>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie.
Dzis aż się prosi by zagrać coś w kierunku Magnitki. CSKA mimo ze przebudowane wciąż groźni i bedzie w czołówce bez watpienia, ale jednak jakościowo w porownaniu z dwoma poprzednimi sezonami słabsze. Kogo maja na rozkładzie z mocnych ekip? Tak naprawde ze scisłej czołówki nikogo, nie ujmuja oczywiscie rywalom. Wyrownane ( bo zakonczone remisami) choc ostatecznie zwycięskie mecze z Astana i Sibirem w delegacji. CSKA ma swój styl nakreślony przez Nikitina . Dzis rywal mocniejszy niz wszystcy do tej pory z wyjatkiem Kazania. Historia pojedynkow jak kazdy moze zobaczyc w ostatnich dwoch latach niekorzystna dla Magntki, jednak CSKA w tych latach piekielnie mocne. Magnitka w prownaniu z poprzednim sezonem wg mnie wyglada lepiej. Z kim grali z mocnych? W zasadzie tylko z Omskiem i przegrali z kretesem ale tez wynik nie do konca obrazuje to co na lodzie, przynajmniej w dwoch sytuacjach lipiej mogł sie zachować Olikuora. Mysle ze on powoli łapie forme bo to solidny golie. Jak wypadaja formacje obu ekip. W bramce CSKA Szaryczenkow ( bo Johansson kontuzjowany) jego statystyki bardzo dobre ale jest to zasługa solidnej obrony wojskowych i tutaj w prownaniuz MMG powiedziałbym ze po stronie golie przewage ma Magnitka ale linia obrony to plus dla CSKA. W ataku zaryzykowałbym znak rownosci bo po obu stronach są wirtuozi którzy moga w pojedynke rozstrzygnąć. Dzis obie ekipy solidnie przygotowywuja sie do tego meczu , bo to procz punktów presizowy pojedynek. Kursy które wystawiły buki nie wiem czy do konca oddaja siłe i szanse obu ekip. Ja obieram kierunek Magnitki bo mimo niekorzystnego bilansu ostatnich lat widze tu szanse na dobry wynik. Mysle ze kierownictwo wyciagnelo wnioski z porazki z Avangardem a i bramkarze w lepszej formie. Nie namawiam do typu bo jest ryzyko. Podam kilka propozycji moze ktos cos wybierze.

Magnitka z x kurs 2,27 ✅
1 tercja remis kurs 2,38⛔
1 tercja under 1,5 gola kurs 1,5✅
Magnitka over 1,5 gola kurs 1,87✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wtrącę swoje pięć groszy i trochę namieszam. Ja obieram inny kierunek i liczę na zwycięstwo CSKA. Na wyjazdach - szczególnie tych dalekich - drużyny lubią sobie odpuścić i grać na zasadzie "jak wygramy to będzie super, a jak zremisujemy to też będzie dobrze". CSKA u siebie to bardzo niebezpieczny przeciwnik. Może do tej pory grali tylko z Kazaniem jeśli bierzemy pod uwagę drużyny z czołówki, ale mecz był dobry i mogli to wygrać. Magnitka również grała z jednym klubem z topu, ale mecz był jednostronny. Nie strzelili ani jednej bramki dla Omska, a mogli przegrać wyżej, bo dobrą robotę zrobił bramkarz Metalurga. Przypominam że wtedy grali u siebie w prestiżowym meczu. Ofensywa Magnitogorska również mnie nie zachwyca chociaż dobrze sobie radzą. Dzisiaj pewnie się zepną, ale CSKA nie odpuści. Kurs na Matellurg zawyżony, ale może celowo, żeby zachęcić graczy ; ) Kurs ~1,7 na CSKA jak dla mnie niezły. Spodziewałem się około 1,5. Osobiście gram sobie taki trochę niestandardowy zakład. Swojego typy również nie polecam, bo sam gram go za niską stawkę, żeby wrócić do formy.

❌ CSKA ML & Metalurg poniżej 1,5 bramki @2,02 Unibet

W kolejnym meczu może być bardzo ciekawie bo do Kunluna wracają "zawodowcy", a Ufa zagra czwarty mecz w ciągu tygodnia. I będą mieli ciężko o wygraną chociaż mogą być nieco rozdrażnieni porażka w derbach. Mimo to liczę, że "gospodarze" stawia mocny opór przyjezdnym i nie przegrają z kretesem, a może i sprawią niespodziankę. Również nietypowo:

✅ Kunlun +2,5 & Under 7.0 bramek @2,02 Unibet

23,22 j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Podobnie jak rasijskij gram na wygraną CSKA po kursie 1.62 fortuna. Jakie argumenty po pierwsze grają u siebie , pod drugie tracą mało bramek 3,1,1,1,1,1 tylko Kazań walną trzy po tych wynikach widać że obrona bardzo dobra . Ktoś może się ze mną nie zgodzić ale Magnitka na razie grała z przeciętnymi zespołami dzisiaj przeciwnik z topu. Co jeszcze przemawia za tym typem to że z Sochi było mizernie 0-0 nie zdziwię nie jak Magnitka strzeli max jedną bramkę .


Hartikainen 0.5 + fortuna 1.40

Nie będzie mnie teraz dwa tygodnie dostęp do netu tylko z telefonu .
Podałem 17 typów z czego 15 na plus, 1 jeden zwrot i jeden na minus .Do zobaczenia w pazdzierniuk .
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Podobnie jak rasijskij gram na wygraną CSKA po kursie 1.62 fortuna. Jakie argumenty po pierwsze grają u siebie , pod drugie tracą mało bramek 3,1,1,1,1,1 tylko Kazań walną trzy po tych wynikach widać że obrona bardzo dobra . Ktoś może się ze mną nie zgodzić ale Magnitka na razie grała z przeciętnymi zespołami dzisiaj przeciwnik z topu. Co jeszcze przemawia za tym typem to że z Sochi było mizernie 0-0 nie zdziwię nie jak Magnitka strzeli max jedną bramkę .


Hartikainen 0.5 + fortuna 1.40

Nie będzie mnie teraz dwa tygodnie dostęp do netu tylko z telefonu .
Podałem 17 typów z czego 15 na plus, 1 jeden zwrot i jeden na minus .Do zobaczenia w pazdzierniuk .
Typu nie neguje bo CSKA mocniejsze i typ w kierunku Magnitki jest ryzykowny ale meczu w Sochi to chyba nie widziałeś, że piszesz ze było mizernie. MMG zagrało dobry mecz, wszystko złapał Lassinantti a Sochi zagrało najlepszy mecz do tej pory . Magnitka wygladała dobrze i w ataku i w destrukcji i oby to sie przełożyło na dzis to bedziemy ogladać bardzo dobry mecz w Moskwie.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Amur Chabarowsk zatrudnił trenera - Sergey Svetlov prowadził między innymi Admirał Władywostok, ale kilka lat temu pracował również w Chabarowsku. Ciekawostka: Pod jego wodzą w sezonie 2010 - 2011 Amur zdobył aż 35 punktów w 36 meczach. Może być ciekawie. Do drużyny wracają zawodnicy, bramkarze w formie, a na ławce dobry fachowiec. Czekamy na wyniki.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mimo sporej oferty dzisiaj na tapetę biorę jeden mecz. Derby Moskwy. Gdyby nie spotkanie w Jekaterynburgu to byłby najciekawszy mecz dnia. W zespole biało - niebieskich widać poprawę po powrocie Puulkkinena i Lindberga. Odkąd się przełamali odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu. Wszystkie na wyjeździe. Mieli cztery dni na odpoczynek, więc w pełni zregenerowani mogą podejść do próby wzięcia rewanżu za porażkę ze Spartakiem z przed dwóch tygodni. Bardzo aktywny Jaskin i Shipachyov. Ten drugi pasuje jak ulał do roli kapitana. Ostatnio bez gola, ale ładnie zapunktował dlatego dzisiaj liczę na trafienie (super kurs). Jeśli chodzi o Spartak to sytuacja wręcz odwrotna. Trzy porażki z rzędu u siebie, a w meczu z SKA porażka do zera. Mecz z Ufą wygrany, ale Salavat wtedy miał mocno napięty grafik, trener dał odpocząć Metsoli, do tego któryś z kolei wyjazd i wyszło jak wyszło. Dzisiaj jeszcze nie zagrają Lehtera i Radil, a bez nich będzie ciężko o bramki. Sam Shirokov nie zdziała zbyt wiele. Wydaje mi się, że gospodarze powinni ogarnąć mecz w 60 minut, a bramek zbyt wiele nie padnie. W ostatnich pięciu meczach zresztą tych bramek było max. pięć.

✅ #56 Dynamo Moskwa -1.0 @2,23 3/10 Unibet
✅ #57 Dynamo lub remis & Under 5,5 @2,00 4/10 Unibet
❌ #58 Shipachyov strzeli bramkę @3,70 1/10 Unibet


29,91
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #59 Dynamo Mińsk lub remis & Powyżej 3,5 bramki @1,97 5/10 Unibet
✅ #60 Dynamo strzeli powyżej 3.0 bramek @2,80 2/10 Unibet


Został nam jeden mecz na dzisiaj, ale za to bardzo ciekawy. Obie drużyny przystąpią do spotkania w pełni zregenerowane. Każda ekipa miała co najmniej cztery dni na odpoczynek. Nowosybirsk po powrocie swoich fińskich kolegów złapał formę i ostatnia domowa seria miała całkiem pomyślny przebieg. W Mińsku również forma nie najgorsza. Zagrają u siebie po dwóch wyjazdowych zwycięstwach nad Podolskiem i Spartakiem. Dzisiaj idę delikatnie w kierunku Mińska ze względu na to, że grają u siebie i potrafią ładować bramki każdemu bez względu na poziom. Do tej pory nie schodzili poniżej trzech bramek / spotkanie, a strzelali co najmniej trzy takim firmom jak Ufa czy Kazań. Nie umniejszam Sibirowi, bo Dynamo będzie miało ciężko, ale liczę na rozsądek trenera i dobre gospodarowanie zasobami, bo grafik gości na najbliższe dni do lekkich nie należy. Można powiedzieć, że mecz z Mińskiem będzie najlżejszym w najbliższych dnia. Z Jokeritem zagrają zgodnie z planem. Dynamo po dzisiejszym mecze znowu będzie odpoczywać aż cztery dni po czym udadzą się do Jekaterynburga, więc dzisiaj mogą się nie oszczędzać.



1600656041783.png

38,36 j​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
E 40,5K

emce15

Użytkownik
No i ostał się jeden mecz dzis
Mińsk - Sibir
W Mińsku bez zmian, strzelaja i tracą, zabawa na całego. Sibir po powrocie Finów też zaczęło gra wreszcie do przodu. Jak zauwazyl rasijskij rasijskij bylo trochę dni przerwy w Mińsku więc są wypoczęci, to tylko na plus.

Mińsk - Sibir obie drużyny 2+ bramki
Fortuna 1,71
edit. nastrzelali trochę :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +232
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis krótko i ryzykownie znów.
Do Ufy zawita Sochi, które poki co jest na dnie zachodu. Jednak obserwujac ostatnie dwa mecze do tego z mocnymi ekipami trzeba zauwazyc tendencje wzrostową. Dobry mecz z Magnitką i punkt i dobry mecz z Kazaniem, który musiał sie nameczyć w trzeciej tercji by przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. W bramce solidny Lassinantti a i szwedzki ata , jak równiez formacja Szmelova juz łapie dobry timing i mocno miesza w szykach rywali. Ufa mimo ze grali dzien wczesniej ostatni mecz to jednak wraca spod Moskwy. Ostatnie dwa mecze zagrali na sporej intensywności bo z Kazaniem było ostro a pozniej musieli gonić Smoki by w dogrywce wygrać. Czy zagraja trzeci tak intensywny mecz? czy moze to zwiastun lekkiej zadyszki po wspanaiałym początku? Ja biore pod uwage ten drugi wariant i probuje grac gosci, których gra wyglada lepiej niz ostatnie wyniki.

Sochi z x kurs 2,83 ✅
Sochi plus 1,5 kurs 1,97✅
Sochi over 1,5 gola kurs 1,91✅
Sochi over 2,5 gola kurs 3,90✅
Sochi RT kurs 6,2💚
wsjo fortuna

Z innych meczy wydaje sie ze Traktorzysci powinni to ogarnac , bo od kilku meczy swietnie sie prezentuja ale jutro przyjezdza niewygodny rywal. Ekipa Razina jest w formie i napsuja krwi Traktorzystom.⛔
W hicie kolejki ide w strone Kazania, który wg mnie w tym momencie jest w nieco wyzszej formie ale i mysle ze w rosterze ma wieksza ilosc solidniejszych graczy.✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #61 Salavat Yulaev & Neftekhimik ML @2,23 4/10 Unibet
❌ #62 Severstal +1,5 & Obie strzelą @2,02 4/10 Unibet


Salavat wraca do siebie po niedługiej delegacji. Ostatni mecz z Kunlunem (a raczej wynik meczu) może być mylący. Ufa wyglądała o wiele lepiej od przeciwników. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że przygniotła ich do muru i gdyby nie (jak zwykle) Shikhin, który obronił 52 strzały to skończyło by się co najmniej 2:5. Dzisiaj rywal Ufy mocniejszy, ale z małymi problemami, więc zwycięstwo Salavatu do AKO pasuje jak ulał.

W ekipie Neftekhimika zaskoczeniem i najjaśniejszym punktem zespołu okazuje się bramkarz - Ivannikov. Zresztą cała drużyna po blamażu w Helsinkach prezentuje się lepiej. Stawili mocny opór SKA, Avangardowi i Avtomobilistowi. Co do Amura to trener przyznał, że zawodnicy powoli wracają do składu, ale na aktualnym wyjeździe jeszcze ich zabraknie. Poza tym kiedy Neftekhimik odpoczywał Chabarowczanie pregrywali w Czelabińsku 0:5 i mają za sobą spory kawałek drogi, a jak pokazują poprzednie sezony ekipa z dalekiego wschodu nie zbyt dobrze znosi takie wycieczki.

Traktor, Traktor... Gdyby kurs na gospodarzy był w granicach 1,9 - 2,1 to pewnie typował bym ich wygraną, ale kurs 1,5 w meczu z niewygodną ekipą, która w ostatnich pięciu spotkaniach w regulaminowym czasie przegrała tylko raz i to z ekipą Ufy? Sceptycznie podchodzę do takich rzeczy, ale ten kurs faktycznie wygląda jak bukmacherska podpucha ; ) Ciężko gra się Traktorzystom z Severstalą stąd handi, a w to, że obie strzelą nie wątpię. Wydaje mi się, że mecz będzie underowy, ale kuszący jest kurs na over 1,5 bramki gości (2,00) i na bramkę Kravtsova (3,10) który strzelił z tego co pamiętam siedem bramek w ośmiu meczach.

W pozostałych spotkaniach podobnie jak mark1973 mark1973 myślę, że Kazań zainkasuje dwa punkty, a Jekaterynburg odpuszczam mimo, że początkowo to oni mieli się znaleźć w dublu z Ufą. Jakoś mi ten mecz brzydko pachnie. Podolsk odpoczywał pięć dni, a Avto po ostatniej batalii z Omskiem przedwczoraj może być trochę wymęczone i jakoś mam wątpliwości co do pełnego zaangażowania.

Z dobrych wiadomości - Mińsk trzecią drużyną na zachodzie zaraz za SKA i CSKA. Kto by pomyślał. Kibicuję trochę tej drużynie, bo po ostatnich dwóch sezonach należy im się coś więcej niż "prawie" play offy. Tym bardziej, że mają tak fajny zespół a ich gra - co udowodnili wczoraj - cieszy oko.

Miało być krótko, a zaraz jak zwykle będę spóźniony do pracy. Powodzenia wieczorem!

❌#63 Kravtsov strzeli @3,10 1/10 Unibet A jednak zaryzykuję bramkę Vitaly'a. Chłopak się stara i wszędzie go pełno to może kolejny raz się uda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
E 40,5K

emce15

Użytkownik
Wiem że troch późno ale wrzucam. Dziś gram dwóch gospodarzy ze trochę postrzelają. Jeka +2,5 Kazan +1,5. Jeka to chyba formalność, mam nadzieję😋 bo Podolsk ma możliwości w obronie, trudniejsze zadanie chyba ma jednak Kazan bo i przeciwnik ciężki. Ostatnio jednak w meczach dość wyrównanych wg statystyk i znawców pada trochę bramek więc próbuję.

Jeka +2,5 bramki
Kazan +1,5 bramki
Fortuna ako 2,01
Edit. Dobrze się zaczęło ale niestety
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #64 Kunlun lub remis & Neftekhimik @1,82 2/10 Unibet Zaznaczam od razu, że nie jest to desperacki zakład dla uratowania dzisiejszego dnia ; ) Kunlun ostatnio postawił się Ufie i myślę, że Lokomotiv na chwilę obecną jest nieco łatwiejszym rywalem. Ponadto do Kunluna wróciło wielu zawodników i z meczu na mecz zgranie powinno być co raz bardziej widoczne. Neftekhimik podobnie wygląda co raz lepiej. Zresztą powyżej wspominałem o tym meczu. Powinni ogarnąć Amur w regulaminowym jak dobrze pójdzie. W między czasie czekamy aż w Czelabińsku zaczną strzelać, bo mecz przyjemnie się ogląda.

27,36
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
rasijskij rasijskij mark1973 mark1973 E emce15 Panowie możecie mi potwierdzić info na temat jutrzejszego meczu SKA? Podobno covid w drużynie z Sankt Petersburga i ma wystąpić najmłodszyy skład w historii.

Jakieś powyżej 1.5 bramki Nowosybirska warto ?
Ja jeszcze nic nie wiem, ale może skończyć się tak jak dzisiaj. Lokomotiv wydał oświadczenie w ostatniej chwili i Kunlun dostał walkower. Ryga na kwarantannie do 5 października. Zaczynam wątpić w ukończenie tego sezonu.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja jeszcze nic nie wiem, ale może skończyć się tak jak dzisiaj. Lokomotiv wydał oświadczenie w ostatniej chwili i Kunlun dostał walkower. Ryga na kwarantannie do 5 października. Zaczynam wątpić w ukończenie tego sezonu.
Dobra juz mam info, polecam w translator dać, mecz się ma odbyć, a SKA bedzie składała się z zawodników u21.
W taki razie Nowosybirski pow 1.5 1.77 @totalbet✅✅✅

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom