>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja też zagram dziś bramki i do tego takie mecze

Loko-Traktor
Każda z ekip strzeli 2 + kurs 2,01 fortuna ⛔

Loko u siebie trochę inna ekipa niż na wyjeździe, choć Skabelka ma nad tym popracować. Loko wzmocniło się młodzież ograła i wygląda to dobrze. Traktorzyści lubią atakować, opcji ofensywnych mają wiele, oddają dużo strzałów ale i obrona i Will są do przejścia po drugiej stronie w bramce Isajev lub Konowalov są to młodzi golie i forma jeszcze nie ustabilizowana i czasem zdarzy się dziwny gol. Biorąc wszystko po uwagę myślę że obie ekipy stać na conajmniej bramki

Dalej Magnitka - Torpedo
Magnitka ostatnio pobita przez Jastrzębie bez gola, dziś rywal łatwiejszy ale na fali. Myślę że MMG dziś będą chcieli się zrehabilitować i coś wpadnie z kolei rywal z Niżnego nabiera tempa i wyraźnie forma zwyżkuje, że bardzo ładnie radzili sobie z obroną Avto i myślę że tutaj też ustrzelą.

Typ obie strzelą 2+ kurs 1,89 fortuna⛔

No ale bramek to ja juz ruszał nie bedę...................................
 
Ostatnia edycja:
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
A ja gram tak :
Loko -Traktor -1 z dogrywką 1.41 fortuna
Spartak - Mińsk 4.5+ 1.5 fortuna

Co do pierwszego meczu krótko grają u siebie, lepszy skład , zgranie. Traktor wygrał tylko Kunlun słabizna jak nic. Nie widzę argumentów dla gości.

Drugi mecz to dwa zespoły które dużo strzelają oraz dużo tracą bramek liczę na że dzisiaj skuteczność nie zawiedzie sobie chłopaki postrzelają.

Dzisiaj piszę z doskoku tak po jednym zdaniu. Czuje też dzisiaj że będzie to kolejka overaova.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co do pierwszego meczu krótko grają u siebie, lepszy skład , zgranie. Traktor wygrał tylko Kunlun słabizna jak nic. Nie widzę argumentów dla gości.
"Słabizna" w odniesieniu do Traktora to trochę na wyrost. Z Soczi przegrali w dogrywce po słabszym występie bramkarza Traktora. Z Avtomobilistem mogliby ugrać więcej gdyby Kovar nie bronił wszystkiego. Jeśli dzisiaj Lokomotiv nie poprawi gry którą prezentowali w dwóch ostatnich meczach, a Traktor przyciśnie to może być "niespodzianka". Mnie nawet zwycięstwo Traktora w 60 minut nie zdziwi.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja mecz Loko tym razem odpuszczamy. Czekam na stabilizację między słupkami. Traktor mocniejszy niż rok temu i nieprzewidywalny a dziś może zaskoczyć wracające Loko, mimo całej mojej sympatii do nich.
Próbuje ugryźć mecz w Ufie ale ciężki temat. Niby na pierwszy rzut oka Omsk ale jak się zastanowić to Ufa potrafi ostatnio grać z Jastrzębiami. Mieli dwa dni więcej odpoczynku a mecz Omska w MMG był trudny. Dziś wg mnie Omsk polegnie po raz pierwszy.

Ufa ml kurs 2 STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #38 SKA St. Petersburg -4.0 @3,70 2/10 Unibet Skład Wilków taki sam jak w meczu z Jokeritem z którym przegrali 0:6. Również w bramce bez zmian. Ivannikov bez doświadczenia w KHL będzie bronił wyniku. Warto spróbować za drobne.

38,49 j

Mój dzisiejszy występ taki nieco w stylu Amura ; )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Trochę na zaś, ale kursy na zwycięstwo Avtomobilista z Neftekhimikiem we wtorkowym meczu już zaczęły spadać. Jeszcze kilka chwil temu był 2,00. Można zagrać wcześniej, bo pewnie poleci na łeb na szyję.

1600027602122.png
 
E 43K

emce15

Użytkownik
To znów ja zacznę
Sibir - Ryga
próbuje tu gospodarzy w RT, wiem, że Dynamo Ryga więcej czasu na odpoczynek i ogólnie wreszcie ostatnio wygrana ale wierze, że fińskie posiłki zrobią swoje i jutro znów będą grać pierwsze skrzypce w drużynie Nowosibirska. Przeciwnika ostatnio mieli słabszego, bo grali z Kunlunem i to nie był wcale łatwy mecz dla nich ale pierwsze koty za płoty.

Nowosibirsk - Dynamo Ryga 1RT
Fortuna 1,8
Edit. Aż ciężko opisać ten mecz taki powrót i punkty dla gospodarzy tyle że w karnych
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #39 Barys Nur Sultan +1.0 @2,00 3/10 Unibet CSKA ostatnimi czasy nie radzi sobie zbyt dobrze w Kazachstanie. Ostatnie pięć spotkań na terenie Barysa zakończyło się zwycięstwem Wojskowych w czasie regulaminowym tylko jeden raz. Kazachowie w ostatnim meczu udowodnili, że potrafią grać w hokej chociaż przegrali przez zaniedbania w końcówce. Mam nadzieję, że dotknięci ostatnią porażką w Moskwie wyjadą na lód z chęcią wzięcia rewanżu.

❌ #40 Barys strzeli powyżej 1,5 bramki @1,88 3/10 Unibet Do powyższego opisu można dodać, że w ostatnich dziesięciu spotkaniach w Kazachstanie Barys tylko trzy razy nie strzelił dwóch bramek. Ostatnio wcisnęli cztery bramki dla Dynama, więc strzelać potrafią, a CSKA też ludzie i mozna im strzelać bramki.

❌ #41 Dynamo Ryga ML @2,65 2/10 Unibet Miałem się ograniczyć do meczu w Kazachstanie, ale Dynamo nie daje mi spokoju. Sibir ostatnio pokonał Kunlun, ale po słabym meczu gości. Chińczycy nie potrafią wykorzystać przewag i fizycznie nieco odstają. Łotysze to trochę wyższy poziom, a kurs na ich zwycięstwo jest według mnie trochę zawyżony dlatego próbuję.

36,49
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +56
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis probuje meczu w Nowosibirsku. Gospodarze ostatni mecz z Kunlunem, bardzo ciezki i wygrany rzutem na tasme, Zespoł Smoków w zasadzie złozony z graczy rosyjskich którzy nie załapali sie nigdzie do zepsołów, zrobiony w zasadzie na szybko przed sezonem, a sprawił kłopoty. Myslałem ze gra Sibiru bedzie wygladac lepiej bo wrocili finowie ale jednak nie było tego, poza pierwsza tercja gdzie Sibir dominował ( i nie chodzi o ilosc strzałów) reszta meczu w zasadzie wyrownana. Całośc musi sie jeszcze sotrzec od niwa bo przeciez grali ze soba sezon temu. Dzis Ryga, która poprzedni sezon na wyjazdach miała słaby, ale tez skład nie pozwalał na wiecej. W tym roku doswiadczenie na ławce trenerskiej ale tez solidni gracze doszli. Wiadomo ze wszystko musi sie dotrzec ale w tym roku Ryga powinna stawic wiekszy opór rywalom, ciekawi gracze w druzynie którzy z niejednego pieca jedli chleb. Ostatni ich mecz to zwyciestwo na solidnym ( choc moze lekko schodzacym w doł) Podolskiem. Win zasłuzony jednak. Dzis spodziewam sie meczu na styku bo sadze ze Sibir zagra lepiej ale i Ryga sie dociera . Mysle ze łotysze łatwo skóry nie sprzedaja i przynajmniej ten punkt wywiozą , moze miec tez znaczenie to ze Sibir gra 3 mecz w ciagu 5 dni a łotysze mieli prawie tydzien odpoczynek.

Dynamo Ryga z x kurs 1,95 STS ✅
Post automatycznie złączony:

Warto isc w Amur ?:) prowadzą i super kurs:)?
Nieststy nie widze meczu wiec trudno tak cos powiedzieć. Ale znajac Dynamo to oni beda walczyc do konca o cała pule. Amur napewno bedzie sie bronił ale oststecznie szedłbym w stołecznych✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam na dziś kilka propozycji z kanadyjek.

Nowosybirsk jak na razie nie zachwyca na 5 spotkań 1 wygrana dzisiaj podejmują wzmocnioną Rige która na pewno będzie groźniejsza niż rok temu, ostatnio wygrana z solidnym Podolskiem Ryżanie zrobili kilka ciekawych transferów (White,Mitchel,Galimov w przeciwieństwie do Sybiru oczywiście nie ujmując im transferów ale to tylko moja opinia,w tym sezonie lepiej kadrowo wygląda Riga, spodziewam się overowego spotkania obie z drużyn nie należą do monolitów jeśli chodzi o obronę spodziewam 3,4 bramek.

1.Lauris Darznis +0.5 pkt (Dinamo Riga) 2.06 k (fortuna)

Doświadczony 35 letni łotysz grający większość kariery w Ridze ostatni mecz genialny popis 2 bramki i 2 asysty jeśli będą bramki a spodziewam się kilku bramek to powinien zapunktować Lauris :)

2.Yegor Milovzorov +0.5 pkt (Nowosybirsk) 1.82 k (fortuna

Yevgor również dobry początek sezonu 4 asysty w 5 meczach poprzedni sezon 3-ci zawodnik Sybiru jeśli chodzi o zdobycze punktowe, jeśli beda bramki również spodziewam się pkt Yegora.

Ostatni mecz czyli Barys vs Cska bez zbędnej analizy Anton główny filar Cksa jeśli chodzi o zdobycze bramkowe oraz nowy nabytek Nikolai Goldobin wcześniej próbujących swoich sił za oceanem a z Barysu proponuje Darren'a Dietz'a topowy obrońca sułtanów oraz dogrywający myśle że są wstanie strzelić 2 bramki i licze właśnie na Dietza.

3.Anton Slepyshev +0.5 pkt (Cska) 1.58 k (fortuna)

4.Nikolai Goldobin +0.5 pkt (Cska) 1.77 k (fortuna)

5.Darren Dietz +0.5 pkt (Barys) 2.15 k (fortuna)
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
UFA -Niżny Nowogród-1 z dogrywką 1.34 fortuna

Ufa jak dotąd cztery zwycięstwa i jedna porażka dobra skuteczność przynajmniej trzy bramki strzelają wszystko tak jak ma być . Wczoraj Niżny porażka z Magniktą tak jak prognozowałem moim zdaniem to goście głownie będą punktować u siebie jutro grają z ekipą która jest przynajmniej dwie półki wyżej , dobrze poukładana . Zabezpieczam się przed ewentualną dogrywką bo to jest sport a nie lubie grać na czysto zwycięstw w hokeju.

Niżnekamsk - Jekaterynburg-2 z dogrywką 1.49 fortuna

Co tu pisać goście wygrali trzy spotkania które musieli wygrać z Niżym porażka po dogrywce trochę mnie zmartwiła ale jutro przeciwnik jak najbardziej do pokonania . Jak wiemy w drużynie gospodarzy jest psełdo wirus co tylko mnie składnia do grania na Avto. Macek już wrócił do składu ładnie zaczął punktować myślę że jutro to ogarną .

Hartikainen + 0.5 pkt 1.53 fortuna

Macek + 0.5 pkt 1.60 fortuna

Kozun+ 0.5 pkt 1.77 fortuna

Prochorkin + 0.5 pkt 1.75 fortuna

Lehtera 0.5 pkt 1.67 fortuna

Syomin 0.5 pkt 1.55 fortuna

Gram to w ako zobaczymy co z tego wyjdzie wczoraj mi jednego brakło Daugavins zawiódł
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro kilka ciekawych meczy i mysle ze kazdy cos wybierze dla siebie. Ode mnie kilka propozycji

Niznekamsk - Avto

Ekipa gospodarzy wraca z krótkiego wypadu na północny zachód gdzie nie miała nic do powiedzenia w meczach z mocnym Jokeritem i SKA , jedyny wygrany mecz u siebie z Podolskiem mozna powiedzieć dość szczesliwie w ciągu 60 minut. Ze względów finansowych ekipa Wilków poza sezonem nie dokonała wielu wzmocnień, a nawet sie osłabiła bo odeszło kilku kluczowych graczy, to wszystko powoduje ze ciezko nawiazac walke nawet z ekipami środka stawki KHL. Jutro przyjezdza rywal z górnej półki. Avto ostatnio porażka , złozyło sie na nia kilka rzeczy, Torpedo zagrało bardzo dobry mecz , a poza tym Kovar w bramce musiał w koncu zagrac na nizszej skutecznosi i niestety porazka po karnych. Poza tym ekipa Avto wzmocniła szeregi obronne przed sezonem atak to mocna kompozycja z kilkoma wysokiej jakosci graczami. Kanadyjska zmiana na stanowisku trenera tez widoczna w stylu gry. Jutro spotkaja sie ekipy o zupełnie innych jakosciowo składach i innych celach na ten sezon. Ide w kierunku Avto bo to mocny ułozony juz zespół , któy po ostatniej porażce u siebie bedzie z pewnoscia chciał sie zrehabilitować. Wilki ostatni swoj mecz grały dwa dni temu, Avto miało dwa dni wiecej odpoczynku. Moj typ na to spotkanie to zwyciestwo gości w regulaminowym czasie.

Avto RT kurs 1,8 STS ✅

Z innych ciekawych meczy
Omsk - SKA
Nie ma juz niepokonanych druzyn w KHL,, jako ostatni poległ Avangard, jednak po bardzo dobrym meczu. Jastrzebie to klasowy zesplól z wieloma bardzo dobrymi zawodnikami i kanadyjczykiem na ławce trenerskiej, na przeciwko SKA. Zespół troche przebudowany z trenerskim specjalistą od młodziezy. Wojskowi to tak samo jak Omsk sa w waskej grupie kandydatów do Gagarina w tym roku. Oba zespoły silne , sporo liderów i zdolnej młodziezy. Ja na ten moment wiecej jakosci widze w zespole Avangardu, od pozycji miedzy słupkami po formacje ataku, dlatego jutro gram na nich i mysle ze chec rehabilitacji i mocny rywal sprawia ze Jastrzebie poleca jutro wyzej

Omsk ml kurs 1,85 STS✅

Podolsk - Minsk
MOze zaczne od gosci. Ekipa z Minska to zupełnie inny zespół niz sezon czy kilka lat do tyłu. Sa pieniadze w klubie i solidne transfery, formacje bardzo silne z wyskoiej jakosci specjalistami na swojej pozycji , wyrownany mecz z Kazaniem i zwyciestwo z silnym Spartakiem mowi samo za siebie. Ekipa spod Moskwy po dobrym przedsezonie i pierwszych meczach jakby łapała zadyszke. Witjaz wzmcnił sie i uwazany jest jako mocny kandydat do PO, oczywiscie wszystko zweryfikuje lód, ale póki co licze na gosci, którzy sa druzyna wg mnie o niedocenionym potencjale

MInsk z x kurs 2,08 STS✅

Z innych meczy widze zwyciestwo Magnitki w regulaminowym czasie. Ekipe z Magnitogorska bardzo zabolała ta porazka z Omskiem i odbili sobie to na Torpedo, które mimo tendencji wzrostowej nie mogło sprostac jakosi zespółu MMG. Jutro rywal tez słabszy , oczywiscie bez lekcewazenia i mysle ze goscie poradza sobie w tym meczu

Magnitka RT kurs 1,9 STS⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +147
E 43K

emce15

Użytkownik
Witam dziś biorę dwa zdarzenia z dwóch meczy.
Podolsk - Mińsk goście +1,5 bramki
Wszyscy widzimy jak ten Mińsk gra, strzela wszystkim jak leci, nie przeszkadza im, że wyjazd czy, że przeciwnik z najwyższej półki. Dziś w Podolsk też powinien ustrzelic. Druzyna wzmocniona z polotem
Omsk - Petersburg gospodarze +1,5 bramki
Obie drużyny na wysokim poziomie, mecz będzie wyrównany ale liczę, że Omsk podrażniony porażka ostatnio, da dziś popis, przynajmniej na te dwie bramki😋 Ska, mocna ale traciła już 2 bramki z o wiele gorszymi drużynami

Mińsk +1,5 bramki w meczu - 1,46
Omsk +1,5 bramki w meczu - 1,42
Fortuna ako 2,07

edit. ładnie i planowo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +152
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj 100% zgodności z mark1973 mark1973 Nie będę się niepotrzebnie wymądrzał, bo wyżej już wszystko opisano. Co do meczu Soczi to bardziej liczę na ich nieskuteczność niż na skuteczność Magnitki. O Jekaterynburgu wspominałem już wcześniej, żeby grać bo kurs spada. Niżnekamsk oddstaje od Avto pod każdym względem. Mińsk ponownie niedoceniany przez bukmacherów. Podolsk z dużą dawką szczęścia wygrał z Kazaniem do zera, ale pozostałe mecze? Przegrane w regulaminowym czasie z outsiderami. Zakłady zamieszczam tylko dla formalności, żeby bilans tematu się zgadzał ; )

❌ Metallurg @1,95 4/10 Unibet
✅ Avtomobilist @1,93 5/10 Unibet
✅Mińsk lub remis @2,05 4/10 Unibet

Kursy piszę z pamięci. Teraz są pewnie trochę niższe, ale dwa pierwsze zakłady zagrane już przedwczoraj.

41,34 j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Dynamo Ryga bez remisu @1,74 6/10 Unibet Łotysze w poprzednim spotkaniu z Nowosybirskiem popełnili straszny błąd w końcówce spotkania doprowadzając do dogrywki i ostatecznie przegrywając. Nie moga sobie pozwolic na podobny błąd w Chabarowsku. EKipa gospodarzy nie wygrała jeszcze w regulaminowym czasie gry i ciężko będzie to osiągnąć z ambitnymi Łotyszami. Tym bardziej, że brakuje obcokrajowców.

❌Remis w meczu w Nowosybirsku @3,80 1/10 Unibet Sibir u siebie może jeszcze nie wygląda najlepiej, ale przynajmniej zaczął zdobywać punkty. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Dynamo też po powrocie obcokrajowców wygląda dobrze, ale myślę, że w kolejnym juz wyjazdowym meczu nie będą się zbyt mocno spinać, a remis może uszczęśliwić obie drużyny. Punkt z pewnością usatysfakcjonuje Stołecznych, którym i tak w delegacji poszło całkiem przyzwoicie.

Edit// Dynamo pokazało dzisiaj jak się nie powinno grać w hokeja. Może lepsze widowisko zobaczymy w Nowosybirsku. Po jednej jednostce na dokładne wyniki. Oczywiście nie polecam tego nikomu, a zamieszczam jako dodatek lub delikatna próba uratowania dnia ; )

❌Dokładny wynik w Nowosybirsku 2:2 @10,50 1/10
❌Dokładny wynik w Nowosybirsku 3:3 @18,00 1/10
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie mam dzis specjalnie czucia tych meczy, choc zgadzam sie w 100% z kolegą rasijskij rasijskij
W CHabrowsku wiele wskazuje na Ryge, która była skuteczna w Nowosybirsku ale pokpiła sprawe w koncówce, sa w delegacji, długa podróz nie pomaga, ale skład lepszy niz Amura, który jeszcze sie troche zgrywa po powrocie liderów( wszystkich jeszcze nie ma), z tego meczy proponuje Ryge z x do dubla , choc licze na ich wygraną, bo dzis powinni zagrac bardziej otwarty hokej.

Ryga z x kurs 1,47 STS ⛔

W drugim meczu moze byc wszystko, Sibir sie rozpedza bo juz liderzy zaczynaja grac i jest moc, ale rywal dzis trudny i tez ma swoje do udowodnienia, kazdy wynik jest tu mozliwy, remis i wygrane jedna bramka w jedna strone bedz druga. w obu zespolach sa gracze którzy pojedyncza akcja moga przeadzic o wyniku
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #47 Dynamo Ryga strzeli powyżej 2,5 bramki @2,10 3/10 Unibet Jeszcze na ostatnią chwilę rzucił mi się w oczy ciekawy kurs na bramki Łotyszów. Do tej pory nie mieli problemów ze strzeleniem trzech bramek słabszym przeciwnikom, a Amurowi trzech bramek nie strzelił jedynie Lokomotiv. Dynamo gra ofensywny hokej jak dotychczas i powinni ogarnąć trzy bramki z zespołem z problemami. Oby tylko poważnie podeszli do tego spotkania. Mogą byc nieco sfrustrowani ostatnim meczem z Sibirem i wyjść mocno zmotywowani na co liczę. Kurs powyżej 2,00 zachęcający.

29,34 j
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom