>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kibicowanie

bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Staruchowiczowi sie odmieniło w kwestii rozmawiania z mediami pokroju Polsatu?

Poza tym :

&quot;Rzeczpospolita&quot; dotarła także do chcącego zachować anonimowość funkcjonariusza wrocławskiej policji, który zdradza przerażające fakty. - Mieliśmy informacje, iż pod stadionem Śląska zgromadzą się kibice i zorganizują demonstrację. Usłyszeliśmy, że z tłumu mamy wyłapywać osoby &quot;trzymające transparenty i obrażające premiera&quot;. Pakować do więźniarek i przewozić na komisariaty - mówi.

Demokracja ?HE HE HE.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Cenzura pełną gębą pseudoliberalnej PO.
Wyborcom PO proponuję iść się leczyć zanim nie będzie za późno.
 
julek 421

julek

Użytkownik
Nieznani Sprawcy z Legii Warszawa zostali autorami najlepszej oprawy zaprezentowanej na polskich trybunach piłkarskich w przeciągu lutego oraz marca. W zwycięskiej choreografii, na górze Żylety, pojawiła się folia z napisem &quot;Jedna jest siła w tym mieście&quot;, pod którą rozbłysły ognie wrocławskie. Poniżej z czerwonych, białych oraz zielonych flag ułożony został wielki napis LEGIA, natomiast na dole trybuny, również na czarnej folii, jego dokończenie - &quot;To potęga. A wy kim jesteście?&quot;. Całość dopełniał transparent w klubowych barwach, pomiędzy dwoma kondygnacjami stadionu. Pozycja z Derby Warszawa zdobyła 842 pkt na 1000 możliwych.
Drugie miejsce z 721 oczkami to protest ultrasów Widzewa. Na sektorze w Poznaniu wywiesili oni transparenty łączące się w hasło &quot;Against modern ultras&quot;, po czym odpalili race, które ostatecznie wylądowały na murawie.
Trzecie miejsce na podium trafia do ultrasów Arki za mecz z Wisłą Kraków, dzięki 272 pkt. Gdynianie na inaugurację nowego stadionu, przygotowali oprawę z okazji 85-lecia swojego miasta. W tym celu z sektorówek oraz kartonów została ułożona jego nazwa oraz herb. Nie zabrało też transparentu &quot;Historia krótka i wszystkim znana, jej dalsza część zostanie dziś dopisana&quot;.
W sklasyfikowanej 15-stce znalazły się trzy oprawy Górnika Zabrze (11, 12, 15), dwie Arki Gdynia (3, 9) i Ruchu Chorzów (4, 7) oraz po jednej Legii Warszawa (1), Widzewa Łódź (2), Polonii Bytom (5), Zagłębia Sosnowiec (6), Zawiszy Bydgoszcz (8 ), Podbeskidzia Bielsko-Biała (10) i Cracovii Kraków (14).
W głosowaniu udział wzięło 79 osób z 27 klubów. Ich podział przedstawia się następująco:
11 głosów - Korona Kielce
9 głosów - Lech Poznań
7 głosów - Legia Warszawa, Zagłębie Sosnowiec
4 głosy - Arka Gdynia
3 głosy - Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Motor Lublin, Odra Wodzisław, Ruch Chorzów
2 głosy - Odra Opole, GKS Tychy, Ruch Radzionków, GKS Katowice, Unia Tarnów, Polonia Bytom, Górnik Zabrze
1 głos - Pogoń Szczecin, Stal Rzeszów, Zagłębie Lubin, Siarka Tarnobrzeg, Cracovia Kraków, KSZO Ostrowiec Św., Widzew Łódź, Piast Gliwice, Olimpia Elbląg
Oto pełne wyniki głosowania:
1. Legia to potęga - Legia Warszawa - 842 pkt

2. Against modern ultras - Widzew Łódź - 721 pkt

3. Gdynia - Arka Gdynia - 272 pkt

4. Sektorówka - Ruch Chorzów - 224 pkt

5. Olimp - Polonia Bytom - 218 pkt

6. Symbol wiary - Zagłębie Sosnowiec - 192 pkt

7. Rycerze - Ruch Chorzów - 184 pkt

8. Brończyk - Zawisza Bydgoszcz - 165 pkt

9. Folia - Arka Gdynia - 117 pkt

10. Podbeskidzie - Podbeskidzie Bielsko-Biała - 78 pkt

11. Nigdy nie mów nigdy - Górnik Zabrze - 52 pkt


12. Delegacja - Górnik Zabrze - 47 pkt

14. Mają flagi - Cracovia Kraków - 36 pkt

15. Memory is - Górnik Zabrze - 31 pkt


Oprawa Legi najlepsza zdecydowanie ;) Widzew bardzo pieknie, wiekszosc pewnie z Was wie ze race polecialy ale nie wiem czy widzieliscie ze polecialy po tym jak spiker poprosil o nie rzucanie :cool: dla mnie Ruch powinien byc na 3 miejsc za ten motyw ze swiatlem zajebiscie to wyszlo :grin:
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Przed chwilą zakończył się mecz Swansea z Nottingham Forest.
Kibice tłuumnie wbiegli na murawę.
ZAMYKAĆ STADIONY W ANGLII!!!
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Jak informuje oficjalna strona Broni, która będzie organizatorem czerwcowych derbów Radomia, wczoraj do klubu z Plant dotarła opinia Komendy Miejskiej Policji, w której Policja &quot;uznaje mecz ligowy o mistrzostwo III ligi pomiędzy Bronią Radom, a Radomiakiem 1910 SA Radom jako mecz o podwyższonym ryzyku bez kibiców z uwagi na realne zagrożenie występowania zbiorowych zakłóceń ładu i porządku publicznego&quot;.
Jak czytamy w komunikacie Zarządu Broni Radom, z opinią Policji zapozna się teraz Prezydent Miasta Radomia Pan Andrzej Kosztowniak, który podejmie ostateczną decyzję w tej sprawie. Policja nie ma bowiem takich narzędzi by zamykać stadion. Zezwolenie na przeprowadzenie imprezy masowej wydaje Prezydent.

he he he :-|
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,title,To-manipulacja-i-uciekanie-od-istoty-problemu,wid,13409685,wiadomosc.html?ticaid=1c51f

Ten cytat z artykułu ,według mnie najlepszy.

,,Warto więc wylać kubeł zimnej wody na nasze rozgrzane głowy i przypomnieć, że w zeszłym sezonie na europejskich stadionach, nie w ich okolicach, tylko właśnie na stadionach, podczas meczów zginęły dwie osoby. Jedna zginęła w Anglii na meczu ekstraklasy, druga na meczu ekstraklasy francuskiej. Obie były ofiarami bójek między kibicami.

Dziś w Polsce do takich sytuacji na szczęście nie dochodzi.

Więc wyobraźmy sobie taką sytuację w Polsce – przecież gdyby taka tragedia u nas się zdarzyła, mielibyśmy pewnie wprowadzony stan wojenny. &quot;
 
horus 129

horus

Użytkownik
Łuk na Jadze zamknięty!

O godz.15.00 w Komendzie Wojewódzkiej przy ul.Sienkiewicza w Białymstoku miała się dziś odbyć Konferencja Prasowa Wojewody Podlaskiego odnośnie bezpieczeństwa na trybunach Stadionu Miejskiego przy Słonecznej.

Kibice Jagiellonii dowiedziawszy się o tym w kilkadziesiąt minut skrzyknęli się przez swe forum, portale społecznościowe i telefony komórkowe i licznie zebrali się przed Komendą. Konferencja miała się odbyć, ale się nie odbyła, bowiem chyba przestraszony taką reakcją kibiców Jagi Pan wojewoda postanowił na kwadrans przed jej rozpoczęciem przenieść ją do siedziby Urzędu Wojewódzkiego przy ul.Mickiewicza. Kolejna szybka reakcja naszych fanów i także tam tłum kibiców zaczął gęstnieć w mgnieniu oka.
Konferencja ostatecznie opóźniła się o kilkanaście minut, a podczas niej Pan wojewoda podlaski Maciej Żywno (zapamiętajcie to nazwisko do jesieni) poinformował wszystkich zebranych na niej przedstawicieli prasy o zamknięciu części stadionu - łuku na ostatnie dwa mecze tego sezonu - z Koroną i Ruchem.
Jednocześnie nasz klub wstrzymał tymczasowo sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z Koroną Kielce.
Wiele osób widziało Pana wojewodę paradującego w szaliku Jagiellonii i deklarującego sympatię do naszego klubu. Teraz tą sympatię pokazał. Zobaczymy jak życie mu się odwdzięczy jesienią...
jagiellonia.net
Co tak słabo? Czemu tylko łuk? Zamknąć cały stadion!

Podobno wczoraj ok. godz. 15:20 na budowanej części stadionu robotnicy w ilości sztuk 4 zaczęli skandować okrzyki obrażające pana donalda tuska. Zmierzony hałas wywołany z ust 4 agresorów wynosił 14,5 decybela. W pobliżu zauważono też osobę w żółtym swetrze i czerwonym dresie. Wojewoda, premier, wojsko, policja i cała koalicja ma zamiar za wyżej opisany wyczyn zamknąć 4 ulice, 2 bloki mieszkalne, 3 szkoły i 1 szpital przy których budowie uczestniczyli wspomniani robotnicy. ???? ???? ???? Niespodzianką jest fakt, że świeżo budowana połowa stadionu nie zostanie zamknięta! Gdyż...? Zostanie rozebrana. ????
Osoba ubrana w sweter jest nadal poszukiwana, gdyż jest podejrzana o bycie znanym, groźnym kibicem, tj. kibolem zamieszanym w łuszczenie pestek na stadionie. Poszukiwany bandyta miał przy sobie torebkę, w którym niósł świeże pieczywo i nowy numer Kaczora Donalda. ????​
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Co do dzisiejszego dnia w Białymstoku, taki krótki filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=q5ZodDSk8A0&amp;amp;feature=player_embedded

ok 20-30 osób zostało zatrzymanych, za obraze premiera, a dokładniej hasło : &quot;Donald matole twój rząd obalą kibole&quot;

Dzisiejsza forma zatrzymania i decyzje władzy/policji zaleciały komuną jak nic...Jak ktoś tego dalej nie rozumie niech poprosi dziadków, by opowiedzieli jak to było przed 89...
3 razy zamieszczałem link na fejsie w profilu ,dwa razy mi skasowali!!!!Szok!!!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Podobno wczoraj ok. godz. 15:20 na budowanej części stadionu robotnicy w ilości sztuk 4 zaczęli skandować okrzyki obrażające pana donalda tuska
Ciekawe, że za słowa o bądź co bądź ś.p prezydencie w postaci:
Karzeł, konus, ziemniak, wieśniak, dorzynanie watahy, niskopienny nie gniją dawno w pierdlu Sikorski, Palikot i kilka innych tub propagandowych.
Ba to co się dzieje to istne pranie mózgu - nagle media posłuszne Donkowi otwierają oczka i nagle jakby się ocknęły.
I pieniacz RP - Bartoszewski słowami : &quot;Kto pluje na Prezydenta ten pluje na Polskę&quot; - to już wiem dlaczego parę razy za innego prezydenta była powódź ;)
Taki lekki off top a wracając do tematu - to co robi ta władza to gorzej niż Białoruś i Chiny razem wzięte.
Za obrażanie legalnie wybranej władzy - kara. No pięknie gdzie my żyjemy, ta władza jest uczulona na krytykę. Non stop tematy zastępcze non stop!!!
Media niech pokażą piękne akcje charytatywne takie jak np Ruchu Chorzów, Lecha czy prawie każdego innego klubu.
One wolą nam malować oczka bójkami, burdami itp. - a to się dzieje rzadko i jest na zasadzie świętej wojny (polecam na necie obejrzeć jak wyglądały burdy pomiędzy RIZE vs Besiktas).
Radzę poważnie się zastanowić przy wyborach na kogo oddajecie głos propaganda ładnie ryje banie niestety kto sobie nie daje zwichrować łba jest traktowany jak kibice Jagiellonii.
Pozdro
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A ja jestem ciekaw jak Ekstraklasa SA respektuje prawo. To znaczy: Czy za transparent nie mający nic wspólnego z piłką dostaje się karę. Lechia w tej kolejce wywiesiła trans o Ojcu Świętym (rocznica zamachu). Bardzo mnie to interesuje, czy dostaną karę, czy może tylko za przykładowe &quot;Niespełnione rządu obietnice - temat zastępczy kibice&quot;.
PS Nic do tego transparentu nie mam. W pełni popieram.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
3 razy zamieszczałem link na fejsie w profilu ,dwa razy mi skasowali!!!!Szok!!!
Co się dziwisz , założyciel Pejsbuka ma pejsackie korzenie.
Rząd się nie sprzeciwi pejsom przecież , bo zaraz zrobią chociażby spekulacje wokoł waluty naszej i ceny pójdą do góry
Hipokryzja , dobrze wieś z Warszawy przyjechała , narobiła wiochy i wystarczyło paru &#39;&#39;odstrzelić&#39;&#39; [nie żeby używać broni , jakby ktoś nie zrozumiał], za wejście na murawę i bieżnie sędzia powinien przerwać mecz.
Trwała jeszcze seria jedenastek
To PP
Na lidze jak pamiętam nie lali się od dawna , ale rząd wie lepiej.
Czasami się powyzywają , paru pijanych zatoczy się od krawężnika do krawężnika i zaczepi nie tego kogo trzeba i tyle.
Nie zapominajmy ,że na jesieni wybory i trzeba zacząć kampanię wyborczą.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Taaa, mandaty się posypały, a dosłownie 15 min. temu usłyszałem od kumpla słowa &quot;będziesz to teraz k**** płacił&quot;. Gdyż był na miejscu zdarzenia pod urzędem, po tym jak mu powiedziałem, że mają nam zamknąć stadion...
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
myślę, że granice absurdu zostały przekroczone i to znacznie.

tylko błagam Was, ludzie, nie głosujcie na PiS jesienią, będzie jeszcze gorzej!
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
nigdy nie głosowałem ani na PiS ani na PO.
pamiętam jedynie jak wspaniale było za rządów Jarka.

Jedyną formacją którą jestem w stanie poprzeć jest UPR-WiP no i oczywiście PPPP ????

wracając do tematu, dwie fajne oprawy:

Lyon:



Milan:

 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Co się dziwisz , założyciel Pejsbuka ma pejsackie korzenie.
Rząd się nie sprzeciwi pejsom przecież , bo zaraz zrobią chociażby spekulacje wokoł waluty naszej i ceny pójdą do góry
Hipokryzja , dobrze wieś z Warszawy przyjechała , narobiła wiochy i wystarczyło paru &#39;&#39;odstrzelić&#39;&#39; [nie żeby używać broni , jakby ktoś nie zrozumiał], za wejście na murawę i bieżnie sędzia powinien przerwać mecz.
Trwała jeszcze seria jedenastek

To PP
Na lidze jak pamiętam nie lali się od dawna , ale rząd wie lepiej.
Czasami się powyzywają , paru pijanych zatoczy się od krawężnika do krawężnika i zaczepi nie tego kogo trzeba i tyle.
Nie zapominajmy ,że na jesieni wybory i trzeba zacząć kampanię wyborczą.
????
Chłopie o co Ci chodzi?
jesteś za Lechem w sumie to mnie nie dziwi .
jak już piszesz to patrz na to obiektywnie bo już od początku(zaraz po meczu) napisałeś zajebisty komentarz w hp.
 
Do góry Bottom