>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

fifaraul 0

fifaraul

Użytkownik
Mi anulowali płatność na allegro przez PayU. Zastanawiam się właśnie czy jakaś awaria, czy może blokują płatności.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Może awaria, jakieś 2 tyg temu w bankomacie pojawial się komunikat &quot;karta nieważna&quot; , na terminalu też nie szło nic zrobić, trwało to z 2 godz i naprawili.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Dzisiaj chciałem wypłacić w pekaosa z bankomatu i pojawił się komunikat - nie można zrealizować płatności ta karta, w wbk wyplacilem bez problemu. Nie wiem czy pekaosa coś blokuje bo ten bank akurat chyba robi najwiecej problemów z transakcjami bukmacherskimi
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ja wypłacałem po 18:00 z bankomatu ing i nie było problemu żadnego.
Czytaj uważnie zanim odpowiesz. Napisałem ze z wbk wypłaiclem bez problemu, ale dziwne ze z pekaosa nie mogłem. Zastanawiam się czy ten bank zablokował transakcje karty Skrilla, skoro oni mogli to pewnie jak wejdzie ustawa będzie mógł każdy niedlugo.
 
F 0

fiestalatina

Użytkownik
wbiłem Bronze i:
Limity karty
Obecnie dostępnych na zakupy: PLN 12894.60 (pozostało 10 transakcji)
Obecnie dostępnych na wypłatę gotówki: PLN 3223.65 (pozostało 5 transakcji)
o co chodzi? 5 wypłat z bankomatu miesięcznie? darmowych? płatnych? ktoś mógłby wyjaśnić? mam nadzieję, że większa ilość wypłat z bankomatu również będzie dostępna
 
A 97

analyst

Użytkownik
witam. Mam nową kartę z której bez problemu wypłacałem w Polsce. Teraz jestem w UKi chciałem wypłacić z bankomatu i zwrociło kartę i pojawił się komunikat z błędem, kasy nie dało. Zalogowałem się na konto i pieniądze zniknęły. Co teraz robić ?
 
R 36

rafal919

Użytkownik
wbiłem Bronze i:

o co chodzi? 5 wypłat z bankomatu miesięcznie? darmowych? płatnych? ktoś mógłby wyjaśnić? mam nadzieję, że większa ilość wypłat z bankomatu również będzie dostępna
To limity dzienne.
Po 24h się resetuja.
Przy statusie bronze każda wypłata to koszt bodajże 1,75€
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Od pewnego czasu robię zakupy kartą skilla nie ma tego jednak uwzględnionego w historii transakcji tylko znika kasa z konta. Też tak macie ?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
250e to dzienny limit wypłaty. Tyle możesz max wypłacić. 5 to liczba transakcji dostępna na dany dzień, czyli możesz 5 razy wypłacać na 24h, ale suma ich nie może być większa niż 250e.
 
D 71

devs

Użytkownik
A ja mam inne pytanko to jest limit na 24 godziny czy na konkretny dzien np jak wyplace 250e o 23.58 to bede mogl wyplacic drugie 250e 5 minut pozniej ?
 
A 97

analyst

Użytkownik
Mam taki problem. Mam kasę na skrill i chce kupić bilet lotniczy. Wcześniej robiłem to kilka razy. Jednak teraz przy wpisywaniu danych karty wyskakuje mi błąd kodu cvc2 czyli 3 ostatnich cyfr na awersie karty. Mówię od razu, że wpisuje dobrze ????
Błąd jest po stronie przewoźnika czy Skrilla ?
 
Do góry Bottom