>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Miał ktoś problem z płatnoścami zbliżeniowymi? Terminal odrzuca, w opcjach konta nie widzę opcji aktywowania/deaktywowanie zbliżeniowo. jako zwykłą karta elektroniczna wszystko działa.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
NAPISZE DUZYMI LITERAMI ABY BYLO WIDOCZNE I ZEBY NIKT WIECEJ NIE PYTAL ????
Ja tez dostalem nowa karte zblizeniowa. ZEBY KARTA DZIALA ZBLIZENIOWO TRZEBA ZA PIERWSZYM RAZEM ZAPLACIC NIA NORMALNIE (wkladamy do czytnika i wklepujemy PIN). Dopiero po tym razie mozna placic zblizeniowo ;) przekonalem sie o tym na wlasnej skorze. Teraz juz smiga zblizeniowo ????
Spróbuj zrobić tak jak kolega napisał, powinno pomóc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 0

lukx1

Użytkownik
chcę założyć konto ale miasto akceptuje mi tylko bez polskiej litery, a wtedy kod pocztowy się nie zgadza i nie da rady przejść dalej. Co w tym wypadku zrobić? I czy ulica też może być bez polskich znaków?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Nowa karta to totalne nieporozumienie, nie mówiąc juz o poziomie kompetencji supportu. Wpierają mi , że mam 5 wyplat z bankomatów i 10 transakcji platniczych, a prawda jest taka, że wypłata z bankomatu ksieguje się jak transakcja POS (terminal) , dzis 2 razy wyciagalem z bankomat, 8 razy płaciłem na terminalu i limit wyczerpany. Jakbym wiedział ze tak bedzie, to bym jej nie aktywował wogóle i używał starej.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Mam jeszcze kartę ojca , wazna do 11.2017, i nie aktywowałem jeszcze nowej, czyli mówisz , że ona wygaśnie przed upływem terminu ważności?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja karty nie otrzymałem, napisałem do nich maila ale jak wiadomo, szybko odpowiedzi nie otrzymam, jeśli w ogóle raczą odpisać. Czy ktoś może też nie dostał karty i kontaktował się ze Skrillem? Bo jak do tej pory nie przyszła, to już raczej nie przyjdzie więc jestem ciekaw, jak to rozwiążą.
 
piotrekks 198

piotrekks

Użytkownik
Proszę powiedzcie czy przed zamówieniem karty jestem w jakiś sposób przez skrill weryfikowany? Moje pytanie motywowane jest tym, że zauważyłem, iż mam wpisany stary adres (tzn. adres zameldowania) a mieszkam w kompletnie innym miejscu, więc go zmieniłem.
Czy będzie miało to wpływ na czas oczekiwania? Bo póki co minęły ponad 24h godziny, a nie otrzymałem jeszcze żadnej wiadomości.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Żadna wiadomość/potwierdzenie dot. zmiany danych w profilu nie przyjdzie.
Karta zostanie wysłana na adres ustawiony w profilu.
Jeśli chodzi o weryfikacje konta, to robisz to sam wysyłając im dokumenty w celu zwiększenia limitów/bądź wtedy, gdy Skrill w imię jakichś nieprawidłowości sam o to poprosi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piotrekks 198

piotrekks

Użytkownik
Żadna wiadomość/potwierdzenie dot. zmiany danych w profilu nie przyjdzie.

Karta zostanie wysłana na adres ustawiony w profilu.

Jeśli chodzi o weryfikacje konta, to robisz to sam wysyłając im dokumenty w celu zwiększenia limitów/bądź wtedy, gdy Skrill w imię jakichś nieprawidłowości sam o to poprosi.
Dzięki za szybką i rzeczową odpowiedz. Teraz pozostało oczekiwać. ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Anulowali mi kartę ta którą mam i złożyłem wniosek o nową, zobaczymy czy dojdzie... Jeszcze babka mi powiedziała że wezmą z mojego konta 10 euro i mam napisać do nich, żeby mi je zwrócili... Chociaż ona sama nie była pewna czy tak do końca jest...
 
Do góry Bottom