>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
ostatnia kolejka w khl tak jak czułem była bardzo trudna totypowania. za wyjątkiem dwóch faworytów pozostałe mecze były praktycznie na styku. na 5 meczów padły 3 remisy a dwa mecze zakończyły się jednobramkowymi zwycięstwami wyszarpanymi w ostatnich minutach.
dziś widzę jeden typ w khl ale za to wydaje się dość pewny. zwycięstwo jokerita w podolsku. jokerit w końcu wykaraskał się z covidowego dołka i zaczął regularnie i zdecydowanie punktować. ostania porażka z niżnym jakąś wielką niespodzianką nie była. niżny jednak na swojej tafli jest zespołem znacznie lepszym niż podolsk a mimo to jokerit potrafił ich zdominować. nie wierzę w dwie porażki z rzędu na wyjeździe finów z przeciętnymi zespołami zwłaszcza że podolsk jest tą słabszą i dziś obstawie zdecydowane zwycięstwo jokorita który odreaguje wiele tygodni upokorzeń
podolsk-jokerit 2 - 1.94,
hadicap 1,5 - 2.62 ,
handicap 2,5 - 4,2
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Widzę że robimy nagonkę na Jokerit :).
Ostatnio chyba już widzieli dogrywke a Torpedo gra zawsze do końca i kapitan ich pokarał.
Dzis słabszy zespół od NN i bez błysku, ale nie będę się rozkminial nad Vitjazem bo jeszcze psikusa zrobią. Myślę że Mariamaki wyciągną wnioski z porażki a dziś od początku zagrają z zębem i nie pozwolą grać w grę Kravetsa

Jokerit ml kurs 1,67
Jokerit Rt kurs 1,94

Ufy niestety nie zdążyłem zagrać ale tutaj grałbym ich zwycięstwo ml, ⛔ mecz trwa więc nie ma co się rozpisywać

Z pozostałych meczy myślę że CSKA pokona Avto ale nie bez trudu.✅ I tutaj ml w ich stronę

Dynamo Moskwa ostatnio skorzystało na faulach Loko i ich dziwnej niefrasobliwości w PK. Dziś z Amurem lekko nie będzie i tutaj grałbym Amur plus 1,5✅
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Polecam już dzisiaj pomyśleć nad jutrzejszym meczem w Jarosławiu. Kursy jak dla mnie kompletnie nie zrozumiałe. Sprawdziłem listę zawodników którzy pojechali w delegacji i jest to skład taki jak ostatnio. Lokomotiv ma sporo minusów, ale Mińsk również trochę ostatnio osłabł. Mimo to warto spróbować bo mecz praktycznie o 4 punkty. Do jakiegoś AKO nawet Mińsk +2,5 jest za około 1,50...

1606572758076.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ehh ten Jokerit. Dzisiaj ograniczę się tylko do jednego meczu. Spotkanie bardzo ważne dla obydwu zespołów. Jak już wspominałem mecz o cztery punkty. Ekipa z Mińska ma szansę skrócić prowadzenie Jarosławia w tabeli i zrównać się punktami z moskiewskim Dynamem. Ciekawa jest sytuacja w dywizji, bo CSKA bankowo wejdzie do PO z pierwszego miejsca. Dynamo Ryga raczej zostanie na ostatnim natomiast walka o wejście do kolejnego etapu rozegra się właśnie między Lokomotivem, Mińskiem i Dynamem z Moskwy. Oczywiście wszystkie trzy drużyny mogą wejść do playoffów, ale nie jest to mocno realny scenariusz i bardzo możliwe, że któraś ekipa z wspomnianej trójki wypadnie. Wszystko zależy od wyników sąsiedniej dywizji, a Jokerit, Podolsk, Spartak i Severstal są tuż tuż za Białorusinami. Ostatni mecz zakończył się wygraną Mińska po dogrywce, chociaż powinni to załatwić w 60 minut. Dzisiaj spodziewam się podobnego meczu. Może znowu remis? Okoliczności są bardzo zbliżone jednak różnica kursów w porównaniu do ostatniego meczu jest ogromna.

✅ Mińsk +2,5 @1,47 8/10 (do AKO) Unibet
✅ Mińsk +1,5 @1,96 4/10 Unibet
✅ Mińsk lub remis @2,60 3/10 Unibet
❌ Mińsk ML @3,65 2/10 Unibet
✅ Remis w Jarosławiu @5,20 1/10 Unibet

EDIT// A nikt nie wierzył dzisiaj w Mińsk. Takie kursy po prostu trzeba grać : )


W pozostałych spotkaniach celował bym w zwycięstwo Barysa i Niżnego Nowogrodu. Kursy na Kazań i Omsk słabiutkie. Można byłoby pomyśleć nad Traktorem, ale Niżnekamsk może zaskoczyć.

+28,05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Niżniekamsk - Traktor Typ: 2 RT Kurs: 1.87 ❌
Dla mnie dzisiejszy bet dnia jeśli chodzi o KHL. Traktor w obecnym sezonie jest drużyną solidniejszą. W konferencji Wschodniej są w czubie tabeli i cel na dzisiejsze spotkanie może być tylko jeden - zwycięstwo. Rywal ku temu wydaje się dobry. Niżniekamsk ostatnio solidnie w formacjach ofensywnych, ale w tyłach porażka. Oddany mecz przy prowadzeniu 4-1 z Magnitką by przegrać 6-4 wskazuje na skale problemu. Morale po tym spotkaniu na pewno słabe a dziś rywal jeszcze solidniejszy od Magnitki. Traktor szczególnie z mocniejszymi drużynami buduje zwycięstwa poprzez twardą i mądrą grę w formacjach defensywnych. Jeśli dziś uda im się zachować koncentracje w tym elemencie gry to powinni spokojnie wypunktować rywala, który ma swoje problemy. Spodziewam się underowego meczu i spokojnego zwycięstwa gości 3:0/3:1. ;)
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Dzisiaj suche typy tylko ode mnie: Gram dzisiaj sobie Barys - Spartak (Barys ml @1.85)✅, dodatkowo pobieram do kuponu niehokejowego AkBars ml @1.25 ✅(z Czerepami). Z pozostałych meczy ostrożny byłbym z Omskiem vs Kunlun i raczej nie grałbym Wilków z Traktorem. Przez ostrożny rozumiem nie obstawianie meczu/granie w kierunku underdoga/granie Live równocześnie oglądając mecz :) Spodziewam się, że Kunlun wkrótce się przełamie, a jeżeli chodzi o Wilki to moim zdaniem grają troszkę lepiej, aniżeli wyniki wskazują, a Traktor to Traktor - ostatnie wyniki świetne, ale każdy może mieć gorszy dzień zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ostatnio ciagle wygrywają, a Wilki powoli są w sytuacji gdzie wygrywać zacząć już muszą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Po wczorajszych Pajacach wolę iść dzisiaj w bramki drużynowe, trebel:
Spartak over 1.5 @1.44 ❌
Torpedo over [email protected] ✅
Dynamo Mińsk over [email protected] ✅

AKO 3.76 Superbet ❌

Krótko, mamy niedzielę warto spędzić czas z rodziną :)

Barys po krótkiej przerwie pewnie zaskoczy pozytywnie, ale nie jestem do tego przekonany. Każdy zna moc ofensywą Spartaka i nawet jak kilka stracą, to zapewne i strzelą.

Torpedo u siebie podejmuje Magnitkę, która ma problem z defensywą. Ani Koschechin, ani Olkinuora nie gwarantują SO, czy nawet małej ilości straconych bramek. Liczę na pokazanie po raz kolejny charakteru podopiecznych Nemirovsky'eg, szczególnie na własnej tafli.

O Dynamie było już pisane wyżej, Loko po dwóch meczach wyjazdowych wraca do siebie. Tutaj liczę na małą niespodziankę i dwie bramki walecznych Żubrów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś skupię się na meczu w Niżnym Nowogrodzie. Torpedo jak burza odprawia wiele ekip, każda z nich przeżywa swoje problemy, ekipa Niemirowskiego tworzy fajna mieszankę doświadczenia i młodości zza oceanu. Dziś goszczą Magnitke. Do sztabu szkoleniowego dołączył Mike Pelino, która za czasów, gdy mmg zdobywała Gagariny był odpowiedzialny za poczynania ofensywne, myślę że jego praca będzie z czasem owocować. Do poprawy zdecydowanie defensywa ale do doświadczona ekipa i myślę że dziś poprawi ten element. Dziś liczę na dobrą gra mmg po obu stronach lodu.

Magnitka RT kurs 2,35 sts ✅

Z pozostałych meczy widzę wygrane Traktora⛔ i Loko,✅ na kursy na Kazań i Omsk się nie skusze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Tym razem niezwykle trudne do typowania moim zdaniem mecze - Avto - Salavat i SKA - Jokerit.

Avtomobilist - Salavat
O grze drużyny z Ekaterinburga trudno ostatnio wypowiadać się pozytywnie i niełatwo jest znaleźć nawet pojedyncze elementy, które działają tak, jak powinny. W meczu z Traktorem wyglądało to tak, jakby wreszcie coś drgnęło, a w kolejnym meczu CSKA zmieszało Avto z błotem. Trudno się dziwić. Ufa ostatnio niezwykle solidna, jeżeli przegrywają mecz, to zdecydowanie po zaciętej walce. Bardzo fajnie zaczęli mecz z drużyną z Petersburga. Wilki i Barys rozjechane. Narzuca się granie na zielonych (zwłaszcza, że wystawione oddsy są w okolicach @2.25 za Ml, co wydawać się może grubym nieporozumieniem). H2h wyrównane, ostatnio raczej na korzyść drużyny z Ekaterinburga. Z innej beczki Avto w serii porażek i powoli czas coś wygrać; w tabeli tragicznie to nie wyglada, ale konkurencja nie śpi. A jak często Avto przegrywa więcej niż 5 meczu z rzędu? 🙃

SKA - Jokerit
Ciekawy, bardzo ciekawy mecz. Jokerit. Co tu by powiedzieć. W meczu z Vityaziem mieli mnóstwo szczęścia w obronie przez dobre 50 minut. W ostatnich 10 minutach mocno docisnęli, ale drużynie z Podolska również się w końcu poszczęściło w ataku i wyrównali mecz 22 sekundy przed końcem. Vityaz przez cały mecz grał równiej i wygrana moim zdaniem była zasłużona, ale jeżeli Jokerit będzie grać ze SKA tak, jak grał ostatnie 10 minut z Podolskiem, to bym tego meczu nie obstawiał, bo może ostro napsuć krwi. SKA. SKA jak to SKA, wyniki ostatnio solidne, chociaż moim zdaniem gra jest jeszcze do poprawienia. Wydaje mi się, że sporo szczęścia i odrabiania ostatnio jeżeli chodzi o drużynę z Petersburga. Nie przekonuje mnie obecnie do siebie SKA. H2h przyznam, że zdumiewające, bo według sofascore 12:1 dla SKA. Na ile w przeszłość to wykracza sprawdzać już nie będę (czy są to rzeczywiście wszystkie mecze, etc), ale tego się nie spodziewałem.

Vityaz - Dynamo Ryga
No nie wiem, na pierwszy rzut oka narzuca się Vityaz Ml (kurs zdaje się, że jakoś między 1.30, a 1.40). Nie podoba mi się to. Vityaz nadal nie jest drużyną, która gra regularnie na relatywnie równym poziomie - jeden mecz tragedia, drugi mecz solidny, itd., a z Ryżanami w sumie nigdy nie wiadomo (No, może ja nigdy nie wiem czego się spodziewać). Może pora wygrać z kimś innym niż z Kunlunem, co? 😀 nie wiem, przyznam szczerze, że nie wiem. Zdecydowanie nie polecam grania Vityazia Ml (ani Vityazia/X do ako). Nie podobają mi się linie wystawione przez buki i ten mecz zdecydowanie odpuszczam.

Mam nadzieję, że komuś będzie łatwiej podjąć decyzje po przeczytaniu moich krótkich analiz. Ja się wstrzymuje, a krótko przed meczami zamieszczę ostatecznie moje typy odnośnie Avto-Salavat i SKA-Jokerit.

typy na mecze:
Avto/X @1.41 ✅
SKA Ml @1.65 ❌

i oprócz singli w ako: @2.33❌
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Tym razem niezwykle trudne do typowania moim zdaniem mecze - Avto - Salavat i SKA - Jokerit.

Avtomobilist - Salavat
O grze drużyny z Ekaterinburga trudno ostatnio wypowiadać się pozytywnie i niełatwo jest znaleźć nawet pojedyncze elementy, które działają tak, jak powinny. W meczu z Traktorem wyglądało to tak, jakby wreszcie coś drgnęło, a w kolejnym meczu CSKA zmieszało Avto z błotem. Trudno się dziwić. Ufa ostatnio niezwykle solidna, jeżeli przegrywają mecz, to zdecydowanie po zaciętej walce. Bardzo fajnie zaczęli mecz z drużyną z Petersburga. Wilki i Barys rozjechane. Narzuca się granie na zielonych (zwłaszcza, że wystawione oddsy są w okolicach @2.25 za Ml, co wydawać się może grubym nieporozumieniem). H2h wyrównane, ostatnio raczej na korzyść drużyny z Ekaterinburga. Z innej beczki Avto w serii porażek i powoli czas coś wygrać; w tabeli tragicznie to nie wyglada, ale konkurencja nie śpi. A jak często Avto przegrywa więcej niż 5 meczu z rzędu? 🙃

SKA - Jokerit
Ciekawy, bardzo ciekawy mecz. Jokerit. Co tu by powiedzieć. W meczu z Vityaziem mieli mnóstwo szczęścia w obronie przez dobre 50 minut. W ostatnich 10 minutach mocno docisnęli, ale drużynie z Podolska również się w końcu poszczęściło w ataku i wyrównali mecz 22 sekundy przed końcem. Vityaz przez cały mecz grał równiej i wygrana moim zdaniem była zasłużona, ale jeżeli Jokerit będzie grać ze SKA tak, jak grał ostatnie 10 minut z Podolskiem, to bym tego meczu nie obstawiał, bo może ostro napsuć krwi. SKA. SKA jak to SKA, wyniki ostatnio solidne, chociaż moim zdaniem gra jest jeszcze do poprawienia. Wydaje mi się, że sporo szczęścia i odrabiania ostatnio jeżeli chodzi o drużynę z Petersburga. Nie przekonuje mnie obecnie do siebie SKA. H2h przyznam, że zdumiewające, bo według sofascore 12:1 dla SKA. Na ile w przeszłość to wykracza sprawdzać już nie będę (czy są to rzeczywiście wszystkie mecze, etc), ale tego się nie spodziewałem.

Vityaz - Dynamo Ryga
No nie wiem, na pierwszy rzut oka narzuca się Vityaz Ml (kurs zdaje się, że jakoś między 1.30, a 1.40). Nie podoba mi się to. Vityaz nadal nie jest drużyną, która gra regularnie na relatywnie równym poziomie - jeden mecz tragedia, drugi mecz solidny, itd., a z Ryżanami w sumie nigdy nie wiadomo (No, może ja nigdy nie wiem czego się spodziewać). Może pora wygrać z kimś innym niż z Kunlunem, co? 😀 nie wiem, przyznam szczerze, że nie wiem. Zdecydowanie nie polecam grania Vityazia Ml (ani Vityazia/X do ako). Nie podobają mi się linie wystawione przez buki i ten mecz zdecydowanie odpuszczam.

Mam nadzieję, że komuś będzie łatwiej podjąć decyzje po przeczytaniu moich krótkich analiz. Ja się wstrzymuje, a krótko przed meczami zamieszczę ostatecznie moje typy odnośnie Avto-Salavat i SKA-Jokerit.

Jeżeli patrzysz na H2H w parze SKA vs Jokerit, to w nim są też cztery walkowery przyznane za ćwierćfinał Gagarina dla Wojskowych i jakieś towarzyskie często grane juniorami, więc to nie jest miarodajne, choć Jokerit leży SKA to trzeba przyznać :)

Z ważniejszych informacji popularna Sosna w CSKA, co tylko zwiększa siłę rażenia klubu z Moskwy, a znacznie osłabia Saławat Jułajew w ofensywie, w drugą stronę powędrował obrońca Naumenkov.

Malte Stromwall zasilił SKA i ciekawy jestem, czy jego debiut w nowych barwach przypadnie dzisiaj.

Próbuje dzisiaj kanadyjkę:
Sexton 0.5 punktu @1.93 ❌
Danforth 0.5 punktu @1.40 ❌

AKO: 2.69 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
fazesky fazesky ma rację. Mecze bardzo trudne do wytypowania. W przypadku Salavatu to warto spróbować chociaż by ze względu na wysoki kurs. Nie wiem dlaczego bukmacherzy faworyzują Avtomobilista biorąc pod uwagę ich ostatnią formę. Kursy powinny być co najmniej równe. Brak Soshnikova nie będzie widoczny, bo już w ostatnich meczach nie grał. Czy Avtomobilist dzisiaj odpali? Ciężko powiedzieć chociaż wątpię, że przerwą pasmo porażek z tak solidnym przeciwnikiem. Z drugiej strony spójrzcie w terminarz Avto... Najbliższa dogodna okazja na przerwanie tej serii nadarzy się za miesiąc w starciu z Amurem, bo tej pory pojedynki z czołowymi ekipami ; )

Mecz w Petersburgu może być wyrównany, ale dzisiaj nie mam przeczucia do remisu, więc nie będę ryzykował. Jokerit zagra albo dobrze, albo źle. Widać brak Lehtonena w przewagach, ale i w grze 5 na 5. Mecz w Podolsku nie był najlepszy w wykonaniu Klaunów i myślę, że w Petersburgu sobie nie poradzą.

Szkoda, że na Podolsk nie ma trochę wyższego kursu, ale forma Ryżan mówi sama za siebie. Poza tym można powiedzieć, że praktycznie stracili szansę na playoffy. Musieli by zacząć wszystko wygrywać, a to z pewnością nie nastąpi. Szkoda, bo przed sezonem liczyłem z ich strony na coś więcej niż walka do połowy sezonu. Mają kilku ciekawych zawodników. Nie umniejszając Skudrze przydałby się tam bardzo solidny trener wraz ze sztabem i zapleczem. Myślę, że ktoś pokroju Hartley'a zrobił by tam jakieś wyniki. Problem istnieje też chyba między słupkami. Proskuryakov kontuzjowany, a Galimov z McIntyre'em nie bronią najlepiej. Podolsk nie gra zbyt równo, ale u siebie powinni sobie poradzić. Chcąc grać w play offach trzeba brać punkty w takich meczach.

Zagram wszystkie trzy spotkania, ale wszystkie na jednym kuponie i za niską stawkę. Nie nastawiam się na profit, ale myślę, że szanse są spore. Jeśli miałbym wybrać singla na dzisiaj to byłoby to Salavat ML @2,14.

❌ Salavat lub remis & SKA ML & Podolsk w regulaminowym @4,24 2/10 unibet

+26,05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Ufa dziś bez Metsoli, Bashkirov, Muhammadulin, Amirowa oraz Soshnikova który został sprzedany.
Typ: Avto 2.1
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś faktycznie w tych meczach może być wszystko. Avto kiedyś musi się przełamać, potencjał tego zespołu jest ogromny, z CSKA popełnili sporo błędów a wojskowi to taki typ że takie błędy wykorzystuje. Kovar też trochę pod forma ale i obrona nie pomogła. Mecz z Ufą może być przełamaniem lecz nie musi. Saławat mimo że bez kilku graczy ale ja bym tutaj dramatu nie robił. Tarasow to duży talent ale musi być regularny na wysokim poziomie, z Ska dobry mecz, czy dziś będzie równie udany w zobaczymy, dziś debiutuje Naumenkov, i jestem ciekawy tego meczu, prawda jest taka że Ufa bardziej potrzebuje obrońcy niż napastnika a Naumenkov mimo że w CSKA był 7-8 obrońca w innym klubie będzie obrońca 2 lub nawet pierwszej pary, potencjał ofensywny Ufy też jest duży i może być ciekawie. Kluczem może być postawa bramkarzy w tym meczu, ja go nie obstawiam a z przyjemnością zobaczę bo naprawdę możemy spodziewać się chyba każdego wyniki w obie strony.
Temat wymiany poruszę później w poście.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Ufa dziś bez Metsoli, Bashkirov, Muhammadulin, Amirowa oraz Soshnikova który został sprzedany.
Typ: Avto 2.1
Gdzie złapałeś taki kurs na Avto? Rozumiem, że typ był RT? Fajnie by było, gdybyś zawsze doprecyzował jak podajesz typ i kurs co dokładnie grasz. W pierwszej chwili pomyślałem o Ml, ale ml było w okolicach 1.65-1.67
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiejsza kolejka jest tak obszerna, że trzeba byłoby całego dnia, żeby ją opisać. Jak tutaj nie zasnę to naskrobię po kilka zdań na temat niektórych spotkań. Na początek Kazachstan. Barys w ostatnich dwóch - trzech meczach jakby trochę lepiej. W ostatnim spotkaniu mimo nieobecności Dietza zdołali ograć Spartaka, a dzisiaj ponownie grają u siebie. Kogo goszczą? Ekipę z Soczi która po oddaniu Stromwalla do Petersburga otrzymała etykietkę klubu farmerskiego SKA. Ostatnio i tak radzili sobie nie najlepiej, a dzisiaj bez swojej głownej strzelby nie powinni stworzyć dużych problemów gospodarzom. Na ten mecz można wybrać kilka typów. Np. Soczi poniżej 2.0 bramki lub nawet 1,5 z dobrym kursem +2,00. Na zwycięstwo Barysa trochę niski kurs, ale też chyba wart ryzyka. No i under 5.0 w meczu też całkiem realny.

Kolejny mecz to spotkanie w Jarosławiu. Lokomotiv gra jak gra, a bukmacherzy dalej swoje z ustalaniem kursów. Według mnie szanse można rozłożyć nawet mniej więcej 60 - 40 ale nie 80 - 20! W ekipie gospodarzy wypada Tkachyov (do połowy grudnia) i jeden z filarów defensywy - Ohtamaa - do końca roku. Spore osłabienie. Ekipa gości też nie zachwyca, ale są w stanie ugrać nawet remis, więc warto zagrać jakieś handi +2,5 w ako lub +1,5 a na singla Severstal z remisem za prawie 3,00 wygląda jak okazja. Z tych dwóch spotkań AKO:

❌ Sochi poniżej 2,5 bramki & Severstal +2,5 (handi) @2,17 4/10 Unibet

Co dalej? Mi osobiście podoba się ekipa z Mińska i mimo, że po cichu im kibicuje od kilku sezonów to dzisiaj nie zagram w ich kierunku. Trzeba się starać zachować obiektywizm. Wilki u siebie są groźne i najwyższy czas ugrać kolejne punkty. Dynamo może zadowolić się remisem i oszczędzić siły na kolejny mecz z dywizyjnym rywalem - CSKA. Wilki pokazały zęby w meczu z Traktorem i wydaje mi się, że Mińsk dzisiaj skończy podobnie. Neftekhimik ML lub z remisem to dobra opcja, ale ja zagram jeszcze bardziej zachowawczo.

Do tego dołożę Magnitogorsk. Buki faworyzują Dynamo i może mają rację, ale odkąd do MMG dołączył trener Pelino ich ofensywa znacznie się poprawiła. To może być kolejny wysoko bramkowy pojedynek, bo Dynamo na pewno u siebie postrzela, ale Magnitka jest w gazie i po dwóch zwycięstwach sięgnie po kolejne. To może być dobry mecz do oglądania. Może jakiś over 5,5 albo nawet 6,5 za @4,00. Z tych dwóch spotkań również AKO:

❌ Neftekhimik +1.0 & Magnitogorsk +1.0 @2,19 3/10 Unibet

+19,05


Jeśli chodzi o pozostałe spotkania to nie mam pojęcia jak się zabrać do CSKA i Traktora więc nie ruszam. Pojedynek Omska z Kazaniem? Myślę, że może być powtórka z rozrywki. Wygrana Omska i mało bramek. Taki raczej typowy mecz walki. 3:1 dla Omska ; ) W Nowosybirsku liczę na zwycięstwo Sibiru. PS. Obczajcie sobie ich specjalne stroje na dzisiejszy mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Taaak, zgadzam się, dużo meczy, a mecze w dodatku niełatwe do typowania. Póki co biorę drogę na skróty i podam suche typy, a jak zdążę to jeszcze dopiszę jakiś przedmeczowy komentarz :)

Ako: Barys Ml + Nizhnekhamsk Ml + Magnitogorsk/X @5.14 Unibet ❌

Nizhnekhamsk ml @2.12 Unibet ❌

*EDIT*
nie mam już siły na wilki
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nowy miesiac , nowe szanse. Dzis sporo meczy i trzeba wybrać mądrze , zobaczymy. Jak jest za mało informacji to niedobrze, jak za duzo to chyba jeszcze gorzej bo kotłuje sie pod czaszką, wczoraj pisałem do jednego z kolegow co bede grał z KHL i moze pierwsza mysl najlepsza, choc roznie bywa

Pierwszym meczem ktory przykoł moja uwage jest mecz miedzy Dynamo a Magnitką. Udało mi sie obejrzec oststnie mecze tych dwóch ekip i musze powiedziec ze dla mnie faworytem jest MMG, sklad maja pełny , w Dynamie brak Pulinena równa sie mieszanie w formacjach, co nie zawsze dobrze wychodzi. Mysle ze pelino juz odciska swoja reke na grze Magnitki , widac było w ostatnim meczu , ze obrona jest czujniejsza , wiec i bran=mkarzowi bedzi lżej, w ataku wiecej opcji niz gospodarze i mysle ze dzis MMg wywiecie punkty z Moskwy

Magnitka ml kurs 2,01 ✅

Dalej Astana, mimo, ze bez trojki dosc kluczowych graczy , to defensywa tutaj proauje mocno a atak sowje strzela, brak Dietza odczuwalny w PP ale musza sobie radzi bo dzis przeciwnik, ktory nie widomo o co juz gra w tym sezonie, kolega rasijskij rasijskij , słusznie wspomniał o etykiecie farmy SKA, ze juz do nich przylgnełabo przeciez sezon 2019 juz sporo wymieniali z wojskowymi a przed tym sezonem najwiekszy ich zaciag to gracze z SKA i jeszcze na konie listopada wymiana, wiec słusznie mozna ich tak nazwać, ale to tak na marginesie bo co do typu mysle ze Astana powinna sobie poradzic , ale nie spodziewam sie lania ale oporu. Tretiak to mlody talent i mysle ze powinien trzymac długo wynik, niemniej jednak stawiam na Astane

Astana ml kurs 1,5✅

I Jastrzebie znow podejmuja Barsy, jednak mam wrazenie, ze ten mecz bedzie wygladał inaczej i nie skonczy sie taka roznica bramek w kierunku Omska a nawet ze to goscie wywioza punkty byc moze po remisie. W Omsku pod zakiem zapytania wystep Tolczynskiego ale to wyjdzie przed meczem, choc bez niego i tak ofensywa solidna, w kazaniu w bramce zobaczymy raczej Biljalova , mysle ze jest lepsza opcja od Szweda, obrona i atak rownie solidny i mysle ze kvartalnow juz od kilku dni mysli jak sie zrewanzowac

Kazan z x kurs 1,66⛔

Ostatni mecz to w Niznym Nowogrodzie. Gospodarze mimo porazki z rozpedzajaca sie Magnitka zagrali dobre zawody i mysle ze dzis beda rownie grozni a Traktor wg troche stracił impet po pieknych seriach. Stawiam ze Torpedo nie porzegra w regulaminowym a moze nawet wygra

Torpedo z x kurs 1,6✅

Jeszcze troch o Loko a bardziej o wymianie do której dojdzie z Dynamo Moskwa, Magnus Paajarvi idzie do stolica za Teemu Pulkinena, , jakosciowo mi osobiscie podoba sie ta wymiana ale fin dosc czesto jest kontuzjowany co uniemozliwia jego wpasowanie w formacje, Magnus niestety od zeszłego sezonu srednio spelnia oczekiwania mimo wazacych z nim nadziei, Pulkinen to wg gracz bardziej pasujacy do KHL, wiec zobaczymy kto bedzie miał wiecej korzysci. W Dynamo Paajarvi zagra z Oscarem Lindbergiem, z którym grali w jednym linku w Senators, ale nie wiem czy dzis nastapi debiut, sprawa jest rozwojowa.
Innych meczy nie ruszam póki co
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W Lokomotivie oprócz Ohtamaa, Peterssona i Tkachyova nie zagra również Savchenko i Lubushkin poza tym wypadł Paajaarvi więc skład jeszcze mocniej osłabiony, a najbardziej defensywa. Można próbować:

❌ Severstal lub remis @2,70 2/10 Unibet
❌ Severstal strzelą pierwsi i wygrają (z dogrywką) @5,10 1/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom