>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Myślicie, że Minsk się przełamie? 🤔 przyznam szczerze, że w ostatnim meczu - z Sochi oglądałem tylko trzecią tercję i zupełnie mnie do siebie nie przekonali. Highlighty obejrzałem z całego meczu i mieli sporo sytuacji, ale i tak. Nie jestem aż tak przekonany tym razem i raczej sceptycznie - zachowuje moje CSKA ml.

Jeżeli chodzi o Jokerit, to mecz z Loko fajnie wyszedł i spodziewam się, że się rozkręca i muszą trochę powygrywać i nadgonić rywali, a Sochi umówmy się, do topowych drużyn zaliczyć nie możemy, drużyny rożnego kalibru i zostawiam też Jokerit ml (CSKA + JOKERIT ML @1.69). ✅

z pozostałych meczów spodziewam się wyrównanego spotkania w Ekaterinburgu (uważam, że wygrana Torpedo nie będzie jakimś wielkim zaskoczeniem) i Torpedo ma szansę powalczyć, a jeżeli chodzi o większe niespodzianki, to nadal uważam, że Ak Bars mogą nas dzisiaj niemiło zaskoczyć :) Loko z łotewskim przeciwnikiem nie ruszam, a wszystkie pozostałe mecze chyba poruszyłem.

PS
Upewniłem się czy nie popełniłem takiego byka jak poprzednio, ale tym razem się zgadza 😂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Myślicie, że Minsk się przełamie? 🤔 przyznam szczerze, że w ostatnim meczu - z Sochi oglądałem tylko trzecią tercję i zupełnie mnie do siebie nie przekonali. Highlighty obejrzałem z całego meczu i mieli sporo sytuacji, ale i tak. Nie jestem aż tak przekonany tym razem i raczej sceptycznie - zachowuje moje CSKA ml.
Nie twierdzę, że Mińsk pokona CSKA, ale według mnie są na to większe szanse niż widzą to bukmacherzy, dlatego próbuję. Mecz zSoczi był dobry chociaż na wyjeździe zagrali lepiej. Mam nadzieję, że zagrali słabiej dlatego, że to był pierwszy mecz domowy po powrocie ze wschodu i dzisiaj pokażą się z najlepszej strony.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ehh gdyby nie pięcio-minutowa kara dla Mińska to może skończyło by się inaczej. No nic. Jedziemy dalej. Na początek mecz w Ufie i tutaj bardzo ciekawa historia. Otóż w ekipie Barysa podobno dzieje się bardzo źle. Trener ma problem z obcokrajowcami, którzy krótko mówiąc mają go gdzieś. Nie liczą się z jego zdaniem i olewają na treningach co potwierdza bójka między Kleszczenką a Blackerem w wyniku której ten drugi ma złamaną szczękę. Kibice Barysa potwierdzają te historie, a tutaj źródło. Te opowieści wyjaśniały by ostatnie wyniki Kazachów. Myślę, że dopóki sytuacja w klubie się nie unormuje to trzeba korzystać.

✅ Salavat Ufa -1.0 @2,08 6/10 Unibet

Kolejne spotkanie które mnie interesuje to mecz w Niżnekamsku. Wilki przegrały cztery mecze z rzędu. Prawda, że mieli poważnych przeciwników, bo wśród nich były CSKA, Kazań i Dynamo Moskwa. Myślę, że na chwilę obecną Spartak nie odstaje zbyt mocno od wymienionych ekip i jest w stanie zdobyć komplet punktów w czasie regulaminowym chociaż mam pewne przeczucia, że coś pójdzie nie tak. Mimo wszystko warto zaryzykować z kursem ponad 2,00 bo gospodarze w ostatnich dziesięciu spotkaniach nie remisowali ogrywając jedynie Kunlun i osłabione Dynamo Ryga.

❌ Spartak Moskwa @2,06 3/10 Unibet

Po ostatnich strzałach nie mogę i dzisiaj nie celować w remis ; ) Na celowniku mam mecz w Czelabińsku. Traktorzyści idą jak burza. Ogrywają wszystkich bez wyjątku czy to Kunlun czy SKA. Dlaczego nie mogliby ograć również Stołecznych? Ano mogliby tylko, że Dynamo także nieźle sobie radzi a mecze z mocniejszymi przeciwnikami nie są jednostronne. Poza tym jeśli spojrzeć na mecze Dynama w Czelabińsku to widać, że są to spotkania bardzo wyrównane. Trzy remisy i dwa zwycięstwa gospodarzy jedną bramką. Standardowo za jednostkę.

❌ Remis w Czelabińsku @3,95 1/10 Unibet

+10,31
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja podobnie jak kolega rasijskij rasijskij wybieram te kierunki. W Astanie źle sie dzieje ze dochodzi do takich incydentów i nieststy trener nie panuje nad tym, zespół nie gra na miare oczekiwań i nieststy to co zbudował w rok Skabelka poszło w zapomnienie. Dzis Ufa powinna w koncu wygrac w regulaminowym czasie bo juz od jakiegos czasu a sztuka im sie nie udaje

Ufa RT kurs 1,85

WIleki w Nieznekamsku beda chciały kąsać ale Spartak ma wiecej argumentów. Znarok długo urabiał druzyne zeby w koncu weszła na odpowiedni poziom i poki co graja jak z nut, w Ufie bardzo dobry mecz a dzis przeciwnik o klase nizszy

Spartak RT kurs 2,1

W Czelabinsku faktycznie mozemu spodziewac sie wyrownanego sporkania ale ja ide w strone gospodarzy, którzy wg mnie maja bardziej zbilansowanym zespół i sa w stanie przedłuzyc seria

Traktor ml kurs 1,76

Magnitka wraca ze wschodu ale nieststy tutaj tez nie obyło sie bez incydentu, w samolocie wracajacym z Chabrowska doszło do bojki miedzy Prohorkinem a asystentem trenera, a rzekomo poszło o słabe wyniki zespołu w ostatnich meczach, wiec zobaczymy jak bedzie wygladał mecz bo nieststy nie dzieje sie dobrze, kurs na Magnitke w tym stanie nie do gry bo Czerepy nawet ja przegrywaja potrafia napsyc krwi a jutro stac ich na urwanie punktu

Remis w Magnitogorsku w podwojnej szansie 1 tercja lub koniec kurs 1,98
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
A ja na szybko bez większej analizy i zagłębiania się w mecze proponuje takie ako: UFA Ml (tutaj mocno bazuje na analizie i informacjach od Rasijskiego i Marka 💪🏻) + SKA Ml po łącznym [email protected] ✅

Jeżeli coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to dopisze może jakąś analizę jeszcze. Powodzonka wszystkim dzisiaj :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
1606057718196.png
rasijskij i mark1973 klasa
piękne analizy

na live teraz jako że faworyci przegrywają są ciekawe kursy
proponuje SKA -1 5-3 @2.85 oraz remis spartaka @3.45 5-2
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Kunlun - Amur (wtorek 23.11)
Pierwszy gol w meczu - Kunlun @1.82 ❌

Tym razem wybiegam trochę w przyszłość, bo mecz dopiero we wtorek, ale proponuje Kunlun jako pierwszy strzeli gola w meczu. W ostatnich 5 meczach drużyna z Khabarovska za każdym razem zdobywała bramkę po raz pierwszy i myślę, że czas najwyższy, żeby ta seria została przerwana. Amur ostatnio w lepszej formie (Noo trochę meczy u siebie, a wiadomo, że daleki wschód to teren trudny) niż Kunlun, ale RedStar musi zacząć zdobywać punkty i to szybko. Spodziewam się, że Kunlun/X wejdzie, ale osobiście gram sobie singla na pierwszy gol w meczu gospodarzy :) na niekorzyść może być tutaj też kwestia, że Kunlun gra i w pon. i wt., a Amur grał dzisiaj i kolejny mecz gra we wtorek, więc może warto się jeszcze wstrzymać chwilę z graniem i obejrzeć najpierw występ Kunluna z drużyną z Rygi w poniedziałek 😀
W dużym skrócie, typ trochę życzeniowy i przeciwko Amurowi..
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kunlun - Amur (wtorek 23.11)
Pierwszy gol w meczu - Kunlun @1.82
Dobry typ, bo w Amurze podobno również pojawiły się problemy na linii trener - zawodnicy. W ostatnich meczach podobno trener nie miał nawet zbyt wiele do gadania w kwestii kto wchodzi na lód podczas zmian.

Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to zrobię sobie przerwę, ale zagram nietypowy zakład za drobne. Chodzi o hit dnia. Mecz między Avangardem a Kazaniem. Dla gospodarzy będzie to nieco specjalne wydarzenie bo obchodzą 70 rocznicę, a dodatkowo będzie im kibicowała światowa gwiazda hokeja na lodzie - Jaromir Jagr we własnej osobie. Mój scenariusz brzmi tak: zmotywowany Omsk w pierwszym meczu u siebie, wspierany z trybun przez VIP - a strzela gola lub nawet dwa. Jednak Kazań jest ostatnio w bardzo dobrej formie i zdołają odrobić straty ostatecznie wygrywając w dogrywce. Omsk nie musi nawet pierwszy strzelać. Może być tak, że goście rozpoczną, a Omsk wyjdzie na prowadzenie ostatecznie przegrywając w dogrywce. Generalnie w tym spotkaniu trzymam stronę Kazania, bo forma zespołów jest podobna jednak minimalnie lepiej ostatnio radził sobie Kazań. Wydaje mi się, że przerwą pasmo porażek w wyjazdowych meczach z Jastrzębiami.

❌ Kazań wygra, wcześniej przegrywając golem lub więcej (z dogrywką) @5,75 1/10 Unibet
❌ Kazań bez remisu @2,20 3/10 Unibet

+8,79
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cześć wszystkim. Ryga dziś po podróży z Jarosławia, gdzie grali w sobotę. Kunlun w sobote juz grał u siebie. Obydwie drużyny pod formą ale w mojej ocenie ciut niżej Ryżanie, a do tego sprawy aklimatyzacyjne też przeciwko nim. Zagram skromnie Kunlun,ml (kurs 1.86) , ale drobna stawkę położę także na Kunlun&over 4.5 (kurs 3.20) ponieważ uważam że wygrają w 60 minutach a goli to może wpaść i 6 lub 7 w meczu tych drużyn.
W meczu Omska, inaczej niż specjalista tego forum uważam że to Omsk będzie górą (1.71 za zwycięstwo z dogrywką), ale....właśnie z uwagi na sugestię rasijskiego jednak odpuszczę ten mecz. Ten czlowiek za dobrze typuje żebym grał przeciwko niemu :) Znajda się dziś takze inne zaklady,, nie trzeba grac wzystkiego co mi się wydaje :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dobry typ, bo w Amurze podobno również pojawiły się problemy na linii trener - zawodnicy. W ostatnich meczach podobno trener nie miał nawet zbyt wiele do gadania w kwestii kto wchodzi na lód podczas zmian.

Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to zrobię sobie przerwę, ale zagram nietypowy zakład za drobne. Chodzi o hit dnia. Mecz między Avangardem a Kazaniem. Dla gospodarzy będzie to nieco specjalne wydarzenie bo obchodzą 70 rocznicę, a dodatkowo będzie im kibicowała światowa gwiazda hokeja na lodzie - Jaromir Jagr we własnej osobie. Mój scenariusz brzmi tak: zmotywowany Omsk w pierwszym meczu u siebie, wspierany z trybun przez VIP - a strzela gola lub nawet dwa. Jednak Kazań jest ostatnio w bardzo dobrej formie i zdołają odrobić straty ostatecznie wygrywając w dogrywce. Omsk nie musi nawet pierwszy strzelać. Może być tak, że goście rozpoczną, a Omsk wyjdzie na prowadzenie ostatecznie przegrywając w dogrywce. Generalnie w tym spotkaniu trzymam stronę Kazania, bo forma zespołów jest podobna jednak minimalnie lepiej ostatnio radził sobie Kazań. Wydaje mi się, że przerwą pasmo porażek w wyjazdowych meczach z Jastrzębiami.

Kazań wygra, wcześniej przegrywając golem lub więcej (z dogrywką) @5,75 1/10 Unibet
Kazań bez remisu @2,20 3/10 Unibet

+12,79
warto jeszcze wspomnieć fakt, że Avangard zagra tak jakby na wyjeździe bo w hali Dynama Moskwa, gdzie mogą pojawić się kibice, a u siebie w Bałaszycha nie, dlatego tym bardziej ciekawy jest to typ :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Kunlun - Ryga
Kunlun/X @1.55 ✅


W poprzednim meczu już mi się wydawało, że Kunlun zaskoczy, No ale Ak Bars jednak ostatecznie nie zaliczyli wpadki i zagrali fajny mecz. Ryżanie to zespół dwie półki niżej i myślę, że tym razem już się uda. Nie będę już powtarzał się po Mario, a dużo więcej do dodania od siebie już nie mam. Jak zawsze - decyduje się na wariant troszeczkę bezpieczniejszy, a mianowicie gospodarzy z podpórką.
Jeżeli chodzi o pozostałe spotkania to jastrzębie z AkBars z przyjemnością obejrzę, ale typować raczej nie będę. Jakbym chciał grać, to pewnie delikatnie w stronę drużyny z Kazania, ale odpuszczam. Z cska z Sybirami również rezygnuje - nie twierdzę, że będzie wpadka, ale wykluczyć tego również się nie podejmę :) Powodzonka
—————————
*EDIT1*
Może nie było to wprost powiedziane, ale muszę przyznać, że jestem bardzo z siebie zadowolony i mojego ostrzeżenia dot. CSKA 🙃ale mecz jeszcze trwa i wszystko jest możliwe
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Ja dzisiaj pogram w kierunku Omska. Macie rację, że nie jest to łatwe spotkanie do wytypowania zwycięzcy, ale nic dziwnego. Kiedy spotykają się 2 mocne, wyrównane drużyny to nie może być inaczej. Według mnie w chwili obecnej obie ekipy nie grają jeszcze na max swoich możliwości i szczególnie w formacjach defensywnych na za dużo pozwalają swoim rywalom. Typując ostatnie zwycięstwo Omska zwracałem uwagę na fakt, że przez pryzmat całego meczu, często nie grają równo. Jednak kiedy wejdą na wysokie obroty to ich gra imponuje. Motywacja po obu stronach na pewno jest, więc reasumując, o zwycięstwie jednej z ekip mogą zadecydować detale. Ja jednak tak jak już wspominałem, próbuje pograć w kierunku gospodarzy. Nie widzę, też przeszkód, żeby to spotkanie zakończyło się overem bramkowym.
Omsk-Kazań Typ: 1 ml Kurs: 1.71
Omsk - Kazań Typ: over 4,5 bramki Kurs: 1.83
Omsk-Kazań Typ: 1/+4,5 bramki Kurs:3.45
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Miałem nie pisac i nie grac nic ale lubie takie mecze jak dzis na wschodzie, bo graja chyba kadrowo dwie najmocniejsze ekipy, w kazdym razie najbogatsze :), mozna by laborat napisac o histori pojedynkow Omska z Kazaniem, i co tam od kuchni siedzi ale nie ma czasu na to .
Penie kazdy spodziew sie meczu na styku i moze teki bedzie , wiec remis po dobrym kursie mozna brac. Ale ja ide dzis w strone kazanie, wg mnie graja na ten moment bardzo dobry hokej, bo nawet jak troche lekcewaza przeciwnika i ich dogania to kontroluja spotkanie i potrafia wyjsc na prowadzenie w RT, jest moc , sila i cztery silne formacje, to jak zaszachowali mocne Avto musi budzic szacunek, Omska nie lekcewaze bo tam sklad tez jak malowany, ale mam wrazenie ze jeszcze nie wszystko tam chodzi jak w zegarku i jak chciałby Hartley, osobiscie cieszy mnie spadek kursow na Avangard bo ja ide w strone Barsów. Podoba mi sie zakład ktory podal kolega rasijskij rasijskij , tylko ja nie mam go gdzie zagrac , wiec proponuje zwyciestwo Kazania w RT po dobrym kursie

Kazan RT kurs 2,85 STS

Mysle ze wojskowi ogarna Sibir i to dwoma bramkami, W Sibirze gre trzyma Sateri i jak on peknie to ofensywnie czasem ciezko nadrobic a CSKA jest w gazie, formacja Lepisica robi takie zamieszanie ze kazdym obronca bedzie ciezko

CSKA minus 1,5 kurs 1,75 STS

Mozna tez ako CSKA RT+Kazan z x kurs 2,27 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jednak błędem okazała się gra przeciwko Avangardowi. Widać było z ich strony motywację w przeciwieństwie do tego co zaprezentowali goście. Jako, że po nocnych zmianach ciężko się pisze to będzie bardzo ogólnie. Dzisiaj obszerna oferta i jest z czego wybierać. Niektóre kursy warte uwagi. Na początek Dynamo Mińsk. Nie rozumiem do końca dlaczego kurs na gospodarzy jest tak wysoki. Mecz z CSKA przegrali tylko przez większą karę w ostatniej tercji i nawet Nikitin przyznał po meczu, że nie spodziewał się takiej postawy Białorusinów i dodał, że mecz mógł się skończyć inaczej gdyby nie szczęście CSKA. Wynik w żadnym stopniu nie odzwierciedla postawy Dynama. Dzisiaj przeciwko nim Lokomotiv który w ostatnich meczach ograł tylko Łotewskie Dynamo i zżarty wewnętrznymi problemami Barys. Stawiam na gospodarzy w Mińsku. Kolejne spotkanie to starcie Kunluna z Amurem. Stawiam na gospodarzy mimo tego, że grają back to back. Amur w delegacjach nie jest zbyt mocnym przeciwnikiem. Poza tym tam również pojawia się co raz więcej problemów wewnętrznych. Ostatnie spotkanie to mecz w Nowogrodzie. Liczę na otwarte spotkanie i dużo bramek. Avtomobilist może nawet weźmie rewanż za ostatnią porażkę, ale na pewno po bardzo zaciętym meczu. Myślę, że gospodarze są w stanie doprowadzić co najmniej do remisu. W pozostałych spotkaniach stawiałbym na Severstal, Dynamo Moskwa, Soczi i Petersburg, ale w przypadku ostatnich kurs bardzo niski.

❌ Kunlun bez remisu @1,81 5/10
↩ Dynamo Mińsk bez remisu @2,63 3/10
✅ Torpedo NN bez remisu @2,60 3/10
Unibet

8,59
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Kunlun - Amur (wtorek 23.11)
Pierwszy gol w meczu - Kunlun @1.82

Tym razem wybiegam trochę w przyszłość, bo mecz dopiero we wtorek, ale proponuje Kunlun jako pierwszy strzeli gola w meczu. W ostatnich 5 meczach drużyna z Khabarovska za każdym razem zdobywała bramkę po raz pierwszy i myślę, że czas najwyższy, żeby ta seria została przerwana. Amur ostatnio w lepszej formie (Noo trochę meczy u siebie, a wiadomo, że daleki wschód to teren trudny) niż Kunlun, ale RedStar musi zacząć zdobywać punkty i to szybko. Spodziewam się, że Kunlun/X wejdzie, ale osobiście gram sobie singla na pierwszy gol w meczu gospodarzy :) na niekorzyść może być tutaj też kwestia, że Kunlun gra i w pon. i wt., a Amur grał dzisiaj i kolejny mecz gra we wtorek, więc może warto się jeszcze wstrzymać chwilę z graniem i obejrzeć najpierw występ Kunluna z drużyną z Rygi w poniedziałek 😀
W dużym skrócie, typ trochę życzeniowy i przeciwko Amurowi..

No to tak na wstępie przypominam swoją niedzielną analizę na dzisiaj, a oprócz tego proponuje:

Torpedo - Avtomobilist
Avto ML @1,57 ❌
Avto/X @1,35 ❌

Przy pierwszym meczu w Ekaterinburgu, gdzie kursy były koło 1,35 wspominałem, że nie będę zaskoczony jak Torpedo wygra i rzeczywiście - Torpedo ostatecznie wygrało, a Avto moim zdaniem miało sporo szczęścia, że wyciągneli ten mecz na remis. Tym razem spodziewam się innego przebiegu spotkania i myślę, że drużyna gości weźmie odwet i wygra z drużyną z NN.

Kunlun - Amur
Kunlun/x @1,52 ❌

O drużynie Kunluna już trochę pisałem w ostatnich dniach, a Rasijskij opisywał trochę Amura. Wczoraj udało mi się wygrać 1/X na RedStar przed meczowo i dodatkowo 1/X live po kursie @2.00 (w typach na żywo typ). Przyznam szczerze, że sporo szczęścia tym razem miałem. Ostatecznie ryżanie wygrali spotkanie w dogrywce, ale myślę, że dzisiaj Kunlun trochę inaczej podejdzie do meczu. Spodziewam się mniej goli i gram znowu Kunlun/X. Amur jak to Amur, daleko od domu i na wyjeździe. Różnie to wychodzi :)

Jeżeli chodzi o inne mecze to może jeszcze coś dopiszę, ale mecze dosyć trudne. Chyba też bym szedł w kierunku Sochi przeciwko Spartakowi (tak jak Rasijskij), natomiast Czerepy - Vityaz, Mińsk - Loko, Jokerit - Dynamo raczej bym odpuścił. SKA z Barysem może być tricky i czekałbym na live (być może jakieś SKA/X jeżeli Barys trafi pierwszego gola czy coś w tym stylu).
------------------------------------------------
Edit1
Nie polecam też nikomu grania przedmeczowo @1.35-1.40 na SKA RT. Niepoważne są te kursy na RT imo
Edit2
Ehhhh, no jakby nie patrzeć przebieg meczu w NN rzeczywiście był inny niż poprzednio 🙃 Rasijskij nas przechytrzył swoją analizą tym razem ;)
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ano Jastrzębie wczoraj latały wysoko i nic nie szło, czy CSKA zagrało czysty mecz tutaj duży znak zapytania, może dziś będzie lepiej

Kurs na Mińsk za duży, gra lepsza niż wynik, kto oglądał wie, Loko się męczy a już jak mają PP to nie wiedzą co z krążkiem zrobić, sorry chłopaki za przytyk, najlepiej żeby obrońcy z niebieskiej walili, dziś Żubry wyjdą nabuzowane i nie przegrają

Mińsk z x 1,97

W NN rewanż, nie ma opcji by drugi raz Torpedo wygralo, już Peters wie co zrobić a kadra Avto lepsza i doświadczona

Avto RT kurs 2

W Petersburgu też może być dziś niespodzianka, ostatnie ich wyniki i co ważniejsze gra taka sobie z tym W szatni Astany były męskie rozmowy i myślę że ten zespół dziś zagra lepiej z zębem a mają kilku graczy co potrafią się postawić, jeżeli przypilnują defensywy to może być nawet wygrana,

Astana z x kurs 2,96

W pozostałych meczach szedłbym w kierunku Spartaka i Dynamo Moskwa
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Wczoraj zgodnie z moimi przewidywaniami Omsk okazał się lepszy od Kazania, lecz trochę mam niedosyt, że nie pokryli overa. Goście mieli swoje szanse i w niektórych sytuacjach szczęście było zdecydowanie po stronie bramkarza Omska .
Dzisiaj w singlu spróbuję złapać dobry kurs, a mianowicie będzie on dotyczył meczu Avto.
N.Nowogrod - Jekaterinburg Typ: 2/+5,5 bramki Kurs: 3.65
Tak jak koledzy powyżej już napisali, również myślę, że Avto weźmie rewanż za ostatnią porażkę z ekipą z Nowogrodu po rzutach karnych. Tamten mecz od początku nie układał się po myśli Avto, krążek nie latał tak jak powinien, utrata 2 bramek, potem twarda gra i trzeba przyznać, że na farcie udało im się odrobić straty w RT. Po części mogło to wynikać z faktu, że po przegranym meczu w Kazaniu i 5 dniowej przewie często nie wychodzi drużynie wszystko tak jak trzeba. Dzisiaj jednak myślę, że trener Peters wyciągnie wnioski, zawodnicy zaprezentują się lepiej i wygra po prostu drużyna lepsza.
Jeszcze spokojniejszy jestem o over bramkowy w tym spotkaniu. Od początku sezonu, kiedy na lód wychodzi drużyna z Nowogrodu, często widzimy otwartą, ofensywną grę. Trzeba przyznać, że wychodzi im to, lecz kiedy naprzeciwko staje drużyna z wyższej półki, która podejmie rękawice gry w takim stylu, to w tej "strzelaninie" górą wychodzi przeciwnik ( Kazań 7:5,6:2). Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie i zobaczymy ciekawe spotkanie. Dla mnie świetna opcja do jakiegoś dubla:
N.Nowogrod-Jekaterinburg Typ: over 4,5 bramki Kurs: 1.55
N.Nowogrod-Jekaterinburg Typ: over 5,5 bramki Kurs: 2.06
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Kunlun-Amur Kunlun powyżej 2,5 gola 2.05
Na ogół nie gram spotkań tych słabszych drużyn, ale ten kurs wpadł mi w oko. Kunlun u ,,siebie” potrafi zaskoczyć i postawić się wyżej notowanym rywalom. Regularnie strzelają po 2 lub więcej goli a ekipa z dalekiego wschodu nie jest mistrzem defensywy. Mecz dogów ale w ofensywie więcej do zaoferowania mają gospodarze.
SKA rt + Mińsk powyżej 1,5 gola 2.04
Barys bez formy mecz w Ufie słaby , bardzo słaba obrona i niemoc z przodu trzeba coś tam pozmieniać bo skład lepszy niż wyniki ale obecnie forma zbyt niska aby pokonać SKA. Drugi mecz to suchy typ. Tak jak pisał mark Mińsk dzisiaj spinka po meczu z CSKA w którym można było więcej ugrać.
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj miałem sobie odpuścić, ale jak tak patrzę na ostatnie wyniki zespołów to przychodzi na myśl kilka ciekawych typów. Najbardziej interesujący wydaje się być mecz w Magnitogorsku. Szczerze mówiąc to spodziewałem się kursu na Kazań w okolicach dwóch, a jest dwa z kawałkiem. Barsy nie zagrały źle w ostatnim meczu z Avangardem mimo to przegrali 3:0. Jastrzębie po prostu nie miały prawa tego przegrać grając w 70 rocznicę i mając doping Jaromira Jagra. Oglądając mecz nawet ślepy by zauważył jak bardzo zależy im na wygranej. Da Costa pewnie jeszcze dzisiaj przy śniadaniu myślał o trafionej poprzeczce przy strzale na pustą bramkę. Myślę, że dzisiaj się odgryzą chociaż może być ciężko bo od dwóch tygodni grają co drugi dzień i z pewnością czują zmęczenie. Z drugiej strony Metallurg kompletnie bez formy. Nie mieli ostatnio przeciwników z wysokiej półki mimo to zdołali wygrać tylko z roztrzepanym Barysem. Poza tym 7 strzelonych bramek w pięciu meczach mówi samo za siebie. Podsumowując: Logika podpowiada mi - Kazań w regulaminowym za 2,20. Dusza natomiast - coś mi tu śmierdzi remisem. Dlatego ostatecznie wybieram poniżej 2,5 bramki Metallurga w połączeniu z Sibirem ML, chociaż Sibir w reglaminowym też wydaje się być realnym scenariuszem, ale kurs trochę za niski, żeby ryzykować rozstrzygnięcie w 60 minut. Zobaczymy czy rezygnacja z przerwy od typowania wyjdzie mi na dobre.

✅ Metallurg poniżej 2,5 bramki & Sibir ML @2,51 4/10 Unibet

✅ Remis w Magnitogorsku @4,10 1/10 Unibet

❌ Remis w Ufie @5,20 1/10 Unibet


PS. Mecz w Ufie z daleka cuchnie wtopą. Salavat osatnio pewnie wygrał tylko z Barysem, a Wilki natchnione ostatnim zwycięstwem pewnie poczuły krew i w Ufie też będą chciały ugryźć kawałek puli.

8,59
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom