>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj ciezki dzień. W Niznym Nowogrodzie chyba powinni sie zastanowić na druzyną bo ewidentnie cos jest nie tak , jest mocna, sa odpowiedni zawodnicy a ona przegrywa z zespołem z całym szacunkiem złozonym z połowy z graczy VHL, Torpedo powinno wygrać ten mecz w regulaminowym czasie. Oczywiscie teren trudny , zmiana strefy czasowej ale przegrana w takim stylu, gdzie nawet nie dominowali, gdzie kontroli krązka nie było w takim wymiarze by skontruować trzy akcje które powinny skonczyc mecz. Niemirowski na gorącym krześle a jest kilku wolnych trenerów na rynku.

Dzis dla mnie naturalna rzeczą jest zagranie Lokomotiwu. Bedzie to oficjalny debiut Nikitina przed jarosławską publicznościa. Przeciwnik nieprzewdywany ale mysle ze gospodarze poradza sobie w czasie regulaminowym i nie bedzie to wgrana na styku, spodziewam sie ciekawych ustawien w trzeciej i czwartej formacji tak by płynnie grał cały zespół. Bede miał tylko dylemat który mecz ogladac bo wszystkie zaczynaja sie o tej samej porze, a chetnie obejrzałbym tez na zywo Dynamo z Magnitką i zielone derby

Lokomotiw RT kurs 1,6 fortuna ✅
kurs do dubla lub tripla z meczami z DEL i ELH✅

Granie zielonych derbów i meczu na szczycie liderów konferencji raczej sobie odpuszcze ale remisy w podwojnej szansie byłyby dobrym kierunkiem.
Z innych kierunkow ciekawym jest Sochi, które zmeniło trenera. Został nim Andrej Nazarow. Kazdy kto od jakiegos czasu sidzi w KHL wie jaki to charyzmatyczny trener wiec dzis moze byc dym na boisku ale i poza nim :)
Mysle tez że Czerepy moga zaskoczyc Spartak Moskwa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1078
sunxl 2M

sunxl

Typer
Stawianie na gospodarzy w Zielonych Derbach to dobra opcja, dlatego próbuję tego samo. Ten mecz Saławatu Jułajew z Sibirem był dziwny, może świadomie odpuszczony, bo kompletnie zero pomysłu w PP, a było ich sporo i pojawiły się okazje wrócić do tamtego spotkania. Bars forma zwyżkowa, będą kibice, pełna hala i spora pewność siebie po laniu w poprzednim play-off, gdzie pamiętamy jak klub ze stolicy Baszkirii dostał 0:4. 1X wydaje się ciekawą propozycją.

Co do starcia w Moskwie także liczę na gole. To nie są play-offy, gdzie trzeba bić się o każdy centymetr lodu, zabijać się o wynik, ale warto pobawić się nieco hokejem. Oczywiście każdy podejdzie poważnie do tego starcia, bo hokeiści zdają sobie sprawę, kto jest po drugiej stronie tafli, ale ofensywy obu klubów czują się świetnie. Skuteczność w PP także rewelacyjna i tak naprawdę każda piątka, która pojawi się na lodzie jest zagrożeniem dla przeciwnika. Liczę na ciekawe widowisko i wizytówkę KHL. Aż trudno będzie obejrzeć dwa mecze na raz :D

Bars Kazań vs Saławat Jułajew Ufa: 1X @1.42✅
Dynamo Moskwa vs Metallurg Magnitogorsk: powyżej 4.5 bramek @1.55✅
AKO @2.20 TOTALBET✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +971
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj mam spory dylemat, bo opcji - przynajmniej dla mnie - zaskakująco wiele. Na pewno do dubla dołączę handicap w stronę Kunluna w meczu CSKA, bo nie wydaje mi się, żeby Wojskowi tak rozsmarowali po lodzie przeciwnika jak to sugerują kursy. Nie dość, że CSKA nie radzi sobie wybitnie w obecnym sezonie to nawet pod wodzą Nikitina nie wygrali z Kunlunem więcej niż trzema bramkami. Poza tym wydaje mi się, że w tym spotkaniu nie padnie zbyt wiele bramek, a może jakaś niespodzianka, kto wie....

Teraz pozostaje mi wybrać między Amurem, Admirałem i Avangardem. Podoba mi się kurs na Omsk, ale Jastrzębie podobnie jak Avtomobilist nie prezentują zbyt wysokiej formy i nie jestem pewien, czy ryzykować. Początkowo zdecydowałem się na Admirałów, bo ostatnie zwycięstwo u siebie pewnie ich mocno zmotywowało, a dzisiejszy przeciwnik nie jest wysokich lotów. Szczególnie na wyjeździe. Ostatecznie pobieram Amura, bo gospodarze odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu i wygląda na to, że własna publiczność bardzo im pomaga. Podolsk natomiast od 2-3 spotkań jakby lekka zadyszka. Zmniejszam stawkę, bo mam przeczucie, że nie uda się dociągnąć do czterech dubli na zielono z rzędu ; )

✅ Kunlun +3,5 (handi) & Amur lub remis @2,06 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1133
sunxl 2M

sunxl

Typer
Na start jestem team wschód i pobieram sobie dubelka:

Amur Chabarowsk vs Vityaz Podolsk: 1X @1.45 ✅
Admirał Władywostok vs Dinamo Ryga: 1X @1.59 ❌
AKO @2.31 Fortuna ❌


Na wschodzie te lepsze drużyny potrafią sobie jakoś poradzić ze zmianą strefy czasowej i klimatu, te z dołu stawki mają już z tym o wiele gorzej. Amur ma spory handicap, bo przebywa w Chabarowsku już dłuższy czas, a Vityaz dopiero co rozpoczyna swoją serię wyjazdową. U gości tak na prawdę groźna jest tylko pierwsza trójka atakujących, która też musi się kiedyś zaciąć. Bez nich ciężko widzę ich sukces w Chabarowsku. Co do Admirała to gdzie nie punktować jak u siebie. Dinamo nieźle zaprezentowało się w Chabarowsku, ale przespali pierwsze minuty. Stawiam na mocno underowy pojedynek i mam nadzieję, że defensywa gospodarzy zagra podobnie, jak z Torpedo. Byle mniej kar po ich stronie. Spodziewany jest powrót do składu Josha Kestnera, który musi w końcu udowodnić swoją wartość.

Na drugą część dnia overki, opisy później:

Avtomobilst Jekaterynburg vs Avangard Omsk: powyżej 4.5 bramek (wraz z dogrywką i rzutami karnymi) @1.48 ✅
Traktor Czelabińsk vs Jokerit Helsinki: powyżej 4.5 bramek (czas regulaminowy) @1.62 ❌
AKO @2.40 TOTALBET ❌


W Czelabińsku jak co roku ciekawa akcja okolicznościowych koszulek, ktore zostaną przekazane na aukcję charytatywna na rzec dzieci z porażeniem mózgowym. Jest to także szansa na przełamanie świetnej passy Jokerit, która wynosi 11 zwyciestw z rzędu. Co ciekawe Pajace bardzo dobrze radzą sobie na tafli Traktora w ostatnich czasie. Stawiam na gole, bo ostatnie mocno overowe wyniki po obu stronach barykady i jeżeli goście mają przegrać to z pewnością po walce.

W Jekaterynburgu też liczę na gole. W obu ekipach jest problem z bramkarzami, Hrubec nie może znaleźć formy z poprzedniego sezonu, a jak wygląda to Avto doskonałe wiemy. Peters już powoli na musiku, bo taka seria przegranych nie powinna mu się przydarzyć. Stawiam na wyrownany pojedynek, 2:2 już urządza, a któraś z ekip może tutaj zdobyć ich przeciez więcej, patrzac na potencjał ofensywny.

Rihards Bukarts strzeli gola @3.30 Fortuna ❌

Ryga dzisiaj nieco krajowym składem, Rysiek będzie miał motywację, aby strzelić przeciwko swoim rodakom, nie ma Kestnera, więc ktoś z ofensywy będzie musiał ciągnąć.

Idzie się wnerwić dzisiaj
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiaj sporo pecha, jutro trzeba się odbić i pograć już teraz, bo kursy będą zaraz zbite przez noc.

Bars Kazań vs Dynamo Mińsk: każda drużyna 2+ bramek ✅
@2.15 BETFAN

Spartak Moskwa vs Metallurg Magnitogorsk: X2 @1.40✅
SKA St. Petersburg vs Lokomotiv Jarosław: X2 @1.67⛔
AKO @2.34 Fortuna⛔


Wystarczy spojrzeć na h2h bezpośrednich pojedynków Bars Kazań z Dynamo Mińsk, aby stwierdzić, że warto pograć tutaj gole. Spore nakłady sił fizycznych i psychicznych zostało nałożonych przez faworytów na zielone derby, teraz motywacja będzie także spora, bo warto zrewanżować się za porażkę w Mińsku, ale zapewne mniejsza niż z na pojedynek z ekipą z Ufy. Żubry nauczyły się grać bez Malte Stromwalla w ofensywie, bo moim zdaniem to był klucz w ataku w ostatnim czasie i liczę na ciekawe widowisko w stolicy Tatarstanu. Bars ostatnio trochę underów, z Dynamem może paść wreszcie over na przełamanie.

Lisy to chyba aktualnie najlepszy klub w KHL, na podium należy ustawić jeszcze Dynamo Moskwa i Jokerit Helsinki. Piękna pierwsza tercja w wykonaniu Metallurga wczoraj, zdominowali Vadima Schipachyova i spółkę. W Spartaku jest nowa gwiazda Jake Virtanen, ale czy to starczy na świetne dysponowany klub z Magnitogorska? Wątpię, tym bardziej, że Lisy zostały przecież w stolicy, zmęczenia nie ma, a i Spartak gra trochę gorzej z lepszymi przeciwnikami. X2 do AKO czemu nie, ale pewnie i RT można próbować. Jest zgranie, zrozumienie, radość z gry i mocna kadra, która namiesza w tym sezonie.

Ponownie doświadczymy starcia Bragina z Nikitinem i ten drugi umie grać ze szkoleniowcem SKA. Wielokrotnie pokazywał to w barwach CSKA, teraz uważam, że i w Lokomotivie będzie podobnie. Zimny prysznic był potrzebny dla zespołu z Jarosławia i Barys świetnie zaczął, ale waleczność Loko pozwoliła wrócić i wygrać jeszcze w RT. Teraz jestem zdania, że do takiego scenariusza nie dojdzie i koncentracja będzie naturalnie większa. SKA strasznie gra falami, uzależniona jest mocno od Antona Burdasova, który ciągnie ofensywę Wojskowych. Spodziewam się wyrównanego pojedynku i X2 pasuje do podwojenia AKO.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja tam expertem nie jestem ale sie wypowiem.

Kazan wg mnie po tych ostatnich 4 meczach, z ciezkimi rywalami, z ktorym wywalczyl bardzo dobre wyniki nieco sie rozluzni I Minsk napsuje im troche krwi.Goscie ostatnio cos zaczeli grac, choc rywale nie byli z najwyzszej Polki to jakby cos drgnelo_Osobiscie patrzac na h2h tez widze tu po 2 gole dla kazdej z ekip, choc nie wiem czy X2 w meczu nie byloby lepsze.

Co do meczu Spartaka to mam duze watpliwosci.Magnitka nie dosc, ze seria 10 wygranych to Spartak tez w koncu cos zagra z tymi "lepszymi" ekipami I bardziej szedlbym w Spartak ML 2,30 niz gosci z podporka.Poza tym ostatnio wiele osob skreslalo gosci z Dynamem I dali rade wiec moze to byc ten dzien.Dodatkowo w Moskwie przez ostatnie pare lat wygrywaja na zmiane I teraz wypada kolej gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +375
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Czy dziś skończy sie seria Magnitki?
Wg mnie nie. Maja cztery równe formacje, kazda moze wziać cięzar wyniku na swoje barki . Formacja Gołdobina i Leipsika po prostu gra teraz show, swietny hokej i chemia , pozostali nie sa z tyłu. Obrona jak zewrze posladki to nie pusci rywala, maja tam sporo grajkow na plaster. Spartak zyskal dzieki Virtanenowi ale dzis rywal z top i jeszcze w gazie

Magnitka RT kurs 2 STS 💚

Drugi mecz w Kazaniu. Ekipa Kvartalnowa w koncu nabrała jakości, solidna defensywa a atak męczy obronców rywala. Pamietaja doskonale lanie w Minsku i dzis licze na rewanz. Zubry zagrały radosny hokej w Sochi, które nakrecone przez Nazarowa zapomniało o obronie . Dzis z Kazaniem takiej strzelaniny nie bedzie i licze na pokaz Barsów bo oni dopiero zaczynaja sie rozpedzac

Kazań handi minus 1,5 gola kurs 2,15 STS⛔ Rybar, chyba lekki zlew i fura szcześcia Żubrów złozyło sie na ten rezultat ale dobrze im tak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +375
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Ze względu na kursy, jakie wystawiły buki, ja dziś idę za Lokomotivem. Barys ostatnio trochę postraszył Jarków, ale podopieczni Nikitina zdołali wyratować sytuację w regulaminowym czasie. Myślę, że SKA nawet u siebie jest w zasięgu wracających na swój poziom gości. Typ czysto matematyczny, bo szanse wg mnie minimalnie większe mają goście, a skoro kurs na nich dużo wyższy, czemu nie spróbować.

Lokomotiv RT @2,82 efortuna

Jeżeli chodzi o pojedynek Spartaka z Magnitką, to odstąpię od typowania faworyta. Seria zwycięstw Metallurga jest już naprawdę długa i chyba przez samą statystykę należy w końcu spodziewać się jej końca. Póki co próbuję tu over bramkowy, bo liczę, że gospodarze nie będą tylko statystować przy zdobywaniu bramek przyjezdnych, ale również sami odpowiedzą kilka razy. A jeśli nie, to przy odrobinie szczęścia Magnitogorsk sam pokryje lwią część sumy bramek.

Spartak - Metallurg over 5,5 gola @2,35 efortuna

Zgoła odmienny scenariusz przychodzi mi do głowy w związku z ostatnim spotkaniem, jakie podejmuję się dziś grać. Papierowy faworyt czyli goście z Ufy chyba naprawdę są w lekkim kryzysie. Gospodarze dobrze wiedzą, że w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli zaledwie jedną bramkę i dziś będą robić wszystko, aby ten wynik nie uległ poprawie. Przewiduję tu długie męczenie buły przez jednych i drugich w oczekiwaniu, aż szala zwycięstwa nie przechyli się na czyjąś stronę.

Soczi - Ufa under 4,5 gola @2,03 efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +368
sunxl 2M

sunxl

Typer
Avtomobilist Jekaterynburg vs Jokerit Helsinki: powyżej 4.5 bramek (wraz z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1.37✅
Dynamo Moskwa vs CSKA Moskwa: 1 ml @1.61⛔
AKO @2.21 Fortuna⛔


Avto to na razie taka ekipa pokroju Dynama Mińsk. Nie chodzi mi tutaj o potencjał, czy też styl gry, ale przede wszystkim fakt, że aby wygrać mecz muszą strzelić więcej goli od przeciwnika. Oczywiście spowodowane to jest kontuzją i odejściem Jakuba Kovara, ale nawet prowadzenie 3 golami nie daje im komfortu. Z Avangardem niepotrzebne nerwy na koniec, ale taki jest hokej. Jokerit wreszcie przegrał po tej niesamowitej serii 11 zwycięstw z rzędu, ale szybko mają okazje wrócić na zwycięskie tory. Stawiam na gole, bo jedna i druga ekipa sporo ich strzela, ale też traci. Trzeba przyznać, że Bill Peters pracuje nad PP i wygląda to coraz lepiej, co może zwiastować większą ilość trafień w klubie z Jekaterynburga.

Derby Moskwy, które w mojej opinii powędrują na niebieską stronę. Ktoś musiał przegrać w starciu Dynamo vs Metallurg, padło na gorszy zespół tego dnia. Najlepiej punktujący gracz w całym KHL Vadim Shipachyov nieco się zagotował i po uderzeniu rywala w krok dostał karę meczu. Nie ma lepszej motywacji, aby w kolejnym spotkaniu poprowadzić swój klub do wygranej, szczególnie w takim prestiżowym spotkaniu. Wojskowi nie do końca przekonują swoją grą, brakuje tam zrozumienie i zgrania. Stawiam na gospodarzy i liczę na wykorzystanie atutu własnej tafli. Doszło tutaj do wielu zmian, także na ławce trenerskiej i przynoszą one zamierzone efekty. Bardziej ofensywny hokej preferowany jest na VTB Arena, który ma przyciągać kibiców do hali. Myślę, że zostały wyciągnięte wnioski po porażce z Metallurgiem.

Alexander Yaremchuk powyżej 0.5 punktu w kanadyjce (Vityaz) @2.20 Fortuna ✅

Specjalnie obserwowałem grę tego chłopaka w poprzednim meczu z Amurem i po przesunięciu do pierwszego linku otrzymuje o wiele więcej czasu na lodzie. Audette ma nieco rozruszać Indrasisa, a Ojamaki i Aaltonena młodziaka Alexandera. Jest value, w PP może zdobyć punkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
  • Najlepsze analizy października 2021 (1. miejsce)
  • #170
Wczoraj przeceniłem Spartak. Magnitka zrobiła swoje, a gospodarze nie byli w stanie odpowiedzieć ani razu i over przeszedł koło nosa. Jestem również troszkę rozczarowany wynikiem Lokomotivu, który do końca spotkania nie zdołał zdobyć wyrównującej bramki, ale z drugiej strony trzeba pochwalić defensywy obu ekip, bo był to ich mecz. Napiszę od razu, co przewiduję na kolejne 2 dni.

W dzisiejszym starciu Barysa z Omskiem naprawdę trudno mi uwierzyć, że ekipa z Astany kolejny raz przegra spotkanie po pięknej walce. Omsk tak naprawdę w tym sezonie jeszcze nikogo wielkiego nie pokonał oprócz Spartaka i CSKA pozostających pod formą i sądzę, że dziś są w zasięgu rozdrażnionych gospodarzy, którzy pomimo błędów w obronie, napędzani atutem własnej hali sięgną po zwycięstwo w ostatecznym rozrachunku.

Barys ml @2,14 efortuna ✅

Kolejne spotkanie, w którym mam przeczucie co do wyniku, to nie kto inny jak (znowu) ekipa z Jaroslavia. Jutro przed nimi wyjazd do Czerepowca po 3 punkty z gospodarzem, który zdecydowanie nie błyszczy. Jeżeli nie z nimi, to z kim Loko ma ciułać punkty. Nie liczę na grad bramek ale, sądzę, że obejdzie się bez czasu doliczonego.

Lokomotiv RT @1,97 efortuna ✅

Następny z meczów, który zagram, to Mińsk, który z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej i myślę, że z dużą pewnością wejdą na lodowisko będącego w dołku Nizniekamska, aby kontynuować zwycięską passę. Ale wybieram tu bardziej prawdopodobną opcję overu bramkowego gości niż czystego zwycięstwa, ponieważ sądzę, że gospodarze mogą odpalić.

Dynamo Mińsk over 2,5 gola @1,88 efortuna ✅

I ostatnie pytanie, które co kolejkę sobie zadaję. Czy to już koniec passy Magnitki? Gdyby nie wczorajsza porażka Barsów z Mińskiem, powiedziałbym że prawdopodobnie tak. Ale w tej sytuacji gram gości, w których grze na razie próżno szukać słabych punktów. Kurs pewnie spadnie do jutra dość znacznie. Opcja z podpórką po 1,52 też nie wygląda źle.

Metallurg RT @2,5 efortuna ✅
Metallurg X2 @1,52 efortuna ✅
_________________________________________
4 na 4 (y) mam nadzieję, że ktoś pograł ze mną 🤞🍀🍀🍀
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1743
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj Barsy odbijały sie od Rybara a jak juz mieli prowadzenie to przestawali grać. Sporo szczescia Żubry tez miały i kazań w plecy
Dziś zagram derby moskiewskie
Dynamo mimo porazki z Magnitka zaprezentowało sie przyzwoicie, porazka ujmy nie przynosi bo na ten moment nie ma lepszej ekipy od Metallurga w KHL. Strata Szipaszjova a raczejjego głupi nazwijmy to bład też miała wpływa i na wynik i na ekipe. Dzis mysle ze wszystko bedzie wygladac inaczej bo forma nie uciekla, Dynamo gra ciekawy kominacyjny i skuteczny hokej
CSKA mam wrazenie ze z niektorymi elementami jest jeszcze w lesie. Ciezko mi jest dopatrzec sie stylu którym chce grac Fiodorow. Jest to polaczenie jeszcze Nikitina i moze cos nowego ale generalnie gra CSKA mi sie nie podoba. Na słaby zespoł z pewnoscia starczy bo wykonawcy sa solidni ale juz z lepszym teamem bedzie problem i takowych spodziewam sie dzis. Licze na Szipaszjowa i spółkę

D.Moskwa kurs 2 PZBUK ⛔

W Ekaterinburgu zobaczymy tez rownie ciekawy mecz i tutaj spodziewałbym sie zwyciestwa gosci. Jokerit zagral bardzo dobry mecz z Traktorem , kadra Finów wyglada ciekawiej niz sezon temu poza tym Jokerit w koncu zaliczył solidne przygotowania do sezonu
Avto jesli bramkarz nie ma dnia to jest słabo. Z przodu Avto wyglada bardzo dobrze ale golie przy ewentualnych bledach obrony nie pomaga czesto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj słabizna w KHL. W derbach odniosłem wrażenie że Dynamo czasem za bardzo chciało wjechac do bramki zamiast strzelac, ta gra kombinacyjna była dobra do pewnego momentu. CSKA madrze rozbijała ataki a z przodu tez cos wpadło i po zawodach. Ale to juz historia
Dzis dubel. Pierwszy mecz w Chabrowski i choc nie lubie grać tych wschodnich rubieży to dzis pojde w kierunku Traktora. Amur ma trzy wygrane z rzędu ale wszystkie nie w regulaminowym czasie, przeciwnicy sredni, no moze poza Torpedo , które samo było sobie winne.
Trudno porównac oba zespoły bo Czelabinska to dwie półki wyzej, ale kazdy zna specyfike tych spotkań i łatwo nie bedzie choc powinni ogarnać w RT
Drugi mecz w Czerepowcu. Ide w kierunku Loko, raz zagrali dobrze z Armią, dwa po porazce z pewnoscia wnioski, a trzy póki co Sererstal mi nie imponuje w tym momenci a i roster tez inny. I moze na tym poprzestane bo czasem im dłuzszy wywód tym gorszy efekt

Traktor ml + Loko z x kurs 1,98 STS 💚

Co do hitu w Kazaniu to bedzie ostro. Barsy beda napakowane po ostatniej porazce , troche na własne zyczenie ale cos mi sie wydaje , że to jeszcze nie koniec serii Magnitki, moze zagram to solo, moze cos na live💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +767
sunxl 2M

sunxl

Typer
Jeżeli ktoś ma ochotę to został przygotowany AKO Boost w Fortunie można się częstować:

Nieftiechimik Niżniekamsk vs Dynamo Mińsk: X2✅
Severstal Czerepowiec vs Lokomotiv Jarosław: 2 RT✅
AKO Boost @3.50 Fortuna✅


Wilki mnie nie przekonują swoją grą kompletnie. Nawet jeden z moich ulubieńców Libor Hudacek został przeniesiony do VHL, aby odnaleźć swoją formę. Wiemy doskonale, że to jeden z najważniejszych graczy ekipy z Niżniekamska i jeżeli chcą wrócić na dobre tory, to Słowak musi też od siebie coś dołożyć. Dynamo za to było zdominowane w Kazaniu, ale Żubry wykorzystywały najmniejsze błędy przeciwników, a rozegranie dogrywki było na światowym poziomie. Craig Woodcroft ma ciekawą kadrę, ofensywnie wygląda to bardzo dobrze, a pamiętajmy, że nie ma jeszcze Malte Stromwalla, który podniesie jeszcze poziom, ale poprawa potrzebna jest w defensywie. Wrócił Patrik Rybar i kilka trudnych strzałów Bars wyłapał, może wreszcie stanie się 1, jak od niego oczekiwano. Wilki do tej pory punktowali jedynie u siebie, ale z mocniejszymi przeciwnikami mają problem i uważam, że ujrzymy podobny wynik do tego, co widzieliśmy tydzień temu w Mińsku.

Severstal też nie przekonuje swoją grą. Doceniam warsztat Andreia Razina, ale na razie to średnio wygląda. Brakuje Vladislava Podyapolsky'ego, który w meczach z rywalami z topu wyciągał niemożliwe strzały i przyczyniał się do sprawiania niespodzianek. Ogólnie ciężko mi się ogląda gospodarzy, którzy mają problem w grze w PP. Loko zagrało tak jak Nikitin chciał, uważnie w obronie i wykorzystanie jednej szansy na 1:0 i do domu. Traf chciał, że to Edward Pasquale z obrońcami popisali się błędem i najsprytniejszy w tej sytuacji był napastnik SKA Marat Khusnutdinov. Oczekuje bardziej ofensywnej postawy gości. Może tak jak to było z Avangardem Omsk, albo z Vityazem Podolsk. Dominacja przeciwnika i więcej strzałów na bramkę. Zdaje sobie sprawę, że Czerepowiec to trudny teren, ale większość rzeczy jest po stronie Loko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +735
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niżniekamsk - Dyn. Mińsk
Typ: Niżniekamsk z dogrywka i karnymi
Kurs: 1.93
Bukmacher: Superbet
Analiza: Typ jaki wybralem na to spotkanie zdecydowanie należy do jednych z ulubionych jakie zazwyczaj gram. Mało kto spodziewal się że Dyn. Mińsk po 13 rozegranych spotkaniach będzie znajdował się na 5 miejscu w Konferencji Zachodniej z całkiem dobrym bilansem bramkowym 40:30. Aktualnie goście mają serię 4 zwycięstw z rzędu w tym mecz z dzisiejszym rywalem ale on był rozegrany na tafli w Mińsku i zakończył się wynikiem 3:1. Niżniekamsk ma zupełnie inna sytuację w tabeli i pewnie nastroje zawodników też nie są za dobre skoro na ostatnich 10 spotkań w lidze wygrali zaledwie 2 a warto zauważyć że pierwsze 3 mecze tego sezonu były wygrane przez drużynę gospodarzy. Delikatnym faworytem są goście ale ja widzę scenariusz a którym to Niżniekamsk wygrywa, Typ zabezpieczam ewentualna dogrywka i seria rzutów karnych.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
mark1973 mark1973 wspomniał, że w dzisiejszym hicie na wschodzie będzie gorąco, też tak uważam, dlatego spróbuję sobie jeszcze singielka:

Bars Kazań vs Metallurg Magnitogorsk: powyżej 10.5 kar dwuminutowych @2.80 Fortuna⛔

Jest to sezon zasadniczy, ale nikt tutaj łatwo się nie podda i powinniśmy oglądać walkę o komplet punktów. Ja spodziewam się tutaj trochę brudnej gry i wielu prowokacji. Wszak gospodarze po dominacji przegrali ostatecznie z Dynamo Mińsk, a Metallurg świętuje fantastyczną serię 11 wygranych z rzędu. Myślę, że będzie ostro dlatego pograłem sobie minimum 11 dwuminutowych kar. Posprawdzałem sobie suche statystyki, jaka była liczba upomnień, gdy obie ekipy w tym sezonie mierzyły się z przeciwnikami z topu i wygląda to tak:

Bars Kazań:
  • Z Jokerit 6 i 4 kar 2min.
  • Z CSKA 2 i 3 kary 2 min.
  • Z Saławat Jułajew 5 kar 2 min.
Metallurg Magnitogorsk:
  • Z Avtomobilistem 7 i 3 kary 2 min.
  • Z Saławat Jułajew 6 kar 2 min.
  • Z Avangardem 5 kar 2min.
  • Z CSKA 3 kary 2 min.
  • Z Dynamo (Moskwa) 5 kar 2 min.
Oczywiście wiele zależy od nastawienia hokeistów i temperatury samego spotkania i tutaj spodziewam się, że będzie gorąco. Są linie niższe, ale atakuje tę najwyższą. Być może pojawią się wykluczenia obustronne, co nam tylko pomoże. Oby to był ostry hicior w stolicy Tatarstanu.
 
Ostatnia edycja:
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Bars-Magnitka
0-0 podwójna szansa 1.81
Obie 2+ 1.92
Goldobin gol 2.90

Hit w Kazaniu. Kazań się powoli rozpędza bo gra wygląda coraz lepiej, lecz dziś przyjeżdża Magnitka która jest obecnie najlepszą drużyną w KHL. Drużyna naładowana gwiazdami. Goldobinowi w Cska brakowało punktów ale już tam wyglądał fajnie, tutaj się rozkręcił i jest w absolutnym topie zawodników ligi. Leipsic Maillet Zernov a także inni potwierdzają swoją jakość i Magnitka jest w stanie grać świetny hokej cały sezon. Roster Kazania mocny może nie aż tak i jeszcze nie są w optymalnej formie lecz grają u siebie wiec liczę na wyrównane spotkanie.
Kursy fortuna.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Próbuję dzisiaj dubelka:

Barys Nur-Sultan vs SKA St. Petersburg: 2 ml @1.65 ❌
Saławat Jułajew Ufa vs Jokerit Helsinki: powyżej 4.5 bramek ml @1.38 ✅
AKO @2.28 TOTALBET ❌


Barys pomimo zwycięstwa nad Jastrzębiami nie imponował. To więcej z gry miała ekipa z Omska, która szczególnie w pierwszej tercji powinna wyjść na prowadzenie. Gospodarze wyczekali swój moment i pod koniec meczu im coś wpadło. Myślę, że bardziej skuteczne od Avangardu będzie SKA, które może również nie prezentuje się wybitnie, ale ma kilka strzelb, które potrafią przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dodatkowo należy wspomnieć o Nikicie Gusiewie, który ponownie zawita do Petersburga i wielu zawodników z ofensywy może czuć się zagrożonych. Spodziewam się sporej motywacji po stronie gości, a co pokazuje historia SKA bardzo dobrze czuje się w grze z Barysem.

W stolicy Baszkirii czeka nas fiński pojedynek, z jednej strony Lamsa, Hartikainen, Granlund, Manninen a z drugiej Pajace z Finlandii. Liczę na ofensywne widowisko. Jokerit tak drugiego słabego meczu jak w Jekaterynburg nie zagra, tutaj zawiódł przede wszystkim Juvonen, który nie wiem co robi KHL na ten moment. Marjamaki będzie płakał za Kalninsem w roli rezerwowego. Dzisiaj pomiędzy słupkami wyjedzie zapewne Lindback, ale ofensywa Saławatu szczególnie u siebie jest groźna. Takie 2:2 jak najbardziej realne, bo chęć rehabilitacji przez gości jest, a gospodarze chcą dobrze rozpocząć serię meczów domowych.
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Defensywna gra Barysa z Omskiem na przeczekanie opłaciła się. Ta jedyna bramka zadecydowała o ważnym zwycięstwie. Dziś do Astany przyjeżdża jeszcze silniejsza (chwilowo) ekipa. Myślę, że gospodarze znowu będą murować, ile się da, a goście jak w ostatnim spotkaniu z Lokomotivem, również będą szanować każde, nawet jednobramkowe prowadzenie, które podobnie dało im ostatnio upragnione punkty. Kurs w okolicach 2,0 na under 4,5 bramki w tym spotkaniu to może nie promocja (nie lubię tego słowa), ale zdarzenie jest na tyle prawdopodobne, że pobieram to za tyle bez większego zastanowienia. A i w opcję poniżej 3,5 bramki można zainwestować za drobne.

Barys - SKA under 4,5 bramki @2,03 efortuna ✅
Barys - SKA under 3,5 bramki @3,35 efortuna ✅

Myślę też, że dziś gospodarze w Soczi w końcu zanotują zwycięstwo po niechlubnej passie 6 przegranych w regulaminowym czasie i wyszorowaniem dna tabeli. Niedawno Ryżanie byli u siebie górą wynikiem zaledwie 2-1, więc sądzę, że dziś najwyższy czas odbić się od dna i zrewanżować się. Kurs na zwycięstwo nie jest jednak wygórowany jak na drużynę z taką ilością przegranych w tabeli, więc spróbuję zagrać tu inaczej. Sądzę, że gospodarze mocno zaatakują od pierwszych minut i właśnie na mocnej pierwszej tercji opieram swoje typy na to spotkanie.

Soczi strzeli bramkę w 1. tercji @1,81 efortuna ✅
Soczi wygra 1. tercję 2,84 efortuna ✅

Ostatnio wszystko mi weszło, więc dziś gram rozsądnie ze stawkami, bo karma to sucz, jak powszechnie wiadomo🤞
_________________________________________
🍀idzie pięknie🍀
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +361
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis nie lezą mi specjalnie te mecze
Jednak pochyle sie na meczem w Kazachstanie. Wspominali o nim koledzy i faktycznie nie był to popis Barysa, probowali kombinacyjnie i troche indywidualnymi akcjami strzelic cos Jastrzebia ale to rywal byl bliższy wygranej. Dzis bedzie tak samo trudno o ile nie trudniej . Goscie ostatnio solidne mecze i nawet jak w bramce nie wyszło to atak to nadrobił. Póki co Johansson wyglada solidnie a nie sa to jednorazowe wyskoki bo wiemy ze ten golie nie schodzi ponizej okreslonego poziomu. Sam zespół to jak kazdy widzi mieszanka rutyny i młodosci, zdolnej młodości. Licze dzis na defensywe wojskowych ale jakoś mam wrazenie ze dzis sobie postrzelają bo ostatnie ich mecze ne zero z tyłu i mam wrazenie ze drugich takich nie zagraja a SKA strzeli o jedna bramke wiecej od Astany

SKA RT kurs 2 fortuna

Kuszą mnie jeszcze kierunki Ufy i Sibiru ale póki co musze to przemysleć. W Sochi nerwus Nazarow próbuje poskładać ekipe ale wg mnie moze to troche potrwaća a że jego zespoły zawsze bardziej lubiły atak od defensywy to dzis spodziewam sie tam bramek bo rywal do tego dośc dobry ale taki który może strzeli jedna wiecej od gospodarzy, którzy póki co jeszcze nie za bardzo wiedzą co maja grać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom