>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

A 185

adikos

Użytkownik
przy wypłacie w PLN zapłacisz obie prowizje czyli 4,24% , tej mniejszej opłaty da się pozbyć jak masz silver vipa, tej za przewalutowanie nie da się uniknąć,chyba że wypłacasz w Euro.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.

Uprzejmie informujemy, że środki zdeponowane za pomocą &quot;Bitcoin&quot; nie mogą zostać użyte przy użyciu karty Skrill. Dlatego też płatności są odrzucane za pomocą Pańskiej karty Skrill MasterCard.
Dziękujemy za zrozumienie.
Śmieszna sytuacja.. od końca grudnia nieustannie próbowałem wypłacić pieniądze z bankomatu, dawano mi różne rady od supportu, m.in. na początku wszystko jest ok i mam próbować jak kretyn do skutku, potem miałem jakąś chwilową automatyczną blokadę ale mi ją zdjęto, następnie ta masowa awaria kart, a teraz dowiaduje się, że i tak nie mogę wypłacić, bo depozyt na skrilla złożyłem za pomocą niedawno dodanego do ich systemu BitCoina... Po co mi ich karta, jeśli nie mogę z niej korzystać i dlaczego nie umieścili tej wiadomości o restrykcjach z kartą przy wpłacie bitcoinem :| Eh, schodzą na psy odkąd nie mają żadnej konkurencji, bo fakt podniesionych prowizji przemilczę.
/Edit: teraz sprawdziłem, że przy wpłacie BTC jest info po angielsku, że nie można wypłacić tej kasy... ale musieli chyba dodać to niedawno, bo nie przypominam sobie by wcześniej było.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Hej,

mam takie pytanko, otóż jestem zameldowana w rodzinnym mieście, jednak niedawno przeprowadziłam się do innego miasta i nie mam jeszcze kluczyka do skrzynki. Czy mogę zamówić kartę do pracy?
Czy jeśli zmienię adres w ustawieniach to potrzebna jest jakaś weryfikacja? (chce go tylko zmienić na czas dostawy karty a potem wrócić w ustawieniach do poprzedniego).

I jeszcze pytanie odnośnie samej karty, ponieważ piszecie że idzie około 2 tygodni, czy PIN też jest wysyłany pocztą czy dostaje się go elektronicznie?

Dziękuję i pozdrawiam.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
I jeszcze pytanie odnośnie samej karty, ponieważ piszecie że idzie około 2 tygodni, czy PIN też jest wysyłany pocztą czy dostaje się go elektronicznie?
Odpowiedź jest na wcześniejszych stronach. Obecnie pin jest generowany na stronie przy aktywacji karty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 78

michal89216

Użytkownik
Hej,

mam takie pytanko, otóż jestem zameldowana w rodzinnym mieście, jednak niedawno przeprowadziłam się do innego miasta i nie mam jeszcze kluczyka do skrzynki. Czy mogę zamówić kartę do pracy?
Czy jeśli zmienię adres w ustawieniach to potrzebna jest jakaś weryfikacja? (chce go tylko zmienić na czas dostawy karty a potem wrócić w ustawieniach do poprzedniego).
Ja tak robiłem i nie było problemu. Tylko potem możesz zmienić adres na Skrillu ponownie dopiero po jakimś czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

poloziom

Użytkownik
Witam, nie jestem na biezaco, ale ostatnio wyplacilem 900zl i prowizja wyniosla az 21,90. Pamietam ze zawsze sie to zamykalo do nie calego 10zl, 8zl z groszami. Cos sie zmienilo? Moze to przez bankomat z ktorego wyplacalem? Otoz bylo to bankomaet euronetu. Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Kiedyś była stała prowizja 1,8 Euro czyli w zależności od kursu ok 8zł. Teraz jest jakiś procent od sumy, chyba 2,3 % , ja mam bez opłat ,ale z tego co pamiętam to już dość długo jest zmiana sposobu naliczania prowizji.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Witam, nie jestem na biezaco, ale ostatnio wyplacilem 900zl i prowizja wyniosla az 21,90. Pamietam ze zawsze sie to zamykalo do nie calego 10zl, 8zl z groszami. Cos sie zmienilo? Moze to przez bankomat z ktorego wyplacalem? Otoz bylo to bankomaet euronetu. Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.
Hej, tutaj są wypisane wszystkie możliwe opłaty - https://www.skrill.com/pl/oplaty/

niestety, zrobiło się drogo, mogą ustalać opłaty takie jakie chcą, bo konkurencji brak :;/:
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Mam problem ze zresetowaniem kodu PIN, po kliknięciu przesyłają link i rzeczywiście otwiera się okno, gdzie można podać nowy PIN, ale przycisk &quot;resetuj / zatwierdź&quot; jest nieaktywny. I tak wkoło wojtek. Miał ktoś coś takiego? Jak to obejść?
 
H 32

hortex

Użytkownik
Mam problem ze zresetowaniem kodu PIN, po kliknięciu przesyłają link i rzeczywiście otwiera się okno, gdzie można podać nowy PIN, ale przycisk &quot;resetuj / zatwierdź&quot; jest nieaktywny. I tak wkoło wojtek. Miał ktoś coś takiego? Jak to obejść?
Mam identyczny problem. Próbowałem różnych przeglądarek i nadal wyblakły przycisk zatwierdzenia, nie reaguje na komendę. Cóż, musisz zostać na razie przy starym PINie. Pamiętaj, że dopóki nie zatwierdzi, masz aktywny stary, więc bez obaw! ????
 
H 32

hortex

Użytkownik
Dzisiaj 1 używałem karty Skrill. Mam konto w EUR i kartę w EUR. Chciałem wypłacić sobie setkę PLN z WBK - pokazało mi się, że może mi policzyć po PLN lub po EUR...kurs EUR był ustalony na...3.9, więc wybrałem PLN. Nie wiem czy dobrze, ale chyba to w PLN niżej niż 3,9 być nie mogło, w dodatku teraz na wyciągu patrzę, że sobie doliczyli opłatę 0,4 euro, być może za przewalutowanie...Gdzie polecacie wypłacać i jak mając kartę właśnie w euro i konto skrill też w euro? Oczywiście wiadomo, że wypłacę z bankomatu PLNy, tylko gdzie najmniej złodziejsko?
Edit: metodą dedukcji mam do wyplaty wg skrill dziennie jeszcze 227,12, czyli wypłaciłem 22,88 jako 100 PLN. Wychodzi 4,35 eur/pln (to chyba lepiej niż to śmieszne 3,9 ???? ) + opłata 0,4 ojro chyba za przewalutowanie. Czyli za każdym razie lepiej brać chyba transakcję nie w EUR po ich żydowskim kursie, tylko właśnie w PLN, nawet mając kartę w EUR. Dobrze myślę? Czy któryś bank ma niższą tą opłatę niż 0,4 e, które pobiera bz wbk? A może któryś nie ma w ogóle? ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Dzisiaj 1 używałem karty Skrill. Mam konto w EUR i kartę w EUR. Chciałem wypłacić sobie setkę PLN z WBK - pokazało mi się, że może mi policzyć po PLN lub po EUR...kurs EUR był ustalony na...3.9, więc wybrałem PLN. Nie wiem czy dobrze, ale chyba to w PLN niżej niż 3,9 być nie mogło, w dodatku teraz na wyciągu patrzę, że sobie doliczyli opłatę 0,4 euro, być może za przewalutowanie...Gdzie polecacie wypłacać i jak mając kartę właśnie w euro i konto skrill też w euro? Oczywiście wiadomo, że wypłacę z bankomatu PLNy, tylko gdzie najmniej złodziejsko?
Edit: metodą dedukcji mam do wyplaty wg skrill dziennie jeszcze 227,12, czyli wypłaciłem 22,88 jako 100 PLN. Wychodzi 4,35 eur/pln (to chyba lepiej niż to śmieszne 3,9 ???? ) + opłata 0,4 ojro chyba za przewalutowanie. Czyli za każdym razie lepiej brać chyba transakcję nie w EUR po ich żydowskim kursie, tylko właśnie w PLN, nawet mając kartę w EUR. Dobrze myślę? Czy któryś bank ma niższą tą opłatę niż 0,4 e, które pobiera bz wbk? A może któryś nie ma w ogóle? ????
ja mam karte w euro, i udało mi się tak że mój brat raz leciał gdzieś i miał przesiadkę w dojczach i wypłacił na lotnisku... Też kiedyś wypłaciłem na próbę w PL bankomacie i ten kurs 3.9 jak w kantorze po chyba 4.4 było ????
Sprawdź może po znajomych czy nigdzie nie lecą albo jadą w okolice gdzie są euraski i by wypłacili ;)
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie dziś zauwazylem na swoim koncie skrill a na karcie że mam na zakupy 10 transakcji a na wypłaty z bankomatu 5 transakcji ... Wcześniej tego nie było macie to samo????
 
Do góry Bottom