>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2009 - Tour de France

Status
Zamknięty.
nasty 12

nasty

Użytkownik
odnosnie Kreuzigera:
Czech Roman Kreuziger is confident in achieving a top 10 finish at the Tour de France despite being over two minutes behind the race favourites. Kreuziger is 2:40 back in 14th place following Stage 12.

&quot;A lot of riders ahead of me will drop out,” Kreuziger told Cyclingnews. “We are nearing the third week and a lot of riders will start to feel tired. I want to go strongest in the second and third week, just how I was hoping before the Tour.&quot;

Kreuziger, 23, stared his second Tour impressively with a seventh place in the Monaco time trial. He lost ground, one minute and one second, on the first mountaintop finish to Arcalís.

&quot;I think I can be happy with where I am at this point,” he said. “I did not go very well the day to Arcalís, but from that day on I was going well. I had three days of stomach ache in there, but it&#39;s better now.&quot;

Kreuziger has not previewed Friday&#39;s stage to Colmar. He believes the classification favourites will stay in one group for the finish, 20.5 kilometres after the Firstplan climb.

&quot;Sunday and the days after the rest day will be deceive,&quot; he said.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Końcówka etapu świetna, nie oglądałem niestety całego, ale widać zdecydowanego faworyta wyścigu - Contador zmiażdżył dziś wszystkich, a nareszcie doczekaliśmy się etapu gdzie zaatakowali najlepsi, dobrze radzili sobie bracia Schlekowie, Wiggins bardzo dobrze, Nibali też oraz Sastre pokazał, że zwycięstwo rok temu to nie przypadek, bo jeździć potrafi.
TBM nie mialem czasu komentować Twojego typu na Menchova, ale sądziłem, że nie wejdzie i niestety nie pomylłeś sie, Menchov już przegrał wyścig i niewydaje mi się, żeby miał taką mobilizajcę, żeby jedzic na maxa, zaś Kreuziger walczy o koszulkę młodzieżowca [ dzis lepsi od niego Andy, Frank i Vincenzo ], choć ma małe szanse to w górach jeździ dobrze.
Na szybko pisze więc chaotycznie.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ja mam na dzieję, że z tym objawieniem Wigginsa nie skończy się tak jak z Schumacherem w zeszłym roku ????
Fajny etapik. Alberto po raz kolejny pokazał, że aktualnie w peletonie nikt nie potrafi utrzymać mu koła gdy zaatakuje. Wiadomo już jednoznacznie kto jest liderem w Astanie i w Tourze ???? Andy Schleck jednak nie nadrobił aż tak wiele. Ale on z kolei białą koszulkę powinien wywalczyć, mimo sporej konkurencji. Moje Liquigasy ładnie nawet. Romek troszkę stracił na ostatnich kilometrach. Liczyłem że dojedzie razem z Vincenzo. Ale mam nadzieję, że jak sam zapowiada jest w lepszej formie i na Ventoux przynajmniej nie straci do Kirchena, i dołoży mu w czasówce.
Sastre odzyskał siły. Chociaż o etap jeszcze powalczy na tym wyścigu.
Wreszcie większe emocje przed tv ;]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Typ dnia na Mienszowa nie wszedł i UWAGA bardzo nie lubię przypuszczać ani podejrzewać... ale nieregularna dyspozycja Denisa... :|

Skwituję to jednak bardziej odpowiednimi słowami...

Brawa dla bukmachera Tobet za dojścia do grupy Rabobank i uzyskaniu informacji o niedyspozycji Mienszowa. Wspaniały zawodnik, który wygrywa Giro d&#39;Italia ma małe problemy na początku Tour de France, ale potem odzyskuje witalność i jedzie razem z najlepszymi pod Arcalis dzisiaj już na początku podjazdu wyraźnie cierpi odpada od grupy przegrywa dzisiaj m.in z takimi zawodnikami jak Beppu czy Roche niczego tym zawodnikom nie umniejszajac ! Na 8km traci do Contadora 6 minut 27 sekund !
Kreuzgier? Tak jak się spodziewałem solidnie, ale do tych najlepszych stracił.
Mienszow normalnie powinien być na poziomie Evansa, Sastre, Armstronga, Klodena bo prezentuje podobny poziom jak oni. Dzisiaj? Wyrazna niedyspozycja kolarza o której bukmacher miał prawo wiedzieć przy odpowiednich dojsciach. Wystawia zachęcający kurs na podpuchę dla takich graczy jak ja oraz inni typujący kolarstwo i liczy na tym pieniążki :smile:
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Typ dnia na Mienszowa nie wszedł i UWAGA bardzo nie lubię przypuszczać ani podejrzewać... ale nieregularna dyspozycja Denisa... :|

Skwituję to jednak bardziej odpowiednimi słowami...

Brawa dla bukmachera Tobet za dojścia do grupy Rabobank i uzyskaniu informacji o niedyspozycji Mienszowa. Wspaniały zawodnik, który wygrywa Giro d&#39;Italia ma małe problemy na początku Tour de France, ale potem odzyskuje witalność i jedzie razem z najlepszymi pod Arcalis dzisiaj już na początku podjazdu wyraźnie cierpi odpada od grupy przegrywa dzisiaj m.in z takimi zawodnikami jak Beppu czy Roche niczego tym zawodnikom nie umniejszajac ! Na 8km traci do Contadora 6 minut 27 sekund !

Kreuzgier? Tak jak się spodziewałem solidnie, ale do tych najlepszych stracił.

Mienszow normalnie powinien być na poziomie Evansa, Sastre, Armstronga, Klodena bo prezentuje podobny poziom jak oni. Dzisiaj? Wyrazna niedyspozycja kolarza o której bukmacher miał prawo wiedzieć przy odpowiednich dojsciach. Wystawia zachęcający kurs na podpuchę dla takich graczy jak ja oraz inni typujący kolarstwo i liczy na tym pieniążki :smile:
Moze byc tak jak jest z Franco Pelizottim tj. stracic by potem zostac puszczonym i wygrac etap. Przed startem mial strate 5 min wiec byl grozny, teraz juz moze spokojnie atakowac po wygrana na jakims etapie .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moze byc tak jak jest z Franco Pelizottim tj. stracic by potem zostac puszczonym i wygrac etap. Przed startem mial strate 5 min wiec byl grozny, teraz juz moze spokojnie atakowac po wygrana na jakims etapie .
Wiesz... i nie zdziwię się jeśli Mienszow jakiś etap jeszcze wygra. Ale dzisiaj raczej specjalnie nie został. Dwa dni temu jechał z najlepszymi pod Platzerwasel w grupie kilkunastu zawodnikow wjechał, a dzisiaj kompletna porażka widzialem jak odpadal jego wyraz twarzy mowil wszystko za siebie...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jestem już w domu, także mogę przeanalizować i podać typy.
Jutro również ciekawie.Prawie 160 km do przejechania, zaczynamy od 547 metrów nad poziomem morza, następnie jest podjazd pod Col du Grand-Saint-Bernard (2473), dość długi zjazd (38 km) i znów wspinaczka na Col du Petit-Saint-Bernard (2188), gdzie góra jest umieszczona na 128 kilometrze, później do mety jest sam zjazd.
Licze, że jutro też w czołówce będą same tuzy bo jest wtedy na prawdę ciekawie.
Z Unibetu nic ciekawego więc kursy z bet365 :
Wiggins - Evans 2 1.66
Evans nie składa broni i jeździ bardzo dobrze, zaś kolarz Garminu zaskakuje mnie bo myslałem, że jest tylko dobrym sprinterem, ale w górach poradził sobie dobrze.Jutro już na to nie liczę, a Cadel bez problemu utrzyma się za czołówką.
Menchov - Moncutie 2 2.1
Tutaj mam dylemat czy grać w ogóle typ.Bo są dwie opcje.Jeżeli z Menchovem jest podpucha tak jak spominał TBM to może jeszcze na jakimś etapie powalczyć, zaś jeżeli wszystko jest fair to kolarz Rabobanku odpuścił już wyścig, który i tak jest dla niego nie udany.
Leon Sanchez - Nocentini 1 1.66
To tyle bo nic więcej ciekawego nie ma.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Już we wtorek zapowiada się kolejny ciekawy etap. Patrząc na długość to stosunkowo krótki, bo tylko 159km, ale kolarzy czekają dwie duże trudności, a mianowicie podjazdy pod Col du Grand-Saint-Bernard 24,4km podjazdu o śr.nachyleniu 6,2% a ostatnie 6,5km średnio ponad 8%! Oraz Col du Petit-Saint Bernard 22,6km o śr.nachyleniu 5,1% skąd kolarzy czeka 31km zjazdów do Bourg-Saint-Maurice.

Czy będą ataki faworytów? Niewątpliwie wszyscy byśmy tego chcieli, ale po tym co zobaczyliśmy na Verbier pozycja Contadora wydaje się niezagrożona. Osobiście mam jednak nadzieję, że jakieś ataki będą bo np. o białą koszulke Nibali może probowac walczyc z A.Schleckiem.

Jeśli chodzi o typy to upatrzyłem sobie tripla w Tobet ;)

Jurgen Van den Broeck - Sandy Casar
Belg jest pomocnikiem Evansa, zabrał się w ucieczkę na etapie do Verbier, ale ze względu na bardzo mocne tempo plany Silence-Lotto aby Jurgen stał się &quot;stacją przekaźnikową&quot; dla Evansa legły w gruzach. Belg dojechał swoim tempem i jechał nieźle tracąc 2,33 do Contadora. Sandy Casar walczy o miano najlepszego Francuza z Brice Feillu, młodym Rollandem oraz kolegą z drużyny Le Mevelem. Casar to doświadczony zawodnik na jednym z etapów pirenejskich widzieliśmy go w samotnej akcji. Jestem zdania, że jest on wstanie pojechać w podobnym stylu choćby jutro i na to mocno liczę. Van den Broeck mimo dnia odpoczynku po mocnej jeździe dwa dni wcześniej teraz raczej nie będzie szarżował. Casar nie jest o wiele gorszy w górach od Belga, z którym przegrywał ledwie po kilkanaście sekund na Verbier i Arcalis. Tutaj mając na uwadze możliwość ucieczki Casara i jechania po etapowe zwycięstwo gram na Francuza.

Amets Txurruka - David Moncoutie
Moncoutie od początku wyścigu był faworytem do wygrania koszulki w grochy, a poza tym jest także faworyzowany do wygrania jakiegoś górskiego etapu. Jednakże wyraźnie widać, że nie czuje się najlepiej. Pod Arcalis starał się walczyć ale stracił 4,48 do najlepszych. Na Platzerwasel szybko odpadł od najlepszej grupy, a na etapie do Verbier wyraźnie przeszarżował jadąc w ucieczce i tracąc na mecie aż 12,11 do Contadora! Txurruka jest na tym wyścigu aktywny, często zabiera się w ucieczki, ale wygląda na to, że jest dobrze przygotowany. W górach jeździ w miarę przyzwoicie. Atutem gry na Txurrukę jest fakt iż po raz kolejny może znaleźć się w ucieczce, a nawet jeśli nie to i tak Moncoutie wydaje się być bez formy.

Peter Velits - Rinaldo Nocentini
Nocentini najpiękniejsze dni ma już za sobą, jednak było nie było po wycofaniu się Efimkina stał się formalnym liderem grupy AG2r. Stać go na niezłą jazdę, ale w ucieczkę się nie zabierze bo go nie puszczą, straty takiej wielkiej jeszcze nie ma. Włoch będzie jechał ambitnie, ale sądzę, że po wtorkowych podjazdach nie wytrzyma selekcji. Velits natomiast zaskakuje mnie in plus. Jeździ dużo lepiej od Gerdemanna i to on jest liderem grupy Milram na dzień dzisiejszy. Na finiszach z większych grupek był szybki raz nawet ograł Hushovda. Wniosek jeśli doszłoby do sytuacji, że na mecie zjawia się większa grupka to Velits może nawet wygrać etap, a ogólnie od Nocentiniego jest szybszym kolarzem.

Moje typy z Tobet:
Jurgen Van den Broeck - Sandy Casar | 2 - 1,85 ✅ [5-2]
Amets Txurruka - David Moncoutie | 1 - 1,75 ⛔ [100-82]
Peter Velits - Rinaldo Nocentini | 1 - 1,35 ⛔ [50-38]
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wiggins - Evans 2 1.66 ⛔⛔⛔ (13-36)
Menchov - Moncutie 2 2.1 ✅✅✅(85-82)
Leon Sanchez - Nocentini 1 1.66⛔⛔⛔ (55-38)
Generalnie słabo, ale cóż i takie etapy się zdarzają, może cieszyć ,że nawyzszy kurs na tapecie wszedł.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja także dziś kiepsko typowałem... Casar w ucieczce tak jak przypuszczałem, ale gdyby nie zjazdy to Van den Broeck byłby wyżej. Belg był mocno zdeterminowany do odniesienia zwyciestwa, ale wszystko zepsuł mu Astarloza. Moncoutie bardzo słabo, Mienszow i Txurruka jeszcze słabiej ;) Velits jechał w ucieczce i zgubił się kompletnie na zjazdach gdzie sporo stracił ponad 3 minuty do grupy czołowej z Contadorem.

Jutro wspaniały etap, dziś Schleckowie próbowali ale się nie udało. Armstrong został, ale przeżył reaktywację i wspaniale powrócił do grupy z Contadorem. Wiggins imponuje formą, Nibali z każdym dniem co raz pewniej się czuje w górach. Sastre kompletnie niewidoczny zostaje po każdym szarpnięciu ale ostatecznie dojeżdża do najlepszych. Evans zdecydowanie in minus jego postawa.

Romme i Colombiere dwa bardzo trudne podjazdy jeden po drugim i potem kilkanaście kilometrow do mety. Tam mam nadzieje będą się rozgrywały wielkie rzeczy ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie oglądałem ostatnich 30 km, ale jedna rzecz nasunęła mi się dziś.To zachowanie Pelizottiego.
Dzisiaj uciekał co robił bardzo dobrze, choć premię tylko 3 kategorii, ale podwójnie punktowane.Ale dziwi mnie to, że zaatakował dziś, a nie jutro kiedy są premie pierwszej kategorii.
Myślę, że są dwa scenariusze - albo jest taki mocny i uważa, że jutro da rade, albo się przeliczył i jutro nie da rady w górach i straci koszulkę.Na pewno będzie ciekawie.
bet365 :
Armstrong - Kloden 2 1.76
Na prawdę moim zdaniem typ do gry.Kloden czuje się w górach świetnie i ja uważam, że to jest drugi lider na etapy górskie po Contadorze.Armstrong dziś podobno pojechał słabiej, a jutro jeszcze trudniej będzie także czy Armstrong wytrzyma ? Pytanie na jutro, bedzie się dobrze oglądać etap.
Wiggins - Nibali 2 1.62
Uporczywie gram przeciw kolarzowi Garminu, a on co raz bardziej zadziwia.Dobrze na płaskich etapach, w górach świetnie co owocuje trzecim miejscem w generalce.Sami redaktorzy wspominali, że Wiggins zrzucił parę kilo, nabrał siły na ten Tour.Ale ja zagarm na zdolnego Włocha z Liqugasu bo nie składa broni w walce o koszulkę najlepszego młodzieżowca.Też jest szósty w klasyfikacji generalnej, w poprzednim tygodniu kiedy zaczęły się góry jechał w jednej z ucieczek i pokazał, że jest wszechstronny.Dzisiaj też bardzo wysoko bo jedenasty.
Liczę, że jutro będzie lepszy od Wigginsa bo Wyspiarz nie może tak dobrze jeździć cały czas, przyznam, że liczę na jego gorszy dzien.
Karpets - Van Der Broeck 2 1.66
Oby dwaj dziś uciekali, ale kolarz Silence - Lotto zostawił lepsze wrażenie.On starał się stymulowac grupę, żeby ktoś zabrał się z nimi w ucieczkę, zaś Karpets nie walczy o koszulkę górala i licze, że jutro dojedzie w peletonie, zaś Belg będzie poważnym kandydatem do zwycięstwa etapowego.
Tyle ciekawego, choć można grać też przeciw Gerdemanowi, który dziś zdecydowanie odstawał.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ojjj... Armstrong miał moment kryzysu i przy ataku Schlecka został nawet 45 sekund za grupą Contador, Schleckowie, Nibali, Wiggins, Kloden, ale... to co potem zrobił Lance to mistrzostwo świata. Z wielką łatwością przeskakiwał kolejnych rywali, tak jakbym widział Armstronga za najlepszych lat. W mig doszedl do grupy Contadora i było nie było, zwolnili trochę, ale to jak mijał kolejnych rywali wzbudziło we mnie wielki podziw. Zobaczymy jak będzie jutro etap zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Wiggins pewnie jeździ w górach stylem czasowca, za jakiego do tej pory go uważano. Jest mocny i to widać dziś nawet tak nieśmiało próbował ataku, ale zdając sobie sprawę z długich zjazdów moim zdaniem nie dawał z siebie wszystkiego. On jest wszędzie tam gdzie powinien. Nibali to mój cichy bohater kibicuje mu od początku wyscigu w walce ze Schleckiem o biala koszulke. Lepiej jezdzi od Schlecka na czas i to moze byc jego przewaga.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Nie oglądałem ostatnich 30 km, ale jedna rzecz nasunęła mi się dziś.To zachowanie Pelizottiego.
Dzisiaj uciekał co robił bardzo dobrze, choć premię tylko 3 kategorii, ale podwójnie punktowane.Ale dziwi mnie to, że zaatakował dziś, a nie jutro kiedy są premie pierwszej kategorii.
Myślę, że są dwa scenariusze - albo jest taki mocny i uważa, że jutro da rade, albo się przeliczył i jutro nie da rady w górach i straci koszulkę.Na pewno będzie ciekawie.
bet365 :
Armstrong - Kloden 2 1.76
Na prawdę moim zdaniem typ do gry.Kloden czuje się w górach świetnie i ja uważam, że to jest drugi lider na etapy górskie po Contadorze.Armstrong dziś podobno pojechał słabiej, a jutro jeszcze trudniej będzie także czy Armstrong wytrzyma ? Pytanie na jutro, bedzie się dobrze oglądać etap.
Wiggins - Nibali 2 1.62
Uporczywie gram przeciw kolarzowi Garminu, a on co raz bardziej zadziwia.Dobrze na płaskich etapach, w górach świetnie co owocuje trzecim miejscem w generalce.Sami redaktorzy wspominali, że Wiggins zrzucił parę kilo, nabrał siły na ten Tour.Ale ja zagarm na zdolnego Włocha z Liqugasu bo nie składa broni w walce o koszulkę najlepszego młodzieżowca.Też jest szósty w klasyfikacji generalnej, w poprzednim tygodniu kiedy zaczęły się góry jechał w jednej z ucieczek i pokazał, że jest wszechstronny.Dzisiaj też bardzo wysoko bo jedenasty.
Liczę, że jutro będzie lepszy od Wigginsa bo Wyspiarz nie może tak dobrze jeździć cały czas, przyznam, że liczę na jego gorszy dzien.
Karpets - Van Der Broeck 2 1.66
Oby dwaj dziś uciekali, ale kolarz Silence - Lotto zostawił lepsze wrażenie.On starał się stymulowac grupę, żeby ktoś zabrał się z nimi w ucieczkę, zaś Karpets nie walczy o koszulkę górala i licze, że jutro dojedzie w peletonie, zaś Belg będzie poważnym kandydatem do zwycięstwa etapowego.
Tyle ciekawego, choć można grać też przeciw Gerdemanowi, który dziś zdecydowanie odstawał.
Nie trzeciej tylko HC i 1 po drodze łyknął, ta 1 to punktowana podwójnie. Więc punktów narobił mnóstwo, praktycznie już wygrał tę klasyfikację. Jutro skoczy po punkty może na pierwszej górze, a potem będzie z peletonu łykał punkty jak ucieczka nie będzie zbyt liczna.
Z typem na Kloedena 100% poparcia(niestety ⛔). Armstrong dzisiaj wprawdzie ładnie przechodził do grupy liderów po tym jak został, ale tamci wtedy już zwolnili. Astana chyba rzeczywiście chce jechać na 3 miejsca na podium i nie będą poświęcać Niemca do pomocy Armstrongowi.
Nibalego bym się obawiał. Vicka polubiłem bardzo. Młody, ambitny, robiący postępy. Według mnie najlepszy góral w Liquigasie jak nie w całych Włoszech ;] Wiggins wprawdzie chyba nie ma takiego przyspieszenia pod górkę, ale trzyma się wyśmienicie. Chyba tylko na etapie na Ventoux może stracić więcej. Skończy ten tour w 10 jak nie lepiej. Wg mnie ci dwaj przyjadą w jednej grupie. Ale chyba rzeczywiście większą wolę walki widziałbym u Vincenzo. Kto wie dzisiaj Martin się posypał, może czas na Wiggo?
Christophe Moreau - Rigoberto Uran 2 2.05 ⛔
Oboje dzisiaj się ładnie spisali na dzisiejszym etapie. Jednak lepsze wrażenie pozostawił po sobie Kolumbijczyk. Jutro ich obu widzę w odjeździe. Straty mają znaaaczne. W bezpośredniej rywalizacji na podjazdach dziadek Moreau nie powinien mieć większych szans.
Jeszcze coś takiego może:
Christian Vandevelde - Christophe Le Mevel 1 1.57 Jutro chyba za wysokie progi dla Le Mevela. ✅
Sandy Casar - Stéphane Goubert 2 2.40 ⛔- Casar narzekał na gorączkę. Ale jest mocno zmotywowany do walki o top10, jednak może jutro zapłacić za ten dzisiejszy zryw.
Dzisiaj wyścig przegrał Evans, wcześniej Menchov, może jutro dzień ataku dla nich?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Tym razem ja się z Wami nie zgadzam. Wierzę zarówno w Armstronga, Wigginsa jak i Moreau. Nie skreślabłym także Le Mevela, który walczy o to aby być najlepszym Francuzem.

Gram na Armstronga, ponieważ to co widzialem w jego wykonaniu na podjezdzie pod Col du Petit-Saint Bernard to było mistrzostwo świata. Najpierw odpadł prawie na 45 sekund, a potem w błyskawicznym tempie mijając kolejnych rywali spokojnie dojechał do grupy z Contadorem. Moim zdaniem Lance jest mocny i udowodni to na środowym królewskim etapie.

Wiggins i Nibali bardzo polubiłem tych zawodników, ale Brytyjczyk wygląda mi na pewniejszego. Nie miał jeszcze momentów słabości w tym roku, Nibali w sumie podobnie stracil tylko kilkanascie sekund na Arcalis. Determinacja obu zawodnikow na bardzo wysokim poziomie, na dzien dzisiejszy wydaje się, że mają podobnie wysoką formę i m.in z tego względu gram na Wigginsa, bo kurs na niego jest troszkę przeszacowany. Widzę tutaj value.

Moreau i Uran nieźle poczynali sobie we wtorek i w środę mogą znaleźc się w ucieczce zaraz po starcie etapu. Moreau z każdym etapem w górach co raz mocniejszy. Widać, że chce jeszcze tutaj zaistnieć. Nie atakował wcześniej, pod Mount Ventoux raczej bez większych szans, ale jutro? Jutro jak zabierze się w odpowiednią ucieczkę to może zajechać na metę na wysokiej pozycji. Uran... jakos mi nigdy nie zaimponował.Gram na Francuza, który ma wielkie ambicje aby jeszcze raz w Tourze zaistnieć.

z Tobet
L.Armstrong - A.Kloden | 1 - 1,85 (5/10) ✅ [5-6]
B.Wiggins - V.Nibali | 1 - 2,35 (4/10) ⛔ [7-4]
C.Moreau - R.Uran | 1 - 1,68 (4/10) ✅ [8-35]
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Armstrong - Kloden 2 1.76 ⛔⛔⛔ (5 - 6)
Wiggins - Nibali 2 1.62 ✅✅✅ (7 - 4)
Karpets - Van Der Broeck 2 1.66 ⛔⛔⛔ (15-16)
Masakra wszystko na styku.Takiego wyścigu, że kupon ważył się o jedno miejsce nie miałem.
Nie będę komentowac Klodena bo nie rozumiem jak można tracić zjeżdzając z góry.
Wieczorem podsumuję.
Davey - dzięki za uwagę, źle spojrzałem na te premie i dlatego miałem wątpliwości :spokodfhgfh:.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kloeden się ujechał próbując dotrzymać tempa czołowej trójce. Contador ruszył i strzelił samobója dla swojej ekipy ;] Potem z tym oglądaniem to już śmisznie wyglądało, bo szkop słabł w oczach i już byłem pewny, że Schleckowie nie dadzą mu dojechać.
Myliłem się do Armstronga, jednak jest wciąż mocny, jednak traci przy zrywach CSC po raz kolejny. Znów świetny przeskok i potem z Niblaim jazda na zjeździe.
Wiggo jednak wreszcie pękł. Ale jutro znów powinien nadrobić. Vande Velde się na niego ujechał. Sastre gdy skakał w podobny sposób na Giro wygrywał etapy. Nie ma formy. Podobnie Evans, Menchov. Rzeź faworytów. Wchodzi nowa fala do peletonu.
Jednak myliłem się również co do Moreau. Nie szaprał się, potem swoim mocnym tempem wyprzedzał wszystkich ;] Wszedł w ten wyścig spokojnie, forma chyba rośnie. Coś czuję, że na Mt.Ventoux będzie atakował. Uran zabrał się w odjazd, próbował się zabierać z najlepszymi, ale jeszcze za młody jest ;]
Goubert przyjechał z Casarem, więc tu też loteria.
Fajny rajd Hushovda ale mam nadzieję, że się zmieści w limicie ;]
Jutro czasóweczka, więc powinno być dużo dobrego do typowania.

PS. DiLuca na dopingu. To by było na tyle ofensywnego kolarstwa :p
A no i chyba wejdzie mi mój typek na cały wyścig, bo Kirchen dzisiaj na początku etapu miał kraksę, potem jakoś słabiutko i 35 minut stracił ;] a Kreuziger tak ło. Znowu jedzie jedzie z najlepszymi trach i leci w dół.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
to mało jeszcze z kolarstwa rozumiesz....
Nie ma to jak się zarejestrować i napisać jednego mało zrozumiałego posta.
Może rozwiniesz swoją myśl ? Jeżeli będziesz pisał pół słowami to nie będzie sensu dyskutować bo nikt Cię nie rozumie.
O Klodena to wyraźnie widziałem, że na 15 km przed metą już nie umie, ale nie sądziłem, że w przeciągu 10 km straci na zjeździe aż 2 minuty, jak już go Nibali i Lance dogonili to wiedziałem, że zakład nie będzie trafiony.
Droga sprawa to taka, że radził sobie świetnie dotychczas na etapach górskich i nie przypuściłem, że dziś nie będzie w stanie dotrzymać tempa Contadorowi i Schlekom.
Zobaczymy jak jutro na czasówce sobie poradzi.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Typy podsumowałem za pomocą opcji edytuj parę postów wyżej. Byłoby wszystko fajnie, ale niestety Wiggins nie dał rady w końcówce podjazdu pod Colombiere, do tego bardzo dobre zjazdy Nibaliego i niestety nie udało się trafić wszystkich typów.

Armstrong miał momenty kryzysowe pod Romme, ale później już moim zdaniem wyglądał i czuł się dobrze, czego efektem podobna szarża jak wczoraj. Contador chciał wyraźnie aby Kloden wygrał etap, ale Niemiec kiwał głową, że nie da rady się zerwać. Contador zaryzykował i na tym straciła Astana, bo Schleckowie pojechali bardzo mocno do końca, a Kloden został.

Sastre kiedy atakował pod Romme miał problemy z tylnym kołem i cięzko mu się z tym jechało. Później już zrezygnowany tracił co raz więcej czasu. Jeszcze pewnie spróbuje ataku pod Mount Ventoux aby zaistnieć w tym tourze.

Moreau tak jak przypuszczałem z kazdym etapem rośnie w siłę. Wygrana pod Mount Ventoux? Byłoby fantastycznie, ale tam widzę kilku kandydatów, którzy bedą chcieli uczynić cos podobnego. Sastre, Moreau, Armstrong, Evans... ????

Jutro czasówka. Contador jest w tej specjalizacji bardzo mocny i o ile Wiggins do niego nadrobi to pewnie nie wiele. Zauważyłem też, że Andy Schleck mocno w tej specjalizacji się poprawił. Frank natomiast wygląda dużo słabiej pod tym względem. Niby Cancellara jest wielkim faworytem jutro, ale nie skreślałbym mało widocznego w tym Tourze Grabscha oraz Tony&#39;ego Martina. Grabsch w pierwszej czasowce slabo, ale on preferuje dłuzsze taka jak ta w Annecy.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Kurcze oglądam już Tour de France ładnych kilka lat ale jeszcze tutaj nie typowałem więc sprawdzę swoje szczęście:-D

kilka typow z oferty bukmachera bet 365

Sand Casar Frank Schleck moj typ 2 kurs 2.15
Wprawdzie Luksemburczyk nie jest jakimś wielkim mistrzem jazdy na czas, ale 3cie miejsce które obecnie zajmuje na pewno go uskrzydli i sądzę że można zaryzykować ten typ.

Tony Martin Vicenzo Nibali moj typ 2 kurs 1.54
Vicenzo naprawde jest mocny co pokazuje w tym roku, Tony Martin jest również bardzo dobrym czasowcem no ale jedna Włoch będzie maksymalnie zmobilizowany i jak to bywa w wielkich Tourach niejednokrotnie wysokie miejsca w generalce przekladają się na bardzo dobre występy w jeździe indywidualnej.

I tutaj taki mój dubelek za wyższą kwotę dla podratowania finansow gdyby poprzednie typy okazały się mało udane
Cancelara Grabsh 1.14 oczywiscie typ na Cancelare
Contador Armstrong 1.28 łacznie dubelek za coś kolo 1.5
Co do Cancellary wiadomo jak jeździ, oby tylko nie miał tych gór bardzo w nogach. A co do pojedynku Armstronga z Contadorem bardzo ciekawa para, w zasadzie tylko w tym przypadku Amerykanin jest w stanie dokopać Contadorowi w koncu tutaj o interes zespołu dbać nie musi, ale czy tak się stanie nie sądzę. Armstrong na pewno wykręci jutro wysmienity czas i będzie bardzo wysoko może nawet w pierwszej trójce jutrzejszej czasówki, ale Contador zdaje się poza zasięgiem w tym Turze , po prostu jest najlepszy.

i jeszcze typ Wigins Kloeden 1 kurs 1.57 Niemiec się zajechal na dzisiejszym etapie w sumie z dużą pomoca Conadora ???? , w zasadzie nie odbieram mu szans na zwycięstwo w tym pojedynku ale sądzę , że minimalnie ale jednak lepszy będzie Wiggins

i tak juz bez analizy Vandevelde Kreuziger typ 2 kurs 1.83 tak na chybił trafil w tym przypadku:-D
sorki za błędy, składnie i stylistykę ale nie mam czasu poprawiać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom