>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
O, kurde. Czyli back to back tylko "na papierze". Troche dziwne dla mnie było, że dzień po dniu mecz w takiej odległości, ale teraz wszystko jasne.
Dziękuję Marku!
 
mark1973 788,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja sobie dzis odpuszcze ten mecz bo taki dwukierunkowy mi wydaje, moze remis w podwojnej szansie byłby jakimś typem który brałbym pod uwage, bo pewnie Jokerit bedzie czujniejszy na poczatku spotkania, by bardziej forchekingiem zagrać na całym lodzie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie wiem, czy mój scenariusz na ten mecz okaże się trafiony, ale przedstawiam swoją wizję. Wydaje mi się, że w dzisiejszym spotkaniu rewanżowym nie padnie zbyt wiele bramek. Wczoraj zawodnicy włożyli sporo sił. Padło wiele strzałów na bramki obu zespołów, a mimo to nie oglądaliśmy zbyt wielu bramek jeśli nie licząc dwóch ostatnich strzelonych w końcowych dwóch minutach (w tym jedna do pustej). Podejrzewam, że dzisiaj wczorajszych bramkarzy zastąpią ich zmiennicy. Zarówno Bilyalov jak i Kalnins są dobrymi fachowcami i obaj powinni się dzisiaj sprawdzić między słupkami. Obaj mają na koncie mniej więcej 15-16 występów i GAA około 2.00. Właśnie na tej podstawie podejrzewam under - łącząc świeżość bramkarzy ze zmęczeniem zawodników po wczorajszym meczu. Poza tym chłopaki mogą czuć się nieco rozluźnieni myślą o kilkudniowej przerwie i nie będą się zabijać o punkty. Nie będę typował zwycięzcy, bo myślę, że Jokerit może zgarnąć punkt na swoim lodzie w Kazaniu ; )

↩ Poniżej 5.0 bramek @1,92 5/10 Unibet
↩ Poniżej 1.0 w pierwszej tercji @2,85 3/10 Unibet
❌ Remis @4,10 2/10 Unibet


+36,45
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 71K

bukibuk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie KHL
Godzinna: 18:30
Spotkanie: D. Ryga - Torpedo Niżny Nowogrod
Typ: Torpedo/+4.5
Kurs:2,95
fortuna

Analiza
Na jutro proponuje spotkanie z KHL, liga ogólnie ma przerwę na reprezentacje, ale ze względu na Covid niektórzy muszą nadrabiać zaległości przez wcześniejsze kwarantanny. W tym sezonie właśnie Ryga została rozbita przez kwarantanny, które dziesiątkowały zespół, nie pozwoliły się zgrać i mimo, że skład zapowiadał się sensownie to ekipa w tym sezonie nie weszła na właściwy poziom. Ciągle gdzieś czegoś im brakowało i brakuje. Zgarnęli punkty w Petersburgu, ale to raczej wynik tego jak do spotkania podeszło SKA a nie mocy Rygi, zresztą już w sobotę zdecydowana kontrola SKA w rewanżu w Rydze. Gospodarze zostają u siebie, w pełnym składzie, ale jednak nadal bez formy i perspektyw na wyjście z ostatniego miejsca w tabeli. Przeciwko nim Torpedo, ekipa średniak, tak myślę że można ją określić. Ostatnio wpadka w niedziele w Czerepowcu, gdzie skończyli bez bramki, mimo, że w ostatnim czasie są w dobrej formie. Może to też wynik tego, że byli po piątkowym spotkaniu z Barysem, które miało duże znaczenie, bo to ekipa walcząca z nimi o PO. Mają na rozkładzie Barys na ich terenie, powalczyli z CSKA, ograli Traktor czy Jokerit. Poza ta wpadką z Czerepowcem są na fali wznoszącej, choć pozycja w tabeli to nadal gdzieś na granicy PO. Oczywiście Torpedo nie jest żelaznym faworytem do PO, bo jest spora konkurencja na Wschodzie, ale na pewno są w stanie się tam załapać. Pewne punkty z Rygą są oczywiście konieczne, kazdy punkt może mieć znaczenie bo Barys i Sibir są z tyłu i starają się gonić, a potencjału też im nie brak. Dla mnie jutro pewny win po stronie Torpedo, które ma i lepszy skład i lepszą formę niż dołująca w tym sezonie Ryga. W podobnym kursie też handi -1,5 na Torpedo a i @2,12 na RT tez niczego sobie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Już w sobotę przeglądając ofertę KHL na następne dni myślałem nad jutrzejszym spotkaniem Ryżan z ekipą N. Nowogrodu. Początkowo byłem zaskoczony według mnie za wysokim kursem na jutrzejszych gości i myślałem żeby na nich pograć, lecz po dłuższym namyśle coraz bardziej widzę mecz walki, w którym Dinamo tanio skóry nie sprzeda.
Obie ekipy są w zupełnie innym miejscu jeśli chodzi o tegoroczne rozgrywki KHL. Torpedo radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Kanadyjski trener Nemirovsky dobrze poukładał wszystkie klocki. Zespół składający się w dużej mierze z zawodników doświadczonych wie po co wychodzi na lód. Przepisem na wygraną jest otwarta, szybka gra i naprawdę dobra skuteczność.
Jutrzejszy mecz jest dla nich na pewno istotny, gdyż ścisk w Konferencji wschodniej jest dosyć duży.
Dinamo zaś zajmuje ostatnią pozycję w Konferencji Zachodniej bez szans na PO. Sezon, choć jeszcze sporo tych meczy zostało mogą już uznać za nieudany. Na ten stan rzeczy myślę nałożyło się kilka czynników. Start mieli niezły, lecz później Covid, sporo zamieszania, 4 walkowery, a po powrocie przez spory okres czasu forma pikowała wyłącznie w dół. Jednak w ostatnich 1-2 tygodniach miałem okazję oglądnąć kilka spotkań z udziałem Ryżan i choć często brakuje zawodnikom tej sportowej jakości to jednego nie można im odmówić: walki i zaangażowania. Szczególnie grając u siebie rywal nie ma łatwo i jutro myślę, że też tak będzie. Co zatem grać?
Dinamo Ryga - N.Nowogród Typ: obie strzelą 2+bramki Kurs: 1.64
Tak jak pisałem. Dinamo choć gra w tym sezonie słabo to u siebie dosyć regularnie aplikuje rywalowi co najmniej 2 bramki. Jutrzejszy przeciwnik lubi otwartą grę i nie widzę żadnych przeszkód by tym razem też im się to udało.
Myślę, że Ryżanie po 2 dniowej przerwie wyjdą jutro na lód mocno naładowani. Ciekawą statystyką jeśli chodzi o ten zespół jest fakt, że na 34 mecze, tylko 3 razy udało im się wygrać 1 tercję. Może zatem warto było by podreperować trochę tę statystykę? Kurs na to zdarzenie jest dosyć ciekawy i może warto jakąś średnią stawką spróbować. Torpedo nie jest zespołem, który zaczyna mecz ostrzegawczo. Nie wiem czy gospodarzy stać na dotrzymanie kroku rywalowi przez cały mecz, ale z pewnością stać ich na mocne wejście i wygranie 1 tercji
Dinamo Ryga - N.Nowogród Typ: Dinamo wygra 1 tercję Kurs: 3.10 15 sekund to jedna Wenta, zatem 1 sekunda to może Ryga ?? ;P
To co jutro trzymamy się zielonego ? Oby ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczoraj zabrakło 6 sekund do wejścia underu. Bywa i tak. Dzisiejszy mecz mimo teoretycznie wyraźnego faworyta jest ciężki do przewidzenia. Pewnego rodzaju smaczkiem jest to, że Skudra prowadził Nowogrodzką ekipę przez kilka lat, a ich drogi się rozeszły jakoś ze dwa lub trzy lata temu. Nie wiem komu bardziej zależy na dzisiejszej wygranej. Łotysze nie mają już szans na PO co nie znaczy, że do końca sezonu będą leżeć na lodzie. Torpedo jest w strefie PO, ale awansować wyżej siódmej pozycji będzie ciężko, więc trzeba się trzymać w strefie "rękami i nogami", a kilka na karku czuć oddech kilku zespołów. Dzisiaj skłaniam się bardziej ku zespołowi gości. Radzą sobie bardzo dobrze na wyjazdach. Ostatni mecz z Severstalą nie powinien się zakończyć wynikiem 0:3. W ekipie NN na sukces pracuje cała ekipa. Tam punktuje duża liczba zawodników, czuć chemię w zespole. W zespole z Rygi nie widać tego tak bardzo. Obrona kuleje. Ostatni raz kiedy nie stracili dwóch bramek to był mecz z Lokomotivem dwa miesiące temu. Dwa miesiące! Łotysze borykają się z brakiem klasowego bramkarza. Mają ich aż pięciu, ale żaden oprócz Proskuryakova nie spełnia swojego zadania. Niestety dla gospodarzy Prosuryakov dzisiaj nie zagra, bo jest kontuzjowany (tak przynajmniej wynika z moich informacji). Statystyki pozostałych pozostawiają wiele do życzenia. Jako, że przyjezdni również tracą bramki, a łotewscy liderzy są całkiem skuteczni to myślę, że kilka bramek dzisiaj padnie. Myślę, że co najmniej dwie z każdej strony, ale głowy bym nie dał. Wydaje mi się, że komplet punktów zdobędą goście. Możliwe, że padnie remis chociaż wątpię. Gdybym miał celować w dokładny wynik to stawiał bym jakieś 2:3 lub 2:4 dla NN.

✅ Torpedo ML & Powyżej 4,5 bramki (z dogrywką) @2,12 3/10 Unibet
✅ Torpedo powyżej 3.0 bramki @2,00 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
sunxl 2M

sunxl

Typer
Nic nowego nie wymyślę i również idę w stronę Torpedo, które zawiodło mnie w Czerepowcu i nie zdobył dwóch bramek, tak jak na to liczyłem. Pierwsza tercja w tamtym spotkaniu była bardzo mocna w ich wykonaniu i pomimo tego, że to Severstal zdobył pierwszego gola, blisko było wyrównania tego stanu. Potem już mecz się wyrównał i swoje okazje wykorzystali gospodarze. rasijskij rasijskij dobrze wspomniał o problemach bramkarzy w Rydze i to będzie głównym zadaniem Dinama na nową kampanię, aby znaleźć porządną 1. Zapewne zazdroszczą Żubrom z Mińska Dominika Furcha. Ja w BETFAN stworzyłem sobie swój zakład, który mówi o wygranej Torpedo z overem 3.5 bramek. Liczę na takie 1:3, może wyższy wynik dla przyjezdnych.

Torpedo win + over 3.5 bramek @2.50 ✅
BETFAN
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
A to ja dzisiaj idę inaczej niż wszyscy - w kierunku ryżan. Torpedo mnie nie przekonuje jeszcze, a ryżanie walczą o każdy punkt jakby miało nie być jutra 🙃spodziewam się bardzo wyrównanego meczu i myślę, że jeżeli Torpedo wygra, to będzie to zwycięstwo jednym golem.
Ryga/X @1.87 ❌
Ryga ml @2.4 ❌
 
Ostatnia edycja:
mark1973 788,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeden mecz wiec grac czy nie grać?
A już myślanem ze jako jedyny pójdę w kierunku Rygi. Skudra 5 lat pracował w Niżnym ale jednak sporo tam się zmieniło, jedyne co to może mieć motywację bo nie rozstano się z nim powiedziałbym miły sposób i ta zadra może mu siedzieć na wątrobie. Jestem pewien że zmotywuje zespół i jeżeli na linii bramkowej będzie w miarę ogarnięte to Łotysze powalczą.
Każdy mecz jest inny ale Torpedo miało słabą druga i trzecią tercje w Czerepowcu. Zobaczymy

Ryga z x kurs 1,7
Pierwszy gol Ryga kurs 2.04
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dziś mamy jedno spotkanie w KHL. Rusza ktoś?
Kunlun-Barys Typ: Obie strzelą 2+ bramki Kurs: 1.70 FORTUNA
Mi osobiście podoba się kurs na zdarzenie, że obie strzelą 2+ bramki i myślę, że jest wart pobrania szczególnie ze względu na zespół Kunlun. Jest to ekipa, której to już przed rozpoczęciem rozgrywek była przypisywana dolna część tabeli. Ogólnie próżno w niej szukać wielu nazwisk, które choćby w środowisku KHL budziły większy respekt, natomiast, myślę, że swoje braki jakościowe nadrabiają ciekawym stylem gry, który niestety, przede wszystkim poprzez niezorganizowane formacje defensywne nie przynosi wielu punktów, ale sprawia, że spotkania z ich udziałem ogląda się dosyć przyjemnie. Poprzez otwartą grę dużo strzelają, ale też na wiele pozwalają rywalowi.
Reasumując: Dość wysoki kurs na to zdarzenie jest spowodowany myślę tym, że styl gry drużyny gości bazuje przede wszystkim na twardej grze w formacjach defensywnych przez co słabszym zespołom jest dosyć ciężko stwarzać klarowne sytuacje do strzałów, ale myślę, że Kunlun 2 uda się wpakować. O bramki gości jestem spokojny. :)
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj jedno spotkanie i chyba się skuszę na Kunlun. Bardzo zdziwiło mnie to, że nikt w nich dzisiaj nie wierzy. Przykładowo na oddsportal nikt nie typuje wygranej Kunluna. Ja myślę, że mają większe szanse niż przewidują bukmacherzy. Poza tym po kilku dniach przerwy w szeregach obu zespołów może pojawic się rozkojarzenie i gospodarze mogą to wykorzystać. Początkowo chciałem zagrać ML, ale Barys jest niezły w dogrywki. Myślę, że remis to minimum co ugrają "chińczycy" stąd handicap 0. Warto dodać, że Kunlun w Grudniu jeszcze nie przegrał w regulaminowym czasie.

Kunlun bez remisu @2,25 4/10 Unibet

EDIT// Fajny typ zaproponował T timon111 Chyba też się skuszę, ale bardziej ryzykownie za drobne.

Kunlun ML & Obie strzelą co najmniej dwie @3,80 1/10 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sunxl 2M

sunxl

Typer
Miałem tylko ruszyć dzisiaj Euro Hockey Tour, ale jak widzę Wasze wpisy to warto przyjrzeć się także KHL 👊
Muszę przyznać, że macie ciekawe typy i ja także spodziewam się bramek, a jak są bramki to kanadyjka :cool:

Hunter Shinkaruk powyżej 0,5 punktu @1.60 ✅
Nikita Mikhailis powyżej 05. punktu @1.95 ✅
AKO @3.12 Fortuna ✅


Trochę się naczekałem na składy, ale są. Muszę przyznać, że oglądałem ostatnio sporo meczów Kunlunu i Barysa i widoczna jest dwójka liderów w tych drużynach. Hunter i Nikita są w formie i przebywają dużo czasu na lodzie, szczególnie w PP. Mam nadzieję, że ta krótka przerwa tylko pomoże moim bohaterom, a nie wybiła ich z rytmu. Jeżeli liczymy na 2 bramki z obu stron, to ta dwójka ma spore szanse na punkty i zagram sobie w AKO :)

Edit. kanadyjka jest piękna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
sunxl 2M

sunxl

Typer
Wracamy do regularnego grania w KHL i ja upatrzyłem sobie dwa spotkania, gdzie może dojść do niespodzianki, jedno AKO i dwa singiele:

Kunlun Red Star powyżej 1.5 gola @1.82 ❌
Barys Nur-Sultan powyżej 1.5 gola @1.45 ✅
AKO @2.64 ❌

Single:
1. Kunlun Red Star podwójna szansa 1-1 @3.47 ❌
2. Barys Nur-Sultan podwójna szansa 2-2 @2.34 ✅
wszystko Superbet


Oglądałem wczorajszy pojedynek w Mytiszczi i szczerze mówiąc podobała mi się gra obu ekip. Widać było, że Kunlun jak i Barys mieli krótką przerwę i potrzeba było trochę czasu, aby wejść na odpowiedni poziom. Padło mało bramek, ale im dłużej trwało to spotkanie, tym więcej pojawiało się okazji, aby pokonać bramkarzy rywali. Jutro nie są faworytami, ale będą mieć tą przewagę "czucia lodu". Ktoś tutaj powie, że to tylko kilka dni, ale uważam, że takie detale też mogą zdecydować, szczególnie na początku, stąd też w singlach podwójne szanse. To, co jeszcze łączy oba pojedynki to chęć rewanżu. Niedawno mieliśmy przecież starcia Kunlun z Avangardem oraz Barysa z Torpedo, gdzie do końca były to wyrównane mecze.

U Jastrzębi nie zagra zapewne Simon Hrubec, który dostanie chwilę odpoczynku po turnieju w Moskwie, a Igor Bobkov nie jest w najwyższej formie. Oliver Kaski, Sergey Tolchinsky, Denis Zernov, oni także powinni dostać dzień wolnego po wojażach w Moskwie. W ogóle wydaje mi się, że klub Boba Hartleya będzie trochę zdestabilizowany przez udział swoich młodziaków w MŚ Juniorów. Widzę większe szanse na wygraną niż wskazuje na to kurs i 6.00 na RT Smoków kuszące.

Co do Barysa po prostu grają coraz lepiej. Pierwsza tercja z Kunlun im nie wyszła, druga wyrównana, a w trzeciej totalna dominacja. Wrócił Henrik Karlsson, co jest dobrą wiadomością, bo Joni Ortio mnie w ogóle nie przekonuje, dołączył nowy obrońca Alex Lintuniemi, pojawił się zaciąg kanadyjski i widać, że ten klub się powoli zbiera po aferze i słabym początku tych rozgrywek. Gdy Torpedo ma przed sobą drużynę, która nie gra otwartego hokeja i ma solidną obronę, to są problemy. Liczę, że Kazachy to wykorzystają :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Ja dzisiaj w kierunku Barysa, Vityazia i Rygi. Avangard wygodnie pomijam, ale bardzo podoba mi się opcja przedstawiona przez sunxl - ov. 1.5 po fajnym kursie, a jeszcze fajniej zakład wyglada w przypadku Barysa - kurs niższy, ale moim zdaniem nadal warto! Dzisiaj mecze są na tyle ryzykowne, że ako kleić się nie odważę, a będę grać tylko single. Później jeszcze spróbuję dopisać parę słów, a póki co pobieram kursy.

Barys/X @1.72 ✅
Podolsk/X @1.80 ✅
Ryga ml @2.05 ❌


*Edit*
Dopisać się już nie udało na czas, no ale już trudno. Grunt, że typy wchodzą:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +248
mark1973 788,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie.
Zobaczymy co to dzis wyjdzie z tego grania, bo krótkiej przerwie.
Trop kolegi sunxl sunxl w kierunku Smoków z Mytyszczi jak najbardziej słuszny wg mnie , jednak na lepsze czucie lodu bym tutaj nie liczył, ja mysle, ze taka krótka przerwa dobrze zrobiła wielu klubom, mozna złapac troche swiezosci i przegrupowac szyki. Dlaczego Kunlun? Tu bardziej licze na ubytek kadrowy Avangardu, na pewno nie zagraja zawodnicy , ktorzy brali udzial w EHT, czyli Hrubec, Pokka, Kaski, Zernov, Tolczynski( ten ostatni nabawił sie drobnego urazu), nie ma juz jakis czas młodzych Czistjakowa i Czinakova, którzy polecieli na WCJ, i niepewny jest wystep Jakupova i Sekaca. Do tego odszedl Szumakov , jedyne co to przechwycili na ten moment doswiadczonego obronce ze Spartaka Maxima Gonczarova, Bobkov ostatnio w Podolsku zawalił półtorej tercji , ale dzis pewnie zewrze poslady, wiec dzis mysle sklad bedzie troche experymentalny, wiec zobaczymy jak to bedzie wygladało. W Kunlun do poprawy gra zespołowa, na co żalił sie ostatnio treneiro, bo za duzo było popisów indywidualnych, jesli taktycznie Smoki sie nie wysypia to Avangard bedzie miał ciezko , ja licze ze gospodarze tego meczu nie przegraja

Kunlun z x kurs 2,7 ⛔ Hrubec i brak zespołowej gry zaważył na wyniku, pomijając frajerskie faule

Z innego meczu wybieram ten w Podolski i ide troche podobnym tropem. Zagram przeciwko druzynie , która miała kilku graczy na EHT, mowa o Jokericie oczywiscie. Naliczylem przynajmniej siedmu graczy z podstawowego składu którzy grali wczoraj w meczach, wiec oni z pewnoscia odpoczną po tych kilku dniach intensywnych meczy. Gospodarze mogli spokojnie sie przygotowac do meczu i złapac swiezosci, a sa niewygodnym przeciwnikiem dla kazdego tym bardziej dla ekip mocniejszych, wiec licze ze beda gonic ósemke , bo troche im zaczyna odjezdzać PO.

Vitjaz ml kurs 2,27✅
oba fortuna

Meczu w Niznym nie ruszam bo gospodarze troche odpoczeli a jednak goscie cały czas w delegacji i moge ich przegonić, NN mocne u siebie i jesli miałbym isc w jakims kierunku to bardziej gospodarzy

EDIT : Szatana w dublu też zagrałem bo nie mogłem sobie odmówić tych kursów 🙃
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Koledzy mnie uchronili przed pisaniem dłuższej analizy. Może to i dobrze, bo czasu zbyt wiele przed świętami nie ma, a nic ciekawszego nie mam do dodania. Idę podobnym tropem co poprzednicy. W ekipie Avangardu i Jokeritu osłabienia w postaci zawodników wracających z turnieju. Kunlun można chyba spróbować bardziej ryzykownie - tak jak wspominał sunxl sunxl . Może nie regulaminowy czas, ale jakieś ML jak najbardziej. Co do Podolska to spróbował bym chyba nawet jeśli Finowie byliby w optymalnym składzie. Gospodarze przed przerwą zaliczyli kilka dobrych spotkań i są w niezłej formie.

Co do mecz na Łotwie to zgodzę się z fazesky fazesky i jeśli bym grał to w kierunku gospodarzy z remisem i może jakiś over. Stawiałbym jakieś 3:3. Natomiast jeśli chodzi o mecz w Nowogrodzie to zgadzam się z mark1973 mark1973 i gospodarze bardziej mnie przekonują tym bardziej, że zagrają u siebie. Według mnie jest to jednak najbardziej nieprzewidywalny mecz dzisiejszego dnia. Na wiele bramek bym nie liczył. Jakieś 3:2 lub 3:1, ale 2:2 lub 2:3 też mnie nie zdziwi.

❌ Kunlun +1,5 @2,00 4/10 Unibet
✅ Podolsk ML @2,35 3/10 Unibet
❌ Kunlun ML & Under 5,5 bramki @6,25 1/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Od razu na fali i póki mam wolną chwilę to naskrobię kilka słów o jutrzejszych meczach. Na wstępie od razu odrzucam mecz Sibir - Amur, bo kursy są śmieszne (~1,35 Sibir ml?); odrzucam też mecz Spartaka z Kazaniem, a Ska z CSKA obejrzę z przyjemnością, ale grać nie będę. Na jutro proponuję mecze w Yekaterinburgu, Ufie oraz jeden z meczy rozgrywanych w Moskwie.

Avto - Traktor
Avto ml @1,78 ❌

Gospodarzom ta przerwa mogła wyjść tylko na dobre. W jaki sposób ostatnie mecze rozgrywali, to wszyscy wiemy. Terminarza nie mieli prostego, bo grali z drużynami z wysokiej półki, ale mimo wszystko 10 porażek pod rząd to jest coś, co nie zdarza się często w przypadku drużyny takiego kalibru. Z drugiej strony Traktor, który ostatnio też trochę zwolnił tempa po fantastycznym starcie.. Drużynie z Czeliabińska ta przerwa też może wyjść na dobre; trudny mecz do typowania, ale liczę, że Avto się zrewanżuje po ostatnim, przegranym meczu :)

Salavat - Dynamo Mińsk
Salavat ml @1.62

W tym meczu nie będę się za dużo rozpisywać. Gospodarze ostatnio mnie zawodzili w praktycznie każdym meczu, ale to jednak Ufa, która mimo wszystko jest dosyć solidna. Gdyby kurs był niższy, to grzechem byłoby nie próbować gry w kierunku Dynama, które ostatnio jest w gazie (chociaż po przerwie zobaczymy jak się sytuacja na lodowisku ułoży).

Dynamo Moskwa - Jokerit
Dynamo Moskwa ml @1,52

Oglądałęm dzisiaj Jokerit. Nie jestem przekonany. Jestem bardzo ciekawy jutrzejszego meczu. Dla drużyny fińskiej to może rozgrywanie meczu w kolejnym dniu okazać się zgubne lub zbawienne. Z jednej strony granie dzień po dniu może być męczące, ale z drugiej strony po tygodniowej przerwie takie rozegranie może być fajne (oczywiście niektórzy mieli co robić przez ten tydzień bez ligi). Jakoś wydaje mi się, że gospodarze ze stolicy wezmą odwet po ostatnich dwóch przegranych meczach z Jokeritem (1-6 i 0-5)... zobaczymy :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom