>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
czytac potrafie wiec zluzuj - dziwna jest tylko dla mnie kwestia, ze obcokrajowiec w kraju UE nie moze wyplacic w bankomacie obslugujacym euro, waluty ktora sie posluguje wiekszosc UE.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Hej,

dziś, wg mojej strony Skrill, mija termin do kiedy powinni mi przysłać kartę.
Na mojego prywatnego maila otrzymałam informację 18 stycznia, że wniosek o kartę został przyjęty i zostanę poinformowana kiedy wyślą kartę.
Jednak nie dostałam tego maila o wysyłce.

Czy poczekać jeszcze kilka dni na kartę czy powinnam już panikować i dzwonić do supportu?
 
E 15

elo_wino

Użytkownik
Panowie dziś zauwazylem na swoim koncie skrill a na karcie że mam na zakupy 10 transakcji a na wypłaty z bankomatu 5 transakcji ... Wcześniej tego nie było macie to samo????

siema, własnie tez to u siebie zobaczyłem, co to ma oznaczać?
Mam rozumieć,że poprzez swoją kartę wypłacę max 5x1080zł i karta do kosza?
 
R 36

rafal919

Użytkownik
siema, własnie tez to u siebie zobaczyłem, co to ma oznaczać?
Mam rozumieć,że poprzez swoją kartę wypłacę max 5x1080zł i karta do kosza?
Tak. Ale na drugi dzień ja wyjmij z kosza i znów będzie działać ????
To są limity transakcji na jeden dzień.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Limit odnawia sie po uplywie 24 godz, troche inaczej jak w bankach gdzie odnowienie limitow nastepuje po polnocy to w skrillu trzeba czekac 24 godz, czyli jak miales transakcje o 12 i 16 to limit odnowi sie o 12 i 16 nastepnego dnia.
 
pietia 0

pietia

Użytkownik
straszne jaja z tą karta skrill, moja przyszła w starym roku ale nie pobrali do dnia dzisiejszego za nią opłaty z góry jak to robili wcześniej, mało tego: za wypłaty z bankomatu nie pobiera żadnych prowizji ???? wy też tak macie?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Limit odnawia sie po uplywie 24 godz, troche inaczej jak w bankach gdzie odnowienie limitow nastepuje po polnocy to w skrillu trzeba czekac 24 godz, czyli jak miales transakcje o 12 i 16 to limit odnowi sie o 12 i 16 nastepnego dnia.
to jest pewne ? Bo właśnie miałem o to pytać ;)
 
D 99

domcab

Użytkownik
Hej,

dziś, wg mojej strony Skrill, mija termin do kiedy powinni mi przysłać kartę.
Na mojego prywatnego maila otrzymałam informację 18 stycznia, że wniosek o kartę został przyjęty i zostanę poinformowana kiedy wyślą kartę.
Jednak nie dostałam tego maila o wysyłce.

Czy poczekać jeszcze kilka dni na kartę czy powinnam już panikować i dzwonić do supportu?
Ktoś? Coś?
Wysłałam do nich wczoraj rano mail z informacją, że karty ciągle nie ma. I cisza....
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ktoś? Coś?
Wysłałam do nich wczoraj rano mail z informacją, że karty ciągle nie ma. I cisza....
Skoro nie było maila o wysyłce karty, to najprawdopodobniej nie została ona jeszcze wysłana. Musisz poczekać na maila od nich, albo o tej właśnie wysyłce, albo o odpowiedzi na Twoją wiadomość. Ewentualnie możesz próbować kontaktować się z nimi drogą telefoniczną.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Dzięki Maćko. Maila o wysyłce karty nie dostałam, ale na moim Skrillu jest napisane &quot;Twoja karta jest już w drodze - powinna dotrzeć nie później niż 31/01/2017&quot;.

No nic, czekam na odpowiedź na maila do jutra, potem zadzwonię.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Witam,
przeszukałem Faq Skrilla, ale nic nie znalazłem. Zablokowałem sobie kartę poprzez błędne wpisanie PIN-u. W panelu użytkownika status karty to aktywny, jednak wypłacić w bankomacie nie mogę - komunikat o zbyt dużej ilości błędnych prób. Da się to jakoś odblokować czy trzeba pisać na support?
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Ile mniej więcej czekać na te karty? Faktycznie przychodzi od do 7 dni? Koniecznie ją zamawiać, czy wypłaty po kilka tysięcy miesięcznie ze Skrilla na konto powinno przejść bez problemu?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ile mniej więcej czekać na te karty? Faktycznie przychodzi od do 7 dni? Koniecznie ją zamawiać, czy wypłaty po kilka tysięcy miesięcznie ze Skrilla na konto powinno przejść bez problemu?
Zawsze przy wysyłce otrzymujesz informację, że karta idzie do 14 dni. Może to potrwać kilka dni krócej, pamiętaj, że to dni robocze. Co do przydatności karty, to musisz zastanowić się, czy chcesz wypłacić kasę jednorazowo, czy będziesz to robił wielokrotnie w przyszłości.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Jeśli w adresie masz jakieś PL znaki, to na skrillu pokaże się termin dostarczenia i dostaniesz maila z przyjęciem zamówienia, ale karta nie zostanie wysłana. Skrill nie raczy sam o tym poinformować.
Dzięki ???? Polskich znaków nie mam w adresie. Dzwoniłam na support w piątek, gdzie Pani po angielsku najpierw mnie zweryfikowała (czyli: data urodzenia, ostatnie 4 cyfry konta bankowego, adres oraz na sam koniec jaka kwota ostatnio została wpłacona/wypłacona przez moje konto Skrill) i to wszystko po to aby mi powiedzieć, żeby poczekać do końca przyszłego tygodnia i jeśli karta nie przyjdzie to zadzwonić i wyślą ją jeszcze raz.
Pani powiedziała że 14 dni roboczych jest tylko umowne i że czasami karta idzie dłużej, a to już nie jest zależne od nich tylko od poczty.

Na sam koniec Pani powiedziała aby korzystać tylko z &quot;save internet connection&quot; czyli najlepiej nie wchodzić na swoje konto Skrill w komputerze w pracy, albo w telefonie (nie daj boze tam gdzie jest &quot;free wi-fi&quot;), bo mają mnóstwo zgłoszeń o wkradaniu się na konta.

No i &quot;have a nice day&quot; i tyle. Także czekam sobie (nie)cierpliwie do piątku :]
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Zeby zamowic karte Skrill trzeba przejsc weryfikację itp? Do 2,5 tys nie trzeba weryfikacji tzn mozna wyplacac 1000 zl z konta Skrill na konto bankowe byle nie przekroczyc 2,5 tys jednorazowo?
 
Do góry Bottom