>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kibicowanie

damian1948 32

damian1948

Użytkownik
W Zabrzu doping dopiero od 80 min.
Miał być ogólnopolski protest, ale większość klubów czując, że gra o coś to go olała.. Tak to na pewno nie wygramy z władzami.. ;/
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP

160 osób z Zielonej Góry leci na mecz do Rzeszowa wyczarterowanym samolotem, z tego co czytałem to koszt wyniósł około sto tysięcy złotych, nie wiem na ile to prawda.
Szkoda, że Falubaz to nie ekipa piłkarska :p.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
&quot;Chełmianka-Avia.
awantura na dworcu sprowokowana przez psy (ganiają nas i biją pałami) i chłopak przyjął strzał z 2-3 metrów z gładkolufowej w twarz. 48 szwów, strata kilkukanstu zębów. psy napisały w notatce służbowej, że schylał się po kamień to dostał co jest kłamstwem
. rekordzista z Avii zebrał 15 pocisków, w tym 2 w głowę, jeden w krtań.&quot;

[URL='http://i54.tinypic.com/34yb51h.jpg']http://i54.tinypic.com/34yb51h.jpg[/URL]

Uwaga,bo mocne.

A.C.A.B
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Tusk karze za walkę z &quot;matołem&quot;

Do wymiany zdań między Tuskiem a szefem MSWiA doszło podczas ostatniego posiedzenia rządu. – Premier sam poruszył temat Białegostoku. Przez zaciśnięte zęby wycedził do Millera pytanie, kto był pomysłodawcą akcji z mandatami. Miller nie wiedział i obiecał to sprawdzić – opowiada nam jeden z ministrów. Największą cenę za działanie policji zapłacił jednak wojewoda podlaski Maciej Żywno, który miał być kandydatem PO do Senatu. Kilka dni po ukaraniu kibiców zrezygnował ze startu . – Zrobił to pod wpływem informacji napływających z Warszawy. Docierały do nas sygnały, że premier jest wściekły za te mandaty i rozważa odwołanie komendanta wojewódzkiego. Żywno wolał się nie wychylać i sam się wycofał – mówi nam współpracownik wojewody.

Żywno zapewnia, że było inaczej. – Zdecydowałem się kontynuować pracę jako wojewoda. Poza tym w wyborach prawdopodobnie wystartuje mój zastępca a dla urzędu wojewódzkiego bardzo ważne jest zachowanie ciągłości – przekonuje w rozmowie z „Wprost&quot;.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Najlepsze zdecydowanie to RTS na Lechu.
Kumpel kupił &#39;&#39;Polska kibolska&#39;&#39; czy jakoś tak, PokerFace też pisał mi dziś, że też kupił, mówił, że fajne, chyba sam się skuszę zobaczyć co to takiego.
 
julek 421

julek

Użytkownik
Najlepsze zdecydowanie to RTS na Lechu.
Co prawda to prawda ???? ale efekt ladniejszy byl na finale PP:smile:
I nie wiem czy zauwazyliscie ze piro w sektory Lecha polecialo po apelu spikera zeby nie rzucac gdy wczesniej poleciala tylko 1 raca...
Jak dla mnie to mistrzowskie były race na derbach w Chorzowie.
jak by ktos nie widzial bo naprawde warto to zobaczyc ;]
http://www.youtube.com/watch?v=brBmiPQzYuY
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Byłem tam, w porę się ulotniłem, bo pewnie byłyby problemy.
Pomysł niewpuszczenia kibiców Radomiaka od początku był poroniony, kilkutysięczny mniej lub bardziej pijany tłum nie słuchał nawet przedstawicieli Stowarzyszenia Kibiców. Policja od początku prowokowała do takich zachowań, już w czasie przemarszu robili niepotrzebne problemy. Dwadzieścia minut przed końcem meczu policja każe &quot;wyp%^$dalać&quot;, włączają armatkę wodną, formują się do walki. No i się zaczęło...
Broniarze nie docierają na stadion, zostają spacyfikowani pod swoim obiektem, chyba było im to na rękę.
Derby dla Radomiaka, ale szykuje się walkower 0-3 dla graczy z Plant ze względu na nieprawidłową zmianę. Kabaret po radomsku.
P.S. trochę dziwi mnie że tak cicho w ogólnopolskich mediach o tym meczu, myślę, że to trochę ciekawsze niż przegonienie paru gości z Jagiellonii, która zebrała się pokrzyczeć, bo im się nudziło...

więcej na http://www.radomiak.com.pl
 
Do góry Bottom