>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2009 - Tour de France

Status
Zamknięty.
M 231

matros

Użytkownik
Nie ma to jak się zarejestrować i napisać jednego mało zrozumiałego posta.
Może rozwiniesz swoją myśl ? Jeżeli będziesz pisał pół słowami to nie będzie sensu dyskutować bo nikt Cię nie rozumie.
po pierwsze... To było do przewidzenia ze Kloden nie wytrzyma kondycyjnie Tour bo mało kiedy mu sie to udawało, a w tym sezonie i tak długo pokazywał sie z najlepszymi biorac pod uwage jego wyniki tegoroczne...

po drugie... stracic dwie minuty nawet na zjazdach gdy odetnie Cie całkowicie nie jest trudno(via Alberto Contador na jednym z etapów Paris Nicea gdy przegrał wygrany wyścig...) zręszta na szczycie podjazdu mial raptem 40 sekund przewagi nad Armem, więc nie wiem skąd Ty wziołes te dwie minuty....no chyba ze ze do grupy Alberto, ale tak samo na szczycie góry było juz ponad minute straty...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Zaważyłem, że jest już wykończony, ale nie spodziewałem się, że tak szybko będzie tracił.Trochę pokrzyżował mu szyki Contador bo wydaje mi się gdyby nie starał się uciekać to dojechaliby w miarę dobrym tempem, który wytrzymałby Kloden a tak to nie wyszło.
Nibali i Armstrong bardzo mocni na ostatnich kilometrach, dobrze rozegrali taktycznie sprawę z Wigginsem, a nie mieli szans z super trio.
Jutro czasówka, pamiętam rok temu, że Andy pojechał bardzo słabo, TBM mówi, że się poprawi, ale odpuszczę typowanie jego najtrzejszym etapie bo jest dla mnie niewiadomą.
Jutro wszystko wskazuje na Cancellarę, choć rok temu jak pamiętam to niespodziewanie wygrał Niemiec z Gerolsteinera [ Schumacher (?) ].
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jutro wszystko wskazuje na Cancellarę, choć rok temu jak pamiętam to niespodziewanie wygrał Niemiec z Gerolsteinera [ Schumacher (?) ].
Nie jest przyjemne o tym pisać, ale Schumacher jechał wtedy na &#39;podwójnym gazie&#39;...

Dziś Cancellara praktycznie na samym końcu stawki dojechał, pewnie myślał już o tej czasówce, ale ja na prawdę nie lekceważyłbym innych zawodników na czele z Grabschem. Moim zdaniem to wielki spec i on jutro może dla Columbii wygrać kolejny etap. Z typami jeszcze trochę się zastanowie.

matros muszę się z Tobą zgodzić. Wtedy Alberto przegrał z Sanchezem, który już wygrał jeden etap na tym wyścigu. Co do Klodena to był też w o tyle trudnej sytuacji, że Armstrong z Nibalim na prawdę bardzo mocno kręcili na tych zjazdach.
 
M 231

matros

Użytkownik
Zaważyłem, że jest już wykończony, ale nie spodziewałem się, że tak szybko będzie tracił.Trochę pokrzyżował mu szyki Contador bo wydaje mi się gdyby nie starał się uciekać to dojechaliby w miarę dobrym tempem, który wytrzymałby Kloden a tak to nie wyszło.
Nibali i Armstrong bardzo mocni na ostatnich kilometrach, dobrze rozegrali taktycznie sprawę z Wigginsem, a nie mieli szans z super trio.

Jutro czasówka, pamiętam rok temu, że Andy pojechał bardzo słabo, TBM mówi, że się poprawi, ale odpuszczę typowanie jego najtrzejszym etapie bo jest dla mnie niewiadomą.
Jutro wszystko wskazuje na Cancellarę, choć rok temu jak pamiętam to niespodziewanie wygrał Niemiec z Gerolsteinera [ Schumacher (?) ].
Andy zdecydowanie poprawił jazde na czas, nawet na prologu w monaco było to zdecydowanie widac gdzie dojechał 18 sty, jutro motywacja spowodowana mozliwoscia zajecia miejsca na podium TDF powinna ułatwić mu jazde i jak dla mnie powinnien zameldowac sie w 10....

co do ubiegłorocznego TDF moze i pojechał słabo ale zbytnio o nic nie walczył, kontrolował tylko by nie stracic zbyt duzo do Romana Kruzigera z którym rywalizował o miano najlepszego młodziezowca....

do faworytów zaliczam na jutro Fabiana, który dzis wyraznie sie oszczedzał i przyjechał bardzo daleko a ze w formie jest to było widac pod Verbier no i przedwszystkim na pierwszym etapie...

nalezy nie zapominąc o Grabschu, czyli aktualnym mistrzu świata w tej specjalności, który jedzie bardzo bezbarwnie ten wyścig...

do tego wiadomo Armstrong Kloeden ( o ile dzisiejszy etap zbyt duzo go nie kosztował i zregeneruje sie do jutra... )Wiggins i Nibali....wysoko powinnien byc tez Bask Astarloza który zdecydowanie poprawił sie w tej specjalności i ma szanse na miejsce w pierwszej &quot;10&quot; Touru
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Matros nowy nabytek tematu jest bardzo cenny ;).
Fajnie, że następna osoba się interesuje i dzieli komentarzami :spokodfhgfh:.
Jak masz coś na oku to podaj będzie o czym mówić [ mówię typach ???? ].
Ja jutro coś z tego :
Wiggins - Kloden 1 1.52
Unibet
Martin - Nibali 2 1.5
bet365
Larsson - Chavanel 1 1.83
bet365
Nie analizuję bo nie widziałem pierwszej czasówki bo byłem na Zlocie także widziałem tylko wyniki.
 
M 231

matros

Użytkownik
jezeli chodzi o typki to lekko jak dla mnie mozna grać...

Jose Ivan Gutierrez - Luis Leon Sanchez Typ: Jose Ivan Gutierrez 2.70

jak dla mnie kursy ostro przesadzone Luis w tym wyscigu wygrał etap i od tamtego momentu wyraznie dołuje jak by cała forma z niego zeszła..Gutierrez jeszcze do niedawna jeden z lepszych czasowców Hiszpanskich i górali, a teraz nie wiadomo co mu sie stalo i nie jezdzi na swoim dobrym poziomie, w monaco wyzej o kilka miejsc był Jose i ja tu szanse widze 50/50 więc jasne ze bedziemy próbwac po kursie 2.70..

bet365
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Pojedynków Kloden-Armstrong czy też Contador-Wiggins jakoś nie uśmiecha mi się typować, więc... zajmiemy się zawodnikami niejako z drugiego planu. Dwie pary zwróciły moją szczególną uwagę.


Jurgen Van den Broeck - Rinaldo Nocentini
Belg bardzo aktywny na ostatnich etapach, chciał wygrać w święto narodowe Belgii, ale się nie udało ograł go w końcówce Astarloza. Dzisiaj też atakował, ale faworyci jednak byli mocniejsi. Van den Broeck moim zdaniem jest mocno zmęczony dwoma alpejskimi etapami. Nocentini? ta żółta koszulka wyraźnie dodała mu sił, na dodatek wycofanie się Efimkina spowodowało fakt, że Nocentini stał się formalnym liderem Ag2r. W górach trzymał się nieźle, nie tracił zbyt dużo. W klasyfikacji generalnej może utrzymać swoje dobre miejsce. Włoch na czas taki najgorszy znowu nie jest. Co prawda w Monaco stracił 1,24 a Van den Broeck 1,11 do Cancellary, ale tam jechał sobie spokojnie, nie wiedząc o tym, że przyjdzie mu walczyć o solidne miejsce w generalce. Porównam jeszcze dłuższa czasówkę, na której zawodnicy rywalizowali podczas Dauphine Libere. Tam wygrał Grabsch, Van den Broeck stracił do niego 2,30, a Nocentini 1,24. Moim zdaniem motywacja jest u obu zawodników aby pojechać dobrze, możliwości w miarę podobne, choć wydaje się, ze dłuższa czasowka preferuje Nocentiniego. Do tego tak jak mówiłem, Van den Broeck może być trochę podmeczony Alpami. Gram na Włocha po bardzo ładnym kursie 2,70!

David Zabriskie - Bert Grabsch
Grabsch kompletnie niewidoczny na tym wyścigu. W Monaco aż 1,51 za Cancellarą, ale Niemiec jest specem od dłuższych czasówek i taka jak będzie w czwartek może mu sprzyjać. Zabriskie sporo sił poświęcił jeździe w górach m.in dzisiaj był w ucieczce potem próbował pomagać Wigginsowi. Grabsch spokojnie w grupetto, doskonale zdaje sobie sprawe, że jutro może być jego dzień. Zabriskie w Monaco solidnie +47sek do Cancellary, ale na Dauphine Libere czy Giro d&#39;Italia w dłuższych czasówkach tracił bardzo dużo i po Alpach spodziewam się, że on raczej z ekipy Garmin w tej czasówce nie błyśnie. Gram na Grabscha.

Z oferty Tobet
Jurgen Van den Broeck - Rinaldo Nocentini | 2 - 2,70 [5/10] ⛔
David Zabriskie - Bert Grabsch | 2 - 2,20 [4/10] ⛔

EDIT: grubo się przeliczyłem...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wiggins - Kloden 1 1.52 ✅✅✅
Unibet
Martin - Nibali 2 1.5 ⛔⛔⛔
bet365
Larsson - Chavanel 1 1.83 ✅✅✅
bet365
Etap się odbył, nie ma co komentować bo nie było jakoś ciekawie, jedynie Contador potwierdził kto jest najlepszym kolarzem na Świecie.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Andy Schleck - Contador
typ: 1
kurs: 2,1✅
Andy i Alberto to dwóch najsilniejszych zawodników tegorocznego TdF. Contador pokazał nie tylko dzisiejszą czasówką, że jest zdecydowanie najsilniejszy. Posiada już bardzo dużą przewagę. Sądzę więc, że jutro jedynie będzie kontrolował etap. Zaatakować mogą znów bracia Schleckowie. Ostatnio wygrał Frank, za zdecydowaną aprobatą Contadora. Sądzę, że teraz czas na Andyego. Jeśli Alberto Contador będzie jeszcze chciał spektakularnie udowodnić, że jest obecnie najlepszym kolarzem, zrobi to pewnie na Mont Vontoux, a nie jutro.
 
M 231

matros

Użytkownik
jezeli chodzi o typki to lekko jak dla mnie mozna grać...

Jose Ivan Gutierrez - Luis Leon Sanchez Typ: Jose Ivan Gutierrez 2.70 ⛔ 41m - 7m

jak dla mnie kursy ostro przesadzone Luis w tym wyscigu wygrał etap i od tamtego momentu wyraznie dołuje jak by cała forma z niego zeszła..Gutierrez jeszcze do niedawna jeden z lepszych czasowców Hiszpanskich i górali, a teraz nie wiadomo co mu sie stalo i nie jezdzi na swoim dobrym poziomie, w monaco wyzej o kilka miejsc był Jose i ja tu szanse widze 50/50 więc jasne ze bedziemy próbwac po kursie 2.70..

bet365
no jednak było zgodnie z planem...
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Dobrze rozumiem że chodzi jaka będzie przewaga zwycięscy na drugim? Jesli tak to chyba warto sprobowac ze wyżej niż 2s
What will be the difference between the first and the second in this stage?

Zwycięzca

1 sekunda lub mniej 1,65
2 seconds or more 2,10
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W sobotę wspaniały etap to na co wszyscy czekaliśmy, a więc Mount Ventoux. Niestety nie mam zbytnio czasu aby przybliżyć profil jutrzejszego etapu, ale wszyscy wiemy jak niebagatelne znaczenie ma ten szczyt dla kolarstwa.

Jutro powinny być spore różnice na mecie i choć pozycja Contadora jest raczej niezagrożona to walka o pozostałe miejsca w top10 zapowiada się pasjonująco.

W Tobet niestety brak ciekawych par do typowania więc może poszukam u innego bukmachera...
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Witam wszystkich fanów kolarstwa ????
Oglądam zmagania kolarzy na Tour de France od początku, ale dopiero teraz postanowiłem spróbować swoich sił w typowaniu TDF. Zatem przed nami piękny etap kończący się morderczym podjazdem pod Mount Ventoux. Sprawa zwycięstwa w całym wyścigu wydaje się być przesądzona, ale już walka o podium powinna być bardzo ciekawa. Oto kilka moich propozycji ( miejmy nadzieję, że skutecznych:-D ):

L. Armstrong - V. Nibali 1 1.65 ✅
Lance jak wiadomo z walki o zwycięstwo po raz 8 w Wielkiej Pętli zrezygnował, ale o podium powalczy jak najbardziej. A , że jego przewaga zarówno nad Wigginsem, Kloedenem jak i F. Schleckiem jest niewielka jutro musi pojechać na wysokim poziomie. Młody Włoch z kolei jest rewelacją wyścigu, bardzo dobrze poradził sobie w górach , nieco słabiej w czasówce, jednak ogólnie bardzo dobre 7 miejsce w generalce. Na etapach kończących się podjazdami mamy remis 1-1, w Arcalis lepszy był Armstrong, zaś w Verbier
Nibali. Uważam jednak, że forma Lance&#39;a w trzecim tygodniu jest całkiem niezła i powinien jutro przyjechać wyżej od Włocha.

A. Schleck - F. Schleck 2 3.60 ⛔
Postanowiłem skorzystać też z dość ciekawej opcji jaką jest typ na Franka w rywalizacji obu braci. Żadnej rywalizacji między nimi oczywiście nie będzie, jak sam Andy podkreślał ich głównym celem na jutrzejszy etap będzie &quot;wprowadzenie&quot; Francka na podium. Uważam że jest to całkiem realne, mając na uwadze świetną jazdę braci w górach. Nie sądzę aby zgubili jutro Contadora, powinni wjechać na górę razem, choć mogą też nie wytrzymać tempa lidera. Z racji tego, że drugie miejsca Andy&#39;ego jest niezagrożone, skupi się on na pomocy bratu co sam podkreślał. Dlatego też uważam, że po takim kursie warto delikatnie spróbować zagrać na Francka Schlecka.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
wczoraj ok godz 19 jeszcze patrzylem oferte unibetu nas tdf i byl ten sam zaklad co podalem, z tym ze jesli roznica czasu wieksza niz 2s. kurs byl 7.5!! Dziś rano wchodze 1.3... a mialem zagrac tylko czekalem na rozliczenie kuponu. Troche unibet zaszalał na początku z kursem.
Moja propozycja:
Lance Armstrong - Kloden
Typ: 1
Kurs: 1.7
Nie będę pisał jak wielkim zawodnikiem jest Armstrong, wiadome jest, że powrócił wygrać TDF ponownie. Sztuka ta jednak już mu się raczej nie uda. Będzie to zapewne jego ostatni TDF w karierze jak mówią media, a więc Lance poza podium? Mi się wydaje że nie, to jest tak waleczny zawodnik, że będzie walczyć do upadłego by obronić podium. Ostatni raz TDF finiszowało na Mont Ventoux w 2002 podczas 14 etapu i tam amerykanin był 3. Do tego dochodzi fakt iż Kloden jest również z Astany, może to nie F1 ale czuje że Kloden &quot;pozwoli&quot; Armstrongowi uratować honor i zostać na podium. Poza tym Armstrong posiada większe doświadczenie i zdaje mi się że niemiec nie będzie mu w stanie zagrozić na gigancie Ventoux. Jeśli wierzyć słowom Armstronga: &#39;Oczekiwałem więcej po czasówce, ale pojadę, by obronić swoje trzecie miejsce. Jutro [w sobotę] czeka nas coś wielkiego. Nie można wyobrazić sobie czegoś większego od Ventoux.&quot; to moge śmiało powiedzieć Armstrong dziś musi się pokazaćhttp://www.astana-cyclingteam.com/roster.html#
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jakoś nie mogę znaleźć ciekawych typów, ale tak pokrótce...

Dzisiaj podobnie jak dwa dni temu mocni będą Contador, i bracia Schleckowie. Armstrong moim zdaniem pojedzie solidnie, ale na rzecz Franka Schlecka może stracić trzecie miesjce w klasyfickacji generalnej.

Z dobrej strony powinni się dzisiaj pokazać Moreau i Sastre, którzy od początku liczą na dobry występ na Mount Ventoux.

Byłem zwolennikiem Wigginsa, ale dziś nie widzę go na wysokich miejscach. Solidnie powinien pojechać Astarloza oraz Francuzi walczący o top10 czyli Casar i Le Mevel. Słabsze momenty może mieć np. Kreuziger albo Vande Velde.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom