>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Chabarowsk-Sochi Amur RT 1.71🔴
Amur u siebie na dalekim wschodzie zawsze groźny ale tez ostatnio dobrze grający podejmie Sochi które jest znów słabe w tym sezonie i z przodu nie dość że mało strzelali to jeszcze Stromwall im wypadł także tym kieruje się w kierunku ekipy gospodarzy. Amur z pewnością marzy o grze w PO a żeby tam się znaleźć to takie ekipy jak Sochi ogrywać trzeba.
Traktor-SKA SKA ml 1.78✅
Traktor ostatnio jeśli chodzi o wyniki nie powala po dobrych seriach i myśle że potrzeba tu chwile odpocząć, poprawić pewne aspekty a tutaj nie ma czasu, a rywal rozdrażniony po 2 porażkach. Na niekorzyść traktorzystów napewno przemawia długa podróż z Rygi a goście ( jak na Rosję ) byli blisko w Magnitogorsku także przy ograniczonej ilości czasu ciężko będzie się zregenerować i zagrać. Jednym słowem czas na rewanż ze strony wojskowych!
kursy fortuna :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Amur jutro z rana to jeden z niewielu meczów od dawna, gdzie jestem naprawdę pewien faworyta w RT @1.7, nie będę się rozpisywać, bo wszyscy to gramy.

Jednak w Traktor - SKA stawiam na 1X @1.6,
gospodarze po wygranej 1:0 w petersburgu radzą sobie znacznie gorzej niż przed nią, gdzie naprawdę trudno było im strzelać bramki, tutaj klasycznie jak w przypadku meczu tych dwóch drużyn zakręci się raczej wokół remisu, należy pamiętać, że traktor u siebie nie wygrał ze SKA w RT od stycznia 2012. W zeszłym tygodniu Traktor przełamał się z Avto, gdzie mieli serię 14 porażek ML z rzędu. Jeśli nie dziś przełamią Petersburga, to na pewno będzie blisko tego, bardzo fajne value w tym 1.6 do ako.

aaaaaa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ależ kurs na zwycięstwo Amura. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek kurs na ich zwycięstwo był poniżej dwóch, a co dopiero poniżej 1,75... Szkoda, bo gdybym się nie zagapił to mógłby być zakład dnia. Pozostałe trzy mecze ciężkie do wytypowania. Spodziewam się bardzo wyrównanych spotkań. Gdybym się zdecydował na jakieś zakład to pewnie byłby remis w Ufie bo obie ekipy w dobrej formie. Ufa osłabiona zagrała bardzo dobre spotkanie z Jokeritem, a Dynamo rozgromiło Jekaterunburg. Będzie dobre widowisko. W meczu w Czelabińsku też pewnie będzie coś obok remisu, a zakład że Traktor to wygra z dogrywką po kursie 2,00 wygląda kusząco. SKA na pewno się pomęczy. W Mityszczach Kunlun może sprawić niespodziankę i przecenione przez buki Torpedo nie wygra wcale tak gładko jak to sugerują kursy. Dzisiaj jest dzień w sam raz, żeby zrobić sobie przerwę i zresetować umysł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Trzy mecze jakie zostały naprawdę ciekawe i będą na styk albo nawet na żyletkę, ja gram dwa
W Ufie gospodarze podejmuja Dynamo Moskwa, które zdemolowało Avtomobilista, ekipa Krikunowa napewno mocna bo przeciez linia Szipaszjova to jedna z najlepszych trojek w KHL, drugie lacze tez z jakoscia choc tam trzeba wpasowowac Paajarviego . Jednak na ten ostatni ich win trzeba spojrzec szerzej, w Avtomobilist mam konflikt na linii trener a kluczowu gracze, wielu z nich nie chce pracowac z trenerem Petersem i ten mecz był troche takim wyrazem dezaprobaty dla jego pracy, i w grze nieststy było to widac, jak to sie skonczy trudno powiedziec , poki co na nastepny mecz Peters zostaje. Ale do sedna dzis. Ufa bez wielu kluczowych graczy swietnie wygladała w Helsinkach a dzis w pełnym garniturze. Bedziemy mieli zderzenie chyba najlepszych pierwszych ataków w lidze ale cos mi sie wydaje ze ta ekipa, której nizsze formacje wypadna lepiej przechyli szale zwyciestwa na swoja korzysc, dla mnie solidniejsze widze w Ufie

Ufa ml kurs 1,79

W Czelabinsku Traktor podejmuje SKA, dla mnie na ten moment lepiej wygladaja wojskowi . Zagrali doby mecz z rozpedzoną Magnitką i tylko frajerstwo na koniec meczu pozbawiło ich punktu. Traktor z pewnoscia wychodzi z regresu ale wg mnie na ten moment nie wygladaja jeszcze tak solidnie jak np w Petersburgu , gdzie wygrali 0-1 z SKA, i mysle ze wojskowi dzis sobie poradza. Spodziewam sie meczu na styku ale to goscie wezma dwa punkty

SKA ml kurs 1,72
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
To ja może zacznę z niedzielą, ogólnie lubię już dzień przed opisywać wydarzenia, bo później najzwyczajniej w świecie brakuje czasu, do sedna, tym razem tylko AKO:

Nikita Mikhailis powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.00 ✅ (wymęczone 2 X 5vs3)
Podwójna szansa 1-1 Bars Kazań @1.58 ✅
AKO @3.16 Fortuna ✅


Mecze w Czerepowcu oraz w Nowosybirsku omijam, kurs na Avangard bardzo kiepski a i seria wygranych już jest długa, co do Sibiru myślę, że wynik będzie w okolicach remisu z underem.

W Barysie uspokoiła się już chyba sytuacja z bójką na treningu i widać, że zawodnicy wzięli się do roboty. Niestety problemem mogą być za chwilę pojawiające się kontuzje. Do Darrena Dietza, który jest w czołówce punktujących zawodników z Kazachstanu dołączył Viktor Svendberg, a więc kolejny defensor i nie zapomnijmy o Jesse Blacker. Mamy już trzech czołowych obrońców gospodarzy poza kadrą. Kto wie, czy za chwile nie przełoży się to na stracone bramki a Podolsk może i gra chimerycznie, ale potrafi czasem zaskoczyć. Czy nie stanie się to w Nur-Sultan? Z tego powodu zaproponuje punkt Nikity Mikhailisa, który podobał mi się w ostatnich dniach. Czekam na jego przełamanie z golem, a kanadyjka po takim kursie jest kusząca.

Do tego podwójna szansa na Bars Kazań. Spodobały mi się te zakłady i wolę je bardziej od ml. Tak ja pisaliście wcześniej liderzy Avto mogą grać przeciwko trenerowi i w kuluarach mówi się, że starcie w stolicy Tatarstanu jest o być albo nie być kanadyjskiego szkoleniowca. Jeżeli zawodnicy rzeczywiście chcą się go pozbyć to zrobią wszystko, aby przegrać. Zabezpieczam się jednak wygranej pierwszej tercji przez gospodarzy. Ich atak wygląda solidnie i mogą od początku postarać się wziąć sprawę w swoje ręce i nogi, tak jak to było trzy tygodnie temu. Nie wierzę w przełamanie gości na trudnym terenie w Kazaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +216
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Dobra, wczoraj 2 na 3 typy trafione, więc jeśli ktoś skorzystał i grał single, które wczoraj podawałem, to plusy :) na dzisiaj dosyć oczywisty wydaje się Kazań - Avto (nawet w pierwszej chwili można pomyśleć, że prezent - Kazań ml w okolicach @1.60 vs Avto w obecnej formie 🙃), ale odradzam wam ten mecz albo zaczekajcie i zagrajcie go na żywo, bo czuję, że może być różnie tym razem. Czerepy - Omsk kursy wystawione są szczerze śmieszne i moim zdaniem sporo przesadzone. Prawdopodobnie pokusiłbym się o Ml na Omsk przy 1.40-1.45, ale 1.28 to zdecydowanie za mało.

Barys - Podolsk
Barys zagrał poprzednie mecze bardzo fajnie i wydaje się jakby coś w Astanie ożyło. Ta drużyna ma ambicje i w składzie, jaki mają, myślę, że oczekuje się od nich tych playoffow, a jeżeli chcą w nich pograć to Vityaz jest poważną konkurencją, która trzeba ograć. Ostatnie mecze wyglądały dosyć solidnie. Z drugiej strony Vityaz, który wygrał z Jokeritem (imo zasłużenie) oraz Rygą, a później przegrał z Torpedem. Oglądałem ten mecz i trochę późno się obudzili (odrobili z 0-3 do 2-3). Spodziewam się, że ten mecz będzie lekko zdominowany przez Astanę i przycisną od początku i spokojnie wygrają 2-3 bramkami albo drugi scenariusz - mecz będzie wyrównany do końca i ostatecznie Vityaz będzie górą. Nie wykluczam żadnego scenariusza, gram Barys ml @1.75 , ale przekonany nie jestem.

Sibir - Loko
Moim zdaniem do typowania jest to mecz trudny, ale może być dosyć fajny do oglądania. Osobiście nie mam pomysłu i prawdopodobnie podejmę decyzję w oparciu o wypowiedź naszych dwóch czołowych znawców :)

tym razem kilka słów wrzucam od razu, żeby znowu nie były tylko „suche typy” jak poprzednio; powodzonka wszystkim

*edit*
nie nazwałbym wygranej Barysa zasłużoną, ale liczy się zawartość kieszeni :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +141
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dobrze, że wczoraj odpuściłem, bo nie trafił bym nic. W ostatniej chwili tylko Kunlun mnie przekonał, chociaż nie byłem pewien w 100% czy dadzą sobie radę. Amur zagrał tak jakby chciał zrobić wszystkim typerom na złość, a Traktor i Ufa... no cóż. Nie spodziewałem się tak słabych wyników gospodarzy w obu spotkaniach. Dzisiaj dalsza część kuponu. Nie pisałem wczoraj, bo czasu mi zabrakło, więc proszę wybaczyć za jedno zdarzenie po fakcie ; )

Barys dzisiaj zagra kolejny - czwarty już mecz u siebie i myślę, że poradzą sobie z Podolskiem, który gra bardzo nierówno i nieprzewidywalnie. Skoro poradzili sobie z Soczi, Spartakiem i Lokomotivem to również Vityaz jest w ich zasięgu. Dodatkowo Barys gra tak, że potrafi wykorzystać odpowiedni moment na zdobycie bramki jednocześnie skutecznie przeszkadza rozgrywać krążek innym ekipom co doskonale pokazali w pierwszej tercji meczu z Lokomotivem. Poza zwycięstwem Barysa stawiałbym w tym spotkaniu na under 5 za około 1,80.

Co do meczu w Kazaniu to nie ma zbyt wiele do dodania. W zaistniałych okolicznościach kurs ~1,60 na ML Barsów wygląda jak okazja na Black Friday. Jeśli konflikt zawodników Avto z trenerem jest prawdą to nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żeby Kazań przegrał ten mecz. Chyba tylko chęć pozbycia się Kvartalnova z Kazania przez hokeistów Barsów 😅 Oczywiście różne rzeczy się dzieją, ale z takim kursem biorę do AKO..


✅✅✅AKO @3,98 3/10 Betclic✅✅✅

1607242156871.png

Avangard z Severstalą zostawiam, bo w gospodarzy nie wierzę. Ledwo wygrali ostatnio, a dzisiaj przeciwnik ze zbyt wysokiej półki, żeby ryzykować. Z drugiej strony kurs na Omsk za niski. Niech sobie sami grają. Sibir - Lokomotiv to będzie ciekawy mecz. Sibir jest w niezłej formie, a Lokomotiv nie zdołał wygrać w Nowosybirsku od pięciu spotkań. Ostatni mecz w Kazachstanie bardzo przeciętny, a Sibir nie odstaje formą od Barysa. Poza tym odpoczywali więcej niż Lokomotiv w ciągu ostatnich dni. Jeśli miałbym typować ten mecz to podobnie jak w Kazachstanie: Under 5 lub Sibir ML ~2,00. Zieloności!

38,22
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
A mnie sie dzis wydaje ze beda zaciete mecze kolo remisu i nawet Avtomobilist moze zaskoczyc Barsow, choc nie wiem czy akurat jest to dobry przeciwnik na przełamanie. W Kazachstanie tez bedzie na styku , Barys wczesniejszy mecz z Loko mega mobilizacja i chcieli to wygrac, była moc, dzis wg mnie bedzie trudniej bo ten Vitjaz gra nieprzewidywalnie wiec daje dubel

Astana z x + Kazan z x kurs ako 1,91 fortuna ✅

W Nowosybirsku Loko ostatnio ciezko było wygrac ale cos czuje ze dzis sie przełamią, ostatni mecz nie po mysli ale dzis spodziewam sie ze sie przełamia i zagraja lepiej niz w Kazachstanie

Loko ml kurs 1,77💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ostatnie dwa duble na ✅ mam nadzieję, że jutro będzie podobnie. AKO były połączeniem kanadyjki z podwójną szansą, jutro stawiam na to, co kibice lubią najbardziej, a więc gole, gole gole :D

Nieftiechimik Niżnekamsk vs Kunlun Red Star: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramki @1.52 ✅
Spartak Moskwa vs Jokerit Helsinki: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramki @1.68 ✅
AKO @2.55 Fortuna ✅


Często jest tak, że w meczach dwóch ekip, które zamykają tabele pada dużo bramek. Dzieje się tak, ponieważ każda z ekip liczy na przełamanie i komplet punktów. Spotkanie się tym samym otwiera, widzimy wiele kar i to jest równoznaczne z łatwiejszą możliwością strzelenia goli. Takiego starcia spodziewam się w Tatarstanie. Zarówno Wilki, jak i Smoki nie brylują w defensywie, ale w ofensywie radzą sobie całkiem całkiem. Liczę na pojedynek od jednej bramki do drugiej, a oba zespoły mierzyły się niedawno, bo dwa miesiące temu i padł wynik 6:3. Trzy gole z PP, jeden pustak, nietrafiony karny. Sytuację na pewno będą, bo gospodarze i goście liczą na przełamanie. Liderzy Hudacek i Shinkaruk do boju!
2345.png

Drugi mecz w stolicy Rosji również zapowiada się overowo. Spartak w końcu wraca do siebie, po nieudanej wycieczce po wschodzie. Tylko trzy punkty na dwanaście możliwych, bardzo słabo, ale szczerze mówiąc pierwszy raz w tej kampanii widzę tak długą serię spotkań wyjazdowych, bo aż sześć. Trochę niesprawiedliwie zostali potraktowani gospodarze w kalendarzu, ale to już jest nieważne. Znając Olegsa Znaroksa podwójnie zmotywuje swoich podopiecznych i możemy spodziewać się ciekawego starcia w Moskwie. Pamiętamy przecież o upokorzeniu w Helsinkach, gdzie Spartak przegrał 1:7. Zemsta będzie słodka?

Jokerit również chwilkę odpoczął i jest w formie. Trener Lauri Marjamaki zauważył jednak, że brak Mikko Lehtonena mu doskwiera, szczególnie w PP i ponownie zatrudniono weterana Sami Lepisto. Czy zagra już jutro nie wiem, ale swoim doświadczeniem może sporo dać, także w ofensywie. Szczerze mówiąc myślałem tutaj o ml na gości, ale zauważyłem, że Spartak pierwszy mecz u siebie po powrocie z wyjazdowych wojaży gra na 150% i wynik może pójść w obie strony. Często je wygrywa i jest strzelanina. Liczę na bramki i minimum 2:2 w regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +174
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Dobra, to ja póki chwila więcej czasu idę za Sunxl i też podaje swoje typy jeszcze dzisiaj z krótkim komentarzem! No to tak, jutro 4 mecze, na starcie odrzucam mecz w Petersburgu. SKA podejmuje Ryżan, więc kurs wystawiony przez buków (@1,12 ml) nie zaskakuje. To jest nie do grania imo. Pozostałe mecze uważam, że są dosyć trudne do typowania, ale zacznijmy od początku.

Salavat - Metallurg

Zieloni podejmują Magnitkę, która ostatnio całkiem fajnie sobie pogrywa - wygrana z Dynamem M. i SKA. W ofensywie dosyć skutecznie, a w obronie całkiem solidnie. Zieloni w ostatnim meczu mnie troszkę zawiedli z Dynamem przegrywając 0-3. Przyznam, że meczu nie widziałem, a tylko highlighty niestety. Nie wiem, jakoś bardziej mimo wszystko przekonuje mnie Ufa, w sumie może jakiś remisik się zdarzyć (2-2?).

Spartak - Jokerit

Bardzo ciekawy mecz z wyrównanymi kursami. Na dobrą sprawę trudno mi jest na pierwszy rzut oka dopatrzeć się argumentów przeciwko drużynie z Helsinek. Wygrana z Sochi 5-3, a później porażki z Barysem, Sybirem i Amurem. To nawet nie jest tak, że te wyniki nie odzwierciedlają tego, co się działo na taflach, bo moim zdaniem odzwierciedlają. Nie podoba mi się ostatnio to, co prezentują podopieczni Znaroka. Z drugiej strony mogą chcieć coś udowadniać jutro przed swoimi kibicami, bo mecz w Moskwie, a porażka 2-6 z drużyną pokroju Amura musiała zapiec (inna sprawa, że z wyjazdami do Khabarovska nie jest tak hop i Spartak ostatni raz zdobył Khabarovsk w 2015 roku!). Przestawienie się i podróż też mogą mieć istotny wpływ na gospodarzy. Jokerit zdaje się nabierać tempa - zwycięstwa ze SKA i Ufą. To co napisałem myślę, że wskazywałoby na drużynę gości, ale ja jednak decyduję się zagrać ten mecz w zgodzie z własnym przeczuciem - Spartak/X.

Od wilków trzymam się z daleka, bo tylko mnie zawodzą; spodziewam się, że jutro przełamią złą passę i ograją Kunluna, ale trochę loteria. Nie będę o tym meczu się rozpisywać, ale zagram Wilki/X.


Proponuję w AKO:

Ufa/X + Wilki/X + Spartak/X @3,04 ❌
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzisiaj bardzo interesujące spotkania. Oczywiście z całego wpisu wyłączam mecz SKA z Dynamem, bo w tym przypadku nie ma co strzępić... Ufa z Magnitką będzie ciekawy do zobaczenia, bo tutaj odbędzie się walka o bilet na szczyt. Ten zespół, który wygra zasiądzie na trzecim miejscu w konferencji wschodniej. Przynajmniej na chwilę, ale jednak. Jeśli porównany formę obu zespołów to Magnitka wypada zdecydowanie lepiej. Cztery zwycięstwa z rzędu w tym trzy z żadnymi ogórkami. Forma Salavatu? Spójrzmy kiedy zakończyła się zwycięska seria Zielonych. Mniej więcej wtedy kiedy pozbyli się Soshnikova, a Amirov i Mikhmadullin wyjechali na zlot przygotowujący do Młodzieżowych Mistrzostw Świata. Jutro również ich nie będzie, ale do składu podobno wraca Metsola, który cholera wie jak zareaguje po kilku meczach przerwy. Na koniec dodam, że Magnitka bardzo dobrze sobie radzi w Ufie i ostatecznie to na nich postawię jutro mimo, że nie przepadam za stawianiem na przyjezdnych. Jako, że ostatnio mój budżet podskoczył to ponownie pozwolę sobie zagrać nieco ryzykowne AKO.

Jak widzę mecz 50/50 w którym wezmą udział zespoły z tej samej konferencji... Najgorsze zespoły na wschodzie, które dodatkowo mają szansę jeszcze powalczyć o wyniki, a kursy są wystawione na poziomie 1,9 - 3,5 to coś mnie strzela... Oba zespoły w podobnej formie. Oba z jedną wygraną w pięciu meczach z zespołami o podobnym potencjale. Forma Przyjezdnych nieco lepsza niż Wilków poza tym ostatnie pięć spotkań w Niżnekamsku to 3-2 dla Kunluna. W tym przypadku ponownie gram w stronę gości, bo w takim kursie widzę ogromne value. Nie będę żałował, że nie zagrałem jeśli Kunlun to wygra, a szanse są całkiem spore.

Został Spartak. Forma z pozoru do dupy, ale nawet CSKA czy Avangard nie zrobiłby wyników grając na wyjeździe 9 z ostatnich 10 spotkań. DZIEWIĘĆ! Chłopaki od miesiąca byli tylko raz w domu. Mimo, że przeciwnik na wysokim poziomie to jutro będzie idealna okazja, żeby się przełamać i zdobyć punkty. Jokerit miał problemy z Ufą mimo, że na lód nie wpuszczono sześciu graczy Zielonych, więc ze Spartakiem nie będzie łatwo. Brak Lehtonena widać, ale na szczęście jest go kim zastąpić. Teraz najważniejsze. Obie drużyny zajmują ostatnie miejsca premiujące grą w PO. Mają taką samą liczbę punktów. Przed nimi Czerepowiec (Wstyd), a na karku czuć oddech Podolska, który może jedną z tych drużyn pozbawić miejsca w pierwszej ósemce. Trzeba jutro powalczyć do końca. Ja to wiem, wy to wiecie i zawodnicy obu zespołów też to wiedzą. Ekipy remisowały grając ze sobą tylko raz. Ostatnie pięć spotkań Spartaka u siebie to trzy remisy. Ostatnie pięć Jokeritu na wyjeździe to trzy remisy. Biorąc pod uwagę wpływ wyniku na sytuację w tabeli stawiam remis.

✅ Magnitogorsk lub remis & Kunlun RS lub remis @3,10 3/10 Unibet

✅ Remis w Moskwie @4,10 1/10 Unibet


47,62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +157
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dołożę jeszcze kanadyjkę:

S. Mozyakin powyżej 0,5 punktu @1.90 ❌ (szkoda tego PP przy bramce na 2:1 dla Lisów)
M. Stromwall powyżej 0.5 punktu @1.95 ✅ (meczycho życia :D)
AKO @3.71 Fortuna ❌


Krótko i treściwie, w takich starciach potrzebne jest często doświadczenie, które Sergei posiada i pomimo ostatnich słabszych występów w jego wykonaniu liczę na przełamanie. Lekkim faworytem wydają się być goście i mam nadzieję, że przy 2-3 trafieniach Lisów raz udział będzie miał nasz bohater.

Wydaje mi się, że Malte zostanie dzisiaj umieszczony gdzieś wyżej, może w piątce z Burdasovem. Niewątpliwie jest to hit ostatnich tygodni i na pewno trenerzy SKA mają na niego jakiś plan. W Magnitogorsku i w Czelabińsku dostawał sporą ilość minut jak na świeżaka i coś jest na rzeczy. Domowa rywalizacja z Dinamo Rygą wydaje się być idealną na przełamanie i pokazanie, że ten ruch nie będzie pomyłką w przyszłości.

Edit. tak jest, głupota z rana z Mozyakinem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dołożę jeszcze kanadyjkę:

S. Mozyakin powyżej 0,5 punktu @1.90
M. Stromwall powyżej 0.5 punktu @1.95
AKO @3.71 Fortuna


Krótko i treściwie, weteran Magnitki ma szansę na 500. punkt w karierze, potrzebuje jeszcze dwóch takich oczek, a dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z Saławat Jułajew. W takich starciach potrzebne jest często doświadczenie, które Sergei posiada i pomimo ostatnich słabszych występów w jego wykonaniu liczę na przełamanie. Lekkim faworytem wydają się być goście i mam nadzieję, że przy 2-3 trafieniach Lisów raz udział będzie miał nasz bohater.

Wydaje mi się, że Malte zostanie dzisiaj umieszczony gdzieś wyżej, może w piątce z Burdasovem. Niewątpliwie jest to hit ostatnich tygodni i na pewno trenerzy SKA mają na niego jakiś plan. W Magnitogorsku i w Czelabińsku dostawał sporą ilość minut jak na świeżaka i coś jest na rzeczy. Domowa rywalizacja z Dinamo Rygą wydaje się być idealną na przełamanie i pokazanie, że ten ruch nie będzie pomyłką w przyszłości.
500 punkt w karierze Sierioża zdobył juz dawno temu i 1000 tez juz przekroczył , byc moze chodzi Ci o 1500 pkt, ale w lidze rosyjskiej i tu bym sie zgodził :) bo liczac z reprezentacja chyba juz tez przekroczył ta barierę , musiałbym pogrzebać w necie bo to tak na szybko
pozdro:)

EDIT: 500 wystepów dla Magnitki było 3 grudnia i o to biegało :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do meczy dzis to celuje w dwa ten w Ufie i Moskwie.
Na poczatek Ufa. Ekipa Lyamsy bardzo meczyła sie w meczu z Dynamem, owszem Eromenko złapał wszystko ale jakos ten finski atak sie meczył wg mnie, pomocy z nizszych formacji tez nie było, byc moze dzis sie bardziej ogarna ale przeciwnik wg mnie solidniejszy i w obronie i w ataku i ciezko bedzie Saławatowi. Magnitka gra lżej , wiecej kombinacyjnie i co wazne strzelaja nie tylko liderzy, kazda formacja, ktora wyjeżdza na lód stanowi ogromne zagrozenie dla bramki rywali, filozofia obronnej gry Vorobjowa i ofensywnej Pelino sprawdza sie w polączeniu. Jestem ciekawy tego meczu, choc nieststy bede sie ratował poworka bo na live nie dam radu obejrzec ale mysle ze Metallurg zawiesi wysoko poprzeczke i wywiezie dwa punkty

Magnitka ml kurs 2,07

W Moskwie Spartak bedzie maił na dzien dobry po powrocie trudnego przeciwnika, przeciwnika , który musi gonić czołówke, Jokerit jest delikatnym faworytem tego meczu i raczej słusznie i choc Znarok lubi takie mecze , to mysle ze podroz i zmiana stref czasowych zrobiła swoje a dodatkowo rywal z gornej połki i mimo braku najlepszego gracz, który pojechał na obóz NHL tam ma kto strzelac i goscie wywioza dwa punkty

Jokerit ml kurs 1,72
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Faktycznie tak się wydaje. Z akcentem na "wydaje".
Moim zdaniem prawdopodobnie wygra bez potrzeby dogrywki. Pewnie z handikapem. Ale....Ale drużyna Dynama z Łotwy to ostatnio walczaki którzy niejednemu napsuli krwi zanim przegrali (a i to nie zawsze w 60 minut). Wg mnie kursy ponizej 1.50 na zaklad w 60 minut w KHL rzadko są do grania , a tutaj i na win i na handikap a nawet na over goli SKA uważam że kursy są zbyt niskie żeby to grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Magnitogorsk lub remis & Kunlun RS lub remis @3,10 3/10 Unibet

Remis w Moskwie @4,10 1/10 Unibet
drużyna Dynama z Łotwy to ostatnio walczaki którzy niejednemu napsuli krwi zanim przegrali (a i to nie zawsze w 60 minut)
Kocham tę nitkę. Magnito i Kunlun do przodu bez dogrywki, remis w Moskwie i faworyzowana Ska męczy się z Rygą. Absolutnie dział KHL ciągnie całe to forum (y)

Boję się, że buki zaczną tu zaglądać :ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Kilka razy na tym forum były poruszane przez mark1973 mark1973 kwestie zakładów specjalnych na Fortunie w związku z KHL i to są AKO Boost tworzone przeze mnie. Co jakiś czas wybieram sobie dwa-trzy zdarzenia i pojawia się to jako singiel z podwyższonym kursem. Na jutro przygotowałem taki zestaw, częstujcie się jeżeli odpowiadają Wam typy:

Amur Chabarowsk handicap +2.5 ✅
Avangard Omsk 1X ✅
Torpedo Niżny Nowogród powyżej 1.5 gola ❌
@3.10 Fortuna ❌


Amur zagrał całkiem dobry mecz z Sochi. Tygrysy przegrały tak naprawdę przez własną głupotę i drobne błędy, które Lamparty wykorzystywały do bólu. Gospodarze mieli kilka dni odpoczynku, aby na nowo poukładać sobie niektóre rzeczy i uważam, że Lokomotiv nie będzie miał łatwo. Znamy doskonale atuty drużyny z Chabarowska u siebie, a na ich tafle przyjedzie podmęczone Loko, które na wschodzie swój cel osiągnęło i zgarnęło 2 punkty. Myślę, że wynik będzie underowy, być może koło remisu, co promuje dodatni handicap.

Avangard zaprezentował się słabo w Czerepowcu i takie spotkania będą się oczywiście zdarzać, nikt nie jest robotem. Jutro wracają na swoją taflę, gdzie w tym sezonie jeszcze ani razu nie przegrali w czasie regulaminowym! Jest to świetna statystyka i mam nadzieję, że nie zostanie ona przerwana akurat w ten wtorek. Rzadko się zdarza, aby ekipa prowadzona przez Boba Hartleya rozegrała dwa słabe mecze pod rząd. O Avto już wcześniej rozmawialiśmy i na pewno się kiedyś przełamią, ale nie z przeciwnikiem takiej klasy. Liczę na brak przegranej gospodarzy.

Ostatnie zdarzenie najbardziej ryzykowne, ale czy na pewno? Torpedo u siebie jest bezlitosne i oni także mają ciekawą statystykę: w Niżny Nowogrodzie na wszystkie 17 rozegranych meczów w tej kampanii za każdym razem strzelali minimum dwie bramki. CSKA będzie podrażnione po przegranym spotkaniu z Dynamem Mińsk, ale ich obrona nie jest już tak dobrze funkcjonująca jak w poprzednich latach. Brakuje ewidentnie takiego Ilje Sorokina, który potrafił wspaniałymi paradami utrzymywać SO, niby młody Vsevolod Skotnikov ma jeszcze więcej talentu, ale potrzeba czasu, aby młodego wdrożyć. Nie ma pewnej 1 w bramce i liczę na skuteczność Torpedo.

Fortuna zakład specjalny KHL na 08.12..png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Nowosybirsk-Vityaz Nowosybirsk obie 2+ 1,76 fortuna🔴
Gospodarze zagrali dobre wyrównane spotkanie z Lokomotivem ,a przyjeżdża Podolsk który wypuścił korzystny wynik w Nur-Sułtanie. Drużyna gości gra trochę nierówno ale notuje niezłe wyniki i potrafiła ograć Jokerit czy wywieźć punkt z Mińska. Obie drużyny są na skraju PO wiec spodziewam się zaciętej walki o zwycięstwo. Przewaga jakości składu po stronie gospodarzy ale 1 formacja Podolska w której są Danforth i Daugavins jest aktywna i regularnie punktuje.
Omsk-Jekaterynburg
Reid Boucher +0,5 pkt 1,58 ✅fortuna
Jeden z liderów Omska którzy często wyjeżdża w PP. Omsk 3 miejsce w lidze pod względem wykorzystanych przewag i tu widzę szanse na punkt Reida.
Avangard jest faworytem ale kto wie kiedy to Avto się przełamie dlatego typ na kanadyjkę.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jakos lepiej czułem sie w dzisiejdzych meczach niz jutrzejszych, ale po kolei
Z Chabrowska od jakiegos czasu dochodzą niezbyt dobre informacje, chłopaki długo grali bez kasy, co było nie do zaakceptowania dla nazwałbym ich starszych stazem w ekpie Amura, poszło ponoc o kontrakt Jakupova, który wykupił Amur od SKA a nastepnie zaoferował dobre warunki w klubie. A jak grał Jakupov w Amurze? lipa, zero chemii i porozumienia z graczami, Amur z Jakupovem tez szału nie robił.
Jak sie troche sytuacja uspokoiła po odejsciu Jakupova to znów podrzucono do Chabrowska inny duzy kontrakt. Teraz chodzi o Gołdobina z CSKA, który sie nie sprawdza u NIkitina a wojskowi tylko patrza jak zmniejszyc czapę płac , wiec pach na kierunek wschód i czapka wyczyszczona i wszyscy zadowoleni. Ale czy napewno? Otóż nie . W Chabrowsku licza kazdy grosz i znów otwierają puszkę Pandory w postaci kontraktu Gołdobina. Nie zgadzaja sie z tym doswiadczeni gracze na czele z braćmi Uszenin, który od poczatku sezonu nie akceputja tej polityki i jest jeszcze kilku graczy o podobnym podejsciu. Z bracmi Uszenin nie przedłuza kontraktów i ponoć wybieraja sie do Ufy lub nawet Kazania, zobaczymy., póki co zostali odesłani do Sokoła Krasnojarsk. Nie jestem pewnien czy ostatni mecz Amura z Sochi nie był wyrazem dezaprobaty ale politki kadrowej klubu. , owszem, maja miejsce pod czapa ale jeszcze musza miec pieniadze na kontrakty a tam ich po prostu nie ma, Chabrowsk zyje hokejem ale przez pandemie nie ma kibiców i nie wpływow z biletów i tego co w hali uda sie zarobic wiec jest bieda. Tak naprewde jest tam nieciekawie z wypłatami a gracze i tak lojalni otrzymuja niewielkie procenty tego co w kontraktach a tu jeszcze kontrakt Gołdobina na stole za sto ruskich baniek, no chyba tez bym sie wkurzył. Oficialnie Uszeninom nie zaproponowanu przedłuzenia umów ze wzgledu na słabe wystepy ale inna rzecz to polityka w klubie. Nie wiem jak jutro zagra Amur, jak to załe zamieszanie wpłynie na graczy, moze sytuacja bedzie sie pogłebia a moze sie oczysci . Co do Loko to o forme fizyczna jestem spokojny, to w wiekszosci młode chłopaki ,i daja rade. zadecyduje dyspozycja dnia , oststnio Lokomotiv ma trudne trzecie tercje. Zobaczymy jak bedzie w Chabrowsku . Ja postawie na zwyciestwo Lokomotivu

Lokomotiv RT kurs 1,88 fortuna 💚

Drugi mecz który mnie interesuje to mecz w Nowosibirsku. Gospodarze goszczą Vitijaza , który w całej swojej nieprzewidywalnosci potrafi byc rowniez solidny i taki mecz zagrał w Astanie, wygladali lepiej od gospodarzy , jednak nie wykorzystali wielu szans. Mysle ze mozemy sie spodziewac wyrownanego spotkania i goscie nie sa bez szans.

Vitjaz z x kurs 1,86 fortuna✅

Czy Avtomobilist sie przełamie z Omskiem? ciezko powiedziec.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom