>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ile czasu czekaliscie na karte?
Około tych regulaminowych dwóch tygodni. Jedni dostają kilka dni wcześniej, innym się potrafiła spóźnić nawet o tydzień, ale najczęściej jest to te około 14 dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Mam pytanie.. mianowicie w &quot;pomocy&quot; na stronie skrill jest taka notka :

Czy można używać Skrill do transakcji związanych z grami hazardowymi?


Karty Skrill* można używać do gier hazardowych w realu, na przykład w kasynach, punktach bukmacherskich itp., ale nie do zakładów internetowych.

..mieliście z tego tytułu jakieś problemy wpłacając/wypłacając pieniądze z waszego buka?
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Przyszla mi karta i w procesie aktywacji pojawia sie pytanie: data waznosci karty, a takowej nie widze na karcie. Gdzie ona sie znajduje?
 
K 119

kinkoc

Użytkownik
W tym samym miejscu co na każdej innej karcie płatniczej czyli zaraz pod 16-to cyfrowym numerem karty a nad Twoim nazwiskiem.
1234 5678 1234 5678

data ważnosci-&gt;xx/xx
Jan Kowalski
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
acetate 474

acetate

Użytkownik
No widzisz, dzieki ???? w jakich bankomatach mozna korzystac? Euronet np?
Kiedys podobno pin przychodzil osobno, teraz mi dali odrazu po aktywacji.
 
Y 0

ystaiano

Użytkownik
Czy zdarzyło Wam się, że w niektórych miejscach nie można było zapłacić kartą Skrill? Ze 3 x miałem taką sytuację, że pojawiał sie komunikat odmowa na terminalu.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czy zdarzyło Wam się, że w niektórych miejscach nie można było zapłacić kartą Skrill? Ze 3 x miałem taką sytuację, że pojawiał sie komunikat odmowa na terminalu.
Skrill miewa swoje problemy i trafiają się takie okresy, gdy nie można zrealizować wypłaty z bankomatu, bądź właśnie zapłacić kartą w sklepie. Zazwyczaj po jakimś czasie problem zostaje naprawiony, najczęściej jest to kwestia godzin.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Czy zdarzyło Wam się, że w niektórych miejscach nie można było zapłacić kartą Skrill? Ze 3 x miałem taką sytuację, że pojawiał sie komunikat odmowa na terminalu.
ja mialem ostatnio na bramce na autostradzie , ten komunikat a nie mialem gotowki to raz ,a dwa ,ze za kazda probe platnosci karta ci zlodzieje 4zl sobie pociagneli
 
P 12

polak13

Użytkownik
Szybkie pytanie,jak to jest mam kartę w złotówkach na chwilę obecną jestem za granicą . I teraz tak ,wypłacam powiedzmy z buka to jest przewalutowanie i przy wypłacie z bankomatu też jest przewalutowanie ? czyli tracę dwa razy ? jeśli ktoś jest w temacie niech napiszę mniej więcej jak to wygląda ;)
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Witam, ktos wyplacal nie dawno ze skrilla?
W zadnym bankomacie nie moge wyplacic pieniedzy, karta placic moge w sklepie, logowac sie moge
Ktos wie jaka jest przyczyna?
 
D 0

d4nny

Użytkownik
To i ja włączam się w końcu do dyskusji odnośnie wypłat kartą Skrill. 8 kwietnia o godz. 16:00 próbowałem opłacić kartą zakup na Allegro - niestety bezskutecznie (kilka prób). Czyto jest normalne, że czasem nie działa, jeśli tak to słabo widzę używanie karty. Jak z wypłatami w bankomatach, czy banki jakoś próbują blokować takie wypłaty? Ktoś wspomniał, że kilka osób złapali na gorącym przy wypłacie - co to za bzdury czy to kasa z wyjebek? NIE. Więc o co chodzi? W których bankomatach najlepiej wypłacać bez problemu?
 
F 40

fly198

Użytkownik
portfele internetowe są legalne na całym świecie a to że ktos go używa do celów bukmacherskich to jego problem i nikt nikogo nie łapie przy wyplatach nie sluchajcie głupot ????
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Dzis po raz pierwszy chciałem wypłacić kwotę 1000 zł ze skrill z bankomatu. Wyskoczył komunikat, iż mogę wypłacić jedynie 300 zł. Czemu mam taki limit?
 
Do góry Bottom