszy z Oricy był Howard miejsce 38 więc szału nie ma to jutro Orika nie powinna się tak sponiewierać jak dzisiaj i Kruopis czy ktoś inny może powalczyć o czołową lokatę. Ciolek się przełamał, dobra jazda tego zawodnika. Drużyna Afrykańska MTN Qgubeka to drużyna gdzie wszystko kręci się wokół Ciolka. Zdecydowany lider zespołu. Dzisiaj został w drugiej grupie i dopiero 33 miejsce. Bezpośrednio na finiszu szybszy jest Ciolek także powinno być dobrze.
Wszystko podtrzymuję, z tym że Orica kompletnie jest pogubiona na tym wyścigu. Nie wiem co się z nimi dzieje ale jak Howard dwa razy dojeżdża najlepiej z drużyny to coś jest nie tak. Ciolek dzisiaj źle wyszedł z zakrętu przed finiszem i nie miał gdzie nadrabiać, do tego dzisiaj było mocno pod wiatr i nie miał gdzie złapać prędkość. Ale widać że jest ogólnie szybki i powinien jutro zafiniszować w top10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Luke Durbridge - Niki Terpstra 2 @ 2,96 Pinnacle ✅ 9-5
Ogromnie value, tym bardziej że Orika jedzie jak jedzie na tym wyścigu. Po drugie Terpstra ma dużą przewagę w generalce i on jeszcze powalczy o wygraną w całym wyścigu a Durbridge nie, do czego zmierzam? a no do tego że motywacja może odegrać tu kluczową rolę a ta powinna być większa u Terpstry. Kolejna sprawa jest taka że Omega jeździ kapitalnie na czas. Rok temu Terpstra 4, Durbridge 8 na tym etapie. Australijczyk nie jest na pewno w rewelacyjnej formie, Terpstra może też nie ale ostatnia jazda tego zawodnika napawa optymizmem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Tour Of Flanders 2013
Wyścig - Zwycięzca - Ian Stannard v Edvald Boasson Hagen 2.10 B365 ✅✅✅✅
Hagen z Thomasem maja byc liderami w SKY na Flandrie .Stannard to 3 albo nawet 4 ich opcja .Hegen nie dawno mial chorobe ale juz wszstsko jest ok i ostatnio notowal progress w wynikach (9 miejsce w E3) na Flandrie ma byc 100 % gotowy.Lubi takie tereny szybski na finisszu mze sie liczyc nawet o wygrana. Ja pogralem po 2.10 dwa dni temu teraz juz spadlo troche typ jednak podaje teraz dopiero mimo to i tak warto pograc mimo tych spadkow
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
C 748

crystiano07

Użytkownik

Już jutro chyba mój ulubiony wyścig klasyczny (obok Walońskiej Strzały) czyli Flandria, a więc mnóstwo podjazdów i bruku ???? . Jeśli miałbym typować zwycięzcę to postawiłbym na Sagana, ale spróbuję coś z H2H polecić ;).
Tu jeszcze lista wszystkich podjazdów:
1. Tiegemberg (90,7 km / 165,5 km; 750 m; 5,6% - max. 9%)
2. Taaienberg (112,6 km / 143,6 km; 530 m; 6,6% - max. 10%; 500 m bruk)
3. Eikenberg (119 km / 137,2 km; 1300 m; 6,2% - max. 10%; 1200 m bruk)
4. Molenberg (134,2 km / 122 km; 463 m; 7% - max. 14,2%; 300 m bruk)
5. Rekelberg (148,7 km / 107,5 km; 800 m; 4% - max. 9%)
6. Berendries (154,1 km / 102,1 km; 940 m; 7% - max. 12,3%)
7. Valkenberg (159,5 km / 96,7 km; 540 m; 8,1% - max. 12,8%)
8. Oude Kwaremont (182,2 km / 74 km; 2200 m; 4% - max. 11,6%; 1500 m bruk)
9. Paterberg (185,6 km / 70,6 km; 360 m; 12,9% - max. 20,3%; 360 m bruk)
10. Koppenberg (192,2 km / 64 km; 600 m; 11,6% - max. 22%; 600 m bruk)
11. Steenbeekdries (197,6 km / 58,6 km; 700 m; 5,3% - max. 6,7%)
12. Kruisberg/Hotond (209,4 km / 46,8 km; 2500 m; 5% - max. 9%)
13. Oude Kwaremont (119,3 km / 36,9 km; 2200 m; 4% - max. 11,6%; 1500 m bruk)
14. Paterberg (222,7 km / 33,5 km; 360 m; 12,9% - max. 20,3%; 360 m bruk)
15. Hoogberg/Hotond (229,7 km / 26,5 km; 3000 m; 3,5% - max. 8%)
16. Oude Kwaremont (239,5 km / 16,7 km; 2200 m; 4% - max. 11,6%; 1500 m bruk)
17. Paterberg (242,9 km / 13,3 km; 360 m; 12,9% - max. 20,3%; 360 m bruk)
Stijn Devolder v Michael Schar @ 1 @ 2.2 @ B365 ⛔
W ofercie Bet365 coś takiego wpadło mi w oko i widzę tu lekkie value na Stijna. Devolder będzie drugą opcją w Radio za Cancellarą oczywiście, a w przeszłości dwukrotnie zwyciężał we Flandrii, więc umie ten wyścig jeździć. Obaj w tym sezonie super wyników nie notują, ale w zespole Szwajcara jest więcej specjalistów od klasyków (Van Avermaet, Hushovd, Burghardt) i będzie on musiał raczej pracować na swoich partnerów.
Z ewentualnym graniem poczekam jeszcze na jakieś opinie m.in. Dawida, bo tak jak jakiś czas wspominałem dopiero wracam do oglądania kolarstwa i póki co nie są to jakieś peffki, ale ta para moim zdaniem dosyć interesująca ;).
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Flandria 2013
Zobaczymy komu Wielkanocny zajączek przyniesie zwycięstwo w najważniejszym monumencie w 2013 roku. Faworytów jest dużo, ale tak na poważnie to jest dwóch. Fabian &quot;Sartakus&quot; Cancellara i Peter Sagan. Z całego serca życzę sobie zwycięstwa Fabiana. Zespół ma niezwykle mocny i jeśli Spartakus pociśnie tak samo jak na E3 to wygra Flandrię tak jak w 2010 roku. Flandria nie da się zdobyć byle komu, nie wybacza błędów więc doświadczenie Fabiana weźmie górę nad Saganem. Szkoda że Paterberg jest taki krótki bo gdyby dodać tak 200 m do tych 360m które mamy to nie było by zmiłuj na tym podjeździe. Ale przed finałowym podjazdem mamy Kwaremont i praktycznie tam będzie 1 finałowa selekcja. Bo selekcja ogólna będzie już przy pierwszym podjeździe na Kwaremont czyli na 182 km. A może i wcześniej bo brukowy podjazd Taaienberg też jest trudny. Drużyny wystawiły solidnych brukowców praktycznie wszystkie zespoły mają zawodnika na wysokie miejsce oprócz Garminu i Euskaltelu. Od stronu bukmacherskiej

Tom Boonen - Sylvain Chavanel 2 @ 2,00 Sportingbet 8/10 ✅ DNF-13
Odwrócone kursy w tym pojedynku, w innych bukach @1,55 na Chavanela co uważam za słuszne. Francuz jest w doskonałej formie. Jeśli tylko charakter Bonnena pozwoli by Omega pojechała na Sylviana to mają szanse na podium w innym wypadku nie. Bonnen jest po kontuzji łokcia, musiał przejść operację i było wszystko fajnie wracał do formy chociaż i tak jeszcze nie miał formy na wygranie Flandrii to na 3 Panne się przewrócił i poobijany wycofał z wyścigu. Dla mnie Tomek nie ma formy by powalczyć o wygraną, Chavanel ma. Rok temu gdy Bonnen miał dobrą formę brakowało 100 m by na Paterbergu stracił koło od najlepszych teraz gdy formy nie ma to straci.
Andrey Amador - Gustav Larsson 1 @ 1,63 Unibet 6/10 ✅ 59-70
Amador jedzie dobry sezon. Na Gent-Wevelgem 10 pozycja. Na Monte Paschi Strade Bianche 15 pozycja. Dobra jazda na Tirreno-Adriatico. Można dodać też że dość mocno Movistar nastawia się na dobrą pozycję Amadora we Flandrii. Widać że mocno poprawił jazdę po brukach i jutro może być mocny. Oj może być. Larsson z IAM-u do mnie nie trafia. Dla mnie to tylko i wyłącznie specjalista od prologów. 17 pozycja na Dwars door Vlaanderen zaślepia oddsmakerów. Ale Flandria jest dla niego nieosiągalna. Ona nie da mu się zdobyć, będzie cierpiał na brukowanych podjazdach. Do tego ten cały IAM nie ma mocnej drużyny w przeciwieństwie do Movistaru. No i po drugie Larsson ma w drużynie Hausslera który jako jedyny może odegrać w tym wyścigu niezłą rolę tym bardziej na Belgijskich klasykach ten w tym roku spisuje się bardzo dobrze. Ostatnio na Gent-Wevelgem to on rozerwał cały peleton.
Juan Antonio Flecha - Sebastian Langeveld 2 @ 1,709 Pinnacle 7/10 ✅ 21-10 Flecha jest słaby w tym roku. To 5 miejsce na Gent-Wevelgem może sobie schować do plecaka. Gdzie się nie pojawia odnosi kiepskie wyniki i tutaj może być podobnie. Tym bardziej że w Vacansoleilu jest Leukemans który będzie liderem Holendrów. Do tego jest Włoch Selvaggi który na ten moment też jest lepszy niż Hiszpan. Langeveld jedyna i rozsądna opcja Oricy. Widać że forma jest bardzo dobrze budowana w tym roku, zaczynał słabo sezon ale co wyścig jest zdecydowanie lepiej na Strade Bianche 23 pozycja i od tamtego czasu mocno trenował co zaowocowało w oficjalnym sprawdzianie formy na E3 gdzie zajął 5 miejsce. Flecha padnie gdzieś na Paterbergu.
Pobawimy się jeszcze w gwiazdkowanie:
***** Cancellara
****Sagan
***Chavanel, Pozzato, Langeveld
**Amador, Van Avermaet, Voeckler,
*Terpstra, Bonnen (tylko dlatego że to Bonnen :cool ???? , Roelands, Haussler
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Tom Boonen - Sylvain Chavanel 2 @ 2,00 Sportingbet 8/10
Tom Boonen miał &quot;kraksę&quot; i został zabrany do szpitala.
Linku do info nie mogę wstawić bo nie mam 10 postów. ????
Co się ogólnie stanie w takim wypadku jeśli Chavanel ukończy wyścig ?
Pewnie zależy od bukmachera , ale chyba będą zwroty ? :-|
// Plus.Nie ma zwrotów w przypadku jak się wycofa jeden zawodnik.Wycofany jest liczony jako przegrany więc Chava na plus.Kozi.
// Świetnie. dziękuje za informację ???? Chaotin.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Po dzisiejszym pokazie 1.72 na Fabu daje b365 na piekło północy. Konkurencji dla niego nie widzę, ale szanujmy się, bo szanse na kraksę czy defekt w tym wyścigu są bardzo duże. W bahu 2.5 i to jeszcze mogę zaakceptować, o ile ominą go przygody to wygra Roubaix po raz 3.
Czyżby po raz kolejny tripel: E3, Flandria i P-R wygrane przez 1 zawodnika?
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Scheldeprijs 2013

Wyścig w środę, ale w B365 już mamy ofertę ;).
Gerald Ciolek v Kenny De Haes @ 1 @ 1.7 - zwroty chyba, bo Ciolek nie startował
Początkowo było 1.6, a po chwili podskoczyło do 1.7 co mnie lekko zdziwiło. O Ciolku pisał tu już sporo Dawid i wypada się pod tym tylko podpisać. Niemiec to największa gwiazda zespołu z RPA i prawdziwy lider, na którego na pewno będą pracować. Gerald w tym sezonie odwdzięcza się znakomitymi wynikami i wygranymi w Mediolan-San Remo oraz etapem na Driedaagse West-Vlaanderen - Johan Museeuw Classics. Jego przeciwnik też ma niezły sezon i zwycięstwo w Handzame Classic oraz etap podczas wyścigu na Majorce. Niedawno obaj jechali w De Panne i jeśli finiszowali w tej samej grupie to za każdym razem lepszy był Niemiec. Moim zdaniem warto zagrać na Ciolka w tej parze.
Myślę jeszcze o Kristoffie z Demarem, bo Norweg w bardzo wysokiej dyspozycji na początku sezonu, ale jeszcze się wstrzymam.
e: zapomniałem jeszcze wspomnieć, że w zespole De Haesa jest jeszcze jeden niezły sprinter, Gregory Henderson. W tym sezonie póki co bez sukcesów, ale to zawsze jakaś &quot;konkurencja&quot; wewnątrz ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Scheldeprijs 2013
Alexander Kristoff - Yauheni Hutarovich 1 @ 1,60 Sportingbet ✅ 5-14
Kristoff w dobrej formie w tym roku. Z dużej grupy bardzo fajnie potrafi zafiniszować. Gdzie się nie pojawia to zajmuje miejsca w czołówce. Ostatnio 4 we Flandrii. Dobra jazda na De Panne. Na Milan San Remo, czy na PN. Dla mnie na ten moment to TOP5 jeśli chodzi o sprinterów. Hutar zdecydowanie słabszy zawodnik. Na PN bez żadnych specjalnych wyników. Tylko w Katarze w tym roku jeździł nieźle ale tam była raczej słabsza obsada sprinterska. Ostatnio w jakiś wyścigach drugiej kategorii i nawet tam nie mógł wygrywać. Dla mnie zdecydowanym faworytem tej pary jest Norweg.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Alexander Kristoff - Yauheni Hutarovich 1 @ 1,60
Podbijam ten typ.Kristoff w bardzo dobrej dyspozycji na ten moment, jeździ szybko na kresce, ósmy w Milan-San Remo, tam gdzie lamił Schleck również wysoko na wszystkich etapach wreszcie Flandria czwarty, ale z finisz z grupy miał najszybszy.Dobry okres Norwega.Zaś Białorusin ostatnio w wyścigach drugiej kategorii, trzeci w Val d&#39;Ille Classic, drugi w Route Adélie.Generalnie słabo widoczny w tym roku.Katiusza jedzie na Kritoffa bo nie ma lepszego sprintera zaś w Ag2r szanse mogę mieć też Appollonio czy Beletti.Dobry bet.
Poszukam może czegoś z Demare jeszcze bo Francuzik w dobrej formie ostatnio.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ja zagrałem z Farrarem w unibecie Norwega po 1.45 w sumie nie jest tak źle, Tyler słaby w tym roku, a Kristoff imponuje ostatnio, takie zastępstwo Hushovda może z niego być. ✅
Nic tylko czekać aż kursy na live na Cave będą spadać i spróbować any other ;p Jakoś ta Omega w rozprowadzaniu nie ma szczęścia.
a davey-watt nie ma szczęscia, bo oczywiście live nie było ;]

Kolejne kolarskie święto.
Odcinki bruku na P-R:
27. Troisvilles (km 98.5 – 2,200 m) ***
26. Viesly (km 105 – 1,800 m) ***
25. Quiévy (km 107.5 – 3700 m) ****
24. Saint-Python (km 112.5 – 1,500 m) **
23. Vertain (km 120 – 2,300 m) ***
22. Verchain-Maugré (km 130 – 1,600 m) ***
21. Quérénaing – Maing (km 133 – 2,500 m) ***
20. Monchaux-sur-Ecaillon (km 136.5 – 1,600 m) ***
19. Haveluy (km 149.5 – 2,500 m) ****
18. Trouée d&#39;Arenberg (km 158 – 2,400 m) *****
17. Wallers - Hélesmes, aka &quot;Pont Gibus&quot; (km 164 – 1,600 m) ***
16. Hornaing (km 170.5 – 3,700 m) ****
15. Warlaing - Brillon (km 178 – 2,400 m)
14. Tilloy - Sars-et-Rosières (km 181.5 – 2,400 m) ***
13. Beuvry-la-Forêt - Orchies (km 188 – 1,400m) ***
12. Orchies (km 193 – 1,700 m) ***
11. Auchy-lez-Orchies - Bersée (km 199 – 2,600 m) ***
10. Mons-en-Pévèle (km 205 – 3,000 m) *****
9. Mérignies - Avelin (km 211 – 700 m) **
8. Pont-Thibaut (km 214.5 – 1,400 m) ***
7. Templeuve - Moulin de Vertain (km 220.5 – 500 m) **
6. Cysoing - Bourghelles (km 227 – 1,300 m) ***
Bourghelles - Wannehain (km 229.5 – 1,100 m) ***
5. Camphin-en-Pévèle (km 234 – 1,800 m) ****
4. Le Carrefour de l&#39;Arbre (km 236.5 – 2,100 m) *****
3. Gruson (km 239 – 1,100 m) **
2. Hem (km 246 – 1,400 m) **
1. Roubaix (km 256.5 – 300 m) *
Read more: http://www.velonation.com/News/ID/14282/Paris-Roubaix-organiser-announces-ratings-of-27-cobbled-sectors.aspx#ixzz2PLXDdojx
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom