>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Amur-Vityaz
Vityaz podwójna szansa 2-2 1 tercja lub mecz 1.93🔴
Udało mi się obejrzeć spotkanie Amura z Loko a wcześniej Barysu z Podolskiem. Niewątpliwe zgadzam się z mark1973 ponieważ lokomotiv to spotkanie mógł przegrać tylko na własne życzenie otworzyli autostradę do swojej bramki po prowadzeniu 3-0. Nie wiem jak na ekipę z Chabarowska mogą wpłynąć zakulisowe gierki ,ale Vityaz niewątpliwe dobrze gra podczas tych wyjazdów. Wypuścili 2 pkt w Astanie ale już udało się wygrać w RT z Sybirem. W obu meczach zagrali bardzo solidnie i będą trudnym rywalem dla Amura który potrafił wypuścić 2-0 z Sochi czy już dostać 0-3 po 20 minutach z Loko, także w ekipie gospodarzy trochę się zachwiało. Goście grają w tym sezonie nierówno lecz podczas tego tryptyku wyglądają dobrze.
Avangard-CSKA
0-0 1 tercja lub mecz. 1.82✅
Hit dnia. Spotkanie poważnych faworytów do wygrania swoich konferencji. Omsk w tym sezonie na balaszycha nie przegrał żadnego meczu w RT co imponuje. Patrząc na potencjał jakim dysponują oba zespoły zapowiada się wyrównane spotkanie i pewnie tez dużo goli nie zobaczymy.
kursy fortuna
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Amur ml @1.85 ✅
CSKA ml @1.90 ✅

Single. CSKA w sumie zagrałbym, że wygrają pierwszą tercję albo mecz (nie wiem jaki jest kurs na coś takiego), ale już mam zagrane ml. Nie grajcie obu meczy na jednym kuponie. Avto może zaskoczyć, zaczekajcie aż się zacznie mecz jeżeli chcecie grać SKA.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +156
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Omsk - CSKA Moskwa Typ:2/+4,5 Kurs:3.80
W ostatnich 2 dniach granie nie na ilość tylko na jakość przyniosło pozytywny efekt, więc dziś też Wam zaproponuje jedno zdarzenie z wydaje mi się kursem wartym ryzyka. Dzisiejsze spotkanie Osmka z ekipą CSKA można nazwać śmiało hitem. Na przeciw siebie stają dwie drużyny, które w obecnym sezonie pretendują do zgarnięcia Pucharu Gagarina. Koledzy wyżej piszą o swego rodzaju "patencie" wojskowych na drużynę Omska i choć osobiście nie lubię za bardzo używać tego argumentu, jako jakiegoś wielkiego handicapu na korzyść jednej z drużyn to jednak w tym przypadku jest coś na rzeczy. W obecnym sezonie drużyna Hartleya gra bardzo dobrze, szczególnie na tercji przeciwnika ofensywni zawodnicy robią robotę poprzez szybkie, rozsądne rozgrywanie krążka i umiejętne kończenie akcji. W tyłach już nie zawsze jest tak dobrze i choć może na pierwszy rzut oka statystyki tego aż tak nie oddają to bramkarze Omska Bobkov czy Hrubec mają dużo roboty.
Teraz jeśli patrzymy na drużynę wojskowych to na przestrzeni sezonów widzimy jedno. Drużyna buduję swoją wyższość nad rywalem poprzez zorganizowaną grę przede wszystkim w formacjach defensywnych. W obecnym sezonie bywa z tym różnie, ale właśnie w opisanej specyfice gry obu ekip upatruję ten tzw. "patent" Wojskowych na drużynę Omska. W związku z tym dzisiaj według mnie kluczem do zwycięstwa będzie to na ile drużyna CSKA pozwoli rywalowi w swojej tercji obronnej. Jeśli nawiążą do swojej zorganizowanej i dobrej gry w tym elemencie to znowu powinni wyjść górą z tej rywalizacji. Łatwo na pewno nie będzie i oczywiście typ jest ryzykowny na co wskazuje sam kurs. Czemu jednak over? Spodziewam się meczu, w którym być może 1 tercja będzie dość underowa, lecz jeśli Wojskowym uda się ukłuć rywala jako pierwsze to spotkanie się otworzy. Obie drużyny mają swój potencjał ofensywny, ale i problemy w tercjach obronnych. Wydaje mi się, że Październikowy wynik 4:2 dla CSKA dobrze obrazuje to co prezentują obie ekipy w obecnym sezonie i choć może wydawać się to banalne kto wie czy nie zobaczymy podobnego rezultatu 4:2/5:2/5:3 ? Oczywiście to wróżenie z fusów. Takie mecze lepiej jest oglądać niż obstawiać, lecz jeśli ktoś lubi tę dodatkową dawkę adrenaliny to proszę bardzo. Zieloności ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przespałem mecz Amura, ale w sumie od wczoraj się nad nim zastanawiałem i nic nie wymyśliłem. W przypadku kolejnych spotkań również nie będę celował w zwycięzcę, ale wyjątkowo zagram undery. CSKA może i ma ostatnio bardzo dobry bilans z Avangardem, ale lepiej unikać w tym sezonie zakładów przeciwko Jastrzębiom, które grają u siebie. Liczę nie tyle na bramki co na dobre widowisko i dużo walki. Nie spodziewam się dominacji żadnej ze stron i całkiem realny wydaje mi się być remis, ale kursy spadły poniżej 4,00 i nie będę próbował. Kusi mnie strzał w dokładny wynik 1:1.

Co do meczu w Petersburgu to chyba opłaca się zagrać w stronę Avto, ale przeczucie mi nie pozwala ; ) Na SKA z kolei kurs jest zbyt niski. Mecze pomiędzy tymi zespołami zazwyczaj są overowe, ale aktualna sytuacja Avto, które ma problem ze zdobywaniem bramek skłania mnie ku przeciwnej opcji. Zresztą ostatnie mecze SKA i Avtomobilista są raczej underowe i może tendencja się jeszcze dzisiaj utrzyma. Celował bym w jakieś 3:1 dla SKA (@16)

Nie jestem zbyt dobry w zakładach na over / under ale raz na jakiś czas można się sprawdzić:

❌ Poniżej 5.0 bramek w Omsku (1,53) i Poniżej 5,5 bramki w Petersburgu (1,65) @2,52 3/10 Unibet
❌ Dokładny wynik w Omsku 1:1 @12,50 1/10 Unibet


+42,45
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
To ja standardowo dzień przed napiszę swoje przemyślenia na jutro. Jeżeli jest duża ilość spotkań to koncentruje się często na tych meczach, gdzie widzę bramki, to wychodzi mi chyba najlepiej. Gratulacje dla wszystkich, którzy dzisiaj dobrze wytypowali, CSKA ma patent na Avangard, ale szkoda, że Jastrzębie nie zdołali przez pozostałe 57 minut zdobyć bramki.

Saławat Jułajew Ufa vs Jokerit Helsinki: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek @1.58 ❌ (pierwsza tercja, słupeki poprzeczka Saławatu :()
Severstal Czerepowiec vs Spartak Moskwa: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek @1.74 ✅
Bars Kazań vs Dynamo Mińsk: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek @1.84 ✅

Single lub AKO łączne dla wariatów: @5.77 Fortuna ❌

Singiel: Dynamo Mińsk ml @3.90 Fortuna ❌



Coś się posypało w grze Saławatu Jułajew przede wszystkim a ataku, ale i w obronie i tak naprawdę wystarczy zatrzymać pierwszą linię atakujących i zagrożenie jest praktycznie znikome. Nie ma dwójki młodziaków Shakira Mukhamadullina i Rodiona Amirova, biedny Dmitriy Kugryshev bez formy i ciągle porozrzucany w różnych piątkach (szkoda mi go). Do tego brak Nikity Soshnikova jest odczuwalny i tak jak pisałem wcześniej, będzie to spora strata, ponieważ, gdy nie szło liderom, to on przejmował pałeczkę i dawał znak do ataku. Zapewne potrzebował zmianę otoczenia, ale co by nie mówić w stolicy Baszkirii była to osoba ceniona i potrzebna. Alexander Kadeykin również rollercoaster jeżeli chodzi o formę. Dlaczego więc widzę bramki z obu stron? Jest kilka powodów, przede wszystkim liczę na przełamanie tej złej passy małej ilości goli zdobytych przez Saławat. Motywacja będzie u nich ogromna, przegrać czwarte spotkanie z rzędu? Po drugie Jokerit lubi postrzelać, ale i tracić i ma swoje przestoje, co wykorzystał Traktor w niecałą minutę. Wydaje mi się, że wynik 2:2 jest tutaj prawdopodobny.

Mecz w Czerepowcu widzę także overowo ze względu na Spartak. Gdy grają stołeczni to możemy spodziewać się wielu bramek. Szczególnie na wyjazdach tracą ich mnóstwo. Wydawało się, że u siebie z WIlkami poradzą sobie łatwo i przyjemnie to po raz kolejny wyszła ich nieporadność w defensywie. Atak świetny, ale z obrona szwankuje. Co do Severstalu to jest to waleczna ekipa i trzy wygrane z rzędu imponują. Czas na kolejne zwycięstwo. Co ciekawe oba zespoły mierzyły się już w tych rozgrywkach dwukrotnie w Moskwie i padały tam wyniki 3:4 i 4:3. Na powtórkę się nie obrażę.

Na deser zostawię sobie starcie w Tatarstanie. Świetny Bars, których bramkarze zachowali dwa razy z rzędu SO podejmie Dynamo z Mińska. Tak jak pisałem przy okazji meczu CSKA z Żubrami szczególna sympatią darzę przyjezdnych i cieszę się, że na Białorusi hokej idzie prężnie do przodu. Widzę tutaj szansę na niespodziankę, dlatego też zaproponuję końcową wygraną gości. Po pierwsze Dynamo lubi grać z najlepszymi. Nie raz to udowadniali w tym sezonie i mam nadzieję, że tak będzie jutro w Kazaniu. Po drugie aktualna sytuacja obu ekip. Gospodarze trzy wygrane z rzędu: w derbach Tatarstanu i z Avto i Magnitką, a więc z przeciwnikami z wyższej półki KHL, mogą nieco być rozluźnieni. To już jest powoli ten etap, gdzie wchodzą kalkulacje i jeszcze przed przerwą reprezentacyjną czeka ich dwumecz z Jokerit. Myślę, że zawodników Bars bardziej ten pojedynek grzeje niż to z Dynamem. Poza tym Avangard dzisiaj przegrał, wiec mały bufor jest i hokeiści z Kazania mogą zlekceważyć ekipę z Mińska. Cieszę się, że Żubry przegrały z Dynamem z Moskwy, ponieważ to oznacza, że motywacja u nich będzie nie na 100%, ale na 200%. Nie sądzę, żeby Reideborn, czy też Bilyalov zachowali po raz trzeci z rzędu czyste konto dla swojego zespołu i takie 2:2, 2:3 jak najbardziej możliwe. W przeszłości wiele pojedynków na styku, nawet ten z tego sezonu, gdzie trzecia tercja zdecydowała. Na singla ml w stronę Dynama, ponieważ potrafią grać dogrywki i jak będzie remis w reg. time to mają spore szanse w extra time.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Kazań-Mińsk Mińsk hc +2,5 1,49
Traktor Sybir Sybir powyżej 1,5 gola 1,52
Soczi-Niżnekamsk Niżnekamsk powyżej 1,5 gola 1,33
Ako 3,43 fortuna
Do Kazania przyjeżdża Mińsk , który gra bardzo dobrze w tym sezonie. Kolega u góry rozpisał to spotkanie na czynniki pierwsze. Tez widzę szanse na dobry wynik drużyny gości która pokazuje w starciach z najlepszymi że są ekipą która poczyniła wielki postęp choćby wygrana z CSKA w Moskwie robi wrażenie. Ostatnio porażka z Dynamo Moskwa ( tez drużyna w formie ) i nie zgarnęli żadnego punktu a wiec dziś parcie na punkty i sportowa złość powinny być widoczne.

W Czelabińsku Traktot podejmie Sybir i trzeba powiedzieć ze ekipa gospodarzy dość wyraźnie spuściła z tonu. Już nie notują dobrych serii a i w bramce tez nie taki % obron jak by każdy sobie życzył. Stąd też typ na bramki gości którym ostatnio brak skuteczności , ale tworzenie sytuacji i gra wyglądają dobrze.

Jeśli chodzi o spotkanie w Soczi to znów jak poprzednio idę w kierunku bramek gości. Gospodarze nic specjalnego nie prezentują i regularnie tracą 2+ goli a w ekipie gości formacja Hudacka naprawdę solidnie się prezentuje na tle reszty składu i dość regularnie punktuje.
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Dzisiaj proponuję:
Barys/X + Salavat ml @2.85 ❌
Traktor ml @1.62✅

albo jakiś singiel Barys/X @1.50

AK Bars po @1.30 do mnie nie przemawia. Czerepy - Spartak imo kursy 50/50 dobrze odzwierciedlają ten mecz.Nie mam odwagi ruszać Sochi z Wilkami, bo obie drużyny ostatnio rozczarowują. Magnitka - Dynamo być może pogram live, ale raczej sobie daruję, bo nie widzę w tym spotkaniu faworyta.
 
Ostatnia edycja:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Ja dzisiaj krótko. Ogólnie podobają mi się typy sunxl sunxl. Patrząc na dzisiejsze rywalizacje, obranie opcji bramek wydaje się lepsze niż wskazywanie zwycięzców, gdyż wszystkie mecze mogą okazać się na styku. Ja jednak śladem dni poprzednich uargumentuje krótko jeden typ.
Czerepowiec - Spartak Moskwa Typ: obie drużyny 2+ bramek Kurs:1.74 Pograłem za drobne typ 1/+5,5 bramki po kursie 5.0 i żałuję jedynie, że się nie podzieliłem typ typem.
Faktycznie, tak jak sunxl sunxl pisał, nieporadność w defensywie Spartaka może martwić kibiców jak i trenera drużyny. Choć nie oglądałem ich spotkania z Wilkami, to sam skrót pokazał, że przy lepszej skuteczności Niżniekamsk wcale tego przegrać nie musiał, ale zagrali na swoim poziomie w formacjach defensywnych i co dla mnie istotne rozliczyli mi kupon na +. Dzisiaj rywal zdecydowanie bardziej poukładany . Severstal ostatnio może się podobać. Szczególnie na tercji rywala tworzą wiele klarownych okazji do strzałów, które zamieniają na gole. Ostatnio odblokował się Morozov, a swoje dokłada Vovchenko czy najlepszy strzelec Petunin. Opisując pozytywnie graczy z Czerepowca trzeba jednak zaznaczyć, że cały zespół ma teraz dobre chwile i strzelenie co najmniej 2 bramek ekipie Spartaka nie powinno sprawić problemu. W tym sezonie oba zespoły mierzyły się ze sobą już dwukrotnie i spotkania zakończyły się wynikiem 3:3 i 4:3. Dziś myślę, że również zobaczymy over bramkowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis spora dawka hokeja , czy bedzie dobry wybór zobaczymy( postaram sie w kilku zdaniach bez laboratu)

W Kazachstanie Astana od kilku spotkań niepokonana, czy dominuje czy bardziej sie broni udaje sie wygrywac, dzis przeciwnik nie łatwy , grajacy ostro do konca i z polotem. Spodziewam sie dosc wyrownanego meczu ale ide w strone Torpedo

Torpedo z x kurs 1,61

W Ufie sie porobiło. Zdaja sie jakby nie było komunikacji na ławce trenerskiej miedzy Ljamsa a Tsuliginem. Pierwszy link zajechny, spedzja na lodzie ponad 20 minut a jezeli zespołoi nie idzie i trzeba cisnac w trzeciej tercji to nawet polowe tercji graja. Wyraznie na ten moment brakuje wsparcia w ataku, Sosnikova sie pozbyli ( moze pochopnie bo rok temu tez długo nie mógł odpalic ale w koncu to ruszyło i Tsulygin mógł na niego liczyc) mlody Amirow z ciagiem na bramke na kadrze. Lyamsa troche na sile chce zrobić z Kurgysziewa i Kadiejkina snajperów, co nie do konca wychodzi, a Ci gracze sa znani z innych atutów, sa bardziej defensywnymi napstnikami do zadan specialnych , co szczegolnie było mozna zobaczyc kilka sezonow do tyłu w innych zespolach gdzie grali i pozniej Ufie, oni idealnie nadaja sie na plaster ale nie jako super snajperzy. A tu Ljamsa jakby nie słuchał Tsuligina , ktory zna tych graczy, poki co mamy obraz zespołu na ten moment zmeczonego jakby bez żądła. Kierownictwo czesto miało uwagi do sztabu trenerskiego ze Ufa do Po szło z nizszych pozycji, ale efekt był taki ze szła i pokonywała mocniejsze ekipy. Jak tak dalej pojdzie to nie dosc ze beda w tym samym miejscu co zawsze a w Po bedzie im ciezko. Dzis nie bedzie łatwo, bo wydaje sie ze zespoł Jokeritu, łapie świezość i o ile w obronie nabobli to jest w stanie to nadrobic kombinacyjna skuteczna gra w tercji rywala. Cos mi sie wydaje ze dzis mimo tego ze Saławat chce sie zrewanzowac za ostatnie " gościnne" przyjecie w Helsinkach to moze to nie wyjsci pełna puke zgarną goscie

Jokerit ml kurs 1,89

Ciekawie bedzie w Magnitogorsku, bo Dynamo rozpedzone, aczkolwiek Minsk pokazał jak trzymac na smyczy pierwszą trójkę i Magnitka tez jest to w stanie zrobic, kursy spadaja na Moskwę( rozumiem chec rewanzu ) ale Szipaszjowowi i spółce bedzie dzis trudno

Magnitka z x kurs 1,6

Czy Traktor jest gotowy na powrót do serii zwyciestw? Mam wrazenie, że goscie wywioza conajmniej punkt.
Minsk tez postawi sie Kazaniowi i mysle ze handi w ich strone powinno zaprocentowac.
I na tym koniec na dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wstępnie na jutro wybrałem sobie CSKA. Będzie to dla nich ostatni mecz przed przerwą więc mogą docisnąć śrubę. Poza tym jest to bardzo ważny mecz, bo Lokomotiv jest wiceliderem dywizji. Co prawda CSKA odstaje na osiem punktów, ale jeśli jest okazja to warto zwiększyć przewagę teraz niż ewentualnie stresować się później przed playoffami. Nie wiem jak pozostałym, ale mnie gra Lokomotivu nie przekonuje. Ostatni mecz z Amurem wygrany, ale bardzo dużo błędów po stronie Lokomotivu. W Nowosybirsku również roztrwonili trzybramkowa przewagę. CSKA zmiotło Avangard na ich terenie i z Lokomotivem u siebie z pewnością są w stanie sobie poradzić kończąc mecz z podobnym rezultatem.

Jutro może dorzucę coś jeszcze jeśli wymyślę coś sensownego, a na chwilę obecną:

❌ CSKA -1,5 (handi) @2,55 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Na jutro chyba prochu nikt nie wymyśli. W Moskwie mecz za cztery punkty, jednak na ten moment nikt nie ma podjazdu do CSKA, graja naprawde skuteczny hokej, który nie wybacza błedów rywalowi, dodatkowo swietnie w ekipe wpasował sie Sosnikov i juz strzela. Loko , któremu od wielu lat kibicuje, nieststy nie jest teraz w optymalnej formie i by złapc CSKA musza w takiej byc i w pełnym składzie ( może w PO się uda ;) ) na ten moment mimo moich sympati trza grac co rozum podpowiada i wg mnie CSKA wyra w czasie regulaminowym.
Typ podany przez kolege rasijskij rasijskij bardzo dobry i z szansami, bo tez spodziewam sie zwyciestwa przynajmniej dwoma golami

CSKA RT kurs 1,9 ✅

EDIT : Loko zagrało bardzo dobry mecz, na 40 sekund przed końcem Averin trafił w słupek i mogła być dogrywka.

Do dubla proponuje win RT SKA, które prezentuje sie solidnie i mysle zrewanzuje sie z nawiazką ekipie z Rygi, która mimo walki nie ma tej jakosci

CSKA + SKA RT kurs ako 2,45✅
wsjo fortuna
Mozna poszukac innych kombinacji tych mecz, np ze obie ekipy wojskowych wygraja dwoma golami, kurs powinien byc w okolicy 4, a szanse powodzenia duze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcami i sam pobieram CSKA Ml + SKA ML @1.83. ✅ Nie ma za bardzo co się rozwodzić nas tymi meczami, a już zwłaszcza nad tym w Rydze. Po ostatniej wygranej Ryżan ze SKA spodziewam się dzisiaj wysokiej wygranej drużyny z Petersburga. Gram jak zawsze „trochę bezpieczniej”, chociaż jestem dzisiaj dosyć spokojny o SKA RT. :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +181
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj spora dawka hokeja i szczerze mówiąc nie lubię takich dni, bo wybór duży i najgorsza to jest selekcja, wczoraj tylko dwa mecze i bez większych kombinacji faworyci wygrali. W tę niedzielę sporo spotkań 50 na 50 i pójdę tym samym tokiem myślenia co w piątek, gdzie jedynie Saławat Jułajew mnie zawiodło strzelecko, a w pierwszej tercji mieli słupek i poprzeczkę, a w drugiej części Kugryshev nie trafił do pustej bramki, zabrakło nieco szczęścia, ale Jokerit ostatecznie zasłużona wygrana. Bez analizy moje typy na gole w singlach, albo na wariata w AKO.

Severstal Czerepowiec vs Torpedo Niżny Nowogród: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek @1.73 ❌
HC Sochi vs Spartak Moskwa: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek @1.71 ✅
Kunlun Red Star vs Dynamo Mińsk: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek @1.58 ✅

AKO: 5.33 Fortuna ❌ Dzięki Torpedo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Wybaczcie skrót ale porzadki swiateczne pochłaniaja sporo czasu

Mysle ze Avto jeszcze dzis nie zaskoczy ale zagra lepiej jednak przełamanie nie z mmg

Magnitka ml 1,67 ⛔

Dynamo Moskwa RT kurs 1,75✅
Podopieczni Krikunowa zagrali dobrze z mmg i mysle ze dzis starczy na Wilki

Mysle tez ze Torpedo nie przegra w Czerepowcu, tutaj bedzie wyrównany dla mnie ze wskazaniem na gosci
Torpedo z x kurs 1,48⛔

Mysle ze Minskie dynamo nie bez kłopotów ale poradzi sobie z Kunlun w Mytyszczi
Minsk ml kurs 1,5✅

jezeli cos bym miał złozyc to D.Moskwa ml + Magnitka z x + Torpedo z x kurs ako 3,1⛔
 
Ostatnia edycja:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Ja dzisiaj bardzo krótko, gdyż pomimo niedzieli grafik mam mocno napięty. Typy oczywiście przemyślane.
Sochi-Spartak 2 ml kurs: 1.6 & Kunlun-Dynamo Mińsk obie strzelą 2+bramek kurs:1.58 & Nizniekamsk-Dynamo Moskwa Typ: 2 ml Kurs 1.44
AKO: 3.62

Bez kombinowania, gdyż powyższe typy (przynajmniej mi) narzucają się same. Jeśli chodzi o mecz w Sochi. Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. Jesteśmy na etapie sezonu, gdzie drużyny chyba najwyraźniej zaznaczają swoje aspiracje do PO. W tym pojedynku lepszym zespołem jest Spartak. Wspominałem w poprzedniej analizie o ich problemach defensywnych, lecz myślę, że zaczną wyciągać jakieś wnioski i ujrzymy poprawę w tym elemencie gry. Kunlun - Dynamo - dwie ekipy, które dużo strzelają i dużo tracą. Naprawdę ten typ jest tak banalny, że boję się, że nie wejdzie. Logika i statystyka jednak daje obraz overowego meczu, w którym strzelenie 2 bramek przez obie ekipy powinno być formalnością. Na końcu mecz Wilków z Moskiewskim Dynamo. Drużyną lepszą są goście. Po przegranym spotkaniu z Magnitką powinni wyjść na lód zmotywowani. Jakość i umiejętności po ich stronie. O problemach Nizniekamska w formacjach defensywnych już było wiele razy wspominane, także, noo, zieloności !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Kurczę, trudno dzisiaj coś wybrać. Grałem sobie Ufę ml i traktor/X, ale zapomniałem się pochwalić typami na forum. Z meczy, które zostały proponuję:
Ako: Ak Bars ml + Dynamo Moskwa ml @2.28 ✅
I w singlu idę w stronę Kunlun/X po @2.05. ✅ Skłaniam się też w kierunku Czerepów, ale jeszcze zaczekam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Furch w Mińsku dostał wolne, osobiście atakuje 1/+4.5 gola w stronę Kunlun po kursie @4.5 w Fortunie ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Kolejny mecz back-to-back w KHL w tym sezonie i tym razem Jokerit postara się zrewanżować Bars Kazań za porażkę z wczoraj. Oglądałem tamto starcie z myślą również o poniedziałku i tym razem pójdę w stronę Finów. Trzeba przyznać, że był to bardzo fizyczny pojedynek, gdzie dwóch zawodników z Tatarstanu nie mogło samemu opuścić lodu. Artyom Lukoyanov sam się tak naprawdę załatwił a Stanislav Galiev boleśnie odczuł starcie z wielkoludem z Helsinek, a więc Marko Anttilą. Teraz kwestią jest to, kto zachował więcej sił na ten pojedynek. W mojej opinii zrobili to dzisiejsi gospodarze i zaproponuje podwójną szansę z dobrym kursem w Superbet. Należy się spodziewać underowego starcia, ale wiemy jak to często jest z bramkami, dlatego stawiam na wygranie pierwszej tercji lub całego meczu przez Pajace. Seria wygranych Bars jest już długa a na wyjazdach radzą sobie nieco gorzej niż u siebie. Liczę na mocne wejście w mecz Jokeritu :)

Jokerit Helsinki vs Bars Kazań: podwójna szansa 1-1 @2.61 Superbet ✅

Edit. mark1973 mark1973 dzięki za info, z tego co wiem, też w Jekaterynburgu po nowym roku jest podobna sytuacja z Jokeritem, gdzie Pajace dwa mecze pod rząd grają w Jekaterynburgu, pozostaje jednak przy swoim :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Ja akurat mam odwrotne zdanie i sądzę że Kazań ogra Dżokerów, choć nie koniecznie prowadząc od początku meczu. Po długiej podróży i to identycznej będą obie drużyny, ale że Barsy z większym zapasem sił to stawiam, ze strzelą gola w trzeciej tercji. Kurs 1.45 na fortunie do dubla mi wystarcza, choc stawki nie dam wysokiej bo to jednak loteria takie gole w konkretnej tercji.
Post automatycznie złączony:

Oczywiście moja propozycja zupełnie nie wyklucza trafienia kolegi sunxl. Nawet uważam za bardzo prawdopodobny scenariusz 1-2 lub 1-x (pierwsza tercji dla Jokerit a na koniec meczu remis lub Kazań)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak dla jasności typujacych mecz Jokerit-Kazań odbedzie sie w Kazaniu a formalnym gospodarzem meczu będzie Jokerit.
Proszę to wziac pod uwage w ewentualnym typowaniu
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom