>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

yam 93

yam

Użytkownik
Ktos sie orientuje jakies sa limity platnosci zblizeniowych?
Banki maja niskie limity do 50, czasem 250zl, a wiecej na pin.
Chodzi mi o jednorazowe oraz dzienne platnosci bez pinu.
 
H 0

hydroas

Użytkownik
Nie wiem jak wam, ale mi odkąd przyszła nowa karta nie pobrali nigdy prowizji za wypłatę z bakomatu , a pare razy juz wybierałem. Też tak macie??? czy tylko ja taki wyjątkowy jestem ????
 
K 10

klakier007

Użytkownik
witam, planuje zamówić sobie właśnie te karte od skrilla i stąd pytanie w jaki sposób oni pobierają prowizje z bankomatu tzn. chciałbym sobie pobrać kasę z tej karty np. w bankomacie ING i pobierają 1,75% czy coś jeszcze albo macie jakieś sposoby na ominięcie prowizji ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
witam, planuje zamówić sobie właśnie te karte od skrilla i stąd pytanie w jaki sposób oni pobierają prowizje z bankomatu tzn. chciałbym sobie pobrać kasę z tej karty np. w bankomacie ING i pobierają 1,75% czy coś jeszcze albo macie jakieś sposoby na ominięcie prowizji ????
Pobierają właśnie tę prowizję. Sposobem na darmowe wypłaty jest nabicie vipa na swoim koncie, a to jest możliwe dzięki wykonaniu odpowiedniego obrotu między twoim kontem, a partnerami Skrilla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Jakiś czas temu dostałem nową kartę, którą aktywowałem. Zapłaciłem nią kilka razy w internecie - nie było żadnych problemów. Natomiast w sklepach zwykłych wywala mi jakieś błędy typu &quot;karta nierozpoznana&quot; Ktoś też tak miał?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
W jakich sytuacjach są te błędy, podczas płatności zbliżeniowej? Czy na chipa jak próbujesz to też?
no właśnie póki co 2 razy chciałem zbliżeniowo i 2x miałem wlaśnie taki błąd o nierozpoznanej karcie, tym razem od razu włoże w czytnik - ale wątpie czy pomoże, przecież w necie płacę nią bez problemu..
 
Do góry Bottom