>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
No tak, Moderator, znawca trzeba usunać...
Szkoda komentować twojego marudzenia, złota zasada, najpierw coś od siebie daj, a potem wymagaj, wtedy byśmy mogli porozmawiać.

Amur Chabarowsk vs Traktor Czelabińsk: 2 ml @1.49 ✅
Nieftiechimik Niżniekamsk vs Avtomobilist Jekaterynburg: 2 ml @1.56 ✅
AKO @2.32 Fortuna ✅


Dzisiaj krótko, bo jutro brak czasu, szczerze mówiąc obawiałem się nieco Traktora w pierwszym meczu w Chabarowsku, ale jeżeli przy takich błędach i łapaniu ciągle kar w pierwszej tercji (4 mniejsze i 1 większa),rywal ich nie wykorzystuje to zasłużenie przegrywa. Tym razem odpada przewaga Tygrysów jeżeli chodzi o aklimatyzację i uważam, że goście mają większą szansę na zwycięstwo niż to było wczoraj. Jasne, każdy mecz jest inny, ale spodziewam się więcej nerwów po stronie Amura, a Traktor to z pewnością lepiej wykorzysta. Roman Will kosmiczny mecz, aż 51 strzałów obronionych, ciężko będzie to powtórzyć, ale da rade po raz drugi powstrzymać Tygrysy.

O Wilkach nie będę się powtarzał, pisałem o nich wczoraj, tutaj powalczyli z Żubrami, może być lepszym zespołem, ale ostatecznie przegrali. Avto jest na fali, doszła dobra postawa w bramce, bo Galkina trzeba chwalić i jako, że ekipa z Niżniekamska radzi sobie z lepszymi drużynami gorzej, to warto iść w stronę gości. Stawiam na to, że seria wygranych się przeciągnie u klubu z Jekaterynburga.

Dynamo Moskwa vs Severstal Czerepowiec: 1 RT @1.47 ✅
Torpedo Niżny Nowogród vs Dynamo Mińsk: obie strzelą 2+ bramek @1.62 ✅
AKO @2.38 Fortuna✅

Alexander Petunin powyżej 0.5 punktu w kanadyjce (Dynamo Moskwa) @2.30 ❌
Alexander Petunin strzeli gola (Dynamo Moskwa) @4.80 ❌
Fortuna


Severstal idealny przeciwnik na przełamanie Dynama. Jest to rywal znany stołecznym z fazy play-off w poprzednim sezonie, gdzie sporo krwi napsuli podopieczni Razina. Celowałem wtedy w niespodzianki i czasami się udawało, ale tym razem jestem zdania, że o ile w stolicy drużyna poszła w górę, tak w Czerepowcu niestety w dół. Robert Rooba kompletnie zawodzi, a miała to być główna strzelba z Czerepowca. Alexander Petunin i Kirill Kapustin to była jednak spora jakość w szeregach Severstalu. No właśnie celuje w punkt i gola Petunina. Po powrocie do Dynama prezentuje się nieźle, ale oczekiwania są jeszcze względem goli. Wraz z Vadimem Shipachyovem nie występuje w PP, ale myślę, że trener Kudashov coś ciekawego na dzisiaj przygotował i być może będziemy oglądać go w grze z przewagą zawodnika. Motywacja będzie spora, żeby pokonać swoich byłych kolegów i przede wszystkim się przełamać.

Co do Niżny Nowogrodu, to niestety spotkanie odbędzie się bez kibiców, ponieważ wzrost zakażeń w tym rejonie jest na tyle wysoki, że postanowiono odmówić udziału fanów w tym wydarzeniu. Dynamo jest na fali, ale juz w trzeciej tercji w Niżniekamsku brakowało im pary. Może zmęczenie spotkaniami wyjazdowymi nadchodzi, ale swoje strzelają i w swoich szeregach mają skutecznych zawodników. Podoba mi się współpraca dwóch Szwedów: Mario Kempe i Mattias Tedenby, strach pomyśleć, co bedzie jak wróci Malte Stromwall. Torpedo może być średnio zadowolone ze spotkań na wschodzie, ale wracają na własne śmieci i mają jak najbardziej szanse pokonać Żubry. Nieco sparingowy klimat bez kibiców, dwie ofensywnie nastawione ekipy każą mi stawiać na bramki i pobieram sobie typ na dwa trafienia z obu stron. H2H w Niżny Nowogordzie mnie w tym jeszcze utwierdza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +966
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Rano był ciekawy mecz do zagrania ale to już historia
Dzis gram dubel

Avto ml + Omsk ml kurs ako 2,42 fortuna ✅

Obie ekipy to zupełnie inna półka od rywali choć obie przystępują do meczów z innej pozycji. Avto kilka wygranych meczy ale co widać to skuteczna grę i dobrą destrukcję i z kolei Jastrzębie trzy porażki z rzędu ale już w Kazachstanie dobry mecz ale nic nie wpadło, mimo że kursy lecą na Spartak myślę że Hartley wyciągną wniosku i dziś zobaczymy ich wygraną
Później odniosę się do kolegi mendoty czy jak mu tam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +481
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Czekałem sobie na składy i atakuje dubelka i singielka. Może w końcu z tymi zawodnikami mi się poszczęści.

Barys Nur-Sultan vs Bars Kazań: X2 @1.39✅
Saławat Jułajew Ufa vs SKA St. Petersburg: każda drużyna 2+ bramek @1.65⛔
AKO @2.29 Fortuna⛔

Kirill Panyukov strzeli gola (Kazań) @5.00✅
Kirill Panyukov powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.60✅
Fortuna


Spodziewałem się, że Kvartalnov pomiesza nieco w składzie i tak też się stało. Potrzeba tutaj wyciągnąć ze swoich zawodników maksimum, a na razie tego w Kazaniu nie oglądamy. Jak Kagarlitsky nie ma swojego dnia, to ciężko jest myśleć o wygranej. Gdyby nie on to nie wiem, czy trener Barsów pozostałby jeszcze na stanowisku. Kreowany na gwiazdę Voronkov jeszcze bez gola, co też mnie dziwi. Myślę, ze gorący stołek w Kazaniu da się we znaki zawodnikom i dzisiaj będą po prostu zasuwać na lodzie. Barys nic szczególnego nie gra, bardzo defensywny hokej rozbijający ataki przeciwników i skorzystanie z jednej bądź dwóch szans. PP zadziałał z SKA, ale czy zadziała i dzisiaj? U nich w grze z przewagą zawodnika jest różnie, stawiam na X2, a do kanadyjki i gola Kirilla. Wraca do Nur-Sultanu, miał kontuzje, ale już występuje od kilku meczów i myślę, ze może pokusić się o punkt, czy nawet trafienie. Przesunięty wyżej, to zapowiada więcej czasu spędzonego na lodzie.

Co do spotkania w stolicy Baszkirii krótko stawiam na gole. SKA podwójnie zmotywowane za porażkę z Saławat Jułajew w Petersburgu, a dodatkowo mecz w Kazachstanie im nie wyszedł. Gospodarze jak zagrają swoje to strzelą dwie bramki, mam nadzieję, że goście też dołożą coś od siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1016
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecz zaraz wiec krótko
Astana do zera odprawiły Omsk i SKA wcale nie bedac w tych meczach stroną która dominowała. Dzis trzeci równie mocny rywal, ale kto wie czy nie najmocniejszy z tej trójki. Mysle ze Ortio trzeci raz na zero nie zagra. Barsy miały dobry mecz z Magnitka, i mysle ze tą dobra gre przeniosa dzis do Kazachstanu. Wiecej jakosc, indywidualnosci po stronie Barsów

Kazan RT kurs 2,12 fortuna ✅

W drugim meczu tez licze na zielonych , nie bedzie łatwo choc mysle ze Jokerit był bardziej wymagajacym rywalem, dzis w bramce Johansson i nie bedzie łatwo jednak licze ze nie przegraja tego meczu w RT

Kazań z x + Ufa z x kurs ako 2 fortuna⛔ to sobie Ufa pograła
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +809
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro zaczynamy od 11.30 we Władywostoku. Rywalem Admirała bedzie Traktor, który wywiózł komplet punktów z Chabrowska i wg mnie wywiezie komplet punktów jutro. Admirał miał sporo szczescia w wygranym meczu z Vitjazem, jutro rywal dwie półki lepszy i jezeli tylko fizyka nie zawiedzie to Traktorzyści powinni jutro pokonać gospodarzy bo wszystko maja po swojej stronie

Traktor RT kurs 1,78 ⛔ Aj szkoda początku meczu

W Jarosławiu dojdzie do ciekawego pojedynku. Loko podejmie Dynamo, które nie jest na ten moment maszynka do zdobywania punktów jak jeszcze kilka kolejek do tyłu. Gra czasem faluje , sa przestoje w obronie tez mozna znaleźć luki, co potwierdził ostatni ich mecz z Czerepowcem, gdzie koncówka to bardziej obrona Czestochowy. Lokomotiv miał dwa dni wiecej odpoczynku i mysle ze Nikitin wymysli sposób na Szipaszjowa i społkę. Wg mnie na ten moment Loko wyglada troche lepiej.

Lokomotiv ml kurs 1,87✅

Trzeci mecz który mnie interesuje to starcie w Bałaszycha. Avangarg i Avto nie dawno spotkały sie w Ekaterinburgu i wynik nie do konca oddaje to co na lodzie. Forma Jastrzebi od jakiegos czasu szła w góre a w spotkaniu ze Spartakiem wreszcie wsjo zgrało. Avto zwycieża od trzech meczy ale mysle ze jutro trafia na opór Omska, który odbije sobie niedawną porazke

Omsk ml kurs 1,69✅
wsjo fortuna

Głównym typem który gram to ako złozone z tych trzech meczów

Traktor ml + Loko z x + Omsk z x kurs ako 3,02 fortuna✅💚✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +447
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj sporo fajnych meczów do zagrania i spróbuję wyjątkowo kilka kuponów, a nóż uda się zdobyć ciekawy profit:

Admirał Władywostok vs Traktor Czelabińsk: Tomas Hyka powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.50 ✅
Metallurg Magnitogorsk vs Sochi: Linus Hultstrom powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.80 ❌
AKO @2.70 ❌

Tomas Hyka strzeli gola @4.00 Fortuna ❌

Szkoda tego Hyki, bo było blisko, dołożę sobie gola Linusa, czas na bramkę w nowych barwach:

Linus Hultstrom strzeli gola @8.00 Fortuna ❌

Admirał Władywostok vs Traktor Czelabińsk: 2 ml @1.47 ✅
Torpedo Niżny Nowogród vs Severstal Czerepowiec: powyżej 4.5 bramek ml @1.52 ✅
Avangard Omsk vs Avtomobilist Jekaterynburg: powyżej 4.5 bramek ml @1.45 ❌
AKO bez podatku TOTALBET @3.24 ❌

CSKA Moskwa vs Spartak Moskwa: Spartak powyżej 1.5 gola @1.64 ❌
Lokomotiv Jarosław vs Dynamo Moskwa: 1X @1.52 ✅


Też jestem zdania, że Traktor sobie poradzi, tym bardziej, że spodziewany jest występ Romana Willa, wiec u gości ściana. Dodatkowo celuje w gola i punkt Hyki, który w tym sezonie przerzucił się chyba na asystowanie, ale bramkę też trzeba kiedyś strzelić. Przy 2-3 trafieniach Traktora może mieć udział przy jednym z nich, tym bardziej, że występuje na lodzie podczas PP i PK, a obok siebie ma skutecznych Sedlaka i Tertyshny.

Magnitka powinna tutaj przedłużyć swoją serię, ale przeciwnik i kurs na gospodarzy idealny na wpadkę. Idę jednak w stronę punktu ofensywnego obrońcy Hulstroma. Szkoleniowiec Lampartów Nazarov znany jest ze swojej ofensywnej i agresywnej gry. Namiastkę tego widzieliśmy w starciu z Ryżanami, wiele nerwów i wykluczeń. W tym upatruje punkt Szweda. Powinno być sporo PP dla Lisów, a Linus wyjeżdża w pierwszym unicie w grze z przewagą zawodnika. Ma sporo asyst, może dzisiaj gol? Mi punkt wystarczy.

W Niżny Nowogordzie dzisiaj spotkanie z kibicami. Ostatnio ich nie było w spotkaniu z Dynamo Mińsk, z powodu wzrostu zakażeń w regionie. Może zabrakło im fanów, bo w drugiej tercji zaspali. Dzisiaj dobry przeciwnik na wygraną, ale Severstal pokazał się w Moskwie z bardzo dobrej strony. Liczę na gole, bo każda z ekip pragnie tej wygranej, a skuteczność po obu stronach barykady jest.

Bramki stawiam także w Bałaszycha. To już trzecie spotkanie Petersa i Hartleya w tym sezonie, bilans 1 do 1. Kto tym razem sięgnie po wygraną? Ciężko mi powiedzieć, ale liczę na kilka trafień. Simon Hrubec nie jest w takiej formie jak jeszcze niedawno w play-off, a pomimo solidnych występów Galkina zdarzają mu się pojedyncze błędy. Taki wynik 2:2 jak najbardziej możliwy.

Dynamo złapało zadyszkę. Vadim gra nieco słabiej to i ofensywa trochę kuleje. Dzisiaj czeka ich trudny wyjazd i też stawiam na gospodarzy. Loko coraz lepiej rozumie się z Nikitinem i forma będzie rosła. Poza tym stołeczni w Jarosławiu nie czuli się najlepiej w ostatnich miesiącach. 1X wydaje się tutaj idealne.

Spartak walczy z najlepszymi, ale nie potrafi się przełamać. Jak na razie to półka niżej od topowych zespołów, ale mają swoje argumenty w ofensywie. Jake Virtanen musi się obudzić, bo ostatnie pojedynki nie były dla niego udane. CSKA za chwilę zapewne wyrzuci Fedorova, bo marnuje spory potencjał w ataku. Wojskowi jak na siebie strzelają bardzo mało bramek, a porażka z Kunlun to spora niespodzianka. Większe nerwy po stronie Fedorova i jego drużyny, może przełożyć się na błędy wykorzystane przez rywali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Lokomotiv-Dynamo
Lokomotiv ML 1,85
Pomimo , że kibicuje Dynamo to w tym meczu postawię na drużynę Nikitina. W ostatnich spotkaniach Dynamo troszkę się zacięło i trochę to wygląda na chwilowy przestój , lecz myślę ,że nie potrwa on długo. Dziś jednak ciężki wyjazd do Jarosławia , który po zmianie szkoleniowca się rozkręca i to on wygląda na faworyta tego spotkania. Spodziewam się wyrównanego spotkania , lecz lekki przestój Dynamo i brak pewnego punktu w bramce skłania ku Loko.

Torpedo-Sevestral
obie 2+ 1,83
Spotkanie dwóch drużyn , które raczej rozczarowują w tym sezonie. Sevestral grał z mocnymi rywalami lecz 4 porażki z rzędu nie napawają optymizmem , a w tej drużynie jest potencjał na lepszą zdobycz punktową niż dotychczas. To samo można powiedzieć o Torpedo , które chce grać fajny dla oka hokej lecz nieraz zdarza się , że więcej tracą niź strzelają. Torpedo u siebie na arenie gra pewny hokej i jakby nie spojrzeć często można zobaczyć tam mecze z bramkami dlatego taki typ na to spotkanie. Punkty potrzebne są obu ekipom

Avangard-Avto
Avangard powyżej 2,5 1,76
Avangard RT 2,15

Jastrzębie zagrały dobry mecz z Spartakiem po ostatnich słabszych występach i liczę tutaj na rewanż drużyny Hartleya. Avto nie ma pewnej jedynki w bramce , a pojedyncze dobre występy tego nie zmienią, tracą regularnie po 2 gole lub więcej z mocnymi drużynami. Hartley ma do dyspozycji więcej jakości i 3 bramki gospodarzy są jak najbardziej możliwe. Zagrali dobre mecze pomimo porażek. Z Traktorem przegrać po walce to nie wstyd a wynikI z Barysem i Avto nie oddają tego co działo się na lodzie.

Magnitka-Sochi
Sochi poniżej 1,5 gola 1,81
Magnitka handicap -2 1,85

Lisy grają świetny hokej. Seria trwa nadal dziś przyjeżdza rywal słaby i jeśli podejdą do tego spotkania i forma wciąż jest to nie powinno być żadnego kłopotu z ograniem takiego rywala. Soczi nie ma czym zagrozić Magnitce. Zaryzykowałbym stwierdzenie ,że Magnitka ma każdą formację lepszą niż drużyna z południa Rosji. Każdy wynik inny niż pewne zwycięstwo gospodarzy będzie tutaj niespodzianką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1717
sza 73,3K

sza

Użytkownik
KHL
Magnitogorsk - Soczi
Typ: Magnitogorsk over30.5 strzałów w światło bramki ✅ 40 strzałów.
Kurs: 1.74 Fortuna

Zwycięstwo Magnitki wydaje się raczej formalnością ale kurs oferowany jest nie do gry i tutaj zdecydowałem się szukać czegoś bocznego i tak wpadł mi w oko zakład na oddane strzały Magnitogorska. Statystyki wyglądają dość obiecująco gdyż w dotychczasowych 15 spotkaniach obecnego sezonu zespół linie 30.5 przekroczył 11 razy, w pojedynkach na własnej tafli 5 z 7 spotkaniach. W dotychczasowych meczach w regulaminowym czasie gry Gospodarze oddali łącznie 474 strzały w światło bramki przeciwnika co daje nam średnia 31.6 strzałów. Z drużynami które mają problemy defensywne i tracą sporo bramek jak dzisiejszy przeciwnik linia była pokrywany - z Władywostok na wyjezdzie 31 strzały oraz 34 u siebie, Niżniekamsk 31 u siebie, Chabarowsk 40. Jeżeli Gospodarze zagrają swoje to linia powinna zostać pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1341
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Po krótkim urlopie czas wrócić do szarej rzeczywistości chociaż mam nadzieję, że odpoczynek od obstawiania nie zakłóci aktualnej formy i zamiast szarej dzisiejsza rzeczywistość będzie zielona! Spróbuję delikatnie, jednym dublem. Podobnie jak koledzy wyżej celuję w kierunku Lokomotivu. Nikitin chyba odnalazł się już na swoim stanowisku bo gra zespołu wygląda lepiej niż jakiś czas temu, a moskiewskie Dynamo jakby lekko w zadyszce. Dokładam do tego win CSKA. Spartak nie prezentuje się zbyt dobrze co przekłada się na przeciętne wyniki. Nie wierzę również w plotki o zwolnieniu Fiodorowa chociaż mogą one działać na szkoleniowca motywująco. Poza tym CSKA zagra w roli gospodarza i odnajduję nieco więcej jakości po stronie Wojskowych. Czekamy i trzymamy kciuki!

✅ CSKA ML & Lokomotiv +1.0 &1,94 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +896
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Kursy już spadają na Traktor, więc pobieram dzisiaj:

Admirał Władywostok vs Traktor Czelabińsk: 2 RT @1.80 ✅
Saławat Jułajew Ufa vs Bars Kazań: X2 @1.59✅
AKO @2.86 Fortuna✅


Jedno jest pewne, od pierwszych minut pojawi się Roman Will w bramce, Emil Garipov dwa strzały, dwa wpuszczone gole to mówi samo za siebie. W Chabarowsku też nie był pewny i z drugim GK w Czelabińsku jest na razie problem. Początek z dzisiaj zapewne się jutro nie powtórzy, bo pewniejszy tył, a i goście będą bardziej skoncentrowani. Traktor przynajmniej o półkę, dwie lepszy zespół od rywali i myślę, że już w czasie regulaminowym sobie poradzą. Co do zielonych derbów to Saławat Jułajew nieco spuściło z tonu. Już w meczu z Jokeritem wyglądało to średnio, z SKA kompletnie bezzębni i tutaj forma spada. Wręcz przeciwnie jest w Kazaniu, gdzie idzie to w górę. Kvartalnov kombinuje i kombinuje, w ofensywie jest coraz lepiej i tutaj gram na gości. Kirill Panyukov wreszcie się przełamał, czekamy na Dmitri Voronkova. Zazwyczaj w tych derbach wygrywają gospodarze, ale od dłuższego czasu Bars ma patent na Saławat Jułajew. Liczę na lepiej dysponowana ekipę na ten moment.

Dołożę sobie strzelców, bo czas na przełamanie:

Tomas Hyka (Traktor) strzeli gola @4.00 Fortuna ⛔
Dmitri Voronkov (Bars) strzeli gola @7.50 Fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +568
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie chce robic masówki na Traktor ale dla mnie jest to jutro jedyny mecz do pogrania w KHL. Traktorzysci dali sie zaskoczyć dzis Admirałowi to że Garipow nic nie wyciagnął to jedna sprawa, druga to z jak łatwoscia gospodarze przedostali sie pod sama bramke to w ogole nie powinno miec miejsca. Pierwszy gol idzie w wiekszosci na konto obrony , przy drugim traktorzysci zgubili krazek w srodkowej strefie a Garipow nie wyłapał dobrze i tu zabrakło asekuracji bo dobitka była juz skuteczna. Ot i cały problem sie z tego wziął.
Jutro chetnie pograłbym pierwszą tercje Traktora, bo z pewnoscia troche im to da do myslenia i wierze ze jutro zobaczymy inny zespół, jednak bez kombinacji gram w regulaminowym z meczami z SHL

Traktor RT kurs 1,8 fortuna ✅

Tez mnie kusza zielone derby i win Kazania i jesli nadal kurs na Ufe beda leciec to moze sie zdecyduje no ostateczne ich zwyciestwo, bo ostatnie dwa mecze Ufy to słaba gra . Z klaunami ledwo dowiezli remis a z SKA nie było co zbierac. Niby derby to inny mecz, ale finski atak Ufy nie działa Granlunda nie widac, czy to zmeczenie? mozliwe ze przyszedł kryzys na kilka spotkań.
Z innych zbyt niskie kursy na faworytow i czy czasem gdzies nie bedzie niespodzianki, kto wie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +696
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Admirał-Traktor
Traktor Handicap -1,5 2,25
Traktor powyżej 1,5 gola w 1 tercji 3,70

Poranne spotkanie b2b na dalekim wschodzie. Wczoraj Traktorzyści źle weszli w spotkanie i ledwo co wygrali ten mecz. Admirał wczoraj grał odważnie i spotkanie kosztowało ich na pewno trochę sił. Jakość i głębia składu po stronie gości i myślę , że jeśli dobrze wejdą w to spotkanie to powinni spokojnie wygrać ten mecz. Liczę na to że od początku zaczną grać swoje i nie dadzą się zaskoczyć drużynie z Władywostoku. Przed wczorajszym meczem Traktor miał serię wygranych 5 pierwszych tercji z rzędu i może dziś wrócą na tą ścieżkę

Ufa-Kazań x2
Jokerit RT

ako 2,23
Kolejna odsłona zielonych derbów i w tym meczu kieruje się w stronę drużyny Kvartalnova. Saławat podobnie jak Dynamo Moskwa rozpoczął kapitalnie sezon lecz przyszło lekkie spowolnienie. Fiński atak oraz 2 link nie szaleje i widać to w ostatnich meczach Ufy. Nie można powiedzieć że Salawat gra źle lecz Kazań cały czas nabiera formy zagrali bardzo przyzwoity mecz z Magnitką oraz postrzelali sobie w Kazachstanie. Myśle że dziś w Ufie nie przegrają. Do dubla dorzucam spotkanie w Helsinkach. Jokerit przegrał ostatnie 3 mecze lecz 2 po dogrywkach z mocnymi ekipami a w Jekaterynburgu po prostu nie wyszło. Wilki nie grają nic w tym sezonie i wydają się idealnym rywalem na przełamanie dla klaunów.


Kagarlitsky +0,5 pkt 1.75
Beck +0,5 1.60

Dmitri rozkręca się w Kazaniu i wraz z Galimovem robią szum w ataku i są groźni w PP. Do Mińska przyjeżdża Kunlun wiec może być wesoły mecz z duża ilością bramek a Taylor to jeden z liderów


kursy z fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +665
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Mysle i mysle nad tymi zielonymi derbami i cały czas wychodzi mi na Kazań
Owszem, Lyamse wkurzono głupimi pytaniami o dymisje, po Granlundzie pojechali, dzis Metsola u bram, czy to wystarczy? przydałby sie Kadeikin i Tichonov w Ufie ale ich nie bedzie, Barsy w sumie na luzie wygrali z Astaną dzis bedzie spina i odnosze wrazenie ze to wygraja w regulaminowym
Nie namawiam do typu ale zagram bo łazi za mną to od wczoraj

Kazań RT kurs 2,8 Pzbuk ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Próbuje dwa duble i jednego strzelca:

SKA St. Petersburg vs Dynamo Moskwa: 1X @1.45 ✅
Vityaz Podolsk vs Torpedo Niżny Nowogród: każda 2+ bramek @1.60 ❌
AKO @2.32 BETFAN ❌

Lokomotiv Jarosław vs Severstal Czerepowiec: powyżej 4.5 bramek ml @1.55 ❌
Avangard Omsk vs Barys Nur-Sultan: powyżej 4.5 bramek ml @1.50 ✅
AKO @2.33 TOTALBET ❌

Emil Galimov (SKA) strzeli gola @7.00 ❌


Dynamo znajduje się w małym dołku i warto to chyba wykorzystać. SKA lubi takie mecze, co pokazali już w w tym sezonie w Ufie, czy też przy okazji pojedynku z Lokomotivem. Wojskowi opromienieni przyjściem Gusiewa z pewnością będą zmotywowani, aby sięgnąć po wygraną. Myślę, że będzie to underowy pojedynek, gdzie zdecyduje jeden gol. Jeżeli w bramce znów stanie Johansson to szanse na sukces SKA wzrosną. Co do Podolska to warto zerknąć w h2h, ale i style gry obu ekip są podobne. Stawiają przede wszystkim na ofensywę, a z defensywą jest kiepsko. Chęć przełamania po obu stronach również obecna co zwiastuje wiele PP i szans na gole. Wynik 2:2 jak najbardziej możliwy.

Niby mamy tych faworytów w Jarosławiu i Bałaszycha, ale czy sobie łatwo poradzą ze swoimi przeciwnikami? Barys i Severstal to jak dla mniej najmniej wygodni rywale dla tych topowych zespołów w KHL. Ci pierwsi niedawno wygrali z Jastrzębiami tylko 1:0, dzisiaj czas rewanżu po stronie Avangardu. Zapewne będzie to inny pojedynek, bo Kazachowie na wyjazdach grają nieco odważniej, postawili się Jokeritowi, Dynamo, Metallurgowi, CSKA. Są w stanie strzelić 1-2 gole, reszta dołoży Omsk. Co do Severstali to w ataku wygląda to coraz lepiej. Już w Moskwie dobrze się to oglądało, a w Niżny Nowogrodzie wreszcie się przełamali. Lokomotiv za Nikitina prezentuje się o niebo lepiej i też stawiam na gole, bo goście coś od siebie dołożą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +66
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dziś ciszej w temacie, więc może to i dobry moment by się przywitać z Wami w tym sezonie KHL, w sezonie który się rozkręcił i na pełnych obrotach niemal codziennie daje sporą dawkę emocji. Dziś gram 3 mecze - dwa w dublu i jeden w ako.

Omsk- Barys Nur Sultan typ: 1 RT
CSKA Moskwa - Chabarowsk typ: 1/-6,5
AKO: 2.92


Gracze Omska będą chcieli wziąć rewanż za ostatnią porażkę z Barysami w stosunku 0-1. Jakość w zespołach zdecydowanie większa po stronie Avangardu. Ostatnio fajne mecze ze Spartakiem i Avto. Dzis pora na własnej tafli utrzymać passe. CSKA w starciu z Chabarowskiem również jest faworytem i choć ich gra jeszcze faluje to myślę, że dziś dadzą radę w starciu ze słabszym rywalem. Spodziewam się twardego spotkania ( nie koniecznie miłego dla oka ), w którym wygrają nieznacznie gospodarze, a w meczu nie zobaczymy za wiele bramek.

Podolsk - Nizny Nowogrod Typ: 2/+4,5 bramki Kurs:3,25

To spotkanie gram w singlu, z ciekawym myślę kursem. Oba zespoły w 1 części sezonu poniżej oczekiwań, lecz więcej jakości widzę po stronie gości. Podolsk zawodzi. Ostatnio po wojażach na wschodzie przegrali 4 mecze z teoretycznie słabszymi rywalami i nie sądzę, że dziś zobaczymy odmieniony zespół. Spodziewam się otwartego spotkania, wielu bramek i ostatecznego tryumfu gości z Nowogrodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +467
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Lokomotiv-Sevestral
Sevestral poniżej 1,5 gola 1.88
Lokomotiv się rozkręca zagrali dobry mecz z Dynamo. Sevestral po serii porażek przełamał się i wygrał z Torpedo po serii rzutów karnych. CSKA Nikitina zawsze traciło mało bramek i myśle że coś z tej filozofii przełoży na zespół z Jarosławia który i tak ma świetnych obrońców i Eddiego w bramce który potrafi wyczyniać cuda. Patrząc na roster i formę faworytem są gospodarze i pomimo ostatniego zwycięstwa Sevestral dziś ciężko będzie o kolejne zwycięstwo. Torpedo gra bardzo przeciętnie a dziś starcie z rywalem który w tym momencie się rozpędza i jest klasę lepszy.

Omsk-Barys
Omsk -1,5 2,20
Ostatnio w stolicy Kazachstanu lepszy był Barys ale tam dominował zespół Hartleya któremu nic nie wpadło. Barys od kilku spotkań spotkania z czołówką ligi. Nie prezentują się w nich źle , ale drugi mecz jak ostatnio chyba się nie zdarzy i gospodarze przedłużą zwycięska serię spotkań. Omsk dobrze wyglądał podczas meczu z Spartakiem. Avto postawiło cięższe warunki ale mimo tego udało się wygrać. Wciąż niedostępny będzie Cehlarik ale są inni liderzy którzy ciągną grę jastrzębi.

Lokomotiv RT + 4,5 bramki w Podolsku ako 2,30
O meczu w Podolsku krótko. Jakby nie spojrzeć powinny paść tam bramki. Sa indywidualności, słaba gra w tyłach i brak pewnych jedynek w bramce.

kursy fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +549
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczoraj nie mogłem wymyślić nic pewnego. Dzisiaj zresztą jest podobnie, ale chodzi za mną jeden dzisiejszy mecz i spróbuję przedłużyć swoją "zieloną" serię przy pomocy Wojskowych z Petersburga. sunxl sunxl wspomniał najważniejszy argument - Dynamo jest w lekkim dołku. Bramkarze niebiesko - białych ostatnio nie grają zbyt stabilnie, a SKA oprócz potknięcia w Kazachstanie wygrało wszystkie swoje ostatnie mecze. Jeśli chodzi o Guseva to moje przeczucia idą w innym kierunku. Mam nadzieję, że jego przyjście nie pomiesza na tyle szyków Wojskowych, że nie zdołają dzisiaj wygrać. Początkowo miałem ochotę dołożyć do dubla Avanagard, ale tak mi jakoś śmierdzi ten mecz, że zagram nieco ryzykowniej singla, a Jastrzębie sobie odpuszczę.

✅ SKA St. Petersburg ML @1,87 4/10 Unibet

💰31,94
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +851
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Mało czasu na pisanie , bedzie krótko i na temat, na efekty poczekamy i zobaczymy co wyjdzie

Tez jak wyzej na tapetę mecz Jastrzebi bo raz maja rachunki do wyrównania a dwa graja coraz lepiej, jak muszą to ataki sa skuteczne, drugi mecz to SKA z Dynamem i tu myśle, że Szipaszjow i spółka jeszcze pod kreską i ze SKA to nie jest własciwy rywal na przełamanie dziś. I zostało mi Loko do tripla i mimo ze spodziewany jest Isajev w bramce a sam Cherepowiec na krzywej wznoszacej to liczę, ze obrona i atak Lokomotywy zrobia swoje

Omsk ml
SKA z x
Loko RT
kurs ako 3,2 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom