>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kibicowanie

fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Warte odnotowania:
Klima - kibol prowadzący doping w Kotle - usłyszał dziś zarzuty i zagrożony jest zakazem stadionowym. Zarzuty dotyczą przebywania w miejscu poza numeracją i nie dostosowania się do poleceń służb porządkowych.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie stricte związane z kibicowaniem, ale nie chciałem zakładać nowego tematu.
O gangach kiboli, na linii Cracovia-Wisła i nie sugerować się że TVN bo Kittel i Jabrzyk to jedni z najlepszych dziennikarzy śledczych i stoją ponad podziałami

http://sledztwo.tvn.pl/
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Nie stricte związane z kibicowaniem, ale nie chciałem zakładać nowego tematu.
O gangach kiboli, na linii Cracovia-Wisła i nie sugerować się że TVN bo Kittel i Jabrzyk to jedni z najlepszych dziennikarzy śledczych i stoją ponad podziałami

http://sledztwo.tvn.pl/
Oglądałem wczoraj i również gorąco polecam. Trzeba przyznać, że bardzo fachowo podeszli do tematu. Kilka nagrań, których przedtem nie widziałem. Ciekawie wyglądała akcja jak koleżkę przyblokowali samochodem, a potem, gdy zaczął uciekać z buta, poharatali po plecach.

Trochę jednak przesadzili ze straszeniem, że niedługo maczety zastąpią gnaty.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Oświadczenie kibiców Ruchu Radzionków
Ze względu na nasilające się z meczu na mecz represje ze strony firmy ochroniarskiej „Scorpion” jak i policji w stosunku do kibiców Ruchu Radzionków postanawiamy wprowadzić protest polegający na zaprzestaniu działalności kibicowskiej na stadionie przy ulicy Narutowicza 11. Od dnia 24 września 2011 roku, aż do odwołania nie będziemy prowadzić zorganizowanego dopingu, wieszać flag klubowych jak i prezentować opraw.
Naszą decyzję argumentujemy wydarzeniami, które w ostatnich tygodniach występują na coraz większą skalę. Najaktywniejsi kibice są nękani przez funkcjonariuszy policji, na każdym kroku są filmowani i fotografowani. Z kolei firma ochroniarska, która jak twierdzi działa zawsze na polecenie policji, specjalnie dokonuje działań mających na celu sprowokowanie naszych kibiców.
Bezpodstawne zakazy stadionowe za stanie na schodach, czy wlepianie mandatów za przeklinanie to tylko nieliczne sytuacje. Do tego przed meczem z Piastem Gliwice doszło do sytuacji, że firma ochroniarska wraz z policją przeszukała nasz magazyn, zabrała transparenty bez sprawdzania ich treści i nakazała sprawdzić flagi klubowe, nie zgadzając się na wywieszenie kilku z nich, pomimo, że na naszym stadionie były już od kilku lat, grożąc nam przy tym, że jeśli zawisną, to dostaniemy zakazy stadionowe. Podobno żyjemy w demokratycznym państwie, w którym mamy zapewnioną wolność słowa, jeśli te najważniejsze zasady wolności człowieka są naruszane, nie możemy w tej sytuacji pozostać bierni.
Nasz protest będzie trwać tak długo aż sytuacja na naszym stadionie się nie zmieni. Nie chcemy być traktowani jak bandyci, którym trzeba przeszukiwać kieszenie. Robimy to co kochamy i jesteśmy na tym stadionie od lat, nikt nie może nam odbierać życiowej pasji. Niestety nie możemy w żaden inny sposób zaprezentować swojej dezaprobaty, ponieważ w obecnych czasach nagonki na kibiców bylibyśmy skazani na zakazy stadionowe, grzywny i wyroki w zawieszeniach.
Być może nie jesteśmy tak liczną ekipą kibicowską przy innych większych drużynach piłkarskich, ale to my od lat przyciągaliśmy rzesze fanów na stadion, to my byliśmy na dobre i na złe, to my prowadziliśmy doping bez względu czy dołowaliśmy w 4 lidze czy walczymy w 1 lidze, to my od lat tworzyliśmy oprawy, które były doceniane przez wielu ludzi w Polsce. Dlatego nie pozwolimy aby traktowano nas jak gorszych obywateli.
Z poważaniem
Kibice Ruchu Radzionków.
http://i54.tinypic.com/2ikxipy.jpg
http://i51.tinypic.com/10erkvr.jpg
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
JIHAD LEGIA, czyli jak ujada sfora z Czerskiej

Pierwszoplanowym artykułem w dzisiejszej Gazecie (a przynajmniej na portalu internetowym, bo nie wiem jak na papierze) jest artykuł potępiający kibiców Legii Warszawa (“kiboli” jak pisze jeden ze szczekaczy sfory, żeby nie było wątpliwości, bo Legia wszak kibiców nie posiada) za wywieszenie napisu Jihad Legia. Z nieznanych mi przyczyn napis ten został uznany przez funkcjonariusza Gazety, niejakiego “miszę”, za obelżywy, antysemicki i rasistowski. A przecież “jihad” w potocznym rozumieniu tego słowa to nic innego jak “święta wojna”, a więc sformułowanie, które jest w Polsce często używane w przypadku meczy piłkarskich, chociażby pojedynków Wisła - Cracovia, a samo porównanie futbolu do wojny jest typowe dla dziennikarzy, komentatorów, publicystów, nie tylko kibiców. Ale sprawa ma jeszcze jedno dno. Otóż w rozumieniu właściwym i prawidłowym “jihad” wcale nie oznacza wojny, a “dokładanie starań” (według portalu muzułmanie.com, a chłopaki chyba wiedzą, co piszą). Napis “Jihad Legia” będzie więc oznaczał nic więcej i nic mniej jak “Postaraj się, Legio”. I już! Ani w tym nie ma obrazy, ani antysemityzmu, ani rasizmu. Każdego kto twierdzi inaczej nazwę bez wahania niedouczonym kretynem. I w ogóle zastanawiam się jak użycie słowa funkcjonującego na co dzień w kulturze i wymienianego w świętej księdze jednej z religii można uznać za obelżywe? Już prędzej muzułmanie mogliby się obrazić, bo kiedy w Koranie wymieniany jest “jihad” to ma to znaczenie umacniania wiary i dokładania ku temu wszelkich starań, a nie sprawę tak banalną jak kibicowanie klubowi piłkarskiemu.Tyle tylko, że w Gazecie nie wiedzą, iż zanim się zacznie pisać artykuł trzeba pomyśleć... Ooops, sorry zagolopowałem się. Przecież ten artykuł powstał na Czerskiej, a sfora nie myśli, sfora ujada na kogo jej rozkażą!

W artykule Gazety pojawia się również niejaki Jacek Purski, kolejny niewątpliwy mędrzec z bliżej mi nieznanego antyrasistowskiego stowarzyszenia. Biadoli on nad tym, jakąż to hańbą jest ten napis wywieszony przez kibiców. Skomentować to można tylko tak: idiotów nie sieją...

Jacek Piekara

ps. a antysemici i antyrasiści mogą się raczej zainteresować działalnością kibiców Hapoelu. W Izraelu znani są oni z tego, że w kibicowskich piosenkach życzą przeciwnikom Holocaustu i wysyłają ich do komór gazowych. Przyznam, że zważywszy na fakt, iż jest to żydowski klub o socjalistycznych korzeniach (słowo “hapoel” oznacza po hebrajsku robotnika) to naprawdę nieźle...

pps. jak obserwuję tak załosną polityczną poprawność, to naprawdę szlag mnie trafia!

pps. a piłkarzom Legii gratuluję zwycięstwa! Zwłaszcza, że ostatnio są one rzadsze niż kiedyś
http://jacekpiekara.salon24.pl/347872,jihad-legia-czyli-jak-ujada-sfora-z-czerskiej
 
Do góry Bottom