>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

lanski 700

lanski

Użytkownik
Ja miałem w 2013 r. taką sytuację,że zapłaciłem za kartę 10euro i nie dostałem karty ani pinu-wtedy pin wysyłali oddzielnie.
Więc po miesiącu 2-gi raz zamówiłem i zapłaciłem 2-gie 10euro.
Ale żebym drugi raz nie dostał karty ani pinu to nie wiem czy po raz trzeci bym płacił 10euro dla nich
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Karta przyszła wczoraj. Wygląda o wiele lepiej niż szara, no i w końcu paypassówka. To b365 w prawym dolnym rogu mnie rozwaliło... ????
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
Te nowe karty skrill są bardzo dziwne. Jak wybieram pieniądze z bankomatu nie jest pobierana prowizja. Transakcje w bankomacie widnieją w historii autoryzacji jak POS a nie jako ATM.
W sumie mogę dziennie z bankomatu wypłacać 1000 euro a nie mam żadnego statusu vip.
Czy też tak macie z nowymi kartami?
 
A 205

amindada

Użytkownik
No dziwne sa te nowe karty, kiedys mialem liczbe transakcji na terminalu 10 na 24 godz, i do tego chyba 5 wyplat z bankomatu, teraz ogolna liczba transakcji to 10. Zmiany na gorsze
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
No dziwne sa te nowe karty, kiedys mialem liczbe transakcji na terminalu 10 na 24 godz, i do tego chyba 5 wyplat z bankomatu, teraz ogolna liczba transakcji to 10. Zmiany na gorsze
Ja zawsze miałem 5 transakcji na terminalu i jedna wypłata z bankomatu na 24h
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
NAPISZE DUZYMI LITERAMI ABY BYLO WIDOCZNE I ZEBY NIKT WIECEJ NIE PYTAL ????
Ja tez dostalem nowa karte zblizeniowa. ZEBY KARTA DZIALA ZBLIZENIOWO TRZEBA ZA PIERWSZYM RAZEM ZAPLACIC NIA NORMALNIE (wkladamy do czytnika i wklepujemy PIN). Dopiero po tym razie mozna placic zblizeniowo ;) przekonalem sie o tym na wlasnej skorze. Teraz juz smiga zblizeniowo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 0

szamanx

Użytkownik
Widze wszyscy juz dostali a ja nadal nie dostałem, doradzi ktos , mam sie do nich odezwać czy jeszcze czekać? ma ktos podobna sytuacje że jeszcze nie dostał?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Widze wszyscy juz dostali a ja nadal nie dostałem, doradzi ktos , mam sie do nich odezwać czy jeszcze czekać? ma ktos podobna sytuacje że jeszcze nie dostał?
Jak dostałeś maila to czekaj cierpliwie. Ja czekałem dosyć długo, a miała być chyba do 2 tygodni. Przyszła w piątek.
 
Do góry Bottom